Hingis struikelt over Pierce Auxerre trefzeker tegen Montpellier Affaires overschaduwen prestaties handballers Oranje Sport aturnus opnieuw in actie gen handballers UDSV Basketbalsters Grasshoppers krijgen met 'reuzin' te maken Wereldtitel boksen voor Lucia Rijker \Iaase zeker van EK cross chef willem spierdijk. 071-5356464, plv -chef rob onderwater, 071 -5356463 jen» Kamiel Maase is ais enige Nederlander nu al zeker van deelname aan het EK cross in Portugal op 14 december. De Lei- denaar hoeft daarom niet deel te nemen aan de laatste kwalifi- lewedstrijd van dit jaar, de Warandeloop in Tilburg. Maase (tfblijft momenteel bij zijn vriendin in de Verenigde Staten. Van der Velde blijft koel jii roqueIn de eerste ronde van het kwalificatietoernooi voor ife Europese Tour van 1998 bewees Chris van der Velde dat ge rold één van de eigenschappen is waar een golfer over moet be- chikken. De 33-jarige speler uit Voorhout hield op de par-72 aan van San Roque het hoofd koel, ook na een double bogey p de korte veertiende hole. Uiteindelijk liet Van der Velde een 2 noteren. Met de 54ste plaats is hij de hoogst genoteerde Ne- lerlander in het 180 man tellende veld. Van een officiële tussen- tand is echter nog geen sprake. Die wordt pas opgemaakt aan et einde van de tweede dag, wanneer alle spelers beide banen ;en keer hebben gespeeld. Heibel over oefentrip Oranje ■iii versum De oefentrip van het Nederlands elftal naar de VS, half februari 1998, staat ter discussie. Hofleveranciers Ajax, PSV Feyenoord hebben bezwaar tegen het tijdstip en de duur (een week) van de trainingsstage. Volgens de drie clubs gaat de ieis naar Florida, met twee vriendschappelijke wedstrijden, ten van de verrichtingen van de internationals op nationaal ïiveau. Hols blijft in de Domstad rfRECHTMichael Mols blijft bij FC Utrecht. De in binnen- en luitenland gewilde spits bereikte gisteravond totaal onverwacht en akkoord met zijn werkgever. Mols was net,terug van een ;sembezoek aan Italië. Zijn contract liep aan het eind van dit itbalseizoen af, maar wordt per 1 januari opengebroken en erlengd tot midden 2000. iVinstpremie voor Eagles-supporters ifventer Supporters van Go Ahead Eagles, die met een specia- ibus meereizen naar uitwedstrijden, kunnen een deel van de ;emaakte kosten terugverdienen via een 'winstpremie'. Dat is Ithans het plan van enkele trouwe aanhangers. In het plan be llen aanhangers 25 gulden voor de busreis. Bij winst van de lagles krijgen ze 15 gulden terug. Bij een gelijkspel 'verdienen' e5 piek en bij verlies niets. De hoofdsponsor heeft al spontaan iten weten dat hij garant wil staan voor de eventuele verlieskos- een bus. f ïl Khattabi wordt international irenveen Ali el Khattabi is opgeroepen voor de nationale se ctie van Marokko. Het is de eerste keer dat de aanvaller van leerenveen is uitverkozen. Khattabi speelt volgende week in ijn geboorteland een oefenduel tegen Togo. Marokko is ge- laatst voor het WK in Frankrijk. ch$rnie Brandts assistent-coach PSV ihdhoven Ernie Brandts is tot het einde van het seizoen be- oemd tot assistent-trainer van Dick Advocaat bij PSV. Per 1 ja- luari volgt hij Rob Baan op die vertrekt naar Feyenoord. Sinds 393 is Brandts bij PSV trainer van het tweede elftal. Voor dtt tam blijft hij voorlopig ook verantwoordelijk. Brandts is oud- ♦Jj peler van PSV. Van 1977 tot 1986 kwam hij uit voor de Eindho- enaren. Hij speelde verder bij De Graafschap, Roda, MVV en ieren. De verdediger stond 28 keer in het Nederlands elftal. si - ikiër De Man maakt rentree üh haag Skiër Harald de Man maakt op 12 december tijdens rereldbekerwedstrijden in Val d'Isère zijn rentree. De Nederlan- i hersteld van een knieblessure en traint momenteel in de i met zijn teamgenoten. Komend weekeinde in Park City komt [ij door een conditionele achterstand nog niet in actie bij de euzenslalom, tellend voor de wereldbeker. De Man ging in naart onder het mes. De kruisbrand van zijn linkerknie werd jervangen. Met de Nederlandse ploeg doet hij eind november aarschijnlijk wel mee aan enkele kleinere wedstrijden. De Man boet zich twee keer bij de beste vijftien in een wereldbekerrace sseren om zich te plaatsen voor de Spelen in Nagano. |lieuw circuit atletiekwedstrijden De internationale atletiekfederatie (IAAF) introduceert jaar een nieuwe serie wedstrijdeh. President Primo Ne- lioïo maakte de details van de zogeheten Super League gisteren. Ie Golden Four-meetings in Oslo, Zürich, Brussel en Berlijn ma- en deel van het circuit uit. Volgens de IAAF moet het vormen J ineen nieuwe cyclus aansprekende wedstrijden de mondiale iteresse voor de atletiek bevorderen. Sinds 1985 kent de atle- ïkbond het Grand Prix-circuit. De editie van 1998 start in Rio elaneiro en eindigt op 5 september in Monte Carlo. 'JIOK zoekt revanche in Hannover DIOK reist morgen af naar Duitsland voor eerste wed- trijd van de Eurorugby Cup in en tegen Hannover. Voor het iveede jaar vertegenwoordigt de Leidse landskampioen ons nd samen met de Haagse Rugby Club (HRQ- Victoria Han- iver is geen onbekende voor de Leidenaars. Vorig jaar verloor IOK de wedstrijd om de derde en vierde plaats van de Duitsers, ieerder op eigen veld te zijn uitgeschakeld in de halve finale oor HRC. Met de blessures schijnt het mee te vallen. Joost van appart en Gideon Devilee zijn herstellende. Hun meespelen is meker. Zeker is dat Thomas Suring er in Hannover niet bij zal jn. De Amsterdammer ondervindt nog steeds teveel hinder van ïnribblessure. i.C. Green is 'Ironman' van de NBA ilias» A.C. Green behoort niet tot de echte supermannen van iNBA, maar gisteren trad hij toch even voor het voetlicht. Hij erd gekroond tot 'Ironman' omdat hij zijn 907de achtereenvol- inde wedstrijd speelde, een record. De 34-jarige Green, speler n de Dalla Mavericks, is aan zijn dertiende NBA-seizoen bezig omiste in de beginperiode slechts drie duels, niet eens door essures. Hij is een van de tien actieve spelers die meer dan ei I.OQO punten en 7000 rebounds verzamelden. handbalduel tussen Satur- en UDSV wordt geheel - 'gespeeld. Tien dagen gele- werd het duel in de rust ge- ikt door personeel van de 'Meihal omdat hars in de was gevonden. Deze stof rdt gebruikt door handbal- om meer grip op de bal te !en. Gebruik ervan is in de Meihal verboden. et staken van de wedstrijd de tot een woedende reactie Hob Otten, de voorzitter de Leidse handbalclub. Hij ;ende het harsgebruik door club en beschuldigde per- LIESHOUT GPD Het Brabantse dorpje Lieshout heeft er sinds deze week een bezienswaardigheid bij. Het gaat in dit geval om een Afrikaanse verschijning van twee meter en vijf cen timeter. De Senegalese Fatou Kine N'Diaye is de nieu we aanwinst van de basketbalsters van Lieshout. Misschien gaat de 20-jarige international het basket- balmaffe dorpje op stelten zetten. Ze is in elk geval met afstand de langste speelster in de eredivisie. Landskampioen Lieshout denkt haar morgen in het thuisduel met Grasshoppers te kunnen laten debute ren. Het contact met Fatou Kine N'Diaye dankt de club aan een zakenman uit Waalwijk. Na een proeftraining, enkele weken geleden, was het enthousiasme groot bij de technische staf. Ondanks haar lengte beschikt de Se negalese zeker over de nodige atletische kwaliteiten. De wedstrijd van zaterdag is overigens voor de speel ster zelf voorlopig een tussendoortje. Zij gaat eerst nog terug naar haar land om zich met de nationale selectie voor te bereiden op de wedstrijden om de Afrika Cup. Vanaf januari kan Lieshout voor langere tijd een beroep op haar doen. N'Diaye heeft met de club een principe overeenkomst voor drie jaar. Haarhuis/Eltingh naar halve finale WK dubbel Martina Hingis beleefde gisteren in New York een onbe vredigend einde van een superjaar. De 17-jarige Zwitser se nummer één van de wereld verloor in de kwartfinale van de Masters met 6-3 2-6 7-5 van de Frangaise Mary Pierce. Met Nathalie Tauziat kwam een tweede Franse speelster bij de laatste vier. Ze won met 7-6 7-6 van de Kroatische Iva Majoli. new york/hartford rtr ,,Ik heb teveel gespeeld", ver klaarde een teleurgestelde Hin gis na afloop. „Volgend jaar moet ik een paar weken extra rust nemen." In het voorjaar onderging de Zwitserse een knie-operatie na een val van haar paard. Ze was op tijd her steld om de finale van de Franse Open te halen, die ze overigens verloor van Iva Majoli. „Ik ben toen te haastig geweest. Ik heb een paar toernooien in mijn schema ingelast. Dat had ik be ter niet kunnen doen, Het was pas de vijfde neder laag voor Hingis in het hele jaar. De partij vergde twee uur en ze ven minuten. De 22-jarige Pier ce scoorde veel met haar krach tige groundstrokes en venijnige volley's. „Ik speelde op mijn best", aldus de Frangaise. „Ik heb goede herinneringen aan dit toernooi. Eerder won ik hier van Navratilova, Graf en Sabati- ni. Het is niet hetzelfde als het winnen van een Grand Slam- toernooi, maar geeft toch veel voldoening vooral omdat ik de nummer één van de wereld heb verslagen." Hingis treurde maar kort. „Dit was het laatste toernooi van het jaar en ik geef toe dat ik ver wachtte het te winnen. Maar toch kijk ik heel tevreden terug op 1997." Daar had de Zwitser se ook alle reden toe. Nadat ze in de vorige editie de finale in vijf sets verloor tegen de nu ge blesseerde Graf, werd ze de 'can't miss Swiss' en zette het jaar oppermachtig in met 38 achtereenvolgende overwinnin gen. Op 31 maart nam Hingis de troon over van Steffi Graf als beste speelster ter wereld. Op zestienjarige leeftijd, jonger dan ooit iemand voor haar. De zegereeks stokte in de fi nale van de Franse Open tegen Majoli. Maar Hingis stoomde daarna door en voegde de titels van Wimbledon en de US Open toe aan haar winst in de Austra lian Open van het begin van het jaar. Een week voor de Masters won Hingis haar twaalfde titel in 1997, in Philadelphia. Daarbij waren vier partijen die drie sets vergden. Tegenover 75 overwinningen stonden vijf nederlagen. Haar 'salaris' in prijzengeld bedroeg circa zeven miljoen gulden, meer dan Tiger Woods op de golfbaan bijeen sloeg. Hingis blijft nog eventjes in New York. Zaterdag ontvangt ze de trofee die hoort bij de meer dan ver diende verkiezing tot Speelster van het jaar. Jacco Eltingh en Paul Haar huis hebben zich als eerste ten nissers verzekerd van een plaats in de halve finales in de strijd om de wereldtitel dubbelspel. In de Amerikaanse plaats Hartford won het duo ook de tweede wedstrijd voor de zogenoemde gele groep. De Indiërs Mahesh Bhupathi en Leander Paes wa ren kansloos: 6-3 6-2 in slechts 52 minuten. Eerder hadden Eltingh en Haarhuis, die als tweede zijn geplaatst, gewonnen van het koppel Knowles/Nestor (Bah- Can). In de derde wedstrijd voor de groep treffen de Neder landers nog de Zuid-Afrikaan Ellis Ferreira en de Amerikaan Galbraith. „We speelden heel goed, bijna perfect", zei Haar huis na het 'vluggertje'. Het vermaarde, als eerste ge plaatste Australische paar Mark Woodforde en Todd Woodbrid- ge, ontsnapte voor de groene groep tegen de Amerikanen Rick Leach en Jonathan Stark aan verlies. Het duurde twee uur en 19 minuten vooraleer de titelverdedigers met 6-3 6-7 7-6 hun tweede winstpartij binnen hadden. Niettemin zijn zij nog niet helemaal zeker van kwalifi catie voor de halve finales. Zij moeten daarvoor in de laatste groepswedstrijd tegen de Cana dees Sebastien Lareau en de Amerikaan Alex O'Brien ten minste een set winnen. Mary Pierce slaat in karakteristieke pose een forehand. De Fran^aise schakelde bij de Masters verrassend Martina Hingis uit. „Het is een opluchting dat we nog zijn ontsnapt", aldus Woodbridge, die met zijn part ner 45 toernooien won. „De te- soneel van het Sportbedrijf Lei den van het smeden van een complot. De problemen tussen ge meente en Saturnus zijn intus sen uitgepraat. De club schrijft komende tegenstanders aan dat harsgebruik in de Leidse hal streng verboden is. De gemeen te hangt bordjes op in de hal om het verbod nog eens extra onder de aandacht te brengen. Saturnus voelt zich nog altijd wel benadeeld door de affaire. „Het stond 18-18 bij rust tegen een sterke tegenstander. Een van hun spelers had al een rode kaart te pakken. Het zag er dus goed uit voor ons. Dat voordeel zijn we nu kwijt." parijs rtr Verdediger Franck Sauzee van Montpellier valt neer onder het toeziend c nechamp. g van Auxerre-aanvaller Cyril Jeu- FOTO EPA Auxerre, tegenstander van FC Twente in de derde ronde van de UEFA-beker, heeft gister avond thuis met 3-1 gewonnen van Montpellier. De Franse in ternational Guivarc'h scoorde in de laatste drie minuten twee maal. Daarmee is de aanvaller topscorer in Frankrijk, met tien doelpunten. Olympique Marseille verslikte zich in Racing Strasbourg, dat thuis met 2-0 won. Paris Saint Germain ging onderuit, bij Monaco: 3-0. PSG. zakte daar door van de tweede naar de derde plaats, op twee punten van Marseille. Monaco was de grote winnaar. De ploeg steeg van de vijfde naar de tweede plaats, met nog slechts één punt achterstand. Vandaag kan Metz overigens de leiding overne men, als het thuis wint van Tou louse. Bordeaux kan gelijk ko men met Marseille indien de ploeg uit wint van Chateauroux. Andy Cole heeft bij Manches ter United voor vijf jaar bijgete kend. Hiermee kwam een einde aan hardnekkige geruchten dat de aanvaller de kampioen van Engeland op korte termijn zou verlaten. Sinds 1995 speelt Cole voor United dat hem kocht van Newcastle. Enkele weken gele den speelde de spits met zijn club in de Champions League in Rotterdam legen Feyenoord. Manchester United won dankzij drie treffers van Cole met 3-1 Lothar Matthaus speelt ten minste nog twee jaar bij Bayern München. De 36-jarige oud-in ternational heeft met de club overeenstemming bereikt over een verbintenis tot het jaar 2000. Matthaus maakte afgelo pen dinsdag in een vriend schappelijk duel zijn rentree, na twee maanden geblesseerd te zijn geweest. Hij speelde 122 keer voor de nationale elf van Duitsland. Paul Gascoigne is door de Schotse voetbalbond voor vijf wedstrijden geschorst. De En gelse international van Glasgow Rangers kreeg woensdag in de wedstrijd tegen Celtic de rode kaart. De derby eindigde onbe slist, 1-1. Rayo Vallecano heeft Robert Gehring afgestaan aan Cara- banchel. De van Ajax gekomen speler had bij de tweede-divi sieclub dit seizoen nauwelijks een kans gekregen. Carabanchel speelt eveneens in de tweede klasse. Bij Rayo had Gehring een contract tot het jaar 2000. los angeles gpd FOTO REUTERS dan anders en gingen voor elke team Kronemann/MacPherson bal." (VSt/Aus) - vorig jaar nog in de Mark Knowles moest zich gis- halve finales - zal de laatste teren na de partij tegen Ferreira groepswedstrijd spelen tegen genstanders waren erg goed op en Galbraith met een ribblessu- Bhupathi/Paes in plaats van dreef. Ze varieerden veel meer re terugtrekken. Het reserve- Knowles/Nestor. Nederland heeft een vrouwe lijke wereldkampioen bok sen. Lucia Rijker veroverde vannacht in het Olympic Au ditorium van Los Angeles de vacante wereldtitel in het lichtweltergewicht. Twee we ken voor haar 30ste verjaar dag bracht de in Los Angeles woonachtige Amsterdamse de Duitse Jeanette Witte in de derde ronde zodanig in de problemen, dat de scheids rechter tussenbeide kwam. Witte, houdster van de Women's International Boxing Federation-titel in het weltergewicht, bokste sinds de tweede ronde met een he vig bloedende en naar later bleek gebroken neus. De Duitse was van meet af aan kansloos tegen de superieur te werk gaande voormalig wereldkampioene kickbok sen. Haar lijdensweg duurde extra lang, omdat de tijd- waarnemer aan het eind van de openingsronde abusieve lijk pas na drie minuten op de gong sloeg. Bij vrouwen- boksen duren ronden ge woonlijk twee minuten. SCOREBORD PRIJSVRAGEN LucKy ten van donderdag 20 november: 4 - 5-8- 13-17- 19-20-21-24-27-39 -44-49-54-55-64-70-72-73-78, (onder voorbehoud) VOETBAL Frankrijk, competitie: Auxerre Montpellier 3-1, Monaco - Paris SG 3-0, Strasbourg - Marseille 2-0. Stand aan kop: Marseille 17-33, Monaco 17-32, Met* 16-31, Pa ris SG 17-31, Bordeaux 16-30, Lens 16- 28, Auxerre 17-26 Italië, beker, achtste finale: AS Roma Udinese 2-1 (Roma naar kwartfinale) BASKETBAL Eredivisie, mannen: Dunckers - Voorburg 57-53, Rotterdam - EBBC 68-77, Prisma - Drenthe 85-79. NBA: Atlanta Hawks - New York Knicks 79- 100, Detroit Pistons - Portland Trailblazers 87-93, Dallas Mavericks - Golden State Warriors 97-101, Houston Rockets Toronto Raptors 127-97, Milwaukee Bucks - Indiana Pacers 83-109, Phoenix Suns - Chicago Bulls 89-85, Sacramento Kings Utah Jazz 97-95. DAMMEN Amsterdam. Bijlmertoernooi, Groot- Mogil|anski 8. 4. Ba 6, 5. Jansen 5, 6. Ali as en Burleson 4, 8. Sakidin 3, 9. Durdyev 2, 10. Dumfries I Meestergroep, vijfde ronde: Merins (Dui) Day (Ned) 2-0, Van Leeuwen (Ned) - Lei- mena (Ned) 2-0, Bhailal (Ned) Bhawanib- hiek (Ned) 2-0, Sekongo (Ivo) - Oudshoorn (Ned) 1-1, Adamaszek (Pol) - Cordier (Fra) 0-2. Stand: 1Cordier en Merins 8, 3. Van Leeuwen en Sekongo 7, 5, Oudshoorn 6, 7. Adamaszek 5, 8. Bhailal 3, 9. Bhawanib- hiek en Day 2, GOLF 3. Schotland (Montgome'rie/Russellj 134, 4. Spanje (I. Garrido/Martin) 135, 5. Groot-Brittannië (Broadhurst/James) 136. San Roque (Spa). Kwalificatietoernooi Eu ropese Tour. Stand na eerste ronde: ICole (Aus), Singh (Ind) 67, 3. Nyman (Zwe), Henge (Zwe) 68 5, Davis (GBr), Beal (GBr), Campbell (NZI), Griffiths (GBr), Molina (Arg), Nicklaus jr (VSt), Gortana (lla), Ha- mill (Nle), Streeter (GBr), Russell (GBr) 69, 54. Van der Velde (Ned) 72, 75. Lafe ber (Ned) 73, 96. Steenkamer (Ned) 74, 142. Derksen (Ned) 76, 169. Miller (Ned) 79. HANDBAL Haarlem. Mannen, handbalweek f I.l.-i land - Litouwen 24-25 (12-11). Scores Ne derland: Beers 6, Nijdam 5, Budding 4, Kersten 3, Gielen en Sanders 2, Rietbroek en Rink. Topscorer Litouwen: Rasikevicius 8. Polen - Saoudi-Arabië 19-17 (6-11), Oostenri|k België 29-24 (15-14). Stand: 1. Polen 2-4 (50-44), 2. Litouwen 2 4 (45-50), 3. Nederland 2-2 (54-42), 4. Oostenrijk 2-2 (55-53), 5. België 2-0 (51 - 60), i. Saoudi Arable 2 0(34 40). SKI Park City. Wereldbeker alpine, reuzensla lom (mannen): IMaier (Oos) 2.43,99, 2. Aamodt (Noo) 2.45,79, 3, Grandi (Can) 2.46,31, 4. Eberharter (Oos) 2.46,57, 5. Mayer (Oos) 2.46,72, 6. Strobl (Oos) 2 46,84, 7 Büchel (Lie) 2.46,86, 8. Ac cola (Zwi) 2,47,23, 9. Schilchegger (Oos) 2.47,28, 10 Schillen.r (Do-:,) 2.4/, I Kaprun. Wereldbeker snowboard, reuzen slalom. Mannen: 1. Rickardsson (Zwe), 2 Rolland (Fra), 3. Korschewski (Dui), 4 Frenademz (Ita), 5. Behounek (Dui). Vrou wen: 1. Riegler (Oos), 2. Krings (Oos), 3. Renoth (Dui), 4. Ruby (Fra), 5. Unter der Eggen (Ita), 8. Boerma (Ned), TENNIS Hartford. Mannen, WK dubbelspel. Gele groep: Eltingh/Haarhuis (Ned/2) Bhupathi/raes (Ina) 6-3 6-2, Ellis Ferrei- ra/Galbraith (ZAf/VSt/3) - Knowles/Nestor (Bah/Cari/7) 6-2 6 7 7-5. Groene groep: Woodbridge/Woodlordo (Aus/1) - Leach/Stark (VSt) 6-3 6-7 7-6, Lareau/O'Brien (Can/VSt/6) - Johnson/Mon tana (VSt/8) 6-3 3-6 6-3. New York. Vrouwen, Masters, 4 miljoen gulden. Kwartfinales: Pierce (Fr a//) llnif.r, (Zwi/1) 6-3 2-6 7-5, Tauziat (Fra) - Majoli (Kro/6) 7-6 7-6. Pattaya. Vrouwen, 215.000 gulden. Twee de ronde: Dragomir (Roe) - Golarsa (Ita) 6 3 2-6 7-5, Nagyova (Slw) - Shi-Tirig (Tai) 7-5 6-3, Van Roost (Bel) - Sangararn (Tha) 6-0 6 1. Derde ronde: Barabanspkova (WRu)-Pratt (Aus) 6-0 6-3. haarlem anp Nederland verloor met 24-25 van Litouwen, maar ook op de tweede avond van de Haarlem se Handbalweek was niet het spel van de mannenhandballers het voornaamste onderwerp van gesprek. Allerlei affaires en geruchten hingen als een don kere wolk boven de hal, waar Nederland de titel van vorig jaar probeert te prolongeren. Het Nederlands Handbalven- bond biedt de spelers geen dui delijkheid, geen plan, niets, zeg gen de spelers. „We horen maanden niets over de nationa le ploeg. We weten dat dit toer nooi is, maar krijgen pas een week van tevoren een uitnodi ging. Over de fase na dit evene ment weet ik ook weer niets. Er is geen plan. Triest vind ik dat", aldus Robert Nijdam. De beste international keerde na het duel met Litouwen terug naar zijn club in Duitsland. „Misschien heb ik mijn laatste interland wel gespeeld", zei hij serieus. „Ik wil best met een schone lei beginnen, maar dit jaar kunnen we afschrijven." René Pie en Jeroen Hölscher zaten ook tegen de Litouwse mannen niet bij de nationale selectie. Sterker nog, ze waren niet in de sporthal. De aanlei ding: Pie en FÏölscher schreven voor het evenement een brief dat ze niet konden meetrainen met de selectie. De een was te druk met werk, de ander met school. De twee internationals hoorden verder niets, dus ze meldden zich woensdag voor het eerste duel. Bondscoach Leszek Krowicki wees ze de deur. De mannen die wel in actie kwamen, zijn verongelijkt over de grote aandacht van het N1IV voor hun vrouwelijke collega's. De bond trekt de vrouwen voor, is de algehele opinie. „Onte recht", meent Abbas. „We ge ven beide selecties evenveel geld. De sponsors willen de vrouwen steunen. Daar kunnen wij ook niks aan doen."

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 25