Personeel Personeel Personeel Personeel Personee JP InterHolland AGENT SCORE I ri [\*r\\l M lf^^> UITVAARTLEIDER M/V Transactie Systemen b.v. to groepsleerkracht VERSPREIDERS - ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 al/a^ Wij zoeken voor onze vestiging in Rijnsburg een Salarisadministrateur Een goede carrière is mooi. Maar u verlangt meer van uw nieuwe baan. Zelf beslissingen nemen en waardering oogsten voor initiatieven en het benutten van kansen U zoekt een organisatie waarbij u altijd een beroep kunt doen op aanwezige kennis en expertise. Een baan op niveau dus Uw verantwoordelijkheden liggen op het gehele terrein van de personeelsadministratie. Daarnaast komt in uw persoonlijke contacten met uw cliënten uw klantgerichte taakopvatting tot uiting; dit verwerkt u ook in uw adviezen. Wij zijn op zoek naar iemand met een stevige basis. U heeft een afgeronde MEAO of MBA opleiding, aangevuld met PD Loonadministratie. Bovendien heeft u minstens drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring met het salarisverwerkings systeem Lopac is een pré. U bent communicatief zeer vaardig en uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen de 25 en 35 jaar. Heeft u belangstellling voor deze functie, richt dan uw sollicitatie aan Alfa Accountants en Adviseurs, t.a.v. de heer H.W. van der Post, Rijnsburgerweg 96, 2231 AG Rijnsburg. Voor telefonische informatie: (071) 402 26 86. 450 medewerkers en 29 regio nale vestigingen, die geheel zelfstandig hun relatiebestand beheren Alfa is goed energy systems Frames Energy Systems B.V. is een jong dynamisch bedrijf, actief in de internationale petrochemische en olie-gas industrie. Wij zijn ISO-9001 gecertificeerd en ontwerpen en leveren gespecialiseerde instrumentatie en process systemen op het gebied van olie- gas behandeling en scheiding. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een vriendelijke en representatieve telefoniste receptioniste Naast het beantwoorden van de telefoon (10 buitenlijnen en circa. 50 interne toestellen) en het ontvangen van onze relaties, bestaan haar taken tevens uit het verzenden en distribueren van telefaxen en het verrichten van diverse ondersteunende werkzaamheden. Voor een goede invulling van deze soms hectische funktie denken wij aan de kandidate met een afgeronde MBO opleiding, bij voorkeur met relevante werkervaring. Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is het noodzakelijk dat de kandidate de Nederlandse en Engelse taal goed beheerst; kennis van de Duits taal is een pré. Alhoewel deze vacature een fulltime functie betreft, kunnen ook kandidates reageren die een parttime functie zoeken voor 20 tot 30 uur per week, mits dit flexibel kan worden ingevuld Wanneer u interesse heeft in deze functie, richt dan uiterlijk 10 december '97 uw sollicitatiebrief aan: Frames Energy Systems B.V, Postbus 21, 2380 AA Zoeterwoude Ter attentie van mevrouw M. Houwer telefoon 071- 5411744 UITVAARTVERZORGING j/.m: owi der daitte/ijr. b.v. cremeren De Uitvaartverzorging M. H. van der Putten jr. b.v. Heereweg 60 te Lisse verzorgt begrafenissen en crematies voor de regio Duin- en Bollenstreek. Voor de uitbreiding van ons team zoeken wij kandidaten voor de functie van Hij/zij zal tenminste moeten voldoen aan de volgende criteria: - beschikken over goede communicatieve vaardigheden - representatieve en flexibele persoonlijkheid - leeftijd circa 40 jaar - bereidheid tot het volgen van de opleiding voor uitvaartleider - in het bezit van rijbewijs - het kunnen werken in teamverband - bereidheid tot het werken in wisselende diensten - woonachtig in de regio Duin en Bollenstreek De functie van uitvaartleider omvat alle voorkomende werkzaamheden en zorg welke nodig zijn om de uitvaart van het begin tot het einde piëteitvol te laten verlopen, waarin de wensen van de nabestaanden centraal staan. Informatie over de functie en arbeidsvoorwaarden kunt u verkrijgen bij de heer J. Beukema, tel. 0252-413213. Uw schriftelijke sollicitatie en c.v. kunt u voor 10 december zenden aan: Uitvaartverzorging M. H. van der Putten jr. b.v. t.a.v. de heer M. H. van der Putten jr. Heereweg 60 2161 AJ Lisse ^Jlllïrnridlïl EPS is een ISO-9002 gecertificeerde technische handelsonderneming en marktleider in cash- en cashless-systemen (o.a. smartcard-systeem facility card). Wij adviseren, engineren en dragen zorg voor de realisatie van projecten in deze markt. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar nieuwe collega's voor de functies van: TECHNISCH MEDEWERK(ST)ER BINNENDIENST (full-time) (functiecode TB01.14) Functie-inhoud: - De voornaamste werkzaamheden bestaan uit het testen en voorbereiden van cash- en cashless-systemen. Na een gedegen inwerkperiode zal het repareren op componentniveau tot één van de taken gaan behoren. Functie-eisen: MTS-electronica opleiding Goede communicatieve vaardigheden - Een flexibele instelling en eigen initiatief maken deel uit van uw eigenschappen - Teamplayer Salaris overeenkomstig de zwaarte van de functie Full-time dienstverband Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden KAARTPRODUKTIE MEDEWERK(ST)ER (part-time 60% (functiecode KP01.15) Functie-inhoud: De voornaamste werkzaamheden bestaan uit het printen, coderen en verzendklaar maken van de i magneet- en chipkaarten - Na een gedegen inwerkperiode zal het ontwerpen inscannen van logo's tot één van de taken gaan behoren. Functie-eisen: - LBO/MBO-niveau, bij voorkeur grafische achtergro - Stressbestendig - Kennis van DOS en Windows Goede communicatieve vaardigheden - Teamplayer Salaris overeenkomstig de zwaarte van de functie Part-time dienstverband 60%) Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden E.P.S. Transactie Systemen b. v. is een zelfstandige unit van Batenburg Beheer N.V. te Rotterdam. Uw reactie: Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u, onder vermelding van de functiecode op de enveloppe, binnen 10 dagei na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: r-^-r EPS Transactie Systemen b.v. t.a.v. de heer M. Kersbergen Transportweg 28 2421 LS NIEUWKOOP RIJKSMUSEUM HET KONINKLHK PENNINGKABINET PART-TIME MEDEWERKER SECRETARIAAT (M/V) (gemiddeld ca. 4 dagen per maand) Het museum beheert de nationale verzameling munten, penningen, papiergeld en gesneden stenen, in totaal zo'n 200.000 voorwerpen. Voor wat betreft het Nederlandse cultuurgebied is de verzameling de belangrijkste ter wereld. Het museum fungeert op het vakgebied als kenniscentrum. Informatie wordt verspreid op nationaal en internationaal niveau door middel van tentoonstellingen, bruiklenen, lezingen, colleges, publicaties, expertise aan wetenschappers en musea, het wekelijks museumspreekuur, enz. Een team van 13 medewerkers is verantwoordelijk voor alle museale aktiviteiten, bijgestaan door een aantal specialistische free-lance krachten. Functie-inhoud: - verzorgt het telefoonverkeer - behandelt post- en archiefzaken - verzorgt secretariaatswerkzaamheden voor de directeur - zorgt voor koffie en thee Functie-eisen: - secretaresse-opleiding - goede beheersing Nederlandse taal - kennis van minstens één buitenlandse taal - ruime ervaring met secretariaatswerkzaamheden Salariëring afhankelijk van ervaring, informatie over deze functie bij de secretaresse, mw. D. Verhoef of bij de directeur mw. drs. M. Scharloo. Uiterste inzenddatum sollicitatiebrieven: 12 december 1997. Postbus 11028, 2301 EA Leiden Tel. 071-5120748, Fax 071-5128678 e-mail: museum@penningkabinet.nl STICHTING R.K. ONDERWIJS TE VOORHOUT Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs te Voorhout vraagt: voor de R.K. Basisscho „Emmaüs" per 2 februari 1998 een enthousiaste voor 35 uur in groep 1 Wij zoeken een teamlid dat: vanuit eigen overtuiging het katholiek karakter van de school mede gestalte wil geven; ervaring/dan wel interesse heeft in het jonge kind. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur, Jan Halin, school 0252-231482 of privé 071-5176590. Sollicitaties kunnen t/m 8 december schriftelijk worden ingediend bij het bestuur p/a Bonekruidstraat 11, 2215 BG Voorhout. SCORE is een reclamebureau dat zich voornamelijk bezighoudt met farma en business to business communicatie. Door gezonde groei van ons klanten-bestand zijn wij toe aan uitbreiding. Hiervoor zoeken wij op korte termijn een representieve receptioniste/ administratief medewerkster Haar taken zullen voornamelijk bestaan uit: Inkomend belverkeer coördineren. Éénvoudig administratief/financiëel werk. Het algemeen secretariaat. Ontvangst klanten en leveranciers. Van jou verwachten wij dat je makkelijk en flexibel in omgang bent met de medemens. Je hebt enige jaren ervaring in een dergelijke baan. Een secretaresse opleiding is in je voordeel. Je leeftijd is 20 a 25 jaar Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met cv en pasfoto naar: SCORE reclamebureau bv Van Fanhuysstraat 2, 2203 JR Noordwijk O InterHolland Verspreiders is de verspreidorganisatie van het concern Hollandse Dagbladcombinatie, uitgever van een groot aantal dag- en weekbladen InterHolland Verspreiders is o.a. verantwoordelijk voor de bezorging van de huis-aan-huisbladen in heel Noord- en Zuid-Holland. Ook verspreiden wij rekiame-drukwerk voor andere opdrachtgevers. Wij zoeken in VOORHOUT een m/v Agent zijn bij InterHolland Verspreiders betekent tussenpersoon zijn tussen ons en de bezorgers, het begeleiden van bezorgers en het controleren op een correcte bezorging. Om dit optimaal te kunnen doen verwachten wij van onze agent d. hij/zij: woont op een centrale plaats in Voorhout. Beschikt over voldoende opslagruimte. Goed bereikbaar is i.v.m. laden en lossen. Beschikt over voldoende tijd. (ca. 4 middagen in de week). in het bezit is van telefoon. Tegenover uw inzet staat een interessante beloning! INTERESSE? Laat ons dat weten per brief. Stuur deze naar InterHolland Verspreiders, Antwoordnummer 416, 2000 VC Haarlem. (Postzegel niet nodig.) Of bel tijdens kantooruren: 023-5.150.555. H.J. Langezaal Bogaart Partners b bureau voor werving en seleci Vanuit onze jarenlange relaties in het Midden- en Kleinbedrijf krijgen wij opdrachten voor werving selectie van kandidaten voor een vast dienstverband ter invulling van allerlei functies in vele soorte gerenommeerde bedrijven. Op dit moment zijn we voor twee gerenommeerde bedrijven in de regio Kennemerland op zoek ERVAREN MAKELAAR (m/v) die tevens leiding geeft aan een kleine vestiging in een boeiende omgeving. Kernwoorden: klantgericht, professioneel en collegiaal. Hij/zij is ondernemend en kan coachend Functie-eisen middelbare opleiding aangevuld met SVM-diploma, beëdigd Bekend met en werkend volgens het garantiemakelaarsconcept of bereid en in staat om door n van dit concept te werken Uitstekende communicatieve, commerciële en organisatorische vaardigheden minimaal enkele jaren ervaring in de particuliere markt affiniteit met computers en vaardig in het omgaan daarmee Bovendien zoeken wij een vakbekwame, ondernemende HYPOTHEEKADVISEUR (m/v) die een nieuw hypotheekkantoor ondernemend opbouwt. Kernwoorden: hij/zij weet zelfstandig met vakmanschap, persoonlijkheid en het leggen van relati nieuwe kantoor van de grond te krijgen en uitstraling te geven. Hij past bij de cultuur en het jongt collegiale, dynamische team van het bijbehorend makelaarskantoor. Functie-eisen: HBO denk- en werkniveau met bijbehorende vakdiploma's: Woningfinanciering II; enige |aren ervaring; communicatiev vaardigheden met een ondernemende, resultaatgerichte at Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun sollicitatiebrief met intie B en bij voorkeur ciële en organisatorische i. binnen 14 dagen zenden naar BOGAART PARTNERS Bureau voor werving en selectie t.a.v. de heer Drs. P. A. Bogaart Lodewijk van Deyssellaan 9 1985 CH Driehuis Tel.nr. 0255-518406/521859. Faxnr. 0255-514998 I

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32