Personeel Personeel Personee 01 L TTA M haagwijk woon-zorgcentrum bruinsma Analist(e) Celbiologie ervaren secretaresse (v/m) ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 GE MEENT E KATWIJK M U hebt een warm hart voor het openbaar onderwijs en bent een echte team-werker... Groepsleerkracht Vm (voor 24 uur per week) Katwijk is een middelgrote gemeente, 40.000 inwonen, gelegen centraal in de Randstad Een gemeente met ren gezond financiet klimaat die Investeert in de toekomst De zee, het strand en de duinen zijn voor de openbare basisschool De Krulder i v.m. de klassenverkleining. Uw functie U wordt ingezet in de groepen 1 t/m 4 als extra ondersteuning van de huidige leerkrachten. Op termijn bestaat de mogelijkheid dat er een extra groep gevormd wordt De werktijden zullen in overleg worden vastgesteld. Wij vragen Een enthousiaste en flexibele collega die in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden en bereid is tot nauwe samenwerking met collegas Onze nieuwe collega is voorstander van het openbaar onderwijs en bereid zich in te zetten voor buitenschoolse activiteiten Wij bieden Afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 5.781,- (schaal 9) bruto per maand, bij een volledige werkweek van 38 uur. Uw sollicitatie Informatie kunt u krijgen bij de directeur van de school, de heer M C. Visser, telefoon 071-4027123 (school) of mevrouw M. Binnendijk van de afdeling Onderwijs, telefoon 071-4050561 Op aanvraag kan een sollicitatiecode voor het onderwijs worden verstrekt Schriftelijke'sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Bruinsma Seeds B.V.o.a. gevestigd in Honselersdijk, veredelt, produceert en verkoopt hoogwaardige groentezoden voor de glastuinbouw, zools tomaat, komkommer, paprika en meloen. Kenmerkend voor de Bruinsma organisatie zijn de zeer specialistische produktkennis, de voortdurende research en de grote betrokkenheid met onze afnemers, de glasgroentetuinders. Bruinsma Seeds B.V. maakt deel uit von Seminis Vegetable Seeds, 's werelds grootste groentezoadbedrijf. Binnen de afdeling R&D Biotechnologie in Honselersdijk, is plaats voor een: In deze internationale functie worden nieuwe methoden ontwikkeld en toegepast in de plantencelbiologie. U onderhoudt nauwe contacten met de biotechnologiegroep in Enkhuizen, Nïmes (Fr.) en Woodland (USA). No een gedegen inwerkperiode bestoan uw taken o.a. uit: - Zelfstandig uitvoeren van onderzoeksexperimenten en analyseren van de resultaten. Optimalisering von protocollen voor diverse gewassen. Verantwoordelijkheid voor de productie van DH lijnen. - Onderzoek van nieuwe literatuur gegevens. - Onderhouden von een goed wetenschappelijk netwerk. Leiding geven oon een laborante. Wij denken aan een HBO/MBO niveau met uitstekende kennis van celbiologie, goede laboratorium vaar digheden en ervaring in het werken met diverse computerprogramma's. Door het internationale karakter van de functie is kennis van de engelse- en de franse taal gewenst. Woonachtig zijn in de regio strekt tot de aanbeveling. Belangstellenden voor deze functie kunnen informatie inwinnen bij: mevr. M van Zijderveld, tel. 0228 - 310609 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen aan: de heer M.J. Domen, afd.HR&LA, Bruinsma Seeds B.V. Postbus 22, 1600 AA Enkhuizen. Haagwijk biedt huisvesting aan 106 ouderen met zeer uiteenlopende zorgvragen. De individuele zorgbehoefte is uitgangspunt bij de verzorging en begeleiding. Als "verzorgingshuis nieuwe stijl" wil Haagwijk actief inspelen op de ontwikkelingen in de ouderenzorg. Er wordt gewerkt aan projecten op het gebied van integrale kwaliteitszorg en psychosociale begeleiding. In samenwerking met verpleeghuis Overduin is een huiskamerproject voor psychogeriatrische bewoners ontwikkeld. Bij dit alles wordt veel aandacht besteed aan deskundigheidsbevordering van het personeel. Voor de afdeling Huishouding zoeken wij kandidaten voor de functie van te/trttleictex ^ucdAouctetifée cUett&C ar/a voor ca. 32 uur in de week Uw baan U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en de coördinatie van alle schoonmaakwerkzaamheden, de linnenvoorziening, het transport, opslag en vuilafvoer. Daarnaast heeft u de zorg voor praktische zaken rond de inhuizing en verhuizing van bewoners. U geeft hierbij op enthousiaste wijze leiding aan 10 medewerkenden en handen uit de mouwen steken is u niet vreemd. Wij vragen - een relevante mbo-opleiding of een gerichte vakopleiding, bijv. svs met middenkader opleiding; - ervaring in een soortgelijke functie; - zelfstandig kunnen werken, goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden een boeiende functie met ontwikkelingsmogelijkheden Salaris conform de CAO-verzorgingshuizen. Daarnaast biedt Haagwijk een aantrekkelijk pakket secun daire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling zal eerstens voor een periode van een jaar gelden. (Aansluitend bestaat de mogelijkheid tot een dienstverband voor onbepaalde tijd). Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P.J.M. van Marrewijk, hoofd civiele dienst van verpleeghuis Overduin te Katwijk, telefoon (071) 405 61 31 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan Haagwijk woon-zorgcentrum t.a.v. de heer A W. van Wijngaarden, directeur, Beethovenlaan 2, 2324 EL Leiden. De selectiegesprekken vinden plaats op 15 en 16 december 1997. Haagwijk maakt deel uit van "Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn", waartoe ook verpleeghuis Overduin te Katwijk en in de toekomst verpleeghuis Overrhyn in Leiden-Noord behoren. EOSYNTHETICS TTA Geosynthetics BV is een internationale handelsonderneming met producten die onder meer worden gebruikt in de civiele techniek en de milieutechniek. Op korte termijn zoeken wij een Van deze secretaresse verwachten wij dat zij: alle op het secretariaat voorkomende werkzaamheden zelfstandig kan verrichten (correspondentie, contact onderhouden met - veelal buitenlandse - klanten; een MEAO- of gelijkwaardige opleiding heeft afgerond; om kan gaan met Word, Excel en Access; de Nederlandse, Engelse en Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk, goed beheerst; enkele jaren relevante werkervaring heeft; over een uitermate flexibele werkinstelling beschikt. Het gaat om een functie voor 40 uur per week. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties kunt u, tot 14 dagen na verschijningsdatum van deze krant, richten aan: TTA Geosynthetics BV, t.a.v. de heer W. van Wijk, directeur, Hoofdstraat 2, 2351 AJ Leiderdorp. Telefoon (071) 5419546. WASSENAAR De Katholieke Stichting Onderwijs St. Joseph te Wassenaar vraagt voor de onder zijn bevoegd gezag staande basisscholen: St. Jan Baptist, Anemonenweg 17. 2241 XH Wassenaar groepsleerkrachten avoor de onderbouw. Het betreft een aanstelling voor 35 uur vanaf 1 februari 1998 in het kader van de klassenverkleining. De aanstelling vindt plaats t/m het einde van het huidige schooljaar met de mogelijkheid tot continuering daarna. voor groep 1/2. Het betreft een aanstelling voor 6 u taakvermindering van een collega vanaf 1 januari 1998 i ^0ZEFSc, St. Jozefschool, Thorbeckestraat 37, 2241 KR Wassenaar een groepsleerkracht voor groep 7/8. Het betreft een functie voor 8 uur (per direct) i.v.m. taakrealisatie en ADV-vervanging van de adjunct-directeur op-fc woensdag en incidenteel op vrijdag. Een combinatie van functies behoort tot de mogelijkheden. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - voldoen aan de wettelijke benoembaarheidseisen; - uit overtuiging kiezen voor christelijk onderwijs vanuit de katholieke identiteit; - bij voorkeur beschikken over enige ervaring: - bereid zijn binnen en buiten schooltijd zich in te zetten voor schoolactiviteiten; - flexibel zijn en in teamverband kunnen werken; - breed inzetbaar zijn; - op de hoogte zijn van huidige en toekomstige ontwikkelingen in het basisonder wijs en bereid zijn deze ontwikkelingen mede vorm te geven; - in de sollicitatiebrief aangeven waarom specifiek op (een van) bovengenoemde functies gereageerd wordt. Speciale interesse voor de vakken muziek en/of techniek is een pre. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum itae kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan de secretaris van bovengenoemde Stichting, mw. E. v.d. Wilk, Postbus 2012, 2240 CA Wassenaar. De Centrale organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een organisatie voor kinderopvang waarbij 17 kinderdagverblijven, 3 I peuterspeelzalen. I I instellingen voor naschoolse opvang en een gastouderbureau zijn aangesloten. Het team verhuur van het centraal bureau van de COKL zoekt zo spoedig mogelijk een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (19 uuf Het team verhuur verricht de administratieve werkzaamheden die te r maken hebben met de opvang van kinderen; het bijhouden van de wach het verwerken van mutaties, het maken van contracten voor particulit en bedrijven, het vaststellen van de hoogte van de ouderbijdrage en h< aanmaken van facturen voor ouders en bedrijven Er wordt gebruik gemaakt van op de kinderopvang toegespitste softw Wij zoeken iemand die: - inzicht en vaardigheden heeft m.b.t. administratieve processen en procedures - financieel en cijfermatig inzicht heeft - kennis heeft van het werken met computers - stressbestendig is - zorgvuldig en accuraat kan werken - zelfstandig en in teamverband kan werken - in het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma - affiniteit met kinderopvang is een pre Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn salarisregelingL administratief/secretariaatsfuncties (minimaal schaal 14, 3.093,- en maximaal schaal 23, 3.951,- bruto per maand bij een volledig L1 dienstverband). Jt Telefonische informatie is te verkrijgen bij mw. J. Dingemanse, coördinlc team verhuur, op 3, 4 en 5 december van 10.00 uur tot 12.00 uur, tel. 071-5120553. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae en motivatie vóór J* december 1997 richten aan Bureau COKL, t.a.v. mw. J. Dingemanse, Postbus I 1033, 2301 EA Leiden. Stellingwerff Beintema B.V. computers en meetapparatuur tai e Added Reseller Stellingwerff Beintema B.V. is in de loop der jaren uitgegroeid tot een gespecialiseerde verkooporganisatie. Het leveren van Hewlett-Packard computersystemen met de daarbij behorende periferie is onze kernactiviteisp Onze klantenkring bevindt zich binnen de overheid, handel en industrie ov»ni geheel Nederland. p- SENIOR VERKOPER (M/V) Uw taak zal zijn: Telefonische verkoop en relatie-beheer. Wij vragen: - Opleiding HBO-niveau - Belangstelling voor computers - Commerciële ervaring - Goede beheersing van de Nederlandse e in woord als geschrift - In staat om zelfstandig te werken. JUNIOR VERKOPER BINNENDIENST (M/L 11' Uw taak zal zijn: Telefonische verkoop en ondersteuning van de buitendienhc Wij vragen: - Opleiding MBO-niveau te' - Belangstelling voor computers KJ - Commerciële belangstelling/ervaring - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zqS in woord als geschrift - In staat om zelfstandig te werken. Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. H. Pomper, hoofd verkoop, tel. 023-5314192. Wij verzoeken u uw sollicitatiebrief voor 15 december a.s. te sturen aan: Stellingwerff Beintema B.V. T.a.v. dhr. H. Pomper Zijlweg 144 2015 BH HAARLEM )F U zorgt dat al uw collega's met de apparatuur om kunnen gaan medewerker proces ondersteuning m/v De Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat bete kent dat de adviseurs en de managers onze klanten alti|d snel en efficient antwoord moeten kun nen geven. Dus zorgt u er als medewerker procesondersteuning voor dat ze goed met de apparatuu om kunnen gaan. Door zinvol te adviseren over investeringen in apparatuur en programmatuur. Door het onderhoud goed te regelen Maar vooral ook do met uw collega's samen te werken. U stelt zich niet op als het enige technische licht in de bank. Maar zorgt voor gebruiksvriendelijke systemen. Zodat uw collega's zelf U instrueert en begeleidt. U bent alert op knelpunten. En komt uit eigen initiatief met oplossingen. U bent kortom voor alle gebruikers van de systemen en processen een steun en toeverlaat. U hebt een opleiding op hbo- niveau. Het spreekt vanzelf dat u beschikt over de nodige kennis van informatisering, bedrijfsprocessen en -systemen, systeembeheer en beveiliging. Ook als u onder druk staat, functioneert u perfect. U stelt hoge eisen aan de kwaliteit van uw eigen werk. En zorgt dat anderen hun werk ook perfect kunnen doen. U vindt het belangrijk dat u bij de bank uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunt. Rabobank Alkemade Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Klaas Petter, manager bedrijfsvoering, telefoon (071) 501 89 45. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Alkemade, t.a.v. Ar|o van Trigt, directeur. Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. s.:. ".j)

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26