Personeel Personeel Personeel Personeel Personen PRODUKTIEMANAGER ervaren verwarmingsmonteurs ^VLEO KANNER SCHOOL Kr randstad polytechniek HSLflMt.. heumskiërk „SMIL E' Administratief medewerker Collega v/m /AKRON Medewerker Separation Service Cen Alfa Laval ZATERDAG 15 NOVEMBER 1997 centrale verwarming J. J. de Jong Leiden zoekt: Heeft u: - Een gedegen ervaring in het monteren van klimaatinstallaties, zowel in koper als in dikwandig; - Een goede lasvaardigheid; - Diploma's die dit ondersteunen, - Een zelfstandige manier van werken die ook in een team past. Schrijf dan, voor zaterdag 22 november, een brief naar: J. J. de Jong b.V. Flevoweg 39F, 2318 BX Leiden Telefoon: 071-5222402 SCHOOL VOOR SPECIAAL ONDERWIJS ENDEGEESTERSTRAATWEG 26 2342 AK OEGSTGEEST POSTBUS 81 2340 AB OEGSTGEEST TEL 071-5154663 FAX 071-5173861 Het bestuur van de Stichting Prof. dr. Leo Kannerschool, bijzonder neutrale school voor speciaal onderwijs aan zeer moeilijk opvoedbare kinderen (ZMOK), roept sollicitanten op voor de functie van: - leerkracht m/v: taakomvang 38 uur i.v.m. zwangerschaps-/ouderschapsverlof Taken: - werken met niveaugroepen - individuele hulp - A.D.V./vervanging groepsleerkracht Bekendheid met en ervaring in groep 3 is een pre. Datum indiensttreding zo spoedig mogelijk; einde dienstverband 6-7-1998. Inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: - de directeur van de school, de heer P. C. Hooft; - de adjunct directeur, mevrouw M. Sonders, telefoon: 071-5154663. Sollicitaties voor 21 november richten aan het bestuur van de Prof. dr. Leo Kannerschool, postbus 81, 2340 AB Oegstgeest. Accountmanager Bouwkunde Accountmanager Elektronica en Besturingstechniek Accountmanager Informatietechnologie Organisatie Ter versterking van onze vestiging in Den Haag zoeken wij technici met commercieel talent voor de functie van accountmanager. Uw kerntaak Als accountmanager bij Randstad Polytechniek werft en begeleidt u een aantal hoog opgeleide technici. Deze medewerkers zijn meestal op locatie werkzaam bij een opdrachtgever en zijn bij Randstad Polytechniek in dienst. Daarnaast is uw taak het werven en onderhouden van relaties. Door zowel de klant als de medewerker goed te kennen, bent u in staat om de juiste personele invulling aan een project te geven. Regelmatig brengt u evaluatiebezoeken en voert u carrièregesprekken op de werkplek van uw medewerker. De accountmanager is lid van de kennisgroep in zijn vakgebied, die geleid wordt door een senior collega-accountmanager. Regelmatig worden bijeenkomsten gehouden voor het bespreken van de nieuwste ontwikkelingen binnen het vakgebied. Uw positie U werkt in een unit met één tot drie collega's en u rapporteert aan de manager. Uw profiel U heeft een technische of commerciële opleiding op HBO- of universitair niveau en minimaal drie jaar werkervaring in de techniek of zakelijke dienstverlening. Daarnaast is het van belang dat u flink wat commercieel inzicht heeft en in het bijzonder affiniteit met commerciële dienstverlening. Uw leeftijd ligt tussen de 27 en 40 jaar. Ook aan uw persoonlijkheid stellen we de nodige eisen. Om zelfstandig als ondernemer te kunnen functioneren, dient u goed te kunnen luisteren, beschikt u over 'drive', enthousiasme, overtuigingskracht en tact. Uw honorering Vanzelfsprekend een adequate salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto van de zaak, tantièmeregeling, opname in het pensioenfonds en een optieregeling. Uw sollicitatie Voor alle functies geldt: schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer drs. F.W.M. Okkes, Herengracht 21,2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 364 75 05. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op internet voor andere vacatures: http://www.xs4all.nl/~ritadam/ of e-mail: ritadam@xs4all.nl Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor technische professionals op MTS-, HTS- en TU-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Ratidstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de VS. Het bureau biedt al&odanig carrièremogelijkheden in lÊbinnen- eu btahmland. W. Heemskerk BV te Rijnsburg is producent van gesneden en verpakte groenten. Deze snelgroei ende organisatie levert dagelijks aan een groot aantal distributie centra van supermarktketens een breed scala van vers gesneden en verpakte groenten Daarbij staan kwaliteit en versheid hoog in het vaandel, terwijl het bedrijf zich ook onderscheidt door een bijzonder innovatieve produktontwikkeling. Bij Heemskerk zijn zo'n 20 uur per etmaal 300 medewerkers in touw om dit proces in goede banen te leiden en er voor te zorgen dat de Nederlandse konsument (maar ook Duitse en Belgische!) een goed produkt in de supermarktschappen aantreft Om de verdere groei van de organisatie gestalte te geven is W. Heemskerk BV op zoek naar een die met de organisatie meegroeit als kool De produktiemanager draagt zorg voor een goede en soepele organisatie van de dagelijkse produktieprocessen. Hij is verantwoordelijk voor een tijdige aanle vering van zo'n 120-tal verschillende produkten aan de logistieke afdeling, die de diverse afnemers bevoorraadt. Hij stuurt meerdere produktiegroepen aan en kontroleert de voortgang. Hij zoekt steeds naar efficiencyverbetering en werkt nauw samen met de kwaliteits manager. Voor deze boeiende, dynamische funktie in een snelgroeiende organisatie zoekt W. Heemskerk BV een produktie-manager Gevraagd: opleiding op HBO-nivo (bijvoorbeeld Bedrijfskunde) ervaring in leidinggevende funktie in een produktie-omgeving (voorkeur: Food) circa 35 jaar bereid zich te vestigen in de omgeving van Rijnsburg no nonsense-mentaliteit Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. aan W. Heemskerk BV ter attentie van de heer W.D. Zomer, adjunct-direkteur, postbus 137, 2230 AC Rijnsburg KOOS MARK zoekt violisten, altisten en cellisten voor Tel. int. 0172-442199 INSTITUUT VOOR NEDERLANDSE LEXICOLOG De Stichting Instituut voor Nederlandse Lexicologie (INL) vraagt op korte terrri t.b.v. de afdeling Taalbank een (19 uur) - administratieve, secretariële en organisatorische werkzaamheden; - correspondentie in de Nederlandse en Engelse taal; - onderhouden van externe contacten; - (internationale) vergaderingen voorbereiden en notuleren. Vereisten: - opleiding: VWO met secretariële opleiding; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschr Kennis van het Frans strekt tot aanbeveling; - ervaring met tekstverwerking (WP, Word, Excel); - goede contactuele eigenschappen, accuraat, flexibel en stressbestendig; - cijfermatig en analytisch inzicht; - enige werkervaring gewenst. Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverbi Salaris: afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, maximaal 3.971,-p maand bij een volledige werkweek. Schriftelijke sollicitaties inzenden vóór 29 november 1997 aan: Instituut voor Nederlandse Lexicologie T.a.v. mevr. dr. J.G. Kruyt, hoofd afdeling Taalbank, Matthias de Vrieshof 2, 2311 BZ Leiden. Telefonisch zijn bij haar desgewenst ook inlichtingen te verkrijgen onder nummer 071 - 527 22 70. Akron is een erkend bureau voor reclame en marketing. Zowel op nat als regionaal niveau ontwikkelen wij creatieve oplossingen voor conr catieve doelstellingen. Creatie in combinatie met een heldere visie op vraagstukken, media-specialisatie, uitwerk studio en een perfecte orgc zorgen voor een unieke propositie in de Leidse regio voor ondemem met een professionele dienstverlener willen werken. Op korte termijn zoeken wij een representatieve, niet rokende voor de media-orderadministratie Profiel Leeftijd ongeveer 20 jaar, stressbestendig, minimaal MAVO/HAVO-opleidinj kantoorervaring en vlot kunnen typen. Kennis van media-zaken is een pre. i De Job Je bent de spil van de media-administratie, ordert via het Adsoftsysteem, re advertenties bij bladen, houdt plaatsingsschema's bij, geeft de studio ted informatie om het benodigde materiaal te vervaardigen en hebt regelmatig met opdrachtgevers. Tevens verricht je secretariaats- en andere voorkc werkzaamheden. Interesse? Als je interesse hebt om in een klein, gezellig team je schouders onder dezie zetten moet je snel reageren. Binnen 10 dagen moet je schriftelijke read Michael Breel binnen zijn. Reclame Marketing Lekstraat 88B, postbus 366, 2300 AJ Leiden Tel 071 - 589 93 66. fax 071 - 589 38 59, E-mail: akron@xs4all.nl Alfa Laval ontwikkelt technisch ge avanceerde apparatuur en processen welke het milieu en haar natuurlijke hulpbronnen helpen beschermen en tevens een hoge efficiëntie van indus triële activiteiten bewerkstelligen. Wij zijn gespecialiseerd in separatietech nologie, warmte-overdracht, beheer sing van vloeistofstromen en automa tisering. Onze expertise, ervaring en traditie op dit gebied, gecombineerd met een lange termijn benadering en financiële stabiliteit garanderen een zeer hoog technologisch niveau. De ontwikkeling van nieuwe apparatuur en processen komt tot stand in nauwe samenwerking met onze klanten om zodoende tot een optimaal resultaat te komen, zowel voor de klant als voor onszelf. Alfa Laval in Nederland maakt deel uit van de Zweedse multinational Tetra Laval met wereldwijd 37.800 mede werkers en een omzet van ruim 17 mil jard gulden. In Nederland heeft Alfa Laval twee vestigingen met in totaal 250 medewerkers. Vanuit de vestiging in Maarssen vinden activiteiten plaats op het gebied van separatietechnolo gie, vloeistofstromenbeheersing en warmte-overdracht. Alfa Laval Separation is reeds meer dan 100 jaar toonaangevend in ontwik kelingen op het gebied van separatie- technologie. Separatoren en dekan- teercentrifuges kunnen vloeistoffen scheiden en vaste stoffen uit vloeistof fen verwijderen. Aan boord van sche pen wordt onze apparatuur ingezet t.b.v. het reinigen van smeerolie en brandstoffen, drinkwatervoorziening en voor het verwarmen en koelen van water en olie. In de afvalwaterzuivering maakt men gebruik van onze dekan- teercentrifuges voor het indikken en ontwateren van slib. In de on- en off shore-industrie wordt onze apparatuur gebruikt voor drinkwatervoorziening op boorplatforms, het verwerken van ruwe olie tot zuivere olie, alsmede voor het reinigen van drilling mud en het ont- oliën van water. Daarnaast worden complete brandstofreinigingssystemen voor krachtcentrales geleverd. Voorts treft men onze apparatuur aan in de (bio)chemische, voedingsmiddelen en farmaceutische industrie. Sterk groeiende service-activiteiten Naast het regulier en preventief onder houd dat wordt verzorgd door onze bui tendienst-monteurs. vinden groot onder houd en reparaties aan onze apparatuur plaats in ons Service Centre gevestigd in Alphen a/d Rijn. Door uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een dynamische en slagvaardige mede werker om deze groei te ondersteunen. Als medewerker van het Service Centre bent u medeverantwoordelijk voc kwaliteit en voortgang van het we Deze functie is breed en gevarièi omvat naast het'mede uitvoeren onderhoud en reparaties, het ver van alle bijkomende administratie werkzaamheden als planning, raj ring en urenverantwoording alsm onderhouden van contacten met hoofdvestiging in Maarssen. De sfeer is er een van teamwork mei informeel en collegiaal karakter e ruimte voor initiatief en zelfwerkzc heid. Kortom een "allround" techr binnendienstfunctie met uitsteker doorgroeimogelijkheden De kandidaat Wij zijn op zoek naar een flexitx stelde MTS-er Wtb. U bent een vaardig, accuraat en stressbes vakman met enkele jaren ervari een soortgelijke functie. U besc over sterke communicatieve va heden zowel in woord als gesc Kennis van de Engelse taal is must. Leeftijd 30-35 jaar. Reacties U kunt binnen 14 dagen een b( brief met curriculum vitae sture Alfa Laval BV. t.a.v. de afdelinc Personeelszaken, Postbus 102 3600 BA Maarssen Voor meer matie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen n dhr. A. Smit, tel. 030-248 84 68 dhr. J. Gieles, tel. 030-248 82

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34