Personeel Personeel Personeel Personeel X De Brittenburg Ahrend Repro zoekt een verkoper voor de regio Amsterdam/Noord Holland □hrcncJ FLUID MANAGEMENT I J u ZATERDAG 29 NOVEMBER 1997 Kalkbranderstraat 7 2222 BH Katwijk ZH Postbus 3063 2220 CB Katwijk ZH Telefoon 071 403 40 64 Mobiel 06 51 38 59 49 Fax 071 403 52 69 Gevraagd: elektro- en hulpmonteur voor renovatiewerkzaamheden en nieuwbouw. Liefst met ervaring. Schriftelijke/telefonische sollicitaties richten aan de heer A. Stuij. Octrooi-jurist m/v voor een bedrijf in patenten en octrooien in Katwijk. U verzorgt de juridische advisering en wordt hiervoor intern opgeleid. U hebt een Universitaire studie afgerond of bent in het laatste jaar van uw studie rechten. Belangrijk is dat u de richting industrieel eigendom hebt en dat u zeer geïnteresseerd bent in patenten en octrooien. Deze functie is veelomvattend en dient zelf standig uitgevoerd te worden. Het betreft een baan voor langere tijd. Informatie: (071) 408 09 72, IrmaTielenburg Katwijk aan Zee, Ambachtsweg 25d tempo-team uitzendbureau woningbouwvereniging Woningbouwvereniging De Brittenburg te Katwijk is een dynamische organisatiedie actief anticipeert op nieuwe ontwikkelingen. De werkorganisatie kenmerkt zich dooreen 'open en no-nonsense' bedrijfscultuur. Klantvriendelijk, marktgericht en doelmatig zijn sleutelbegrippen bij de exploitatie van circa 2200 verhuureenheden. Voor de afdeling financieel-economische zaken (FEZ) zoeken wij een: Financieel-Administratief Medewerker v/m accurate en zakelijke MEAO-er De functie: U werkt zelfstandig en direct onder leiding van het hoofd van de afdeling financieel-economische zaken. De taken: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het, met behulp van een automatiseringssysteem, voeren van de huuradministratie, debiteuren- en crediteurenadministratie, incassobewaking, verwerken van kas-/bank- en giro-afschriften, invullen en verwerken van huursubsidie-aanvragen en het assisteren bij het opmaken van kwartaalrapportages, begroting en jaarrekening. Uw profiel: U bent een enthousiaste, accurate en zakelijke medewekrer met een diploma MEAO-bedrijfsadministratie, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden. U heeft ervaring met tekstverwerking- en spreadsheetpakketten. Voorts heeft u ervaring in het zelfstandig uitvoeren van genoemde werkzaamheden. U bent contactueel en communicatief zeer vaardig. Wij bieden u: Een zelfstandige, afwisselende functie binnen een enthousiast team. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en conform de CAO voor woningcorporaties. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en mede afhankelijk van kennis en ervaring. Reactie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 12 december 1997 richten aan mw. M. C. E. Holkamp, waarnemend-directeur van woningbouwvereniging De Brittenburg, Postbus 3061, 2220 CB Katwijk ZH. Mw. M. C. E. Holkamp is tevens hoofd van de afdeling FEZ, voor nadere informatie kunt u haar telefonisch bereiken onder nummer (071) 402 08 00. Uw reactie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Koninklijke Ahrend NV (circa 1800 medewer kers en een omzet van bijna 800 miljoen) verkoopt meubelen en artikelen voor de inrichting van kantoren en openbare ruimten. Ook wordt in eigen fabrieken een breed assortiment kantoormeubelen gemaakt en op het gebied van reprografie voor de professionele markt is Ahrend Repro marktleider. Verkoper regio Amsterdam/Noord Holland Als verkoper werkt u met het totale diensten pakket, te weten tekenkamerreproductie en zwart/wit- kleurreproductie (analoog en digitaal). U werft nieuwe relaties en onderhoudt de contacten met de bestaande opdrachtgevers. U adviseert de opdrachtgevers over het geheel of gedeeltelijk uitbesteden van reprodiensten en stelt in overleg met hen individuele reproductie plannen op. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het voorbereiden en uitwerken van offertes en volgt u ontwikkelingen betreffende de markt en digitale tech nieken op de voet. MBO/HBO-niveau en commerciële ervaring U heeft een opleiding op MBO/HBO-niveau en beschikt over ervaring in een commerciële functie, bij voorbeeld in de reprografische of vergelijkbare branches. Daarnaast beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en bent u woonachtig in de genoemde regio of bereid daarheen te verhuizen. Perspectieven in een dynamisch bedrijf Koninklijke Ahrend is een sterk groeiend bedrijf dat stevig in de markt staat. Heeft u het juiste profiel om deze functie succes vol in te vullen, dan kunt u rekenen op een leuke baan in een dynamische omgeving. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C.C. Waldhober, manager Repro, telefoon 030-6020517. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 13 december aanstaande sturen naar Ahrend Repro, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2400, 3430 EA Nieuwegein. Mensen werken al een eeuw met Ahrend plvQWWÏchbeZte- opticien of optometrist (m/v) Wij denken aan iemand die in het uitvoeren van alle aspecten van het optiekvak plezier heeft, zich kan vinden in een gezellige dorpse werksfeer en kwaliteit en service, maar ook aandacht voor de klant erg belangrijk vindt. Herken je je daarin, neem dan contact met ons op om verder te praten over wie wij zijn, wie jij bent en hoe we verder kunnen gaan. Schrijf naar: Van der Sluijs Optiek t.a.v. Aad van der Sluijs Ambachtsplein 9 2391 BD Hazerswoude-Dorp Of bel: 0172-587404 of's avonds 0182-611291 Voor onze Assemblage afdeling waar onze doseer- en schudmachines gemonteerd worden en waar 8 teams van totaal 60 medewerkers werkzaam zijn, zoeken wij: een PLAATSVERVANGEND LIJNCHEF ELECTRO Op onze electro afdeling worden handmatig de electrotechnische onderdelen voor onze schud- en doseermachines in elkaar gezet. Uw dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig uit voeren van alle voorkomende werkzaamheden op de afdeling electro, het controleren van het werk van collega's, het invullen van checklijsten, het melden van storingen/afwijkingen en het doen van verbeteringsvoorstellen. Bij afwezigheid van de lijnchef geeft u dagelijkse leiding aan een team van vier medewerkers en zorgt voor taakverdeling en behalen van de planning. Functie-eisen: U beschikt over minimaal een afgeronde opleiding LTS Electro en 3 jaar relevante werkervaring. U heeft ervaring in het afstellen van geproduceerde onderdelen. U heeft een cursus leidinggeven gevolgd of u bent bereid zo'n cursus te volgen. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal en goede contactuele en sociale eigenschappen. ASSEMBLAGE MEDEWERKERS In deze functie houdt u zich bezig met het assem bleren/monteren van onze machines en van onderdelen voor onze machines. U werkt in een enthousiast team, waarmee u de machine van begin tot eind met behulp van handgereedschap in elkaar zet. Functie-eisen: U heeft minimaal een opleiding op niveau van LTS metaal met enige relevante werkervaring of u beschikt over meerjarige ervaring met assem bleren van mechanische onderdelen. U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ter versterking van de afdeling Personeelszaken zijn wij op zoek naar een MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN U bent belast met de personeelsadministratie en verricht ondersteunende werkzaamheden t.b.v. het hoofd PZ en de personeelsfunctionaris. Te denken valt aan registratie ziekteverzuim, opstellen arbeidsovereenkomsten, updaten Personeelsinformatiesysteem, administratieve afhandeling werving selectie, diverse corres pondentie. Tevens fungeert u als vraagbaak voor het personeel. Daarnaast behoren uitvoerende personeelswerkzaamheden als werving selectie en opstellen functie-omschrijvingen tot de mogelijkheden. Functie-eisen: U heeft minimaal een afgeronde opleiding MBO richting personeelswerk. U beschikt over minimaal 1 jaar relevante administratieve werkervaring op een personeelsafdeling binnen een commerciële organisatie. U kunt goed overweg met software programma's onder Windows, met name Word en Excel. U beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. U kunt zelfstandig werken, bent accuraat en beschikt over goede communi catieve en sociale vaardigheden. U heeft een leergierige instelling. Voor alle omschreven functies geldt dat wij op zoek zijn naar gemotiveerde, enthousiaste, prak tisch en flexibel ingestelde personen, die initiatief tonen, over doorzettingsvermogen beschikken en stressbestendig zijn. Bent u die medewerker en bent u op zoek naar een uitdagende functie bij een leuk, jong en dynamisch bedrijf, stuur dan uw brief, voorzien van Curriculum Vitae binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie naar: FLUID MANAGEMENT EUROPE B.V. A Unit of IDEX Corporation T.a.v. mevrouw G.B. Flohr Postbus 220 ÊMSTf 2170 AE Sassenheim E-mail: gflohr@fluidman.com idex corporation delijk voor de onder- nctie onder andere Secretaresse m/v Zoekt u een zelfstandige functie er zitten? Dan hebben wij een leuke t instelling in Voorschoten U bent v< steuning van de directeur. U zorgt i voor de correspondentie, interne c< agenda De baan is fulltime en voor een periode van vier mai Heeft u secretariele ervaring? Dan nodigen wij u van harte ui solliciteren. Administrateur op SPD-niveau m/v U heeft de verantwoordelijkheid voor de gehele produktie-admini- stratie, inclusief budgettering, kostprijscalculatie en de voorraad administratie U gaat full-time werken bij een groeiend produktie- bedrijf in Katwijk Voor deze uitdagende functie zoeken wij een administrateur op SPD-niveau, die ervaring heeft met administra tieve programmatuur en op termijn ook leiding wil gaan geven aan een jong team van vier medewerkers. De baan biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Christine Hille, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Commercieel ingestelde secretaresse m/v Voor een farmaceutisch concern U ondersteunt de verkoopaf deling van dit internationale concern. Naast de gebruikelijke secre tariële ondersteuning, vormt ook het organiseren van bijeen komsten voor klanten een belangrijk deel van uw functie. Ervaring in een vergelijkbare functie, een goede kennis van de engelse taal en kennis van het Microsoft-Office pakket zijn vereisten. Deze fulltime functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp. Reaal 5d. Net je administratieve opleiding afgerond? m/v Dan hebben wij een leuke startersbaan. Bij een bouwbedrijf assisteer je de secretaresses met typewerkzaamheden, kopieerwerk en archiveren Dit is een fulltime functie voor een lange periode. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Een ogenblikje alstublieft? m/v Als jij als telefoniste aan het werk gaat is dit natuurlijk niet nodig. Bij diverse bedrijven hebben wij per direct plaats voor fulltime telefonisten met werkervaring. Uiteraard is een goede telefoonstem en kennis van de moderne talen belangrijk. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Sales area manager m/v Bent u net afgestudeerd en op zoek naar een uidagende commer ciële functie bij een internationaal bedrijf? Dan is dit uw kans! Wij zoeken voor een uitgeverij van uniek wetenschappelijk bronmate riaal een sales area manager met een resultaat- en verkoopgerichte instelling. Het takenpakket van de salesmanager zal bestaan uit het verrijken en onderhouden van de customerdatabase, het identificeren en analyseren van potentiële klanten en het onder houden van contacten met prospects en klanten. Heeft u een HBO - of universitair diploma, beheerst u de engelse- en duitse taal in woord en geschrift, en bent u bekend met MS Office, reageer dan snel. Voor deze fulltime functie moet u bereid zijn veel te reizen Informatie bij Esther Gueret, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Commerciële inkoper met technisch inzicht m/v Wil jij je commerciële talenten benutten en heb je ook enige affiniteit met techniek, dan heeft Randstad de ideale baan voo jou. Binnen deze functie verzorg je de inkoop van technische apparatuur, kantoor- en laboratoriumartikelen en verzorg je de uitbesteding van diverse werkzaamheden. Een opleiding op MB< niveau en ervaring in de inkoop zijn een absolute vereiste. Als je interesse hebt in deze veelzijdige baan nodigen wij je van hart contact op te nemen met een van onze vestigingen in de regio Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 514 55 88, Leiden. Kort Rapenburg 6. TCEES3 Kok voor bedrijfsrestaurant Heineke Brouwerijen m/v Lijkt het u leuk om in het bedrijfsrestaurant van Heineken Bouwerijen te werken? Wij zijn op zoek naar een kok die eenvoudige gerechten bereidt Daarnaast begeleidt u de keuker hulpen. Heeft u een LBO-diploma Consumptief of een gelijk waardige opleiding en bent u bereid fulltime in ploegendienstei te werken, neem dan zo snel mogelijk contact met ons Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. (071) 523 13 66, Leiden, Schuttersveld 9. Schoonmakers m/v Wij zijn met spoed op zoek naar gemotiveerde personi korte termijn iets willen bijverdienen. Het gaat om schoonmaak werkzaamheden in kantoorpanden en scholen in de regio's i en Noordwijk. De aanvangstijden liggen tussen 16 00 uur en uur. Ervaring in de schoonmaakbranche is geen vereiste! Informatie bij Jarieke Heemskerk, tel. (071) 523 27 22. Leiden. Schuttersveld 9. ■■llHIIIHimi Filiaalmanager m/v U heeft grote zelfstandigheid ten aan filiaal U maakt uw eigen marktplanni beleid uit. Het betreft een fulltime ba concern in snoep, koek, chocolade en klantgerichte ondernemers met een afgeronde MBO-opleiding, goed in teamverband kunnen werken, maar het tegelijkertijd o leuk vinden om leiding te geven. De ideale kandidaat heeft ervaring in de detailhandel De baan biedt uitzicht op vast dien verband Momenteel zijn er vacatures in Leiden en omgeving. Informatie bij Christine Hille, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62 Cassieres fulltime/parttime gezocht m/v van het beheren var ij een groot landelijk Vij zijn op zoek na« regelmatig hebben arkta ir gem kassawerkzaamheden v functies kunnen parttime of fulltime vervuld wore en klantvriendelijkheid zijn een vereiste voor dez< bent u op zoek naar een baan voor langere tijd in neemt u dan zo snel mogelijk contact met ons op wat de mogelijkheden voor u zijn. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 12 68. Leiden. Schuttersveld 9 Medewerker delicatessenwinkel m n delic. iv nkel ii eiden ij op z ■EEEEODDQ Studenten met rijbewijs B m/v Voor een aantal dagdelen per week (inclusief zaterdag) hebben wij werk voor hikers bij een autoverhuurbedrijf Het werk houdt in: het klaarmaken van auto's voor verhuur, dus schoonmaken van de buitenkant en stofzuigen van binnen en het afleveren van auto's bij klanten zowel in Leiden als daarbuiten. Voor dit werk is je leeftijd ongeveer tussen 23 en 30 jaar en heb je al minimaal twee jaar je rijbewijs en aantoonbare rijervaring Ben je acht tot twintig uur per week flexibel beschikbaar, dan is dit een ideale bijbaan Informatie bij Hans Smittenaar, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9 naar een jonge gemotiveerde winkelmedewerker. De ideale kandidaat heeft een dienstverlenende instelling, heeft verkoc varing en een enthousiaste uitstraling. Daarnaast is ervaring ii deze branche een vereiste Het gaat hier om een parttime bai voor ongeveer 20 uur per week. Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. ~ir randstad uitzendburec Perfectie om een kleur van te krijgen Fluid Management ontwikkelt, maakt en verkoopt doseer-, mix- en meng machines voor allerlei toepassingen. Geen ander is wat dit betreft zo goed ingevoerd bij de verf- en inktindustrie. Dat succes is te danken aan de vernieuwende aanpak, hoge kwaliteit en betrouwbaarheid van de precisie apparatuur en de effectieve ondersteuning waarvan afnemers in heel Europa (en daarbuiten) verzekerd zijn. De hoofdvestiging van Fluid Management staat in Sassenheim, en een productie locatie in Woerden. Voor de internationale markt heeft Fluid Management sales service centra in Duitsland, Frankrijk, Spanje, de U.K. en Scandinavië die elk over een professioneel team vakmensen beschikken. Fluid Management biedt uitstekende toekomstperspectieven aan 500 medewerkers.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 18