Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Personeel Personeel zoekt: inerg/' J Verpleegkundigen m/v Adecca Adeccoi Uitzend^ Buroh-^ A. EEN LID VOOR HET BESTUUR B. EEN LID VOOR DE GESCHILLENCOMMISSIE Thuishulp A Verzorgende C en D DE BOER 113 verzekeringen b (29 en 32 uur) ZATERDAG 22 NOVEMBER 1997 2312 AZ Leiden Telefoon (071) 5144246 Personeelsdiensten reiefax (07u 513 02 84 Winkelmedewerker m/v Voor een snel service magazijn van een technische groothandel in Leiden. Len enthousiaste winkel- medewerker tussen de 25 en 45 jaar oud die de klanten gaat helpen en artikelen gaat opzoeken me behulp van een lijst. Een opleidingop lts-n absoluut vereist voor deze functie. Interess* dan snel bij ons langs en laat je informeren demogelijkheden. Medewerker interne dienst m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het uitgeven van kantoorartikelen, het bijhouden van de voorraden met behulp van Exact, het versturen en ronddelen van de post, het regelen van faxverkeeren het onderhouden van het magazijn. Een opleiding op mbo-niveau is vereist voor deze leuke functie. Heb jij ervaring als postkamermedewerker en vind je het geen probleem om af en toe wat sjouwwerk te verrichten? Kom je dan snel bij ons inschrijven! Technisch commercieel medewerker m/v Voor een producent van reclamematerialen. Een technisch commercieel medewerker op mts-niveau voor de afdeling ontwikkeling en techniek. De werkzaamheden bestaan uit het vervaardigen van modellen, het maken van calculaties, werkvoor bereiding en het begeleiden van het bedrijfsbureau en de productie. De kandidaat waar wij naar op zoek zijn, beschikt over een gedegen kennis van de Engelse en Duitse taal, heeft relevante werkervaring en kan goed overweg met computers. I lerken jij jezelf in dit profiel? Kom dan snel langs met een recent Schoonmakers m/v Met spoed!!! Voor diverse objecten in Leiden en omgeving. Erzijn zowel mogelijkheden in de ochtend- als in de avonduren. Interesse? Schrijf je dan Voor IOU doen V/ij ÏTI66r I don jé verwacht! Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten SECRETARESSE V/M voor een advocatenkantoor in Leiden. Beschik je over een afgeronde secretaresse-opleiding en twee tot drie jaar werk ervaring? Ben je daarnaast in staat om snel en adequaat te reageren op onverwachte situaties? Dan kan je direct via ons aan de slag. COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M voor een im- en exportbedrijf in Leiden. Tot de werkzaam heden behoren correspondentie, telefonisch contact met klanten in het Frans, Duits en Engels, orderbewaking en het maken van offertes. Deze baan is in eerste instantie voor drie dagen per week, maar vanaf mei '98 zal het een fulltime functie betreffen. FINANCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Voor de financiële afdeling van een hotel in Noordwijk zoeken wij een kandidaat met een PD- of MBA-diploma óf werk ervaring op dit niveau. Het betreft een functie voor 32 uur per week, voor de periode van een half jaar. Kun je omgaan met Excel en ben je per direct beschikbaar, informeer dan naar de mogelijkheden. OPROEPKRACHT NACHTRECEPTIONIST V/M bij een groot hotel in Noordwijk. Ben je flexibel, klantgericht en heb je affiniteit met automatisering, dan kan je direct aan de slag DEEGMAKER/MACHINEBEDIENDE V/M voor een koekjesfabriek in Sassenheim. De werkzaamheden bestaan uit het bereiden van deeg en spijs, het bedienen van de gebakvormmachine en het schoonmaken van machines. Het gaat hier om een functie in ploegendienst op basis van 36 uur. Beschik je over een LTS-banket opleiding en heb je erva ring, kom dan snel langs. C02 LASSER V/M voor het lassen van buisconstructies bij een technisch bedrijf in Noordwijkerhout. Ook zoeken wij voor een aantal maanden een technisch medewerker die elektrisch en autogeen kan las sen voor een renovatie bij een groot agrarisch bedrijf. Luba Noordwijk Prins Bernhardstraat 72, tel. 071-3619236 Luba Leiden Kort Rapenburg 10, tel. 071-5140341 Luba Leiderdorp Winkelhof 9, tel. 071-5415055 Luba Voorschoten Lului-C LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Woningbouwvereniging De Sleutels beeft een bestuurlijk veranderings proces achter de rug. Er beeft een discussie plaatsgevonden over de vereiste aanpassing en professio naliteit van de bestuursvorm. Aanleiding biervoor was bet verzelfstandigingsproces van woningcorporaties. Gekozen is voor handhaving van de verenigingsvorm met een Raad van Toezicht en een Bestuur, dat de werkorganisatie van De Sleutels stuurt op beleidsmatig niveau. Een Bewonersraad is als vertegen woordiging van de huurders gesprekspartner van Bestuur en directie. Daarnaast is een Geschillen commissie geïnstalleerd. Huurders kunnen bij blijvende onenigheid de Geschillencommissie vragen daar over een bindende uitspraak te doen. Woningbouwvereniging De Sleutels beeft circa 2.000 leden. De werk organisatie telt 36 medewerkers, die ruim 4.200 woningen en andere ruimtes verhuren en beheren. Woningbouwvereniging De Sleutels zoekt kandidaten voor de volgende functies: Het Bestuur kent zeven zetels. Het hoofdaccent van het Bestuur ligt op het bepolen van het beleid en op afstand sturing geven aan de directeur, die een professionele werkorganisatie ter beschikking heeft voor de voorbereiding en uitvoering van dat beleid. Leden van het Bestuur hebben een brede maatschappelijke belangstelling. Het aan te trekken bestuurslid beschikt tevens over kennis van bij voorkeur het bouwtechnische vakgebied. Op basis van de kennis op dit vakgebied moet een bijdrage geleverd worden aan de sturing van De Sleutels op beleidsmatig niveau. Gelet op de huidige samenstelling van het Bestuur roept de selectiecommissie met name vrouwen op te reageren. De Geschillencommissie kent een voorzitter en twee leden. Eén lid von deze commissie wordt voorgedragen door de Bewonersraad. Leden van de Geschillencommissie beschikken over een brede maatschappelijke belangstelling. Zij zijn in staat om, binnen een spannings veld waarin zienswijzen over de inhoud van de huurovereenkomst botsen, de zienswijzen te toetsen, in redelijkheid en billijkheid belangen tegen elkaar af te wegen en op grond daarvan een gemotiveerde en rechtschapen uitspraak te doen over een geschil tussen huurder en verhuurder. Selectie-procedure De werving en selectie wordt uitgevoerd door een commissie, die bestaat uit twee leden von het Bestuur. In de selectie-ronde zal tevens een lid van de Bewonersraad zitting nemen in de selectie-commissie. De selectie-commissie stelt een advies op voor invulling van de functies en legt dit voor aan de Algemene Ie vereniging. Voor meer informatie over de vacature binnen het Bestuur kunt u contact opnemen met mevrouw P. Pardon, lid van de selectie commissie, telefoonnummer 071 - 53 13 185 ('s avonds), of de heer J.P. Stevens, secretaris Bestuur, telefoonnummer 071 - 56 16 460 ('s avonds). Voor meer informatie over de vacature binnen de Geschillencommissie kunt u contact opnemen met de heer J. Verhoogt, voorzitter van de Bewonersraad, telefoonnummer 071 - 51 22 551. Uw schriftelijke reactie, met vermelding van uw ervaring, kennis en motivatie, kunt u binnen twee weken na deze publicatie sturen naar: mevrouw P. Pardon, Vijf Meilaan 78, 2321 RM Leiden. Kandidaten die eerder hebben gereageerd, hoeven niet wederom te reageren. WONINGBOUWVERENIGING DE SLEUTELS H thuiszorg Groot Rijnland. Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op In de stedelijke en plattelandsagglomeraties rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor is gevestigd In Leiden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. Ter versterking van ons team in rayon Leiden Noord zoeken wij enkele gemotiveerde collega's. Wij zoeken voor de volgende functies kandidaten die minimaal 15 uur per week beschikbaar zijn: De functie De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig uitvoe ren van huishoudelijke taken bij cliënten thuis. Daarbij signaleert en rapporteert u tevens eventuele verande ringen. Er wordt gewerkt aan de hand van een zorgplan. Functie-eisen U dient bij voorkeur te beschikken over een diploma LHNO of vergelijkbaar. Verder bent u in staat om zelf standig te werken en goed met mensen om kunnen gaan. Voor deze functie zijn tevens vereist: goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; bereidheid tot (verdere) scholing om de noodzake lijke kennis en vaardigheden te verwerven. Wij bieden Een passend inwerkprogramma door de unit manager; salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; het bruto uurloon (vanaf 18 jaar) bedraagt minimaal fl. 14,44 en maximaal fl. 19,13. Vacaturenummer THA51 /LD De functie De werkzaamheden bestaan uit verzorgende, huishou delijke en begeleidende taken bij de cliënten thuis. Functie-eisen Voor deze functie dient u te beschikken over voldoende kennis en vaardigheden, zowel voor de verzorging van cliënten met verschillende ziektebeelden, als voor het zelfstandig voeren van de huishouding. Verder bent u in het bezit van het diploma MDGO-vz, Verzorgende OVDB, Ziekenverzorgende of MDGO-vp. Ook bent u in staat om te werken volgens een zorgplan en hulp te bieden in complexe situaties, bijvoorbeeld bij psychiatrische of psycho-sociale problematiek. Wij bieden Een passend inwerkprogramma door de unit manager; salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg; het bruto uurloon (vanaf 18 jaar) bedraagt minimaal fl. 16,15 en maximaal fl. 23,27. Vacaturenummer; VZD51 /LD n de unitmanagers van het rayon Leiden Noord, Reageren Voor meer informatie kunt u contact opnemen met e telefoon 071-516 13 15. Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van het vacaturenummer, graag uiterlijk 3 december. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v, mevrouw M.H.M. Schuitema, Schuttersveld 12301 CG Leiden De Boer Tenten heeft een lange traditie in het bouwen van tenten. Gestart in 1924, is het bedrijf uitgegroeid tot een van de grootste internationaal opererende organisaties op het gebied van tentenverhuur Vanaf het begin van haar historie kenmerkt de organisatie zich door haar uitgesproken voortrekkersrol en vindingrijkheidmet betrekking tot ontwikkeling productie en verzorging van de meest fantasievolle tentaccommodaties, in alle denkbare variaties en uilvoeringen. Sinds de eerste êénmasters en spantenten in eigen beheer werden vervaardigd, hebben de ontwikkelingen bij De Boer Tenten niet stilgestaan. Wat is gebleven, is de onvoorwaardelijke kwaliteit van product en dienstverlening en het leveren van topprestaties, ongeacht de grootte van de opdracht en waar ook ter wereld. De voorlopige kroon op het werk waren onze 150.000 m2 tenten en tented-villages voor de Olympische Spelen in Atlanta. Voor haar Commerciële Binnendienst is de Boer Tenten B.V. op zoek naar een: Commercieel Medewerker (m De functie: In samenwerking met de overige medewerk) van de commerciële binnendienst, zult u melijk telefonische contacten leggen en houden met prospects en bestaande relaties Nederland. U adviseert de klanten fonische en schriftelijke aanvragen sionele offertes. De Boer Tenten vraagt Minimaal '2 jaar werkervaring in een commer- ciële binnendienstfunctie Heao-CE opleiding danwel gelijkwaardig Bij voorkeur affiniteit met techniek Sterke commerciële en organisatorische kwak Aantoonbare vaardigheden in onderhandelen Uitstekende communicatieve vaardigheden in het Nederlands, Engelsën Duits, zowel mundi ling als schriftelijk Ervaring met softwarepakketten Word Ex« Representatief en een leeftijd tussen 28 e Bij voorkeur woonachtig in de regio Alkmaar De Boer Tenten biedt: Een uitdagende commerciële 'doeners-functie' voor een representatieve, werklustige en rijke kandidaat, die zich thuis voelt in een klam richte en dienstverlenende organisatie. Voor ons spreekt het voor zich dat bij de fundi een uitstekende en passende beloning van toep Heeft deze vacature uw interesse gewekt? Zendt dan binnen 10 dagen uw brief, voorz curriculum vitae, naar: De Boer Tenten B.V. t.a.v. de heer C. W. T. Lindenberg Manager Personeel Organisatie Postbus 446 Telefonische acquisitie n a. 1800 AK Alkmaar advertentie wordt niet op prijs g Van der Poel Verzekeringen bv is makelaar in assurantiën, assuradeur en is aangesloten bij de Pensioendesk, de landelijke organisatie van onafhankelijke pensioenadviseurs. Het hele team van 33 medewerkers zet zich in om maatwerk te leveren voor zowel onze particuliere als onze bedrijfsrelaties in geheel Nederland met als kerngebied de Randstad. Door o.a. een sterk innovatief beleid op het gebied van produkton twikkel i ng, presentatie en kwali teitsbewaki ng, kent ons bedrijf een gezonde groei. Momenteel werken wij met 27 medewerkers in c nendienst en 6 in de buitendienst. Door vertrek v van onze collega's is er een vakature ontstaan voi COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (m/v) Uw profiel U bent met ouder dan 30 jaar en hebt een middelbar; schoolopleiding achter de rug, aangevuld met diversj assurantiediploma's. U heeft ruime ervaring op het gebied van schadeverzekeringen, bij voorkeur bij hel ie-intermediair. Werksituatie en takenpakket Wij werken voor 7 maatschappijen als gevolmachtigd en daarnaast als makelaar met vele andere maatschap pijen. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. telt nische advisering van klanten, onderhandelingen n maatschappijen en correspondentic/offerte-aktiviteili COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST (m/v) Uw profiel U bent niet ouder dan 30 jaar en hebt een middelbar; schoolopleiding achter de rug, minimaal aangevuld e diverse assurantiediploma's. U beschikt minimaal o\ rijbewijs-B en u heeft een mime ervaring op het gebi van schadeverzekeringen, bij voorkeur bij het as intermediair. Bovendien beschikt u over een go mercieel inzicht en kunt u zelfstandig werken. Werksituatie en takenpakket U maakt deel uit van een team van 7 commerciële ra dewerkers, dat een bestand van particuliere en zakeli relaties beheert en adviseert. Door middel var woorde acquisitie weet u uitbreiding aan dit bestand geven. De beloning U kunt rekenen op een salaris dat geheel in ov ming is met de aard van de funktie, genoten opleidin ervaring. Verder bieden wij u standaard een 1 en u wordt bovendien opgenomen in onze collectievj arbeidsongeschiktheids- en pensioenregelingen. Sollicitatie Heeft u belangstelling voor een van deze veelomvatts funkties en beantwoordt u aan het geschetste profiel! Dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie, gericht ai direktie, graag binnen 2 weken na publikatie, tegemo op onderstaand postadres. Voor nadere informatie omtrent deze funktie kunt u telefonisch contact opnemen met Ton van der Poel, tel. 071-5810510. de Pt NSIOI V DESK nvai /an er Poe Kopperwetering 1 2382 BKZoeterwo'ude Telefoon 071-5810510 Postbus 31 2350 AA Leiderdo E-mail: directie@hvdpoel.nl Het Spaarne Ziekenhuis is met bijna 600 bedden en een drukbezochte polikliniek een belangrijk regio naal. interconfessioneel ziekenhuis, met vestigingen in Haarlem en Heemstede Met zo'n 25 specialismen wordt professionele en patiëntgerichte zorg geleverd volgens de modernste inzichten Vandaar dat ook de organisatie volop in beweging is. Alle blikken zijn gericht op de toekomst. In dat kader wordt nu bijvoorbeeld al gewerkt aan een compleet nieuwe ziekenhuisvestiging die binnen enkele jaren in Hootddorp zal verrijzen. Om de centrale plaats van de patiënt te onderstrepen, wordt het systeem van integre rende verpleegkunde toegepast Dat wil zeggen dat elke patiënt één vast aanspreekpunt heeft Ook de aanpak van het Spaarne Ziekenhuis op het gebied van ouderenzorg en voorlichting aan patiënten is toonaangevend. Onze eigentijdse kijk op gezondheids ei zorg vraagt om betrokken en gemotiveerde medewerkers mensen die zich niet alleen beperken tot hun eigen taken en er altijd nog iets bij willen leren op hun vakgebied. Onze afdeling Op de 12e etage houden we ons bezig met de specialismen longgeneesk dermatologie en reumatologie. Er zijn in totaal 32 bedden. De ontwikkeling indt voor oncologische- en C.O.P.D.-patiënten is een bijzonder aandachtsgebied afdeling is toe aan versterking. Daarom zijn we op zoek naar verpleegkundigen met affiniteit voor, en bi| keur ook ervaring met, de bovengenoemde specialismen. De patiënten op afdeling kunnen rekenen op een persoonlijke benadering En om optimale i garanderen werken we constructief samen met de collega's van andere me disciplines. U hebt interesse in chronische patiënten. Met veel plezier en inzet u een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van onze afdeling. Voor deze functies zijn de arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Z huiswezen van toepassing. Salariëring geschiedt op FWG-niveau 40 (mi f 2.804,- en maximaal f 4.150,- bruto per maand). Het ziekenhuis vergoedt eendf de kosten voor kinderopvang. Een van bovenstaande vacatures betreft een t contract van 1 jaar. Interesse? Bel voor meer informatie met mevrouw K. Pina Afonso, I verpleegkundige, telefoonnummer (023) 514 24 68. Uw schriftelijke sollicitatie I&0/9734/LT) kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst personeel e van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede ter attentie heer L. Touwen, personeelsfunctionaris. Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32