'Decheiver kan ons over het dode punt heen tillen' SM westro stoomt op naar koppositie Het Motorhuis Sport Casino wint squashkraker 10ENSDAG 19 NOVEMBER 1997 [weede nederlaag Inter Milan os*;: jonza^ Inter Milan heeft de tweede nederlaag in dit seizoen ge- ^dënTHet verloor dinsdag in de derde ronde van de beker de re- um tegen Piacenza met 1-0. Het doelpunt kwam in de laatste „inuut op naam van Stroppa. Het verlies had geen gevolgen oor Inter. De Milanese club had de eerste wedstrijd met 3-0 ge arde' ionnen en plaatste zich voor de kwartfinales. Bij Inter speelde finter ondanks een lichte spierblessure de hele wedstrijd mee. xp; lade rust maakte oud-ajacied Kanu bij Inter zijn opwachting. ïpa«E lij verving Ronaldo. De eerste nederlaag leed Inter tegen Olyrn- uqye Lyon in de tweede ronde van het UEFA-bekertoernooi. In lilaan werd het 1-2. lergkamp scoort voor Arsenal iDENDennis Bergkamp heeft Arsenal naar de kwartfinales de League Cup geloodst. De international schoot in de ver- inging tegen Coventry City raak (1-0). Het was Bergkamps eer ie wedstrijd na een schorsing van drie duels. In de 100e minuut dc.Ij ierd hij matchwinner op Highbury. Zijn schot vloog via de paal nhet net. In Liverpool scoorde de 17-jarige Owen drie keer (3-0) ihet duel van de Reds tegen Grimsby. Oud-Heerenveen-speler omasson nam het enige doelpunt voor zijn rekening in de uit- fdstrijd van Newcastle tegen Derby County (0-1). Met Arsenal, [ewcasde en Liverpool bereikten ook Middlesbrough, Reading Ipswich de laatste acht. )en Bosch vrijwel uitgeschakeld bira m bosch» De basketballers van Den Bosch zijn zo goed als uit- schakeld in poule F van de Europacup II. Na de thuisneder- ih ag (70-73) dinsdagavond tegen de Belgische kampioen Charle- i moeten de Bosschenaren de laatste twee wedstrijden win- en. De laatste van die twee duels is tegen koploper Patras. Vide; le thuisploeg, momenteel op de derde plaats in de Nederlandse 8 te ompetitie, had genoeg kansen om te winnen. Charleroi startte lamatisch en was geen schim van de ploeg die in Belgie met 05-54 had gewonnen. De eerste veldscore van de bezoekers ivam pas na acht minuten. Op dat moment werd het 14-3, bij istvvas het 40-29. dt ree ilsma verder als voorzitter KNWU 'inf rcccHTJoop Atsma heeft zijn termijn als voorzitter van de KN- 1) met vier jaar verlengd. Atsma, tevens voor het CDA kandi- rat voor de komende Tweedè-Kamerverkiezingen, werd tijdens j >t congres van de KNWU dinsdag zonder stemming opnieuw fiioemd tot praeses van de wielerbond. Er waren geen tegen- andidaten. Hans van Beek en Pieter Zevenbergen blijven even ts lid van het hoofdbestuur. lovelander tienduizend gulden rijker mmFlo ris-Jan Bovelander is tienduizend gulden rijker. De peler van Bloemendaal heren drie won gistermiddag een kort ig'Sï -ding dat hij had aangespannen tegen Cruijff Sports. Die ge- '°(n1; mikte vorige maand in een advertentiecampagne voor hockey- hoenen op nieuwe leest op onrechtmatige wijze de naam van ^oud-international. Cruijff Sports dient met onmiddellijke in- ,28 ingde campagne te staken en moet niet alleen tien mille aan avelander overmaken, maar ook zijn sponsor Kangaroos voor K iizelfde bedrag schadeloos stellen. luitse spelers weigeren bierreclame irkusen 's Lands populairste drank is aan de Duitse voetbal- ',s rs niet besteed. Klinsmann en co weigeren mee te doen aan re- imecampagnes voor bier. „Bij de onderhandelingen over de mies eisten ze dat ze er niets mee te maken hoeven te heb- _nl tn", aldus Egidius Braun, voorzitter van de Duitse voetbal- EtRi ind. Een van de sponsors van de „Mannschaft" is een brouwe- Iruguyaan Rivas naar Inter 3/ 95 laan Sebastian Rivas heeft een contract voor vijfjaar gete md bij Inter. De verdediger, international van Uruguay, begint ir 1 januari bij de koploper van de Serie A. Hij wordt de ploeg- i fees noot van onder meer de Nederlander Winter, de Braziliaan 94( inaldo en de Nigeriaan Kanu. ekerzege meisjes junioren Leiderdorp den» De meisjes junioren van BV Leiderdorp hebben in de be- rcompetitie een uitzege geboekt tegen Akrides. In IJmuiden crd het 59-94. Topscoorsters aan Leiderdorpse zijde waren 131 nske van der Voort (31) en Marlous Nieuwveen (29). 'Knipser' wordt Harry Decheiver in Duitsland ge noemd. Goaltjesdief. Voor Freiburg stal de Hollander er zeventien in 41 duels, vandaar. Eens een dief, al tijd een dief, dachten ze bij Borussia Dortmund. „Har ry is typisch zo'n speler die ons over het dode punt kan tillen", zegt trainer Nevio Scala. dortmund gpd Gisteravond, vijf dagen na zijn transfer van FC Utrecht naar de Champions League-houder, de buteerde Decheiver. Voor 50.500 toeschouwers. Hij scoor de, niet, maar deed wel 29 van de 35 keer iets nuttigs met de bal. Bovendien won Dortmund weer eens, met 2-1 van VfL Wolfsburg. Harry voegt iets toe", meent Scala, dan nog met een gulle lach. De kleine Italiaan ligt al weken onder schot in het West- falenstadion. Zijn oude en dus blessuregevoelige selectie pres teert ondermaats, behalve dan in de Champions League want daarin lonkt zowaar de kwartfi nale. Tot gisteren stond Dortmund (met een begroting van 145 mil joen) zelfs op een degradatie plaats. Zonder Matthias Sam- mer, Jürgen Kohier, Julio Cesar, Andy Möller, Ibrahim Tanko, Lars Rieken en Stéphane Cha- puisat, allemaal geblesseerde kopstukken, is de glans er af. Het is de zwakste competitie start sinds 1988. Decheiver (27) is in paniek gehaald. Om doelpunten te ma ken. En wel zo snel mogelijk. Maar als het even tegenzit moet Dortmund het de komende we ken al weer zónder zijn aan winst doen. De Nederlander hangt namelijk een pittige schorsing boven het hoofd, een erfenis uit zijn kortstondige pe riode bij FC Utrecht. „Ze weten ervan", beweert Decheiver. „Ik heb het ze ver teld bij de onderhandelingen." Maar Scala weet van niks. En als iemand het bij Dortmund zou moeten weten dan toch hij, de coach. „Schorsing? Beroep? Hoe zit dat dan precies?" Decheiver kan nu wel in de Bundesliga spelen, de commis sie van beroep in Zeist heeft daar geen enkele boodschap aan. Hij moet morgenavond ge woon voorkomen. Decheiver zou op 20 september RKC-spe- ler Carlos van Wanrooy een el- leboogje hebben verkocht. De aanklager betaald voetbal neemt geen genoegen met het oordeel van de tuchtcommissie, die Decheiver onlangs vrijsprak wegens tegenstrijdige Vêrklarin- Harry Decheiver in actie voor zijn nieuwe club Borussia Dortmundt. gen. Waarnemer Stuut en vierde official Van Dongen hadden 'de elleboog' gerapporteerd, maar Van Wanrooy sprak van een on gelukje. Donderdagavond tovert de aanklager een konijn uit de hoed: beeldmateriaal, opge vraagd bij de NOS. Daarop zou de overtreding - niet bestraft door scheidsrechter Schaap - te zien zijn, zodat aanvullend be wijs wordt geleverd. Als Dechei ver wordt geschorst, en een wedstrijd of vijf ligt in de lijn der verwachting, dan zal het argelo ze Borussia daarvoor op de bla ren moeten zitten. Volgens KNVB-woordvoerder Rob de Leede zijn de FIFA-re- glementen zo helder als glas. „Wie van de ene bond naar de andere overstapt kan zijn straf niet meer ontlopen. Mocht Decheiver worden geschorst, dan moet de Duitse voetbal bond de sanctie overnemen. Dat is geen pesterij, zo zijn de internationale regels. Decheiver kan er, een uur na afloop tegen Wolfsburg, met de pet niet bij. „Hebben ze in Zeist niks anders te doen? Ik heb me er nog niet druk om gemaakt. Geen tijd. Ik had andere besog nes aan mijn hoofd. Bij zo'n transfer komt wat kijken. Veel gedoe, geregel en stress. Daarbij ben ik de hele week grieperig geweest en schoot het me maandag nog in de lies ook. Ik begrijp niet dat ik het er van avond nog zo heb afgebracht." Op de spionkop achter het zuidelijke doel werd zelfs zijn naam al gescandeerd. De spea ker hoefde maar Harry te zeg gen of de side brulde massaal De-chei-ver. In Galgenwaard was hij even populair, bij de fans althans. Want de eigenzin nige Decheiver begon bij FC Utrecht stroefjes, hij eindigde beresterk. Het resultaat: acht doelpunten. Toch was de stemming in de kleedkamer na het bekend wor den van de megatransfer (onge veer vijf miljoen) opvallend ge laten. Trainers noch spelers be klaagden zich ook maar één moment over het onverhoedse vertrek van de topscorer, die bij Go Ahead, Heerenveen, RKC en FOTOAP Freiburg zijn contract ook niet uitdiende. „Is dat zo? Ik heb het in elk geval wél naar mijn zin gehad bij FC Utrecht", zegt Decheiver afgemeten. Dat er in de boezem van de club geen tranen vloei den heeft volgens hem alles te maken met het feit dat FC Utrecht zondag met 6-1 won van RKC. „Na zo'n klinkende uitslag heb je het dan ,niet meer over je topscorer." Bij Dortmund hoopt Dechei ver nu eens wél zijn contract uit te dienen. Hij tekende tot 2001, tegen naar Duitse kranten me nen een jaarsalaris van drieën eenhalf miljoen. De verbijste ring bij Scala („Ik geloof er niks van, dan had ik toch wel iets ge hoord?") over zijn mogelijke schorsing doet 'Knipser' af als een bagatel. „Ik mag volgende week ook niet meedoen in de Champions League-wedstrijd tegen Galatasaray. Pas in de kwartfinales ben ik speelgerech tigd. Maar tot 2001 speelt Dort mund nog heel veel wedstrij den, hoor." tijk-speler Wilfred Kwestro is in het voetballer van het jaar klas- ent aan een indrukwekkende opmars bezig. Na twee keer een Zo! n te hebben behaald, scoorde de verdediger in de wedstrijd te- Ter Leede een acht. De voetballer die twee weken geleden op anglijst nog een gedeelde dertiende plaats innam, is via een Ie positie vorige week, opgestoomd naar de tweede stek. Koplo- Patrick van Dam verdwijnt volgende week uit het klassement, lat de voetballers 60 procent van het totale aantal wedstrijden «eld moeten hebben. Van Dam kijkt vanwege een blessure al en toe. Dankzij de acht die Thomas Waasdorp kreeg, is de kee- van Ter Leede met stip op drie binnengekomen. Ook Michel (Rijnsburgse Boys) en de FC Lisse-spelers Murat Böke en ovan der Zwet maken hun opwachting in de top -10. 14. toijk-Quick Boys 2-2 3 r 5 Van Houten 5 83.JefdeJong 6 Van der Gronde 6 Bloem 6 Pitti 6 73. Vermin Van Hooij Van Beelen Kleijn Boys-Achilles Veen 0-0 77. Tiberkanine Cadel 3. Campfens Bennekers 81 Borst Hermes Katwijk-Ter Leede 2-1 Katwijk: Hugo van Duyn 8 Peter van Duyn 7 Van Zeist 6 72. Van der Kooy Van der Meer 6 Van der Plas Kwestro 8 Raven 80. Braaf - Zwaan Jansen 5 Keane Oudshoorn 7 Ter Leede: Waasdorp 8 63. Geijsman 6 De Jong 5 Floor van Duyn 7 Bloemheuvel 6 Brands 5 Stolk 7 Scheltus 5 Wajer 5 De Meza 5 L'Ami 6 75. Immink Van der Hoeven 6 ARC - FC Lisse 0-4 ARC: Admiraal 4 Westenberg Van Orssagen 6 Ard Blok Balkhoven 4 75. Boer Langemaat 6 Gelderblom Koster 6 Bos Jansen 5 Rgmco Blok 46. Meyering 5 utrecht anp Het hoofdbestuur van de KN WU vindt het nog te ver gaan de verantwoordelijken voor de val van vrouwenbondscoach Piet Hoekstra sancties op te leggen. Hoekstra moest enkele weken voor het WK in San Se bastian het veld ruimen nadat vijf leden uit zijn nationale se lectie talloze aantijgingen over het functioneren van de Fries bij het bondsbureau depo neerden. Hoekstra werd beticht van onkunde, gebrek aan motivatie en dronken schap tijdens het uitoefenen van zijn functie. Een onderzoekscommissie van de KNWU kon voor die laatste en volgens de Fries on terechte aantijging geen be wijs vinden. De wielerbond besloot wel Hoekstra niet meer te laten terugkeren als vrouwenbondscoach en hem in zijn laatste contractjaar te laten opereren als functionaris tussen breedte- en topsport. De KNWU is nog in gesprek met de vijf selectieleden over hun toekomst in de selectie. FC Lisse-speler Leon van der Zwet maakt zijn opwachting in de top-10. ARCHIEFFOTO DICK HOGEWONING FC Lisse: Mokveld 7 Sandell 6 Polman 6 Groeneweg 7 Spruyt 7 Van Bemmel 7 Van der Zwet 7 Smakman 6 Elmahdadi 7 75. Dubbeldeman - 7 Linger 6. KLASSEMENT UVS-Neptunus 2-0 UVS: Dave de Heiden 6 84. Kijk i/d Vegte - Parrel 6 Korbee 6 Pikaar 6 Honsbeek 7 Akerboom 7 Van Daalen 5 Van Heiningen 5 75. De Vries Roest 8 De Kievit 6 Dick v/d Heiden 6 ALGEMEEN KLASSEMENT 1. Van Dam (Noordwijk) 6,67 2. Kwestro (Katwijk) 6,60 3. Van der Meer (Katwijk) 6,50 Waasdorp (Ter Leede) 6,50 5. Vriesde (FC Lisse) 6,44 6. Böke (FC Lisse) 6,43 7. De Ridder (Noordwijk) 6,40 Linger (FC Lisse) 6140 Keane (Katwijk) 6,38 10. Roest (Rijnsburgse Boys) 6,33 Van Orssagen (ARC) 6.33 Van der Zwet (FC Lisse) 6,33 squash lars ulrich voetbalmedewerker Voor Alphen heeft de competi tie in de eerste divisie meer ple zier opgeleverd. Want na de 3- 2-overwinning op ESCV van vo rige week zette Alphen de goede lijn door. Kralingen was duide lijk een maatje tp klein (5-0). Met de nummers een en twee Jeroen van der Zwam en Hanne van Baarle in steeds betere vorm werden de Rotterdam mers verpulverd. Steijn Sports daarentegen kon de hoge verwachtingen niet inlossen. De Voorschotense koploper moest hun meerdere erkennen in Squash Delft (4-1). Hoewel met name nummer vier Patrick Whitward winstkansen had, kwam het enige punt op naam van Marco Wieshahn. De Noordwijkse kraker lever de een 5-0 overwinning voor Casino op. Maar hoewel de cij fers anders doen vermoeden was Estec geen eenvoudige prooi. Alleen Freek Voogt hoef de geen game^af te staan, de an dere ontmoetingen werden alle maal pas in de vijfde game be slist. Casino nam met de winst revanche op Estec, dat in de heenwedstrijd met 4-1 te sterk was gebleken voor de ploeg van kopman Loek Klippel. Casino versterkt met de 5-0 de koppo sitie. Dekkyr Warmond kende te gen Meersquash een echte off day. Met invaller Meindert van der Poel, die Ton Creygthon op vier moest vervangen, leden de Warmonders een kansloze 5-0 nederlaag. De vrouwen van Dekker Warmond hebben in de eerste divisie A in een tijdsbestek van vier dagen twee keer een neder laag moeten incasseren. In en tegen Haren verweerden de eer- stedivisionisten zich kranig, maar verder een gewonnen par tij (Leonie van Dinten) kwamen de Warmonders niet. Gisteren stonden na afloop dezelfde cij fers op het wedstrijdformulier. Het was weer Van Dinten die haar partij winnend kon afslui- CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464. PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 071-535646: DUIVENTIL Wilt U iets meiden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) da gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321921. E-mail:leidschdagblad (a) hdc.nl Tamara Meijer (Alphen aan den Rijn) is Europees jeugd kampioen judo geworden. In Ljubljana wa^zij in de finale tot 52 kg te sterk voor de Fran^aise Merle. Vorig jaar werd Meijer ook al kampioen in de categorie tot 48 kg In tegenstelling tot er maandag in onze krant stond heeft wielrenner Ton van Duy- venbode wel degelijk een be richt van verhindering gestuurd naar de organisatie van de uit reiking van de Casba-wielerprij- zen Brasserie Bon Bon is op wijdag 13 februari 1998 gast heer van de verkiezing.sport- man, -vrouwen -club van het jaar in Noordwijk. Morgen avond worden in Voorschoten de sportprijzen uitgereikt Ben de Ruijsscher (postuum) en Ger Robbers zijn bij voetbalvereni ging UVS toegevoegd aan de lijst van Leden van Verdienste. Menzo Velthuysen en Hein Welling werden gehtüdigd voor het 40-jarig lidmaatschap Za terdag 29 november houdt A.V. Rijnsoever in Katwijk de jaarlijk se Sint Nicolaasloop. Start 10.30 uur in het Panbos aan de Was- senaarseweg Marathonschaat ser Jac Orie won in Den Haag de vierde wedstrijd om de Peter van Vliet Cup. Martijn van Es werd vierde. De Stompwijker heeft nog wel de leiding in het algemeen klassement. De Lei- denaren Aad Berg (veteraan) en Fred Leemans (recreant) wer den in hun categorie vierde. Bij de maandagavondcompetitie om de Van der Helm Cup gaat Van Es eveneens aan de leiding. Jolanda van Goozen (Hoogma- de) bezet de tweede plaats bij de vroLtwen Wielrenner Vin cent van der Kooij (zesde bij de wereldbeker voor junioren) ver huist van Leiden naar Leider dorp. Miquelvan Kessel (Ter Aar) eindigde op de 22ste plaats op de UCI-lijst voor neo-ama- teurs Alle amateurvoetbal clubs zijn vanaf 1 janauri 1998 verplicht om op eigen terrein in de eigen clubkleuren te spelen. De uitspelende vereniging moet zich voortaan aanpassen voor wat betreft de clubkleuren. Voetbalvereniging ARC heeft aangekondigd dat op de wed strijddagen altijd een Rode Kruisteam wordt ingezet. Ook als het eerste elftal uit speelt. Wessel Sikma en Cor Prook zijn toegetreden tot het bestuur van de Alphense club Sjaak Ra- chenberger heeft nog steeds de leiding bij de cyclo cross com petitie van het Leidse Swift. Se- bastiaan Stierman leidt bij de B- klassers Martin van Steen won voor Wilco Zuiderwijk en Tom my Post de landelijke Rabo-ran- king (wielrennen). Voorhouter Ronald van der Tang zakte naar de tiende plaats. Ton van Duy- venbode (Noordwijk) bezet de tweede plaats bij de veteranen. Ook Leiderdorper Henk Egberts (vierde) en Rijnsburger Piet Krall (zesde) staan hoog geno teerd. Marion Borst behaalde een zevende plaats in de vrou wencategorie* Bij een moun- tain-bikewedstrijd in Drieber gen behaalde Geert van Leeu wen (Leiderdorp) een keurige vierde plaats Antwerpen is kandidaat voor een etappe in de Tour de France van 1999 Lei- denaar Ercan Sariwas is in Dordrecht jeugdkampioen ka rate geworden Het tweede Sportcafé in Leiderdorp wordt op maandag 1 december ge houden. BV Leiderdorp, volley balvereniging Leython en bas ketbalclub De Spotvogels zijn gastheren. Belastingadviseur Jan de Wolf is de sponsor. Vrij dag wordt ook in Alphen aan den Rijn (zaal Choises) een Sportcafé gehouden. De bijeen komst begint om 20.15 uur Voetbaltrainer Peter van Velzen is opgestapt bij derdeklasser LENS De voetbalvereniging Hillegom en Concordia pralen met elkaar over een fusie. Een andere Hillegomse club, SIZO, blijft buiten de samenwerking. Ook DEVJO en Voorburg stre ven naar een fusie Voetbalver eniging FC Lisse kan voorlopig geen gebruik maken van Jeroen Smakman. Hij gaat in Oosten rijk enkele maanden als skile raar aan de slag Trainer Melbi Raboen (WM) probeert Patrick Scheurwater (tussentijds ge stopt bij Noordwijk) over le ha len om bij de Haagse club le ko men spelen Alkmaar zal door financiële problemen geen etappeplaats zijn bij de Ronde van Nederland van 1998. Zwolle is nieuw in het etappeschema De selectie van het Nederlands elftal verblijft, in verband met de voorbereiding van het we reldkampioenschap, lange Lijd in het Noordwijkse hotel Huis ter Duin. Pas op 8 juni vertrekt men naar Frankrijk. SCOREBORD PRIJSVRAGEN - Detroit Pistons 87-79, Denver Nuggets Vancouver Grizzlies 87-100, Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 90-108, Utali Jazz - Los Angeles Lakers 92-97, Sacra mento Kings - Dallas Mavericks 102-95. Lucky Ten van dinsdag 18 november 4-5-15-17-21-22-24-25-27-31-33-34- 42-47-48-53-63-65-72-80. (onder voorbehoud). Toto 46 Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: 38 ijs: geen winnaar, tweede prijs- 269,80, derde prijs: 543 v* 47,20. Cairo. Wereldbeker Vrouwen, stand na zestien games: 1. Ler (ZKo) 3385 pins, 2. Lunden (Fin) 3370, EREDIVISIE NAC - Willem II 0-2 (0-1). 30. Ceesay 0-1, 72, Van der Vegt 0-2. Scheidsrechter: Van Dijk. Toeschouwers: 12.301. Gele kaart: Brusselers, Atmodikoro, Van de Looi (NAC). KNVB BEKER Tweede ronde Roda JC - Veendam 1-0 (0-0), 70. Schops 1-0. Scheidsrechter: Bossen. Toeschou wers: 3000. Gele kaart: Vrede (Roda JC), Blaauw, Ebbinge (Veendam). PSV 2 - Telstar 3-4 (0-2). 14. Naser Abdel- lah 0 1, 16. Kruyer 0 2, 66 Claudio I 58. Mendez 1-3, 65. Van Leerdam 2-3, 89. De Bruin 2-4, 90. Atrum 3-4. Scheids rechter: Buiting. Toeschouwers: 600. Gele kaart: Tuasama, Evers (PSV), Janssen (Tel star). ENGELAND, LEAGUE CUP, ACHTSTE FI NALES Arsenal - Coventry 1 - 0 nv, Derby C. - New castle 0-1, Leeds - Reading 2 - 3, Liver pool - Grimsby T. 3 - 0, Middlesbr, - Bolton W. 2 - 1 nv, Oxford Utd - Ipswich T. 1 - 2 ITALIË, BEKER ACHTSTE FINALE, 2E WEDSTRIJD: I Piacenza 0 - 1 Inter naar kwartfinales VOETBAL Zulkifli (Mal) 3336, 34. Pascoal-Blorn 2959. Mannen, eindstand voorronden: 1. Chew (Sin) 5478, 2, Peng (Tai) 5420, 3. Ang (Mal) 5284, 27, Sassen 4772. Sassen uitgeschakeld voor finales. DAMMEN Amsterdam. Bijlmertoernooi Grootmeestertoernooi, derde ronde: Dur dyev (Tkm) - Mogiljanski (VSt) 0-2, Bur leson (Sur) - Jansen (Ned) 1-1, Thijssen (Ned) - Schwarzman (Rus) 1-1, Dumfries (Ned) - Ba (Sen) 1-1, Sakidin (Ned) Alias (Ned)1 1 Stand: 1 Mogiljanski en Schwarzman 5, Thijssen 4, 4. Jansen, Alias, Ba en Sakidin 3, 8. Burleson 2, 9, Dumfries en Durdyev 1 Meestergroep, derde ronde: Leimena (Ned) - Day (Ned) 11, Merins (Dui) - Bhawanib hiek (Ned) 2-0, Van Leeuwen (Ned) - Ouds hoor'n (Ned) 1-1, Bhailal (Ned) - Cordier (Fra) 0-2, Sekongo (-Ivo) - Adamaszek (Pol) 2-0. Stand: 1. Sekongo 6, 2. Oudshoorn, Cor dier en Merins 4, 5. Van Leeuwen en Ada maszek 3, 7. BhawanibhieR, Day en Leim>' na 2, 10. Bhailal 0. TENNIS BASKETBAL Den Bosch. EC II mannen. Poule F: EBBC Den Bosch (Ned) - Charleroi (Belgie) 70-73(40-29). Scores Den Bosch: Huijbens 14, Smith 13, Anderson 12, Smith 12, De Waard 9, Goe- dee6, Kuipers 4. Zrinjevac (Kro) - Patras (Gri) 73-62 (42- 39), Polzela (Slv) - USK Praag (Tsj) 93-68 (39-37). Stand: 1 Charleroi 8-14 (676-564), 2. Patras 8-14 (745-639), 3. Zrinjevac 8-13 (677-6811.4. Polzela 8-12 (709-681), 5. Den Bosch 8-11 (615-709), 6. USK Praag 8-8(578-736). NBA. Toronto Raptors - Boston Celtics 109-122, Atlanta Hawks - Washington Wizzards 98- 89 na verlenging, Orlando Magic - Los An geles Clippers 112-94, Houston Rockets - New York Knicks 95-84, Milwaukee Bucks New York. Vrouwen, Master gulden Eerste ronde: Hingis (Zwi/1) - Schullz (Ned) 7-6 5-2 opgave Schultz wegens voet blessure, Novotna (Tsj/2) Martinez (Spa) 6-4 6-4, Majoli (Kro/6) - Huber (Dui) 7 6 7-6, .Pierce (Fra/7) - Appelmans (Bel) 6-3 6-4, Spirlea (Roe/8) - Testud (Fra) 6-3 5 6-4, Tauziat (Fra) - Coetzer (ZAf/4) 6-3 6 3. Dubbelspel, eerste ronde.- Neiland/Sukova (Let/Tsj) - Gigi Fernandez/Zvereva (VSt /WRii/l) 5 3-6 6-4 Pattaya (Tha). Vrouwen, 215.000 gulden Eerste ronde: Noorlander (Ned) - Panova (Rus) 6-3 6-3, Dragomir (Roe) - Honr (ZAI) 6-2 5-7 6-4, Van Roost (Bel) - Van Lottum (Fra) 6-4 6-0, Golarsa (Ita) - Yoshida (Jap) 6-2 6-3, Morariu (VSt) Kunce (Aus) 6 I 6-2, Mogayova (Slo) - Endo (Jap) 1-6 6-4 6-2, Shi-ting (Tai) - Saeki (Jap) 6-1 6-2, Cristea (Roe) - Jenong (ZKo) 6-3 6-3, Sangaram (Tha) - Noroi (Tha) 6-1 7-6 SPORT OP TV ificatie 3.43-18.51 Ned 2: Sportiourn 18.45-19.10 RTLSport. 20.00-22.00 EURO: Tnckshot: Trickshot Masters 1997 vanuit 1 20.30-21.56 Ned 2: Studio Spc 20.35-20.40 RAI UNO: Sport. 21.00-22.00 NBC: Golt- Europi Bad Ragaz 22.00-23.00 EURO. Samenvatting American Darts Europese GP vanuit 22.16-22.35 Ned 3: Sportjournaal 22.45-23.45 SBS 6: Sport, voetba 2300-23 35 Ned'zf'st'ucho NOS 23.00-00.00 EURO: Boksen: interr supermiddengewichtgevecht. 23.15-23.30 RTL4:Sporl. 00.00-00 30 RTL 5: Sport. van de 01.00-01.30 EURO: Voetbal: V DONDERDAG 07.43-07.48 Ned 1Sportjournaal. 08.15-08.20 Ned 1Sportjournaal. 08.30-09.30 EURO: Golf: Praia del Rey Eu ropese Beker vanuit Portugal 08.45-08.50 Ned 1: Sportjournaal. 09.30-10.00 EURO: Voetbal: World Cup 2.30-12.35 Ned 3: Sportjournaa 3.00-13.30 EURO: Snowboardm 3.30-14.30 EURaSnowboardln 3 33-14.37 Ned 2: Studio Sport. 4.30-15.00 EURO. Triathlon: sar sn de Beste van de Alpen vanuit li 5.00-1 7.00 EURO: Voetbal, over K 1996 in Engeland.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 23