Personeel Personeel Personeel Personeel Personei RPHS zoekt: FLUID MANAGEMENT r' 1 ,u-* ht t Uitzendconsulenten m/v r r? architecten Mi a Adecco Adecco 1 ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 Daallmpex Coldstores B.V. mookt deel uit von de zowel notionool ols interna tionaal opererende groep 'Blonkendool Beheer B.V.' met vestigingen in Tuitjen- horn. Velsen. Beverwijk en Horlingen. Onze activiteiten omvatten de in- en verkoop voor im- en export von aardap pelen. groenten en fruit, op- en over slag von goederen in moderne koel- en vrieshuizen alsmede het stuwodoren von deze goederen in de havens von COLDSTORES de IJmond en Horlingen. UUiJ zijn op zoek noor kondidoten voor de onderstoonde functies coördinerend monogcr m/v Dc functie: house monogement - U bent verantwoordelijk voor de coör- - U beschikt over DAALIMPEX dinotie von de plonning en uitvoering von de expeditie, noutische odmini- strotieve en logistieke werkzoomhe- den - U geeft leiding oon de vestigingsmo- nogers en oon de ofdeling plonning - U onderhoudt contoct met klonten en leveranciers Uui profiel: - U hebt een opleiding op HGO-niveou en ervaring in de logistieke branche - U hebt meerjarige ervaring in het lei dinggeven - U hebt een uitgebreide kennis von expeditie en douanevoorschriften - U hebt ervaring met coldstore ware- contactuele eigenschoppen en een commerciële instelling - U beheerst minimaal de Cngelse, Franse en Duitse tool in woord en geschrift - U hebt ervaring met UUord en €xcel - U heeft een flexibele instelling met betrekking tot onder meer werktijden - Leeftijd vonof 30 joor Uw perspectieven: - Een zelfstandige functie binnen een groeiend bedrijf - €en prettige en dynamische werkkring - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Uitzicht op een plaats in de directie cidministratcur/dcbiteurcnbchccrdcr m/v Dc functie: - U bent verantwoordelijk voor een odequaat beheer von onze interna tionale debiteurenportefeuille - U geeft leiding oon het team dat de koelhuisadministratie verzorgt - U bent gewend te werken met geau tomatiseerde voorraadsystemen - U hebt ervaring met projectadmini stratie Uw profiel: - U hebt een opleiding op H0O-niveou, respectievelijk voldoende praktijker varing - U hebt meerjarige ervaring in het lei- Sollicitoticprocedurc: Bent u geïnteresseerd in een van de bovengenoemde functies en voldoet u oon het gevraagde profiel? Stuur don uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: DAALIMPEX COLDSTORES B.V. t.a.v. afd. personeelszaken. Postbus 21. 1747 ZG Tuitjenhorn. dinggeven - U beschikt over goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling - U beheerst minimaal de Cngelse, franse en Duitse taal in woord en geschrift - U hebt ervaring met UJord en Excel Uw perspectieven: - Een verantwoordelijke functie binnen een groeiend bedrijf - Een prettige en dynamische werkkring - Goede primaire en secundaire arbe i dsvoorwaarden - Goede doorgroeimogelijkheden Bureau voor architectuur en stedebouw RPHS bv is een creatief, professioneel en goed georganiseerd bureau, dat werkzaam is op het gebied van woningbouw, utiliteitsbouw en stedebouw. Het bureau telt meer dan vijfenveertig medewerkers verdeeld over twee vestigingen. Mede door het grote aantal hoog gekwalificeerde medewerkers is het in staat alle werkzaamheden, die traditioneel tot de taak van de architect behoren, uit te voeren: ontwerp, bouwvoorbereiding, directievoering en kostenadvisering. De werkzaamheden van het bureau zijn volledig geautomatiseerd. Door een groeiend aantal opdrachten - waaronder enkele omvangrijke stadsreconstructies met woningen, winkels, kantoren en sociaal-culturele voorzieningen - kunnen wij op korte termijn plaats bieden aan twee ambitieuze ervaren bouwkundig tekenaars (M/V) De werkzaamheden bestaan uit: - de bouwkundige uitwerking van het definitief ontwerp naar bouwvoorbereidings- en uitvoeringstekeningen; - integratie van de informatie van derden (adviseurs, aannemer enz.) in het bouwkundig ontwerp. De werkzaamheden worden uitgevoerd in kleine projectgebonden teams, onder leiding van architect en projectleider. Wij verwachten van u: - opleiding op HBO-niveau; - enkele jaren bouwkundige ervaring; - leeftijd maximaal 30 jaar; - affiniteit met de architectonische ambities van het bureau. Wij bieden: - een passend salaris (functieniveau: F/G); - goede secundaire arbeidsvoorwaarden: - een plezierige en collegiale werkomgeving - een vast contract. Wij bieden ambitieuze, all-round bouwkundigen perspectief op een interessante loopbaanontwikkeling. RPHS architecten t.a.v. dhr. W. J. Hagg Postbus 610, 2270 AP te Voorburg telefoon (070) 3871810. <Sz^LarrLp o is een vastgoedmanagement-organisatie, die zich op het gebied van onroerende zaken bezighoudt met bouwkundig en commercieel management, beheer, aan- en verkoop, advisering en ontwikkeling voor zowel particulieren als institutionele beleggers. Welke BOUWKUNDIGE JUNIOR ADMINISTRATEUR en welke is geïnteresseerd in een uitdagende functie bij deze jonge, groeiende en ambitieuze vastgoedmanagement-organisatie? In verband met uitbreiding van onze beheerportefeuillc zijn wij op zoek naar een enthousiaste jonge bouwkundige op m.t.s.-niveau, die zich gaat bezighouden met het bouwkundig beheer in de ruimste zin van het woord en een jonge administratieve collega op m.b.o.-niveau, die zich op een breed gebied door middel van de programma's Cash en ACT gaat bezighouden met financiële gegevensverwerking. Wij verwachten van een nieuwe collega onder andere zelfstandigheid en tegelijkertijd collegialiteit. Je bent soepel maar tevens vasthoudend. Je zal binnen je afdeling zelfstandig functioneren maar overlegt met je collega's. Je bent los in de omgang maar strak gekleed. Wij bieden een prima werksfeer, een functie met mogelijkheden voor eigen initiatief en een salaris met groeimogelijkheden. Voor de bouwkundige wordt tevens een lease-auto ter beschikking gesteld. Geïnteresseerd? Stuur dan een brief met curriculum vitae naar: Kruse Lampo Vastgoedmanagement Postbus 1246 2280 CE RIJSWIJK Perfectie om een kleur van te krijgen Fluid Management ontwikkelt, maakt en verkoopt doseer-, mix- en mengmachines voor allerlei toepassingen. Geen ander is wat dit betreft zo goed ingevoerd bij de verf- en inktindustrie. Dat succes is te danken aan de vernieuwende aanpak, hoge kwaliteit en betrouwbaarheid van de precisie apparatuur en de effectieve ondersteuning waarvan afnemers in heel Europa (en daarbuiten) verzekerd zijn. De hoofdvestiging van Fluid Management staat in Sassenheim, en een productielocatie in Woerden. Voor de internationale markt heeft Fluid Management sales service centra in Duitsland, Frankrijk, Spanje, de U.K. en Scandinavië die elk over een professioneel team vakmensen beschikken. Fluid Management biedt uitstekende toekomstperspectieven aan 500 medewerkers. i 111 W1 Voor onze afdeling Machine Shop, waar productie van fijnmechanische onderdelen plaatsvindt en waar 12 medewerkers in twee ploegen werken, hebben wij in verband met uitbreiding drie vacatures: OPERATOR/PROGRAMMEUR IN FUNCTIE VAN MEEWERKEND VOORMAN Naast uw taken als Operator/Programmeur, geeft u dagelijkse leiding aan de medewerkers van 1 ploeg. U zorgt voor de taakverdeling en het behalen van de planning. U bent belast met de administratieve afhandeling van de orders. Functie-eisen U heeft een cursus leidinggeven genoten of u bent bereid zo'n cursus te volgen. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede contactuele en sociale eigenschappen. Verder voldoet u aan de eisen van Operator/ Programmeur zoals hiernaast gesteld. OPERATOR/PROGRAMMEUR OPERATOR Als Operator/Programmeur bent u belast met het programmeren en instellen van nieuwe en optimaliseren van bestaande producten. Daarnaast bent u-werkzaam ten behoeve van de productie van onderdelen voor onze eind producten. U bent verantwoordelijk voor uw planning en het bijhouden van uw logboek. U werkt geheel zelfstandig in een ploeg van ongeveer 6 personen. Functie-eisen U beschikt over een afgeronde opleiding CNC bewerking (draaien of frezen) of evenredige aantoonbare ervaring. U heeft een aantal jaren praktische en brede werkervaring op het gebied van CNC gestuurde verspaningsmachines. U kunt nauwkeurig werken. Voor de drie bovenstaande functies geldt: U maakt wisselende productieseries van gemiddeld 300 stuks aan een computergestuurde freesmachine of draaibank. U komt te werken in een nieuw opgezette machinale productie afdeling (bestaat twee jaar) volledig voorzien van de modernste CNC apparatuur. U zult ingezet worden in 2-ploegendienst. U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. U bent bereid tot het volgen van opleidingen/cursussen. Als Operator bent u werkzaam ten behoeve van de productie van onderdelen voor onze eindproducten.U bent verantwoordelijk voor uw planning en het bijhouden van uw logboek. U werkt geheel zelfstandig in een ploeg van ongeveer 6 personen. Functie-eisen U heeft een technische achtergrond (opleiding of ervaring). Enige werkervaring als operator is wenselijk, maar niet noodzakelijk. U kunt nauw keurig werken en houdt van aanpakken. Wij zijn op zoek naar gemotiveerde, enthousiaste en flexibel ingestelde personen. Bent u die medewerker en bent u op zoek naar een uitdagende functie bij een leuk, jong en dynamisch bedrijf, stuur dan uw brief, voorzien van Curriculum Vitae binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie naar: FLUID MANAGEMENT EUROPE B.V^ A Unit of IDEX Corporation T.a.v. mevrouw G.B. Flohr Postbus 220 2170 AE Sassenheim E-mail: gflohr@fluidman.com IDEX CORPORAT 13 Vihamij B.V., Koninklijke Maatschappij Hamburger B.V. en Twickel B.V. (behorende tot de Symbiose Groep) zijn landelijk werkende groothandelaren in de volgende branches: sanitair centrale verwarming hang- en sluitwerk, ijzerwaren, gereedschapper elektrotechnisch installatiemateriaal dakbedekking non-ferro metalen horeca grootkeuken bouwmaterialen onderhouds-, schoonmaak- en kantoorartikelen. Zij hebben vestigingen in: Almelo, Ambt-Delden, Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Assen, Bergen op Zoom, Capelle a/d IJssel, Delft, Den Bosch, Den Haag, Deventer, Drachten, Eindhoven, Emmen, Enschede, Geleen, Goor, Groningen, Haarlem, Harderwijk, Heerenveen, Heerlen, Helmond, Hengelo, Hoogeveen, Hoogezand, Hoorn, Leeuwarden, Lichtenvoorde, Lochem, Maastricht, Nijmegen, Oldenzaal, Oosterhout, Rijssen, Sassenheim, Sneek, Spijkenisse, Tilburg, Utrecht, Veenendaal, Vlissingen, Weert, Wormerveer, Zevenaar, Zutphen en Zwolle. Vihamij vraagt voor haar filialen te HOORN, WORMERVEER, AMSTERDAM, HAARLEM, SASSENHEIM, DEN HAAG EN DELFT aankomende en ervaren COMMERCIEEL MEDEWERKERS (m/v) t.b.v. de technische groothandel. Functieprofiel: Tot de werkzaamheden behoren o.a.. - het helpen van klanten in het zelfbedienings- afhaalmagazijn (balieverkoop) - telefonische verkoop - het maken en vervolgen van offertes - voorraad- en kredietbeheer - (beperkt) klantenbezoek - op termijn leiding geven aan een klein team medewerkers. Functie-eisen: - een opleiding op MBO/HBO-niveau, bij voorkeur MDS, MTS, HEAO-CE en HTS - ervaring bij voorkeur bij bouwmarkt, aannemerij, technische-, bouwmaterialen- of ijzerwarengroot- handel - affiniteit met de wereld van bouwen, installeren en onderhoud - een commerciële instelling en een sterke ondernemingsgeest - de wens om t.z.t. zelfstandig als "ondernemer" te werken - goede contactuele eigenschappen - enthousiasme en een flexibele instelling - bereidheid tot het volgen van een branche- en artikelkennisstudie - leeftijd tot 30 jaar. De juiste kandidaten kunnen bij gebleken geschiktheid aangesteld worden als. commercieel medewerker. Overigens zijn er in de organisatie uitstekende doorgroeimogelijkheden naar functies als filiaalchef, vertegenwoordiger, accountmanager en districtsleider. Kandidaten, die niet alleen een job zoeken, maar vooral voor een carrière gaan, schrijven binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met vermelding van opleiding en ervaring aan: VIHAMIJ B.V. T.a.v. afd. Personeelszaken Vacaturenr. W-9716 Postbus 5169, 6802 ED Arnhem Luba is een 30 jaar |onge, onafhankelijke en dynamische uitzendorganisatie met op dit moment 30 vestigingen in West-Nederland. Om de huidige sterke groei te kunnen voortzetten met behoud van de hoge kwaliteit van onze dienstverlening zoeken wij voor diverse vestigingen in de Randstad energieke Als uitzendconsulent(e) bent u de intermediair tussen vraag en aanbod van tijdelijk werk. U bedenkt manieren om uitzendkrachten te werven en te binden en bent direct betrokken bij de uitvoering van acties en het adverte ren U voert selectiegesprekken en neemt indien nodig bepaalde testen af. Vragen over de cao voor uitzendkrachten, de sociale zekerheid, bijscholing, de wekelijkse loonspecificaties en de arbeidsvoorwaarden en -omstandighe den bij de opdrachtgevers en dergelijke weet u direct te beantwoorden U bezoekt regelmatig de bedrijven en instellingen waar uw uitzendkrachten werken, draagt oplossingen aan en wisselt ervaringen uit op het gebied van flexibele arbeid. U informeert over leveringsvoorwaarden, tariefstructuren en ontwikkelingen op de arbeidsmarkt. Met behulp van een geavanceerd computersysteem beheert u de omvangrijke uitzendkrachtenbestanden en het verkoopsysteem en verzorgt u alle administratieve handelingen rond iedere uitzending. Voor deze functie vraagt Luba een opleiding op VWO/HBO-nrveau en min stens twee jaar werkervaring, bij voorkeur in een commerciële omgeving Verder zijn zelfstandigheid en collegialiteit, inbreng en inzet vanzelfsprekend Evenals klantgerichtheid en rijbewijs B. Uw schriftelijke sollicitatie met cv en bij voorkeur ook een pasfoto kunt u binnen 14 dagen zenden aan Luba Beheer B.V., t.a.v. mevrouw C. Drijver, postbus 1133, 2302 BC Leiden. Via het telefoonnummer 071-5134744 kunt u bij haar desgewenst nadere informatie krijgen. Aalsmeer Alphen aan den Rijn Capelle aan den IJssel Delft Den Haag Gouda Haarlem Heerenveen Hillegom Hoofddofp Katwijk Leiderdorp Leidschendam Rotterdam Sassenheim Schiphol-Oost Schiphol-Centrum Spijkenisse Stede Broec Voorschoten Woerden Wormerveer Zoetermeer Luba CQ Uitzend^ l>m<>_J LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Bert Schrier is een reeds lang bestaande. gerenommeerde herenmodezaak, met vestigingen in Leiden en Leiderdorp. Vele bekende merken behoren tot de collectie. Voor de vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste verkoper (m/v) die vakbekwaam is en ervaring heeft in de herenmodebranche. U zou per 1 april 1998 kunnen beginnen. Interesse? Schrijf dan een brief met alle relevante informatie naar Bert Schrier bv, Postbus 11001 2301 EA Leiden, t.a.v. A.J.C. Schrier. Morssingel 3 2312 AZ Leiden Telefoon (071)514 42f* Personeelsdiensten ia=t« 1071)51302$" Winkelmedewerker m/v Voor een snel sendee magazijn van e groothandel in Leiden. Een enthous medewerker tussen de 25 en 45 jaar oud di gaat helpen en artikelen gaat opzoeken n van een lijst. Een opleiding op lts-niveau vereist voor deze functie. Interesse? Kom ons langs en laat je informeren omtrent dc mogelijkheden. Medewerker interne dienst my Voor een relatie in het centrum van Leiden werkzaamheden bestaan uit het uitgeven1 kantoorartikelen, het bijhouden van de vo met behulp van Exact, het versturen en roi van de post. het regelen van faxverkeeren jMkk. onderhouden van het magazijn. Een oplei mbo-niveau is vereist voor deze leuke funt ervaring als postkamer medewerker en vir geen probleem om af en toe wat sjouwwer verrichten? Kom je dan snel bij ons inschri Technisch commercieel medewerker m/v Voor een producent van reelamemateriale technisch commercieel medewerker op ni voorde afdeling ontwikkeling en techniek werkzaamheden bestaan uit het vervaai modellen, het maken van calculaties, w< bereidingen het begeleiden van het bedrij en de productie. Dc juiste kandidaat bi een gedogen kennis van dc Engelse en beschikt over relevante werkervaring en ki overweg met computers, herken jij jezelf 1 Kom dan snel langs met een recent curric Schoonmakers m/v Met spoed!!! Voor diverse objecten in L.eic I omgeving. Er zijn zowel mogelijkheden 11 I ochtend- als in de avonduren. Interesse? i snel biji

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28