ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel LEEN BAKKER.' Y Cieba slijterijen BON VERKOPER (m/v) hoofd bouwkunde m/v AFDELINGSHOOFD FULL TIME VERKOPERS PART-TIME VERKOPERS DAG 15 NOVEMBER 1997 Kantoor Projektmeubelen met vestigingen in Roosendaal, Duiven en Best, zoekt wegens uitbreiding van haar aktiviteiten een voor het hoofdkantoor, Rietschans 67 te Leiderdorp, tijd 25-35 jaar, resultaat gericht, zelfstandig kunnen werken in binnen- en buitendienst. Uw sollicitatie voorzien van C.V. zenden naar: Cieba BV, t.a.v. dhr. J. Wiffrie, Postbus 20, 2350 AA LEIDERDORP. lessenhuis den :onassen- jen is een professio- financieel regionaal uis/met bedden 'eer lewerkers, een medisch [en. Vrtjr specialis- vertegen- |d. Jaarlijks 130.000 n de poli zijn er 13.500 Bij de technische dienst is momenteel de functie vacant vgn fulltime (36 uur per week) Functie-informatie: Bij de technische dienst werken in totaal 19 medewerkers, verdeeld over drie afdelingen, te weten: medische techniek, techniek en bouwkunde. Het geheel staat onder leiding van het Hoofd technische dienst/ hierin ondersteund door enkele afdelingshoofden. De doelstelling van de dienst is het in stand houden en onderhouden van gebouwen, installaties en apparatuur en daarmee, in technische zin, de voor waarden te scheppen die pöodzakelijk zijn om het ziekenhuis aan haar doelstellingen te kunnen laten beantwoorden. De taken van het Hoofd bouwkunde bestaan o.a. uit: het leiding geven aan de medewerkers van de afdeling (in totral 5 medewerkers, waaronder twee meewerkend voorlieden) het organiseren, coördineren en controleren van werkzaamheden op het gebied van bouwkundige projecten het opstellen van bouwkundige onderhoudsplannen en toezien op naleving daarvan. De technische dienst is op meerdere fronten in beweging. Dit betekent dat de functie van Hoofd bouwkunde in de komende jaren inhoudelijk zou kunnen veranderen. Functie-eisen: Het Hoofd bouwkuRde: heeft een vakgerichte MTS-B opleiding gevolgd, aangevuld met een relevante opleiding op het gebied van uitvoering en toezicht heeft leidinggevende capaciteiten en bij voorkeur ervaring in een soort gelijke functie is in staat om zelfstandig te werken heeft goede sociale vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt maximaal 5.179,- bruto per maand. Inlichtingen: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Ing. H.A. van Putten, hoofd technische dienst, telefoonnummer 071 - 517 81 78, toestel 8283. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 157-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden STICHTING VERZORGINGSHUIS "MUNNEKEWEIJ» 5 2t!£ Verzorgingshuis Munnekeweij in het prachtig gelegen Noordwijkerhout is gemeenschap van 60 oudere bewoners, waar het begrip "verzorging' wel l staat, maar geen synoniem is voor afhankelijkheid" bi sterke sociale band met de dorpsgemeenschap. 2 tijdelijke opname (flankerend beleid) worden geboden aan oudere ewoners. nadere invulling van onze activiteiten roepen wij enthousiaste (itanten op voor de functie van: tevens wnd hoofd bewonerszorg m/v in full-time dienstverband c ornaamste taken van deze functie zijn: hi verzorgen van de dagelijkse leiding aan de verzorging, •houding en activiteitenbegeleiding naken van dienstroosters waardoor een doelmatige inzet van oneel gewaarborgd is ipstellen van zorgplannen t.b.v. de bewoners irganiseren van werkoverleg issisteren van bewoners bij dagelijkse activiteiten verrichten van verzorgende en verpleegkundige handelingen uw ieeisen: leze functie is het diploma verpleegkundige vereist. ïverzorgenden met aantoonbare leidinggevende kwaliteiten n eveneens uitgenodigd te solliciteren. eLn laast dienen kandidaten te beschikken over goede isatorische en sociale vaardigheden en een duidelijke visie te 1 n op verzorgingshuiszorg. ëring en rechtspositie conform de C.A.O.-bejaardentehuizen. 5 natie wordt gaarne verstrekt door dhr. P. Hartsuiker, 52-375544. lelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: ÊORGINGSHUIS MUNNEKEWEIJ Ihr. P. Hartsuiker Jersvaartweg 39, 2211 TK Noordwijkerhout RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EEN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. BUREAUVOORDE UNIVERSITEIT (vacaturenummer: 7-280/1158) MEDEWERKER SECRETARIAAT (V/M) (38 uur p/w) De dienst Instellingsbeheer (IBH) van het Bureau voor de Universiteit bestaat uit een zestal afdelingen te weten: Administraties Beheerszaken. Automatisering en Systeem beheer, Financiële Zaken. Huisvestingszaken. Personeel en Organisatie. Verslaglegging en Controlling. Het diensthoofd en de afdelingen worden door het secretariaat van de dienst secretarieel en administratief ondersteund. Thans zijn wij, ter uitbreiding van deze onder steuning, per direct op zoek naar twee enthou siaste nieuwe medewerkers. Taak: - het regelen van post- en telefoonverkeer; - het verzorgen van correspondentie; - het beheren van de agenda's van de afdelingshoofden; - het opstellen van agenda's van vergaderingen en het verspreiden van vergaderstukken; - het bijhouden van diverse administraties van de afdelingen; - het notuleren en zorgdragen voor verslag- - het verrichten van archiefwerkzaamheden en het bijhouden van adressenbestanden. Vereist: - HAVO aangevuld met een secretariële opleiding; - enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie in teamverband; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen (zoals WP5.1, Word 7.0, Windows 95); - goede contactuele vaardigheden; - flexibele instelling en stressbestendigheid. Salaris maximaal 3604,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt voor beide nieuwe medewerkers in tijdelijke dienst voor ten hoogste een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw. M. van der Linde-Jongman, medewerker secretariaat of drs. P Littooy, hoofd van de dienst Instellingsbeheer, beiden bereikbaar op tel. 071-5273144. Sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: het hoofd van het Bedrijfsbureau van het Bureau voor de Universiteit, Stationsweg 46, Postbus 9500, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Voor onze slijterijen in de Bollenstreek zijn wij op zoek naar: enthousiaste WINKELMEDEWERKERS m/v De winkelmedewerker heeft veel contact met onze klanten en het is dan ook van groot belang dat men klantvriendelijk ^optreedt. De klant komt niet alleen voor de lage prijs bij 'ons winkelen, maar zeker ook voor de goede service die het personeel hen bij het winkelen biedt. Wij vragen: klantgerichte persoonlijkheid leeftijd 17 - 20 jaar woonachtig in bovengenoemde omgeving MDS opleiding is een pré interesse in het slijtervak. Als je de kwaliteiten hebt, kan je zelfs doorstromen in de functie van assistent/toekomstig bedrijfsleider. ASSISTENT/TOEKOMSTIG BEDRIJFSLEIDERS m/v Fuctie-eisen: leeftijd 18 - 25 jaar woonachtig in de Bollenstreek klantgerichte mentaliteit uitstekende contactuele eigenschappen collegiaal en flexibel reizen binnen de aangegeven regio geen bezwaar ervaring in de detail handel studerende voor het slijtersvakdiploma nieuwe stijl en sociale hygiëne is een pré. Je hoeft niet uit het slijtersvak te komen, dat leren wij je graag. Wél ben je servicegericht, vind je het leuk om met mensen om te gaan en weetje van aanpakken. Wij bieden een goed salaris, dito secundaire arbeidsvoor waarden en een prettige werksfeer in een jong team. Als je de kwaliteiten hebt, kan je zelfs doorstromen in de functie van bedrijfsleider Heb je interesse? Stuur dan onderstaande bon op (een postzegel is niet nodig), dan ontvang je z.s.m. een sollicitatieformulier van ons. DIRCK III b.v., afdeling Personeelszaken, 0_] t.a.v. mevrouw F. van Rijswijk, Antwoord- nummer 10067, 2400 VB Alphen a/d Rijn. I Ik ben geïnteresseerd in de functie van: O winkelmedewerker O assistent/toekomstig bedrijfsleider j Naam:M/V I Postcode/woonplaats: I Geb. datum: Leen Bakker is meer dan een succesvolle internationale keten in de woning- inrichtingsbranche met 118 filialen in Nederland, België en Duitsland met ca. jÈBÈBBfflÊs 2000 medewerkers. Leen Bakker is een organisatie met een geheel eigen stijl en r^jmlÊÊw CLJltuur met als belangrijkste kenmerk dynamisch ondernemerschap. Jg|l||ijr Leen Bakker vraagt veel van zijn medewerkers maar geeft er ook veel voor terug. JÊSMBs Naast een goede beloning en training krijgen de medewerkers ook grote mate van verantwoordelijkheid zodat ze zich binnen de platte organisatie in een open cultuur verder kunnen ontplooien. Cezien de ontwikkeling welke Leen Bakker nu doormaakt en de sterke expansie die er momenteel doorgevoerd wordt, is er een uitdaging voor nieuwe collega's voor het filiaal Leiden, in de functie van: M/V minimaal LBO-niveau, werken in een flexibel rooster, in teamverband kunnen werken, ervaring met verkopen is een pré, leeftijd 18 -25 jaar, 37 uur per week. minimaal LBO-niveau, werken in een flexibel rooster, in teamverband kunnen werken, M/V ervaring met verkopen is een pré, leeftijd 18 -25 jaar, maximaal 30 uur per week. Voldoet u aan de gestelde eisen en durft u de uitdaging aan te gaan, dan kunt u een sollicitatie brief met cv, motivatie en pasfoto richten aan: De heer Kuyper, Leen Bakker filiaal Leiden, Stationsplein 220, 2312 AR Leiden. Uw sollicitatie verwachten wij binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie. Leerling Monteurs gezocht voor een Wereldmerk voor onze vestigingen te Leiden, Lisse en Rijnsburg t.b.v. de afdeling personen- en bedrijfswagens B.V. L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer met vijf vestigingen in de regio Zuid en Noord-Holland. Momenteel werken zo n 200 medewerkers aan de toekomst van deze onderneming, waarbij de voortdurende groei uitstekende perspectieven biedt. Centraal hierbij staat het koppelen van kwaliteit aan het wereld merk Mercedes-Benz. Een onderneming waarin Leerling Monteurs een steeds terugkerende centrale rol ver vullen. De Leerling van vandaag Is de Vak man van morgen. Ons bedrijf beschikt over gediplomeerde leermeesters. De opleiding geschiedt In het kader van het leerlingwezen. Uw opleiding ligt op LTS-nlvo met accent op autotechniek. Een echte uitdaging! Ziet u In deze baan een echte uitdaging, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met een uitgebreid curriculum vltae aan B.V. L.I.A.M. Afd. Personeelszaken Postbus 25 2300 AA Lelden Mercedes-Benz Voor nadere informatie kunt u bellen met de seer. After Sales, mevr. M, van Oosten, telefoonnummer 071 - 576 93 03. Uitdaging voor HBO'ers, afgestudeerd in 1996/1997 De Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven exploiteert supermarkten, slijterijen, drogisterijen en reisbureaus in Nederland. Hiertoe behoren onder andere de supermarkten Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Jan Bruijns, Digros en Dirkson, Dirx drogisterijen, Dirck III slijterijen en D-reizen vakantie winkels. In totaal betreft het meer dan 280 vestigingen. De onderneming speelt alert in op de ontwikkeling van nieuwe toepassingen op automatiseringsgebied in retailing en in de reiswereld en gebruikt daarvoor geavanceerde systemen en hulpmiddelen. Alle automatiseringsactiviteiten voor de aangesloten bedrijven worden verzorgd door Uniconsult, dat ook deel uitmaakt van de organisatie. Vanwege sterke groei en veel nieuwe ontwikkelingen binnen de bedrijven willen wij een aantal afgestudeerde HBO'ers opleiden voor een functie binnen het vakgebied informatica via de mogelijkheid: IT OPLEIDINGSTRAJECT IN DE PRAKTIJK Dit traject houdt in dat je stapsgewijs lerend en werkend ervaring opdoet met de automatisering van winkelbedrijven. Je kunt te maken krijgen met: multimedia-toepassingen, logistiek, winkelautomatisering, telematica, datacommunicatie, centrale helpdesk, al of niet in projectverband. De opleiding start in januari 1998 en duurt één jaar. Het streven is dat je binnen dit jaar wordt aangesteld in één van de functies op de automatiseringsafdeling in een vast dienstverband. WIJ bieden: een zelfstandige functie een prettige, open bedrijfscultuur goede opleidingsmogelijkheden (zoals Unix, Oracle, AMBI, managementvaardigheden) waarbij alle kosten worden vergoed een prima startsalaris carrière-perspectieven in een sterk groeiende organisatie een professionele automatiseringsafdeling een 37-urige werkweek Belangstelling? Stuur je CV vóór 29 november 1997 aan: Uniconsult b.v., t.a.v. Karin Faase, Postbus 5012130 AM Hoofddorp, fax: 023 - 555 40 83 of e-mail: KFaase@uniconsult.nl Op 4 december a.s. wordt een informatiemiddag gehouden waar je in de gelegenheid wordt gesteld een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek. Voor meer informatie, bel Karin Faase: 023 - 554 44 30. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prl|s gesteld.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 33