Ücheveningen werkt niet mee aan sprookje FC Lisse is weer onder de mensen na simpele zege er Leede lijkt vervloekt Campfens is op dreef bij Rijnsburg röring gaat snijden Amateurvoetbal Zaterdag DKI-ltwijk verliest met 1-0 op Houtrust spelers van Katwijk wisten het precies te vertellen. Na overwinning op Scheveningen zou het gat met die }j current elf punten bedragen. Noordwijk kreeg het 10 eilijk in Hoek en ARC wordt nog door niemand als se- ize kandidaat voor de eerste prijs beschouwd. 6 torn, de Katwijkers zouden een flinke stap richting ti- cunnen zetten op sportpark Houtrust. Maar Scheve gen werkte niet mee aan dit sprookje en klopte Kat- met 1-0. Het verhaal over het kampioenschap in de ifdklasse A gaat nog wat langer duren. ili /ENINGEN WILLEM SPIERDIJK veel basisspelers' was het ver haal van de ploeg van Cock Jol hien dat Katwijk in slaap aan de vooravond van het duel. gesust door het geweeklaag De hoop op een gemakkelijke Scheveningse zijde. 'We middag moet ongetwijfeld ster niet in vorm' en 'we missen ker zijn geworden toen dè op ordwijk in slotfase door Hoek verslagen SJC-' 1 buq ec en 5 rd' ltaat blijf: uur. stelling van Scheveningen be kend werd: geen Hans Tellier (geschorst), geen Marcel de la ger (geblesseerd), geen Jerry de Rijk en geen Mark Moen, maar wel onbekende namen als René Roeleveld en Dennis Roerade. Het elftal van Scheveningen tel de maar vijf namen die vorig jaar ook in de basis waren terug te vinden. De beginfase van de wedstrijd kon Katwijk ook vrij gemakkelijk aan een overwicht bouwen. Maar het Katwijkse balbezit leidde zelden tot ge vaar. Hans Zwaan dacht vorig seizoen nog dat hij het geheim had ontdekt hoe voorstopper Ron Cramer te bespelen. Dat bleek niet te kloppen, Zwaan kreeg geen enkele kans tegen de voormalig verdediger van Rijns- burgse Boys. Ook Peter van Duyn had vrijwel niets in te brengen tegen zijn bewaker Ype Haytema. Van Duyn kreeg één kans, maar mikte, tien minuten voor rust, vanaf de rand van het strafschopgebied op de buiten kant van de paal. Aan de rechterkant van de aanval maakte Björn Raven geen seconde duidelijk waarom hij ooit als een van Nederlands grootste talenten werd bestem peld. De ex-PSV'er trekt zijn voeten terug zodra een tegen stander een sliding maakt en dat zou niet zo erg zijn als daar een paar flitsende acties tegen over stonden. Raven hoopt zich dit seizoen weer in de kijker van een betaalde club te spelen, maar vooralsnog moet Katwijk zich meer zorgen maken over de vraag of Raven dit seizoen nog wat laat zien dan over een mogelijk vertrek van de rechts buiten naar het profvoetbal. Op links kreeg de vervanger van Marco de Ridder, Markus Keane, tenminste nog twee kan sen. Eerst liep hij handig weg van zijn bewaker Sander Klap wijk, maar hij kon de bal niet langs doelman Dave Kraayen- brink krijgen. Daarna gleed hij een mislukt schot van Raven net niet in het doel. Maar Keane stond ook aan de basis van het doelpunt van Scheveningen. Een minuut voor rust verspeelde hij vlakbij zijn eigen strafschopgebied de bal. waardoor Robin Knoester in balbezit kon komen. De vrije verdediger zette een fraaie com binatie op met Ron de Jager en schoot de bal beheerst door de benen van Hugo van Duyn: 1 -0. Katwijk had nog een hele helft om de schade goed te maken, maar slaagde daar niet in. Het lukte de ploeg zelfs niet om één keer een gevaarlijk schot op het Scheveningen-doel af te vuren. Katwijk-doelman Hugo van Duyn groeide zelfs uit tot de beste man van zijn ploeg. Ron de Jager en invaller Reggie Mar tina kregen beste kansen om de wedstrijd te beslissen, maar door goed werk van Van Duyn behield zijn ploeg tot het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Van Beek uitzicht op een beter resultaat. Dat kwam er niet omdat Kat wijk ook met Van Zeist en De Haas als extra spitsen, niet ge vaarlijk kon worden. Katwijk: Hugo van Duijn; Van Zeist, Van der Meer. Kwestro 154. lanseni. Oudshoorn. Braaf (82. Pronk). Peter van Duijn. Marco van der Plas; Raven (83. De Haas), Zwaan, Keane. t PLV -CHEF ROB ONDERWATER 071-S3S6-1.U HOOFDKLASSE A Tweede Periode: Kozakken Boys-Rijnsburgse Boys 1-3 (1- 1). 12. Alan Campfens 0-1, 41. Remco van Keeken 1-1, 69. Alan Campfens 1-2, 72. Mimoun Tiberkanine 1-3. Scheids rechter Van de Ketterij. Toeschouwers. 1000 Gele kaarten: Ronald Visser (Kozak ken Boys). Martin de Louw (Ri)nsburgse Boys). Scheveningen-Katwijk 1-0 (1-0). 44 Ro bin Knoester 1-0 Scheidsrechter Bakker Toeschouwers. 2000. Gele kaarten: John Blok (Scheveningen). Carlo van Zeist (Kat wijk). Ter Leede-Excelsior M 0-1 (0-0) 91 Ro bert Visser 0-1. Scheidsrechter De Jong Toeschouwers: 350 ASWH-Groote Lindt 3-1 (1-0). 15 öertus Duynhouwer 1-0, 49. Martin Booy 11 (strafschop). 69 Jan Rijsdijk 2-1. 82. Ron van der Neut 3-1Scheidsrechter Van Ast Toeschouwers: 1750. Gele kaarten: Bouwe Bos. Michel Devilee. Ruud Dorst. John Hopstaken (ASWH). Danny Buijink, Liam Walsh (Groote Lindt Hoek-Noordwijk 1-0 (0-0). 90 Erwin Dek 1-0. Scheidsrechter Roeland. Toeschou wers 850. Gele kaarten: Erwin Dek. Jacky Lambert (Hoek) Quick Boys-ARC 0-3 (0-1). 25 Wim Wes tenberg 0-1 (strafschop). 70. Remco Blok 0-2. 77 Ruud Bos 0 3 Scheidsrechter Stolze. Toeschouwers 1000. Gele kaarten Arwin Pluimgraaff (Quick Boys). Mare Meyering(ARC) FC Lisse-Achilles Veen 3-0 (1-0). 30. Jer rel Linger 1-0. 53 Leon van der Zwet 2-0. 86. Rene Ras 3-0. Scheidsrechter. Van der Beek Toeschouwers. 1000. Gele kaart Marcel Kamsteeg (Achilles Veen). Byzon derheden: Leon v/d Zwet (FC Lisse) miste in de 51e minuut een strafschop. voert nog net te ver om de ining van Noordwijk in een collectieve wanpres- te noemen, daarmee zou trdediging van rood-wit te- worden gedaan. Maar de Ki^en velders en aanvallers :n zaterdag, tot groot onge- ^IJen van trainer Ruud Brö- nadrukkelijk in de Zeeuw lei steken. Erwin Dek be de met een treffer in de ïconden de selectie van Iwijk een stevige kater, en al voordat het geplande OE Ki idje stappen was begonnen. 69-S ing kondigde direct na af- op boze toon maatregelen Ik ga snijden." lordwijk is geen schim van de frisse ploeg aan het van het seizoen. Natuur- list de kustvereniging voor- itrick van Dam en Patrick urwater, maar dat vormt geen excuus voor de slappe ining in Hoek. Met name de rust creëerde Noordwijk nauwelijks kansen. Voor belangrijk deel was dat de Ceierensle van Hoek. De ploeg bw de de hele wedstrijd door equent op de helft van de istander. Daarbij werden tackles niet geschuwd, op het randje van het toe- iare en soms er overheen, irde charges die de spelers Noordwijk hadden kunnen ijden door de bal in een tempo rond te laten gaan. lats daarvan kozen met na- Ie middenvelders en aan- DEKi rs er voor om alleen op tuur te gaan, met de nodi- 'fikken en blessurebehande- DynJ n als gevolg. „Er werd ge- veel te veel gelopen met il", mopperde Bröring na „Ze denken het zeker al- al beter te weten", nam de meester zijn eigen selectie vuur. „We zijn zo goed in orte combinatie, waarom we dat dan niet." h moest hem, niet onte- ook van het hart dat dsrechter Roeland te lank- lig was. Pas na een half uur n ging Jacky Lambert op an na een overtreding op de Jong, waar al veel eer- [eel op zijn plaats was ge- In het begin van het sei- :nvali stond op een tackle van □ors ren nog rood, nu niet eens >its geel." vij e het ook zij, Noordwijk oor rust in geen velden of i te bekennen. Toch deed te weinig met het veld- overwicht. Tot aan de rand van het strafschopgebied zag het er aardig uit, maar het ontbrak de gastheer vaak aan een goede fi nale pass. Veelal individuele ac ties of schoten van afstand moesten daarom voor gevaar zorgen. Zo peerde Angelo Nijs- kens na zes minuten de bal over het doel van Edmund Claus, was een inzet van Jacky Lam bert naar de verre hoek te slap en schoot diezelfde Lambert na een steekballetje van Nijskens uit de draai in het zijnet. Een pegel van Franky Standaert ver dween in de handen van Claus. Hoek, met een excellerende Patrick Naudts op het midden veld die André de Ridder volle dig overklaste, kreeg vlak na rust de beste mogelijkheid om de score te openen. Ad Gladdi- nes kwam echter net een teen lengte tekort op de voorzet van Nijskens. Op het moment dat het krachten slopende spel van Hoek zijn tol begon te eisen, kwam Noordwijk iets beter in de wedstrijd. Het leidde tot kansjes voor Erik van Houten en Fred Bloem. Een voorzet van de ongelukkig ingevallen Peter van Harskamp was echter te moeilijk voor Cees Smit, en een inzet van Bloem te zwak. Nadat Gladdines een pass van Frank van Damme over schoot en de Noordwijkse aanvallers uit posi tie waren na een matige ingreep van Hoek-keeper André de Let ter op een voorzet van Smit, leek de wedstrijd op een bloed eloze 0-0 af te gaan. Bröring koos toch voor de volle winst - hij stuurde verde diger Smit naar het front - waar het beter was geweest het gelij ke spel te koesteren. In de slotseconden kreeg Erwin Dek, na een snoeihard schot van Nijskens op de vuisten van Claus, de bal gelukkig voor het lichaam. Hij kon de bal alleen maar "met de knie beroeren, maar dat was voldoende om het dak van het doel te raken, 1-0. Aan Bröring nu de taak om het fileermes ter hand te ne men. Veel keuze heeft hij echter niet. De tegen Hoek geschorste Arnold Reinders zegt hij weer 'moeiteloos in te kunnen pas sen', maar daarentegen belooft de bank weinig goeds, want zelfs good-old Jos Smits - vol gende maand 39 jaar - werd langs de zijlijn gestuurd om zich warm te lopen. Noordwijk: Claus; Van Kins. Smit, Pel. Jeffrey de long; Wim de long. De Rid der. Van Houten; Van der Gronde, Bloem. Pitti (63. Van Harskamp). LISSE ROB ONDERWATER Stefan Spruyt wint een kopduel van een speler van Achilles Veen. FC Lisse won simpel. foto mark lamers FC Lisse krijgt weer smoel. Na de overtuigende 4-0 zege op ARC vorige week, volgde zater dag op Ter Specke de 3-0 winst op Achilles Veen. Bij vlagen was de heersende afdelingskam- pioen ouderwets op dreef. Er werd weer gebikkeld, Leon van der Zwet strooide met zijn ka rakteristieke splijtende passes en Jerrel Linger draaide zijn te genstander volledig dol. Gemakzucht Het werd tijd dat geelblauw de ze competitie zijn tanden liet zien. Te lang teerde FC Lisse op het succes van de vorige com petitie. Trainer Ted Immers: „Echt slecht kon ik het spel niet noemen, maar er was gemak zucht in geslopen." Daarnaast verliep de inpas sing van nieuwe spelers stroef. In het geval van Barry Dubbel- deman betekende dat een ver banning naar de bank. De Lei- denaar, ex-prof van Feyenoord en Sparta, werd op het laatste moment bij de selectie gehaald voor Jimmy Simons (naar Spar ta) maar Dubbeldeman voldoet vooralsnog niet aan de normen van de amateurtopper. Zaterdag begon de spits in de dug-out en het ziet er naar uit dat die situa tie niet verandert nu Maarten Smakman zich ontwikkelt tot een volwaardige spits. Gerald Sandel moet op het middenveld Harry Wiebenga doen vergeten. Werklust kan Sandel niet worden ontzegd, maar in zijn ijver loopt de ex- prof van ADO/Den Haag zich zelf wel eens voorbij. Toch lijkt bij FC Lisse het ergste leed gele den. Ted Immers: „Het belang rijkste is dat de spelers weer knokken. Je ziet dat dan de re sultaten vanzelf komen." FC Lisse - Achilles Veen was de wedstrijd van Jerrel Linger. Zijn tegenstander Kornée Ster renburg had zich voorgenomen om de Amsterdammer eens een moeilijke middag te bezorgen. Sterrenburg zal in een akelige droom nog wel eens terugden ken aan die zonnige zaterdag in november. Na een half uur draaide Lin- HEIM LOMAN LEEFMANS Ie, ontluistering en hier en zelfs een traantje. Voor de gee ie keer dit seizoen verloor Jijen Eede met slechts één doel- sterk verschil en, nog frusteren- ;erdi oor de vijfde keer viel die 0p e< sende treffer enkele ogen- o va n voor het eindsignaal. De nheimers beginnen te ge- dat er een vloek op hen Zaterdag leek na negentig untloze minuten eindelijk eens een puntje te zijn [te h( erd maar in blessuretijd Mart le Excelsior Maassluis er 3-0 van. it is triest", verzuchtte de ontdane trainer Arie La- Ie jk. „Vreselijk zuur, zeker ile groep. Als je ziet hoe er in Ei getraind, ondanks de te lgen die we al hebben ge- Ms je ziet hoe hard er in allee ld wordt gewerkt om onze :hitte ikomingen te camoufleren, Ddes n wéér tegen zo'n domper iner1 en- Daar is geen verkla- le BK kortkomingen camoufle- met s inderdaad de beste om- rk V dng voor het spel van Ter M en zaterdag werkte dat all Si frwel. De voorhoede, dit- -en gevormd door Peter Schel- 'epijn Brands en Luc van der Hoeven, is letterlijk en fi guurlijk te licht voor de hoofd klasse. Maar de aanvzillers we ten zich in de rug gesteund door onder meer Floor van Duyn en Toine l'Ami, die het klappen van de zweep op dit ni veau kennen. Zeker in de begin fase wist de thuisploeg het de subtopper-uit Maassluis lastig te maken. In de eerste twintig minuten, verreweg het aantrekkelijkste deel van de partij, kreeg zowel Van der Hoeven als Scheltus een niet te missen kans, die desondanks niet benut werd. Daar stond tegenover dat Excel sior in diezelfde periode ook twee grote mogelijkheden de mist in zag gaan. Een keer bok ste keeper Blankespoor een voorzet net op tijd voor een in komende aanvaller weg en een keer redde Pepijn Brands een inzet op de lijn. In de rest van het duel toon den de bezoekers zich de bete ren. Het was vaak een lust voor het oog te zien hoe Excelsior in een razend tempo van verdedi ging naar aanval omschakelde. Over nooit meer dan vier schij ven lag de bal binnen enkele ogenblikken aan de andere kant van het veld met meestal de wendbare topscorer Emanuel Monteiro als eindstation. Het was zijn ongeluk dat juist de beste Ter Leedespeler aan hem was gekoppeld: laatste man Marcel de Jong die een nage noeg foutloze middag beleefde. Ondanks het verzorgde en dreigende combinatiespel van Excelsior, bleef Ter Leede de he le wedstrijd overeind. En nét toen bij Maassluis de krachten zichtbaar afnamen, toen men genoegen leek te nemen met een gelijkspel en Ter Leede op basis van conditie een klein veldoverwicht had, toen viel de bom. In de allerlaatste minuut bereikte een hoekschop van rechts het hoofd van de rossige Robert Visser die de bal precies in de verste kruising plaatste. De Sassenheimse elf stortten ter aarde alsof er inderdaad een bomexplosie had plaatsgevon den. Met het duel tegen de an dere degradatiekandidaat Groote Lindt voor de boeg, is het zaak voor Ter Leede om, hoe moeilijk het ook zal zijn, zich weer op te laden. Veel on fortuinlijker kan het niet meer worden. Ter Leede: Blankespoor. De long. Dijk man. Bloemheuvel. Waier. Stolk. Scheltus. Van Duyn. Branas, Van der Hoeven. (77. Geijsman), L'Ami WERKENDAM CHRIS HARTMAN Rijnsburgse Boys was zaterdag in een pro ductieve bui. Kozakken Boys, dat na twee overwinningen op rij al een plaatsje in de subtop in gedachten had, had daar niet op gerekend. Het gaf met name Alan Camp fens, die met twee doelpunten een groot aandeel had in de 3-1 overwinning van zijn ploeg, te veel vrijheid. „En dan te bedenken dat ik ook nog op de paal en de lat heb geschoten", verzucht te de oud-Feyenoorder na afloop. „Voor hetzelfde geld maak ik er hier vier. Toch ben ik niet ontevreden natuurlijk. Twee doelpunten is ook mooi. Is goed voor het zelfvertrouwen. Die eerste bal wilde ik trouwens doorkoppen. In plaats daarvan vloog-ie het doel in. In totaal heb ik er nu drie gemaakt voor Rijnsburgse Boys. Eer der scoorde ik tegen Quick Boys. Was ook een mooie goal. Drie man voorbij en een schot onder de lat." Rijnsburgse Boys speelde in de eerste helft met twee spitsen, Campfens en We sley Slingerland. Raymond Buis had num mer elf op zijn rug, maar verrichtte zijn werk voornamelijk op het middenveld. Voor de pauze voetbalde Rijnsburgse Boys zowel gedreven als gedegen. De verdedi gers en middenvelders wonnen vrijwel alle persoonlijke duels, waardoor Kozakken Boys geen enkele scoringskans kreeg. Het elftal van Henk W isman onderscheidde zich wel in aanvallend opzicht. Erwin Her mes omspeelde doelman Edwin van Zwie- teren knap, maar schoot vanuit een moei lijke hoek naast. In de twaalfde minuut had Campfens meer succes. Na een hoekschop van Hermes kopte de Leidenaar raak. Halverwege de eerste periode kwam Ko zakken Boys goed weg toen opnieuw Campfens de lat trof. De Werkendammers, die tot dan toe slechts waren opgevallen door hun ijver, maakten vier minuten voor rust verrassend gelijk. Remco van Keeken mocht even buiten het strafschopgebied een vrije trap nemen en deed dat niet on verdienstelijk. Na de doelwisseling acteer den de Rijnsburgers met drie spitsen. Her mes, goed op dreef, speelde vanaf de lin kerkant veel offensiever dan Buis eerder had gedaan. Hoewel het de opzet van Wis man was meer druk uit te oefenen, ont stonden de gevaarlijke situaties in eerste instantie aan de andere kant van het veld. Doelman Lennert Hegie moest zelfs al zijn talenten aanspreken om een kopbal van Van Keeken onschadelijk te maken. Na een kwartier nam Rijnsburgse Boys het ini tiatief weer over van de Kozakken. Buis miste een voorzet van Slingerland op een haar en Campfens schoot vrij voor Van Zwieteren naast. Kozakken Boys nam de waarschuwingen niet ter harte, en daar profiteerde Campfens voor de tweede van. Een voorzet van Hermes boog de centrum spits in de 69ste minuut via een kopbal om in 1-2. Vanaf dat moment speelde Rijns burgse Boys een gewonnen wedstrijd. Ko zakken Boys wilde wel, doch miste de klas se om zijn tegenstander in verlegenheid te brengen. Bovendien hadden de Brabanders de pech dat Mimoun Tiberkanine zijn visite kaartje wenste af te geven. Nog maar net binnen de lijnen kreeg de vervanger van Hermes de bal aangespeeld van Slinger land. Iedereen verwachtte dat Tiberkanine de bal zou voorzetten. In plaats daarvan knalde hij het speeltuig van buiten het strafschopgebied in de kruising. Van Zwie teren was te verbluft om te reageren. Het resterende deel van de strijd speelden de Rijnsburgers geroutineerd uit. Campfens onderscheidde zich nog een keer met een schot op de paal, reden waarom de Kozak ken niet eens ontevreden mochten zijn met de 1-3 eindstand. Danny Molendijk, trainer van Kozakken Boys: „Rijnsburgse Boys had voetballend meer in huis dan wij. En dan kan ik wel zeggen dat wij een aantal spelers misten door blessures, maar ik weet toevallig dal hetzelfde gold voor Rijnsburgse Boys." Wisman wenste zijn collega niet tegen te spreken: „Dit was een van onze betere wedstrijden. Iedereen had de wil om te winnen en deed een stapje extra op de mo menten dat het nodig was. Ik ben dan ook dik tevreden. Vooral omdat we de kansen nu qens benut hebben. Volgens mij heb ben we er een stuk of zes gehad. Als je er daarvan drie in doelpunten omzet heb je het niet slecht gedaan." Cadel: Slingerland, Campfens. Buis Katwijk ARC H Excelsior M 11 Noordwijk 11 Schevening 11 Hoek 11 FC Lisse 11 RijnsbBoys 11 AchilVeen 11 Quick Boys 11 Kozak Boys 11 ASWH 11 Ter Leede 11 Groote Lindt 11 11 8 1 2 25 11 8 0 3 24 26-10 19-12 23-14 6 2 3 20 19-13 3 6 2 15 11-10 4 2 5 14 13-17 4 2 5 14 16-21 3 4 4 13 17-19 14 6 7 8-18 2 0 9 6 12-21 0 0 11 0 8 32 ger schitterend weg van zijn op ponent, nadat hij de bal even eerder op een presenteerblaadje had gekregen van Maarten Smakman. Linger maakte alleen voor Marcel van de Broek geen fout: 1-0. Die stand was ver diend. FC Lisse bepaalde het spel, maar niet altijd had de thuisploeg de wedstrijd onder controle. De opgelegde sco ringskans van Walter van Om meren onderstreepte nog maar eens dat bij FC Lisse tactisch nog niet alles op rolletjes ver loopt. Foutloos In de tweede helft bezorgde de verder foutloos spelende Step- han Spruyt Vener Frans Vonk een enorme kans, maar tot op luchting van de weer in ere her stelde verdediger (Vriesde ope reert nu als linksback) ging de bal over. Daarmee was het ver haal van Achilles Veen verteld. In de resterende tijd vestigde Jerrel Linger de aandacht op zich. In de 51ste minuut torpe deerde Marcel Kamsteeg de los geslagen Linger binnen de lij nen. Met geel kwam de Vener er zeer genadig van af. De door scheidsrechter Van de Beek toe gekende penalty is normaal een 'zekerheidje' voor Leon van der Zwet maar de aanvoerder schoof het leder simpel in de handen van doelman Van de Broek. Wraak De wraak van Van der Zwet was zoet. Een minuut later mikte hij de bal uit een vrije trap in de kruising: 2-0. Veen spartelde daarna nog wel tegen, maar FC Lisse kreeg de mooiste kansen. De invallers Ras (weer terug van een blessure) en Dubbeldeman toonden zich ijverig en waren op jacht naar een treffer. Dub beldeman zag zijn probeersels in de kiem gesmoord, Ras schoot vier minuten voor tijd wel raak. Na de resultaten van zaterdag maakte men in Lisse snel de ba lans op. Het seizoen is nog lang niet verloren. FC Lisse: Mokveld; Polman. Spruyt, Van der Zwet. Vriesde; Böke (70. Ras). Sandel, Groeneweg; Van Bemmel; Smakman (71Dubbeldeman), Linger. Tweede Periode Excelsior M 3-9 Katwijk 3- 6 FC Lisse 3- 6 Kozak Boys 3- 6 PROGRAMMA Volgende Week: Katwijk-Ko- zakken Boys, Excelsior M-Scheveningen, Groote Lindt-Ter Leede, Noordwi|k ASWH, ARC-Hoek, Achilles Veen-Quick Boys, FC Lisse-Rijnsburgse Boys Topscorers: 1) Hans Zwaan (Katwijk) 9 doelpunten 2) Ad Gladdines (Hoek). John Verbaan (Kozakken Boys) 8 doelpunten 4) Manuel Monteiro (Excelsior M), Robert Vis ser (Excelsior M) 7 doelpunten. 6) Jerrel Linger (FC Lisse) 6 doelpunten. 7) Ruud Bos (ARC). Sjaak Hoeke (Achilles V). Mar cus Keane (Katwijk) 5 doelpunten. 10) Hendrik van Beelen (Quick Boys), Remco Blok (ARC), Patrick van Dam (Noordwijk), Barry Dubbeldeman (FC Lisse), Patrick van de Gronde (Noordwi|k), Dave Gijsel (Hoek), Jacky Lambert (Hoek), Marco de Ridder Katwijk). Guido Smits (Quick Boys). Kor née Sterrenburg (Achilles V), Hans Tellier (Scheveningen) 4 doelpunten. 21) Ray mond Bennekers (Rt|nsburgse B). Fred Bloem (Noordwijk). John Blok (Schevemn gen). Alan Campfens (Rijnsburgse B). Pe ter van Duyn (Katwuk). Remco van Keeken (Kozakken Boys), Paul Malherbe (Kozak ken Boys), Mare Meyermg (ARC), Hans van der Plas (Quick Boys), Maarten Smakman (FC Lisse) 3 doelpunten. HOOFDKLASSE B Tweede Periode: SHO-Zwart WiC28 3-1. Marken DOVO 3-2. VVOG-Capelle 2-2. Spakenburg-Huizen 3 1. Strijen-Benne kom 1-6, GVW-Volendam 5-1. Ba rendrecht Spi|kenisse 2 1 Spakenburg 11-25 DOVO 11-12 SH0 11-23 Marken 11 12 VVOG 11-23 Volendam 1110 Barendrecht 11-22 Bennekom 10- 9 GVW 10-20 Capelle 118 Huizen 11-18 Stnjen 11-7 Zwartwit 11-17 Spijkenisse 115 Tweede Periode Spakenburg 3- 9 WOG 3- 7 Barendrecht 3- 9 GVW 2- 6 HOOFDKLASSE C Tweede Periode: ACV-Urk 1-0, Drachtster Boys-HZVV 2-1 DOS Kampen-Elburger SC 0-3, Sparta Ni|kerk-IJsselmeervogels 1 -5. WHC-SDC Putten 3 1Be Quick'28 Harke mase Boys 3-2, Flevo Boys-SC Genemui den 0-2 IJss'vogels 11-31 Sparta N 11-14 Urk 11-24 Flevo Boys 1112 WHC 11 20 HZVV 1111 Genemuiden 11-19 ACV 11- 8 Be Quick'28 11 -18 ElburgerSC 118 Harkem Boys 11-15 SDC Putten 11 7 DrachBoys 11-15 DOS K 11 7 Tweede Periode IJss'vogels 3- 9 Genemuiden 3 6 DrachBoys 3- 7 WHC 3- 6 EERSTE KLASSEB Tweede Periode: Excelsior Pernis KRV 2 Kennemerland Heeriansdam 1-1, WOR Rozenburg 2-3. RWH Zwaluwen Vlaardm gen 3-4. De Beursbengels-DSVP 3-1DEV J0-D0T00-2 Beursbengels 11- D0T0 1 1 16 23 Kennem'land 11-11 Rozenburg 11-22 WOR 1111 RWH 11-20 DSVP 11 9 Zwaluwen VI 11-17 Excelsior P 119 Heerjansdam 1117 DEVJ0 118 KRV 11-17 Tweede Periode Zwaluwen VI 3- 7 D0T0 3- 6 Beursbengels 3- Rozenburg 3- 6 TWEEDE KLASSE C Tweede Periode: Monster 's-Gravenzande SV 3-0, KMD-Honselersdi|k 2-0, HV0 Del ta Sport 3-4, Xerxes-Soccer Boys 2 4, Voorschoten'97-Vitesse Delft 0-0, RCL Lyra 3-2 Delta Sport 11-25 HV0 11-16 Gravenz SV 11-25 KMD 10 15 Lyra 11 17 V'schoten'97 11 12 Xerxes 1117 Soccer Boys 1 I 9 Honsel'di|k 11-16 RCL 118 Monster 11-16 Vitesse D 10- 7 DERDE KLASSE A Tweede Periode: Alphia-SEV 1-4. Lugdunum Kagia 12. Sleutels-Hazers woudse Boys 3-1. TAW DSO 1-0, Val ken'68-Leiden 0-3, Oegstgeest UVS 0-0 SE V 10-19 Hazersw B 11-16 Lugdunum 10 18 TAW 111', Oegstgeest 11-18 Val ken'68 1113 Kagia 11-17 Alphia 1112 Leiden 11-16 UVS 11-10 DSO 11-16 Sleutels 11-10 Tweede Periode Leiden 3- 7 DSO 3- 6 TAW 3- 6 Kagia 3 6 VIERDE KLASSE A Tweede Periode: Blauw Zwart-Duinoord 0 4, Nootdorp I fmi, tupiui<J<-ri ',V' 1-2. Koudekerk-LSW'70 4-2, MVKV SV'35 4 3 MVKV 11-28 Woubrugge 11-12 Duinoord 11-27 Koudekerk 11-12 LFC 11-21 BlauwZwart 11 11 Nootdorp 11-18 LSW'70 11-10 SVOW 11-17 Abbenes 118 SV'35 i 1 -16 Schipluiden 11-6 Tweede Periode MVKV 3- 9 Duinoord +3-7 SVOW 3- 9 SV'35 3- 6 VIJFDE KLASSE A Eerste Periode. Dor os KSD 2 2, VCI Roodenburg 1-1, Zoetermeer DW0 4 1 (gestaakt). De Jagers-SJC 4-6. Manne-Fo reholte 3-0. GWS isvri| SJC+ 10-26 Docos 9- 9 VCL 10-19 Foreholte 10- 9 DWO 9-18 Jagers 9 8 Zoetermeer 9-17 GWS 10- 8 Marine 10-15 KSD 10- I Roodenburg 8-14

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19