iet spookt niet meer aan de Duinwetering lezield FC Lisse kent iet ARC geen genade KRV geeft overwinning weg Amateurvoetbal Zaterdag Rijnsburgse Boys komt aanvallend nog tekort \NDAG 17 NOVEMBER 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -5356463 lordwyk en Quick Boys delen punten in matige derby iH IRDWUK PETER VAN DER HULST 2 4 ieger kon het bij de ontmoetingen tussen Noordwijk Quick Boys stormen en spoken aan de Duinwetering, 4 I ar tegenwoordig is er nog maar een slappe kopie over die heroïsche duels. Toegegeven, de inzet, strijd, het en neergaande spel en het spannende scoreverloop zaterdag vergoedden veel, maar het deed de mwee bij met name de oudere supporters naar vroe- niet verdwijnen. Uiteindelijk stapten twee ploegen i het veld die beide aanspraak mochten maken op een nt, eindstand 2-2. mee dat er bij Quick Boys weer voor elkaar werd gestreden. Aanvankelijk bleek daar in de openingsfase nog weinig van. Beide ploegen begonnen uiter mate mat aan het duel. Pas in de vijftiende minuut begon het ergens op te lijken toen Rocky Pitty eerst zelf in stelling werd gebracht en in de daaropvol gende aanval net niet de mee opgekomen Cees Smit kon be reiken. Een snoeihard schot, halverwege de eerste helft, van Wim de Jong bracht de kente ring. Door een woud van benen zag keeper Peter Kromhout de bal pas laat op zich afkomen en had moeite om hem te keren. Het leer vloog hoog terug in de zestien waarna Patrick van der Gronde koppend een simpel boogballetje kon afleveren, 1-0. Lang daarvan genieten kon Noordwijk niet. Acht minuten later ging Edmund Claus in de fout. De onbevangen spelende Hendrik van Beelen (17 jaar), maakte het Claus bij een corner lastig, waarop de doelman de bal kinderlijk eenvoudig door zijn gladde handschoenen liet glippen. De weer in de selectie teruggekeerde Pieter Slootweg schoot vervolgens snoeihard de gelijkmaker binnen. In tegen stelling tot Guido Smits heeft de tijdelijke verbanning door de trainer, hem wel goed gedaan. Smits, maar ook Michel van Hooij speelden centraal op het middenveld onder de maat. Het (stormen speelden zich dit vooral voorafgaand aan het af. Noordwijk kende zijn ure Scheurwater en Quick is-trainer Cees Tempelaar akte een akkefietje mee met ik van der Kley. Daarnaast sen beide ploegen gewaar - rde krachten als Patrick van (Noordwijk) en Hicham (Quick Boys). Met name in Katwijkse kamp zorgden de in enkele andere voorvallen ie van der Padt koos het ha- pad en Slootweg, Crooy en is werden tijdelijk uit de se- ie gezet - de laatste tijd voor 'voetbalstress' bij de grs. Katwijkers betraden, voor- thuiswedstrijden, met ble- hbsj Richten, en stramme spie- het veld. ,,Dat heeft ook een deel te maken met de kvan het publiek", bekende ipelaar zaterdag. Waar irdwijk gewoon voor trai- gkoos, zocht de Quick Boys- ner de afgelopen week zijn daarom in andere midde- „Conditie hebben die jon- Maandag en dinsdag heb- we daarom eerst licht ge- nd en donderdagavond zijn naar de sauna en vervolgens uit gegaan." Een wonder klei dat de ploeg er nog alles alve bovenop heeft ge- tht, maar toch was Tempel- er buitengewoon tevreden ïRDEi |e plum Spruyt maakt zoveelste come-back ile! Pieter Slootweg (midden) wordt gefeliciteerd door zijn ploeggenoten na de 0-1Rechts loopt Fred Bloem mi is daarom niet vreemd dat Tempelaar naar de jongeren kijkt om de concurrentie bin nen zijn groep te vergroten. ,,In de jeugd lopen een paar goede jongens met een blauw-wit hart." Toch waren het zaterdagmid dag oudgedienden die ouder wets de mouwtjes opstroopten. Meest illustratief was wel een sliding waarbij Hans van der Plas en Cees Smit weigerden de benen terug te trekken, met een blessurebehandeling voor bei den tot gevolg. De inzet veran derde niets aan de stand, want ondanks een schot van Noord- wijker Rocky Pitty (naast) en een opgelegde kans voor Marco Kleijn (een leeg doel was aan hem niet besteed), ging de pau ze in met 1-1. De tot dan toe zeer matige derby werd na rust iets beter, waarbij Noordwijk de eerste grote kans kreeg om de score uit te bouwen. Uit de kluts kon Pitty vlak voor het doel de bal oppikken, maar keeper Peter Kromhout was er als de kippen bij om Pitty en bal naast de goal te werken. Noordwijk-trainer Ruud Bröring zag er een penalty in, scheidsrechter Veltrop wilde daar niets van weten. Het was vervolgens Quick Boys dat een voorsprong nam. Hans van der Plas ging er op links vandoor en liet Claus kansloos, 1-2. Een voorsprong die aan Kat wijkse zijde de rust niet deed toenemen. Spelers holden soms massaal achteruit, of kozen in het eigen strafschopgebied voor het avontuur. Zo kreeg Jurgen Faerber van Tempelaar de wind van voren toen balverlies van hem tot gevaar leidde. ,,Ram 'm dan de bomen in", schreeuwde de oefenmeester vanaf de kant. Via een van de weinige vloeien de combinaties kon Noordwijk even later toch de gelijkmaker aantekenen. Een voorzet van Smit kwam op maat voor de in vliegende André de Ridder. Met een wonderschone volley te kende hij 2-2 aan. Bröring wilde daarna nog de winst. De lange verdediger Cees Smit was naar voren gediri geerd, maar tot ergenis van de trainer bleven de Noordwijkers rustig de bal rondspelen, in plaats van opportunistisch de lange man te zoeken. Ondanks kansen aan weerszijden - kop ballen van Katwijkers Van der Plas, Slootweg en Noordwijker Pitty - bleef de terechte 2-2 eindstand op het scorebord staan. Het oordeel van Bröring was na afloop simpel. ,,Je kunt zien dat we nog niet een echte topploeg zijn." Zo mist de trai ner onder anderen 'een killer voor de goal'. „Tegen Achilles Veen lieten ze de bal bij wijze van spreken op de lijn liggen. Vroeger ging je daar met je hele gebit op af." Bröring kan het weten, hij voetbalde in die goe de oude tijd. Noordwijk: Claus; Van Kins, De Rid der, Smit, Pel; Wim de Jong, Reinders, Van Houten (83. Jeffrey de Jong); Van der Gronde, Bloem, Pitty (73. Vermin). Quick Boys: Kromhout; Schaap, Van Duyn, Faerber. Van der Plas; Slootweg, Van 1-Iooij, Smits, Flaton; Van Beelen, IEMAAN DEN RUN GERARD BAAS r seizoen begint Stephan iyt op de reservebank. De ■jjjj irige verdediger van FC Lis- ysi eeft er mee leren leven, ook lat hij weet dat er altijd wel kans komt. En dan staat de enaar er. Zo ging het vorig ,na een wedstrijd of tien, zo iet misschien dit jaar na af- pen zaterdag ook wel gaan. Spruyt in de basis won de en bezield spelende ipioen met 4-0 bij periode pioen ARC. FC Lisse lijkt de itieve lijn te hebben omge- I, lis ze willen winnen moeten te lij opstellen", blufte Spruyt ct na de even geflatteerde erdiende zege. ,,Nee, dat is dreven", sprak hij een half met zijn burgerkloffie d, „maar ze moeten toegeven I er eindelijk een beetje be was in het elftal. Vorige tegen Noordwijk speelden veel te mat. Lisse dwong af." )r het eerst in dit kwakkel- in was de formatie van Immers weggespeeld en tot dan toe het redelijke de mindere resultaten deed oemen, groeide er de afge- week een beetje onrust fer Specke. Tijd dus voor lekkere overwinning en het tegen ARC bleek de gele- ïyt eid om de prestatiecurve :dei aarts te gooien. Alphenaren waren zater- 1 namelijk niet in beste doen, •sfeer trainer Willen Bercken- er ook op gerekend had. speelde zonder overtuiging iveel gevallen werd de bal jke t in de voeten van een Lis- df ar geschoven. Omdat dat vera 'op ARC-helft gebeurde, eed de Lisse niet veel te doen Ituk te houden op de door Langemaat geleide verde- Ridder vandaag 0r het ziekenhuis va:o de Ridder verplaatste diging. FC Lisse kreeg wat kans jes en kwam halverwege de eer ste helft binnen twee minuten in een fauteuil te zitten. Eerst stelde de sterke Murat Böke doelman Fred Admiraal op de proef. De wederom onge lukkig spelende Alphense doel man redde in eerste instantie nog wel met behulp van de paai, maar stond volledig ver keerd opgesteld bij de daarop volgende hoekschop van Ri chard Groeneweg. Groeneweg, als stille kracht op het midden veld erg belangrijk voor de geel- blauwen, plaatste de bal met veel gevoel bij de tweede paal, waar ARC'er Wim Westenberg via de lat het laatste tikje gaf. Twee minuten later volgde een doelpunt, dat Berckenkamp omschreef als een 'stripverhaal- doelpunt'. Linksback Said El- mahdadi, vervanger van de ge blesseerde René Ras, stuurde Jerrei Linger de diepte in. Elma- hdadi's pass was iets te hard zo dat Admiraal redding kon bren gen. De doelman raakte de bed echter niet goed en de te korte kaats van Ard Blok belandde vervolgens bij Maarten Smak man. Smakman had een leeg doel voor zich, maar hij schoot veel te slap in, zodat Rob Koster op de doellijn in alle rust red ding kon brengen, als niet Ad miraal met een wanhoopsduik de bal van richting veranderde. Smakman schatte de lachwek kende situatie goed in en be groette de treffer met het schaamrood op de kaken: 0-2. ARC was in een kansarme po sitie gebracht en gooide de schroom van zich af om ergens de aansluiting vandaan te ha len. Tien minuten later had het al zover kunnen zijn, toen Ruud Bos mocht profiteren van een communicatiestoornis tussen Marijn Mokveld en Spruyt. Mokveld pareerde fraai en na de KATWIJK RON HOOGENDAM MEDEWERKER KRV heeft tegen Kennemerland (2-2) een prima kans laten liggen om de volle winst te pakken. Dat was een teleur stelling, mede omdat de Rijn vo gels daardoor niet profiteerden van misstappen van het koplo persduo RVVH en Beursbengels, die beide onderuit gingen. ,,Je stevige uitbrander van Immers aan hun adres speelde het duo de partij nagenoeg foutloos uit. FC Lisse kon in het laatste kwar tiertje voor rust de zaak defini tief afronden, maar achtereen volgens Leon van der Zwet (vrije trap op de paal), Remco van Bemmel (mooie solo), Groeneweg (redding Admiraal) en Elmahdadi (combinatie met Linger en Van Bemmel) lieten het bij 0-2. Na de pauze bracht Bercken kamp met Mare Meyering voor Mark Jansen een vierde spits in. Achterin speelde ARC één op één en binnen drie minuten had Ard Blok de 1-2 op het hoofd. Zijn kopbal belandde buiten het bereik van Mokveld in het zijnet. ARC kreeg meer van dat soort, uit opportunisme geboren, kansen. Zo kon Fabian Gelderblom twee keer op Mok veld afvuren, vervolgens vloog een laag schot van hem voor langs en vijf minuten voor tijd had de kleine vleugelspits een leeg doel voor zich, nadat een actie van Ruud Bosiedereen verraste. Van drie meter knalde Gelderblom hoog over. ARC's allerlaatste kans om er nog iets van te maken was ook voor Gel- derblom, maar de vrije trap, om onbegrijpelijke redenen toege kend omdat Spnryt de bal zou hebben teruggespeeld op Mok veld, eindigde ook in de ballen- vanger. Het slotakkoord was voor FC Lisse, dat met prachttreffers de stand naar een flatterende hoogte bracht. Eerst slalomde de af en toe ongrijpbare Van Bemmel naar 0-3 en in de laatste minuut kreeg Barry Dub- beldeman de bal op een presen teerblaadje van dezelfde Van Bemmel: 0-4. De Lissenaren be groetten de zege als de terug keer van een verloren zoon. Eén die de geelblauwen aan betere Murat Böke (FC Lisse) blijft overeind in dit duel met een ARC-speler FOTO HENK BOUWMAN tijden doet deriken. FC Lisse kijkt weer naar boven. Ted Immers verklaarde zelf verzekerd nooit anders gedaan te hebben: „Wij hebben geen ploeg om met iets anders dan de top bezig te zijn. Maar toch is het duidelijk dat we deze zege hard nodig hadden. Nu kunnen we weer vooruit kijken." Met Stephan Spruyt? „Ik maak mijn opstelling in de kleedkamer be kend en niet via de krant." Zijn blik verraadde echter veel. Het moet wel heel gek lopen als Spruyt tegen ARC niet zijn zo veelste come-back heeft ge maakt. ARC: Admiraal; Van Orssagen, Balkho- ven, Langemaat, Koster; Jansen (46. Meyering), Westenberg, Ard Blok (75. Boer); Gelderblom, Bos, Remco Blok. FC Lisse: Mokveld; Polman, Spruyt, Van de Zwet, Elmahdadi; Böke, San- dell, Groeneweg; Van Bemmel, Smak- Groeneweg; Van Ben n (75. Dubbeldeman), L inger. kunt rustig opschrijven dat we twee punten hebben weggege ven", keek technisch directeur Henk Krauwel balend terug. „Met name in het eerste kwar tier hadden we het moeten af maken." Krauwel doelde daar mee op de falende Marcel Har- teveld, die al na twee minuten de bal in het verlaten doel had kunnen schieten, maar treuzel de. Martin Oudshoorn volgde met een onbegrijpelijke misser. Ondertussen ondervond de Kat wijkse defensie weinig gevaar van de simpele pogingen van Kennemerland. Zo bleef het met de rust 0-0. In de 20ste mi nuut van het tweede part werd Harteveld onderuitgehaald, het geen de Haarlemse boosdoener rood opleverde. Huig Hoek schoot de strafschop onberispe lijk raak: 1-0. Nog geen tien mi nuten later mocht ook Kenne merland vanaf elf meter aanleg gen, omdat Cees van Duijn de bal met de hand beroerde. Dat betekende 1-1. Een kwartier voor tijd leek KRV alsnog met de volle winst te gaan strijken, omdat spits Harteveld ditmaal wel tot scoren kwam. De Kat- RUNSBURG CHRIS HARTMAN MEDEWERKER De doelcijfers van Rijnsburgse Boys na tien competitiewed strijden, acht voor en negen te gen, zeggen alles. Verdedigend zit het het wel snor, maar aan vallend mist de ploeg scherpte. De wedstrijd tegen het laffe Achilles Veen bewees dat weer eens: 0-0. Het zesde gelijke spel van Rijnsburgse Boys dit sei zoen. Rijnsburgse Boys-trainer Henk Wisman laakte het spel van de tegenstander. „Om er een leuke wedstrijd van te ma ken heb je twee ploegen nodig. Achilles was naar Rijnsburg ge komen voor een punt, en dat is helaas gelukt. Maar mijn voet bal is het niet. Sterker nog, ik vind het anti-voetbal wat Achil les hier heeft laten zien. Met z'n allen achter de bal spelen en af en toe een countertje plaatsen. Wij hebben het tenminste nog geprobeerd. Maar we misten voorin de vorm en de klasse om de wedstrijd in ons voordeel te beslissen. Bovendien hadden we de pech dat Steven Faber, op dit moment onze gevaarlijk ste aanvaller, al na drie minuten wegviel." Door een ernstige blessure aan de enkel - Faber werd per ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis - is de kleine spits zeker tot aan de winterstop uit geschakeld. Faber: „Er zijn fo to's gemaakt, maai' gelukkig is er niets gebroken. De enkelban den zijn verrekt. Deze week moet ik rust houden, waarna vrijdag opnieuw foto's worden gemaakt." Met Alan Campfens op zijn plaats toonde Rijnsburg se Boys in de eerste helft veel inzet. Kansen kreeg het echter nauwelijks. Pas vlak voor rust waren de Rijnsburgers twee keer gevaarlijk. Een schot van Raymond Bennekers werd door William Motan van de doellijn gehaald en een inzet van de hard werkende Martin de Louw wijkse Rijnvogels konden hier na, op een knal van Hans Ro vers tegen de lat na, geen vuist meer-maken. Het werd vijf mi nuten voor tijd van kwaad tot erger toen een diagonale pass vanaf de middenlijn over de KRV-defensie heen zeilde en voor de voeten kwam van een Kennemerlandse spits die doel man Teun van Duivenbode on aangenaam verrastte: 2-2. KRV: Van Duivenbode; Rog, Heeringa, Guyt, Hoek, Vonk, Van Boelen (80. Van den Oever) Vdn Duyn (90. Herrlinger), Oudshoorn (75. De Best), Rovers, llar- verdween over het doel. Achilles Veen stelde daar niets tegen over. Ook in de tweede helft niet. Frans van Wijk, aanvoerder van Achilles, was niet te beroerd de hand in eigen boezem te ste ken. „We hebben hier slecht ge speeld, dat geef ik onmiddellijk toe. Eigenlijk was het hoofdklas seniveau onwaardig wat we hebben laten zien. Hoe dat komt? Geen idee, zoiets groeit in de wedstrijd. De voorgaande drie competitiewedstrijden heb ben we goed gespeeld en ook alle drie gewonnen. In Rijns burg voelde ik al na een kwar tier dat het .niers zou worden. Niemand wilde de bal hebben, iedereen verschool zich. In zo'n geval kun je maar het beste voor zekerheid kiezen en proberen een puntje aan de wedstrijd over te houden." Rijnsburgse Boys presteerde in de tweede helft eveneens weinig. De spitsen kwamen hun tegenstanders niet voorbij en de middenvelders blonken ook al niet uit door hun creatieve ver mogen. De beste spelers ston den achterin, maar met alleen goede verdedigers win je geen wedstrijd. Wisman: „Geloof me nou, tegen zo'n verdedigend in gestelde ploeg is het heel moei lijk spelen. Kijk naar het Neder lands elftal, dat tegen Turkije ook maar anderhalve kans kreeg. Wij komen het best tot ons recht tegen teams die zelf ook iets ondernemen. Dan krij gen we ruimte. Is die ruimte er niet, dan hebben we een pro bleem." Rijnsburgse Boys: Hegie; Roesl, De Korl, Roodakkers, Van Lochem; Aal- bersberg, De Louw (77. Tibcrkanine), Cadel; Faber (3. Campfens), Bennekers (81. Borst), Hermes. Quick Boys hoort Van der Kleij Het bestuur van Quick Boys en Frenk van der Kleij zitten de ko mende week nogmaals om de tafel. „Maar dat is niet voor een bemiddelingspoging", bena drukt Arie de Vreugd, manager technische zaken van de zater daghoofdklasser. Van der Kley werd onlangs door de Katwijkse club voor een jaar geschorst omdat hij op de training een klap verkocht aan trainer Cees Tempelaar. Een staf waartegen Van der Kleij in beroep is gegaan. „Volgens de statuten moeten we de speler dan horen", aldus De Vreugd. Dé zienswijze van het bestuur op de affaire is volgens de manager niet veranderd. HOOFDKLASSE A Tweede Periode Kozakken Boys-Scheveningen 3-1 (1-1) 15. Remco van Keeken 1-0. 16. Ron de Jager 1-1, 62. John Verbaan 2-1, 83. John Verbaan 3-1. Scheidsrechter: Paeshuyse". Toeschouwers: 1000. Katwijk-Ter Leede 2-1 (1-1). 33. Jeffrey Stolk 0-1, 35. Hans Zwaan 1-1, 84. Mar cus Keane 2-1. Scheidsrechter: Vroegop. Toeschouwers. 1000, Gele kaarten: Pepijn Brands (Ter Leede). Excelsior M-ASWH 1-0 (1-0). 29. Manuel Monteiro 1-0. Scheidsrechter: Van der Zanden. Toeschouwers: 1000. Gele kaar ten: Manuel Monteiro, Timo Wiegmann (Excelsior M), Mark van der Velden (AS- Groote Lindt-Hoek 0-1 (0-1). 5. Ad Gladdi- nes 0-1. Scheidsrechter. Kohier. Toe schouwers: 450. Gele kaarten: Raymond Corbeth, Frank Roeland (Groote Lindt). Jos Kayser, Mare Minnaert (Hoek). Noordwijk-Quick Boys 2-2 (1-1). 22. Pa trick van de Gronde 1-0, 30. Pieter Sloot weg 1-1, 62. Hans van der Plas 1-2, 77. Andre de Ridder 2-2. Scheidsrechter: Vel trop. Toeschouwers: 1500. Gele kaarten: Raymond Flaton, Marco Kleyn, Jan Jeroen Schaap (Quick Boys). ARC-FC Lisse 0-4 (0-2). 18. Wim Westen berg 0-1 (eigen doel), 20. Maarten Smak man 0-2, 88. Remco van Bemmel 0-3, 89. Barry Dubbeldeman 0-4. Scheidsrechter: Kamphorst. Toeschouwers: 1000. Gele kaarten: Ruud Bos, Arthur van Orssagen (ARC), Ralph Polman, Gerald Sandel (FC Lisse). Rijnsburgse Boys-Achilles Veen 0-0 Scheidsrechter: Drièssen. Toeschouwers. 800. Gele kaarten: Stefan Roodakkers (Rijnsburgse B), Marcel Kamsteeg, Walter van Ommeren (Achilles V). Noordwijk 10 6 2 2 20 19-12 Excelsior M 10 5 3 2 18 22-14 Scheveningen 10 5 2 3 17 16-13 Hoek 10 4 3 3 15 19-16 FC Lisse 10 3 5 2 14 16-12 Achil Veen 10 4 2 4 14 13-14 Quick Boys 10 4 2 4 14 16-18 Kozak Boys 10 3 4 3 13 16-16 Rijnsb Boys 10 2 6 2 12 8-9 Ter Leede 10 2 0 8 6 12-20 ASWH 10 0 4 6 4 5-17 Groote Lindt 10 0 0 10 0 7-29 Tweede Periode Katwijk 2- 6 Excelsior M 2- 6 Kozak Boys 2- 6 Quick Boys 2- 4 PROGRAMMA: Quick Boys-ARC, FC Lisse- Achilles Veen, Kozakken Boys-Rijnsburgse Boys, Schevemngen-Katwijk, Ter Leede- Exceisior M, ASWH-Groote Lindt, Hoek- Noordwijk TOPSCORERS: QHans Zwaan (Katwijk) 9 doelpunten 2) Ad Gladdines (Hoek), John Verbaan (Kozakken Boys) 8 doelpunten 4)Manuel Monteiro (Excelsior M)7 doel punten 5) Robert Visser (Excelsior M) 6 doelpunten 6) Sjaak Hoeke (Achilles V), Marcus Keane (Katwijk), Jerrei Linger (FC Lisse)5 doelpunten HOOFDKLASSEB Tweede Periode. SHO-Marken 2-0, D0V0- VV0G 2-4, Capelle-Spakenburg 3-5, Hui- zen-Strijen 3-2, Bennekom-GVVV uitge steld, Volendam-Barendrecht 1-2, Zwart Wit'28-Spijkenisse 6-1 Spakenburg 10-22 D0V0 10-12 VV0G 10-22 Volendam 10-10 SHO 10-20 Marken 10- 9 Barendrecht 10-19 Strijen 10- 7 Huizen 10-18 Capelle 10- 7 GVW 9-17 Bennekom 9- 6 ZwartWit 10-17 Spijkenisse 10- 5 Tweede Periode ZwartWit 2- 6 W0G 2- 6 Spakenburg 2- 6 Barendrecht 2- 6 HOOFDKLASSE C Tweede Periode: ACV-Drachtster Boys 1-1, HZVV-DOS Kampen 2-2, Elburger SC- Sparta Nijkerk 0-1, IJsselmeervogels-WHC 5-2, SDC Putten-Be Quick'28 0-0, Harke- mase Boys-Flevo Boys 1-1, Urk-SC Gene- muiden 2-1 IJss'vogels 10-28 FlevoBoys 10-12 Urk 10-24 Drach Boys 10-12 WHC 10-17 HZVV 10-11 Genemuiden 10-16 SDC Putten 10- 7 Be Quick'28 10-15 D0SK 10- 7 Harkem Boys 10-15 ACV 10- 5 Sparta N 10-14 ElburgerSC 10- 5 Tweede Periode IJss'vogels +2-6 Drach Boys 2- 4 DOSK 2- 4 Sparta N 2- 4 EERSTE KLASSE B Tweede Periode: KRV-Kennemerland 2-2, Heerjansdam-VVOR 3-1, Rozenburg-RVVH 1-0, Zwaluwen Vlaardingen-De Beursben gels 2-1, DSVP-DEVJO 2-2, DOTO-Excel- sior Pernis 0-1 RVVH 10-20 DOTO 10-13 Beursb 10-20 VVOR 10-11 Rozenburg 10-19 Kennem'land 10-10 Heerjansdam 10-16 DSVP 10- 9 KRV 10-16 DEVJO 10- 8 Zwaluwen VI 10-14 Excelsior P 10- 8 Tweede Periode Kennem'land 2- 4 Zwaluwen VI 2- 4 KRV 2- 4 Beursb 2- 3 TWEEDEKLASSEC Tweede Periode: 's-Gravenzande SV-KMD 1-1, Honselersdijk-HVO 3-1, Delta Sport Xerxes 3-3, Soccer BoyWoorschoten'97 2-4, Vitesse Delft-RCL 1-1, Lyra-Monster 2-1 Gravenz SV 10-25 Monster 10-13 Delta Sport 10-22 KMD 9-12 Xerxes 10-17 V'schoten'97 10-11 Lyra 10-17 Vitesse D 9- 6 Honsel'dijk 10-16 Soccer Boys 10- 6 HVO 10-16 RCL 10- 5 Tweede Periode Lyra 2- 6 Gravenz SV 2-4 Delta Sport 2- 4 Xerxes 2- 4 DERDE KLASSE A Tweede Periode. SEV-Lugdunum 2-1 (ge staakt), Kagia-Sleutels 3-2, Hazerswoudse Boys-TAVV 1-0, DS0-Valken'68 2-1, Lei den-Oegstgeest 1-1, UVS-Alphia 1-1 Lugdunum 9-18 Leiden 10-13 Oegstgeest 10-17 Valken'68 10-13 SEV 9-16 Alphia 10-12 DS0 10-16 TAVV 10-1.0 Hazersw B 10-16 UVS 10-9 Kagla 10-14 Sleutels 10- 7 Tweede Periode DSO 2- 6 Lugdunum 1- 3 Leiden 2- 4 Valken'68 2- 3 sVIERDE KLASSE A Tweede Periode: Duinoord-Nootdorp 0-0, LFC-Schipluiden 4-2, SVOW-Koudekerk 2- 0, LSW'70-Woubrugge 4-3, Abbenes MVKV 3-5, SV'35-Blauw Zwart 2-1 MVKV 10-25 Woubrugge 11-12 Duinoord 10-24 Blauw Zwart 10-11 LFC 10-21 LSW'70 10-10 SV'35 10-16 Koudekerk 10- 9. Nootdorp 10-15 Abbenes 11-8 SV0W 10-14 Schipluiden 10- 6 Tweede Periode MVKV 2- 6 SVOW 2- 6 LFC 2- 6 SV'35 2- 6 VIJFDE KLASSE A Eerste Periode: KSD-VCL 1-2, GWS-Zoe- termeer 2-5, DWO-De Jagers 5-0, SJC-Ma 3 2-1, Foreholte-Docos 1 -1Roodenburg 9- 9 is vrij SJC 9-23 Foreholte DWO 9-18 Jagers 8- 8 VCL 9-18 Docos 8- 8 Zoetermeer 9-17 GWS 10- 8 Roodenburg 7-13 KSD 9 0 Marine 9-12

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 19