Personeel Personeel Personeel Personeel Personee JOUW NIVEAU: 35.000 FT JOUW SNELHEID: KM/H Van Hirtum airho/and Begeleidend medewerker milieu communicatie v/m Medewerker werkvoor bereiding v/m Parkeer controleurs v/m Leiden OS fP air ho/an ZATtRDAG 22 NOVEMBER 1997 De enige onafhankelijke charter-luchtvaartmaatschappij in Nederland blijft haar vleugels uitslaan. Als kleine organisatie vliegen we op bekende bestemmingen, zoals Kenia en Sri Lanka. Maar meestal blijven we dichter bij huis Naar bestemmingen als Corfu, Lissabon of Malaga vliegen we vaak op dezelfde dag heen terug. Lange dagen dus voor een purser en bovendien een grote verantwoordelijkheid. Een prima kans voor ervaren cabinepersoneel dat graag wat minder lang van huis wil blijven en een goede coach van het team wil zi|n Voor de functie van purser heb je minimaal twee jaar ervaring nodig als purser bij een Nederlandse of grote buitenlandse luchtvaartmaatschappij Vanzelfsprekend ben je representatief, servicegericht, vriendelijk en heb je een open uitstraling. Daarnaast voldoe je aan de volgende eisen *25-40 dames: lengte 1.62 - 1 85 m confectiemaat 36 - 40 heren: lengte 1.75 - 1.90 m confectiemaat 46 - 52 opleiding minimaal HAVO of MAVO aangevuld met MBO goede spreekvaardigheid in ten minste het Engels en Duits correcte beheersing van de Nederlandse taal rijbewijs en eigen auto wonend binnen een straal van 35 km rond Schiphol Lijkt het je wat? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie metC.V en pasfoto aan AIR HOLLAND Charter B V., Selectiecommissie Cabinezaken, postbus 75116, 1117 ZR Schiphol De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vijf sectoren: Ondersteuning, Wijkbeheer, Stedelijk Beheer, Stadstoezicht en Milieu. voor 24 uur per week (vacaturenummer MB97.22) De afdeling Milieucommunicatie houdt zich bezig met het ontwikkelen, coördineren en uitvoeren van lokale en regionale milieu educatie en - voorlichting, gericht op onder wijs, het bedrijfsleven en diverse bevolkings groepen. De door de afdeling beheerde voor zieningen, zoals Kinderboerderij, Heempark, Koetshuis Leidse Hout en schooltuinen, nemen een belangrijke plaats in bij het realise ren van de educatieve activiteiten voor het onderwijs. Binnen de functie voert u de volgende werk zaamheden uit: - u assisteert bij het voorbereiden, inrichten en opruimen t.b.v. tentoonstellingen, excursies, projecten en bij de uitvoering van open dagen op verschillende locaties; - u assisteert bij werkzaamheden op de school- - u begeleidt de excursies die horen bij het jaar programma voor het onderwijs; - u begeleidt activiteiten die door de medewer kers van de afdeling Milieucommunicatie zijn ontwikkeld voor diverse doelgroepen; - u bereidt lespakketten voor: verzamelt praktisch en bijbehorend les materiaal en draagt zorg voor de inrichting van de uitdeelruimte; - u houdt de natuur- en milieuagenda bij, de MC-bibliotheek en voert lichte administra tieve werkzaamheden uit. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - MBO-niveau, in richting van natuur en - aanvullende natuurgidsencursus; - ervaring in werken met groepen kinderen (tot MBO-niveau); - goede basiskennis van natuur en milieu; - goede educatieve vaardigheden; - in teamverband kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.748,- bruto per maand (schaal 6, nieuwe salarisstructuur) bij een 24-urige werkweek. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr. F. van der Sluis, chef van de afdeling Milieucommunicatie, tel.: 071-516 75 57. Bij de afdeling Waterbeheer van de sector Stedelijk Beheer zijn wij op zoek naar een voor 34 uur per week (vacaturenummer MB97.26) De afdeling Waterbeheer houdt zich bezig met het beheer van de stedelijke infrastructuur op en rond de watergangen, met het beheer van bijzondere historische objecten en met de regulering van het gebruik van de water gangen voor vaartuigen. Binnen de functie voert u de volgende werk zaamheden uit: - u draagt zorg voor het maken van ontwerp en uitvoeringsbestekken; - u draagt zorg voor het maken van kosten ramingen en planningen waarbij u gebruik maakt van de beheersprogramma's van de afdeling; - u vraagt offertes aan bij aannemers en ingenieursbureau's en beoordeelt deze; - u voert correspondentie en verricht overige administratieve werkzaamheden; - u houdt toezicht op en geeft informatie t.b.v. woonboten; - u vervangt de teamleider Havenbeheer bij diens afwezigheid. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - MTS civiele techniek of bouwkunde; - ervaring met autocad en tekstverwerking; - ervaring in het buitenwerk; - leidinggevende capaciteiten; - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheden; - goede contactuele eigenschappen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.834,- bruto per maand (schaal 8, nieuwe salarisstructuur) bij een 34-urige werkweek. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw T.M. Lammer sen, chef van de afdeling Waterbeheer, tel.: 071-516 75 85. Bij de afdeling Toezicht en Handhaving van de sector Stadstoezicht zijn wij op zoek naar twee parkeercontroleurs. De sector Stadstoezicht levert, door het hou den van toezicht op het gebruik van de open bare ruimte, een bijdrage aan het verbeteren van de veiligheid, de kwaliteit en de leefbaar heid van de openbare ruimte. voor 34 uur per week (vacaturenummer MB97.23) Binnen de functie voert u de volgende werk zaamheden uit: - u handhaaft de juiste naleving van de gemeentelijke fiscale regelgeving en wette lijke strafrechtelijke bepalingen t.a.v. het parkeren in het algemeen en verkeersdeel- name in het bijzonder; - u legt sancties en naheffingsaanslagen op; - u verhoort in voorkomende gevallen verdachten of belastingplichtige personen; - u bent bevoegd tot aanhouden en/of het opmaken van processen-verbaal; - u informeert het publiek en fungeert als vraagbaak; - u biedt hulp aan het publiek. De werkzaamheden worden in onregelmatige dienst (dag en avond) van maandag tot en met zaterdag, in de toekomst mogelijkerwijs ook op zondag, verricht. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - MBO-niveau; - bereidheid de noodzakelijke opleidingen te volgen, zoals diploma Opsporingsbevoegdheid, - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - stressbestendigheid; - kennis van WP; - kunnen deelnemen aan dienstsport. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.893,- bruto per maand (schaal 6, nieuwe salarisstructuur) bij een 34-urige werkweek. Kandidaten dienen bereid te zijn deel te nemen aan een psychologisch onderzoek. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: Dhr. K. de Koning, chef van de afdeling Toezicht en Handhaving, telefoon: 071-516 46 61. In verband met het gevoerde doelgroepenbeleid worden vrouwen en leden van etnische minder heden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daarom in algemene dienst aangesteld. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad, richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Dienst Milieu en Beheer Mitsubishi Motor Sales Europe B. V. is het Europese hoofd- en verkoopkantoor van de Japanse autofabrikant Mitsubishi Motors Corporation en gevestigd in Hoofddorp. Dit kantoor ondersteunt de marketing, verkoop en logistiek van voertuigen, onderdelen en accessoires voor heel Europa. Dus ook voor de Mitsubishi Carisma, de eerste Europese auto met een GDI-motor (Gasoline Direct Injection), leverbaar sinds oktober 1997. Een uniek project van Mitsubishi en een grote stap voorwaarts in benzinemotor-technologie. Welke MEAO'er/MBA'er versterkt onze afdeling Finance Accounting? De hele wereld kent Mitsubishi als producent van betrouwbare auto's. Diezelfde betrouw baarheid eisen wij ook van onze afdeling Finance Accounting. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste debiteurenbeheerder m/v. Uw takenAls debiteurenbeheerder bent u in eerste instantie verantwoordelijk voor de bewaking van de debiteuren bij de verkoop van auto's, onderdelen en accessoires. Met deze. activiteiten ondersteunt u de finance- afdeling. Indien nodig bent u tevens inzetbaar voor lichtere administratieve werkzaamheden. Uw profiel: U hebt een diploma MEAO-BA, MBA of PD, aangevuld met enige relevante werkervaring. Het is bovendien belangri)k dat u zich zowel mondeling als schriftelijk in helder Engels kunt uitdrukken. Bi) Mitsubishi zijn we zuinig op onze medewerkers. We bieden goede arbeids voorwaarden, studiemogelijkheden, een gunstige autoregeling en een uitstekende pensioenvoorziening. Wilt u deel uitmaken van een groeiende internationale organisatie? En bijdragen aan de ontwikkeling van een jonge afdeling? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen naar Mitsubishi Motor Sales Europe B.V., t.a.v. de lieer C. Eenhoorn, postbus 3107, 2130 KC Hoofddorp. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. van Nieuwkerk, Finance Accounting Department, telefoon (020) 446 87 33. Zijn de dingen Mitsubishi MITSUBISHI groot MOTORS Concert- en congresgebouw de Stadsgehoorzaal zoekt een: MEDEWERKER KAARTVERKOOP M/V ca. 32 uur in wisselende werktijden (ook avond- en weekenddiensten) Wij vragen: - een klant- en servicegerichte houding - accuratesse en zelfstandigheid - stressbestendigheid en een probleemoplossende instelling - affiniteit met muziek en/of theater - ervaring met computers - collegiale en flexibele instelling Aanstelling geschiedt op contractbasis. Schriftelijke reacties voor 1 december richten aan: Stadsgehoorzaal, Breestraat 60, 2311 CS Leiden o.v.v. vacature kassa Zoekt u een afwisselende parttime baan? Kom dan eens praten met van Hirtum. Want voor de boekhouding van onze bedrijven in de makelaardij, hypotheken en verzekeringen hebben wij op korte termijn een goede kracht nodig. Wij zoeken een: Boekhoudkundig medewerker m/v Die zich tenminste acht a twaalf uur per week kan bezighouden met o.a Debiteuren/crediteuren, het archiveren van financiële gegevens, "S verstrekken van managementinformatie, aangifte b.t.w. LB etc. 11 U heeft tenminste 2 jaar ervaring, diploma PDB of MBA, bent secuur maar ook flexibel. Natuurlijk kunt u goed overweg met geautomatiseerde boekhoudsystemen, zoals Exact. En is het werken met Windows 95, WP of Word geen probleem. Heeft u interesse? Schrijf dan even een bondige brief t.a.v. de heer A.M. van Hirtu Van Hirtum Makelaars B.V. Princestraat 1 Postbus 57 2200 AB Katwijk (ZH) A \'M Makelaars Taxateurs onafhankelijke charter- luchtvaartmaatschappij in Nederland bi je de kans van je leven. Vanaf januari t/m mei 1998 kun je bij ons beginnen aan een 5-weekse opleiding tot steward/stewardess. Als je tenminste genoeg bagage hebt Want dit vak vraagt nogal wat van je Het houdt véél meer in dan het verwelkomen van passa giers en het rondbrengen van een hapje en een drankje. Je bent immers ook verantwoordelijk voor de veiligheid Je maakt lange dagen, want we vliegen meestal op dezelfde dag heen en terug naar populaire vakantielanden zoals Spanje, Griekenland en Turkije Daarnaast staan verre reizen naar bijvoorbeeld de Malediven of India op ons programma. Je hebt maar zelden het hele weekend vrij Aan de andere kant: je staat er nooit alleen voor Bij een kleinere maatschappij als de onze vorm je al gauw een hecht team We gaan er allereerst van uit dat je representatief, servicegerichte vriendelijk bent. Daarnaast voldoe jeaano volgende eisen: *21 - 35 jaar dames: lengt 1.62 - 1.85 m confectiemaat 36 - 40 heren: lengt 1.75 -1 90 m confectiemaat 46 - 52 opleidif minimaal HAVO of MAVO aangevuld MBO goede spreekvaardigheid in minste het Engels en Duits correcte beheers" van de Nederlandse taal rijbewijs en eigen au wonend binnen een straal van 35 km rond Schiph Lijkt het je wat? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie metC pasfoto aan AIR HOLLAND Charter B.V., SelectiecommiH Cabinezaken, postbus 75116,1117 ZR Schiph Geef in je brief aan vanaf wanneer je beschikbaar be

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30