Personeel Personeel Personeel o rt Wij zoeken een medewerker voorlichting m/v ~t"r BouwCenter Van Leeuwen J -é' -& Hoofd expeditie (m/v) Noort Interieur zoekt: topcollectieverkoper assistentverkoper 2 rechterhanden! Robbers Alpha helpenden m/v Personeelsconsulent v/m 34, Bedrijfsleider m/v ZATERDAG 15 NOVEMBER 1997 Het Energiebedrijf Zuid-Kennemerland (EZK) verzorgt de distributie van gas in de gemeenten Heemstede, Bennebroek, Bloemendaal, Zandvoort en Haarlemmer- liede Spaarnwoude. In Heemstede levert het EZK bovendien elektriciteit en verzorgt zij, in opdracht van de nv Watervoorziening Heemstede, de distributie van water. Binnen het team Klantencontacten is er behoefte aan een medewerker voorlich ting. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in het kader van het Bedrijfs Milieu Actie Plan (B-MAP) en voorlichting advies in algemene zin. Ontwikkelingen in de nabije toekomst zullen voor een deel bepalend zijn voor de invulling van de functie. Een aantal activiteiten binnen de organisatie is echter wel te benoemen: (40%) Activiteiten in het kader van het Bedrijfs Milieu Actie Plan; (40%) productcommunicatie, voorlichting advies; (10%) voorbereidend en after sales-werk t.b.v. de accountmanager; (10%) ondersteuning bij de ontwikkeling van nieuwe diensten. Kandidaten herkennen zichzelf in onderstaande typeringen: kennis van en ervaring met het toepassen van communicatietechnieken; kunnen opstellen en uitvoeren van actieplannen; zelfstandig en vooral foutloos schrijven van commerciële teksten, persberichten en presentaties; zelfstandig verrichten van briefings aan reclamebureaus; ervaring met het verstrekken van energieadviezen; goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift; aantoonbare affiniteit met installatietechniek en energiebesparing; sterk organiserend vermogen. Wij bieden u: een boeiende functie binnen een dynamisch bedrijf; een prima pakket van arbeidsvoorwaarden; een aanvangssalaris afhankelijk van kennis en ervaring. Nadere informatie kan worden verkregen bij het hoofd van de afdeling Service, de heer C.R. Bakker, tel (023) 5 235 190. Uw schriftelijke reactie, inclusief curriculum vitae, kunt u binnen 8 dagen richten aan nv Energiebedrijf Zuid-Kennemerland, t.a.v. de heer R.P.M. de Reus, postbus 32, 2100 AA Heemstede. _yMi Mi -c Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BouwCenter Van Leeuwen in Wassenaar is een zelfstandige regionale groothandel ir bouwmaterialen en maakt deel uit van de landelijke BouwCenter Organisatie. Wij zijn op zoek naar een In deze functie bent u samen met uw 4 collega's verantwoordelijk voor: de logistiek van alle bouwmaterialen voor onze relaties, Zowel vanuit ons magazijn alsmede rechtstreeks vanaf de fabrieken het samenstellen van orders en het laden en lossen van onze vrachtwagens het signaleren van voorraadbestellingen het te woord staan en helpen van relaties alsmede het adviseren inzake bouwkundige toepassingen. Voor deze functie stellen wij de volgende eisen: een opleiding op MBO- of MTS-bouwkunde-niveau goede contactuele eigenschappen een affiniteit met bouwmaterialen en met de bouwbranche het goed kunnen omgaan met werkdruk Indien u zich herkent in bovenstaand profiel biedt BouwCenter Van Leeuwen u een uitdagende en zelfstandige functie in een vast dienstverband. Als reactie verwachten wij een bondige brief met daarbij uw c.v. die u kunt richten aan BouwCenter Van Leeuwen, ter attentie van de directie. Postbus 476,2240 AL Wassenaar. Telefoon: 070-5117900. MTS-meubilering gediplomeerde Enthousiast, representatief, met verstand van èn liefde voor (design-meubilering- en stoffering). Vakmanschap op het niveau MTS-meubilering is gewenst. Daarnaast moet je accu raat wat administratief werk kunnen verrichten. Prachtig als je tussen de 25 en 40 bent. Je komt in een collegiaal team dat groeit i.v.m. de nieuwe winkel en daardoor groter regio- bereik. Uitstekende vooruitzichten en dito salaris. Solliciteer schriftelijk. Eerst meer informatie, dan even bellen. Vakgeïnteresseerde parttime Iemand (tussen de 18 en 25) die geniet van design interieurs en er graag zijn/haar werk van maakt. Nu misschien nog bezig met een daarvoor noodzakelijke avondopleiding, maar daarnaast met voldoende tijd voor een parttime baan. Ben je weg van avant gardistische binnenhuisarchitectuur dan voel je je bij Noort als een vis in het water. Flexibele werk tijden, aantrekkelijke honorering en leuke collega's! Bel voor meer informatie of schrijf meteen. handige Harry met Word jij die versterking voor 3 of misschien wel meer dagen per week? Leuke baan, prima loon! Mee op de vrachtwagen (rijbewijs mooi meegenomen), helpen kasten en lampen plaatsen, gordijnen ophangen, vloerbedekking leggen, ook weieens kabeltje verleggen of zoiets. Je moet wel flexibel en klantgericht zijn. Pak de telefoon voor meer informatie of schrijf ons, dan verneem je snel hoe je kansen staan. e u Ambachtsweg 15, industrieterrein 't Heen 2222 AH Katwijk tel. 071 4080008 In verband met onze groeiende organisatie hebben wij per EEN PARTTIME TELEFONIST(E) VOOR 20 UUR PER WEEK De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 13.00 uur tot Uw profiel: mavo/havo bekend met Word 7.0 for Windows ervaring met telefooncentrale goede telefoonstem stressbestendig, accuraat grote mate van zelfstandigheid goede beheersing van de Engelse taal Werkzaamheden o.a.: boodschappen licht administratief werk archivering Wanneer u belangstelling heeft vi schrijft u dan uw sollicitatiebrief vitae vóór 28 november a.s. naar Robbers B.V., t.a.v. het Leiden. Kenauweg 19, 2331 BA (thuiszorg Groot Rijnland Voor onze cliënten in Leiden, Leiderdorp en Leimuiden en omgeving zoeken wij gemotiveerde Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op in de stedelijke en plattelandsagglomeratles rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor Is gevestigd In Leiden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. De functie Als Alpha-helpende verleent u zelfstandig huishoudelijke hulp aan mensen die door ziekte, handicap of ouderdom hun huishouden niet meer geheel zelfstandig kunnen doen. Als Alpha-helpende komt u niet in dienst van Thuiszorg Groot Rijnland, maar werkt u rechtstreeks in opdracht van de cliënt. Thuiszorg Groot Rijland heeft uitsluitend een bemiddelende functie vergelijkbaar met die van een uitzendbureau. Functle-elsen Wij zoeken vrouwen en mannen met belangstelling voor oudere en jongere mensen, chronisch zieken en gehandicapten U voldoet aan de volgende eisen: Leeftijd vanaf 18 jaar; Ruime ervaring met huishoudelijk werk; Zelfstandig kunnen werken en overleggen met de cliënt; Tenminste 6 maanden aaneengesloten beschikbaar voor een of meer dagdelen per week. Het aanbod Een zelfstandige, huishoudelijke functie bij mensen thuis; Een uurloon van minimaal fl. 6,89 (vanaf 18 jaar) tot fl. 15,15 (vanaf 23 jaar). Beneden de belastingvrije som van fl 7.102,- per jaar worden hier geen belastingen en premies op ingehouden. Heeft u belangstelling en wilt u meer weten over dit werk? Dan kunt u contact opnemen met de afdeling Alpha-bemiddeling. Onderstaande personen geven u op maandag tussen 13.00 en 14.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag tussen 8.30 en 10.00 uur graag meer informatie: Voor Leiden. Yvonne van Beek, Milly Datau, tel. 071-5161415. Voor Leiderdorp: Betty van Velzen, tel. 071 -581 19 10. Voor Leimuiden e.o Marianne Baan, tel. 0172 - 50 30 30 (bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag). Ondernemende Tekenaars/Bestekschrijvers Projectomschrijving U gaat werken aan verschillende civieltechnische projecten bij diverse ingenieursbureaus en gemeenten. Uw kerntaak U verzorgt de CAD-tekeningen, schrijft RAW-bestekken en stelt ramingen en begrotingen op. Tevens beoordeelt u plannen op technische en praktische uitvoer baarheid en adviseert hierover. Uw profiel U heeft een MTS- of HTS-opleiding Civiele Techniek en bij voorkeur enige jaren ervaring met AutoCad en/of MicroStation en het schrijven van conventionele en/of RAW-bestekken. Indien nodig bieden wij u deze cursussen aan. Indien u ervaring heeft met het vervaardigen van bestekken en tekeningen voor infrastructurele werken, zoals bouwrijp maken en weg- en rioolconstructies, voldoet u aan de optimale profielschets. Essentiële persoonskenmerken voor deze functie zijn ondernemerschap, inventiviteit en collegialiteit. Doorgroeimogelijkheden Randstad Polytechniek biedt alle mogelijkheden om door te groeien naar de functie van (aankomend) projectleider. Uw honorering Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring garandeert Randstad Polytechniek een bruto jaarsalaris tot maximaal 70.500,- en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer A.M. van Zanten of de heer J.F. van Kasteren, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 36445 20. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op internet voor andere vacatures: http://www.xs4all.nl/~ritadam/ of e-mail: ritadam@xs4all.nl De Zijl Bedrijven is een dienst van de gemeente Leiden, die de Sociale Werkvoorziening, afgekort S.W. uit\ werk biedt aan personen die door een handicap niet of niet meer aan het werk kunnen in het bedrijfsleven: overheid. Leiden werkt daarbij samen met Leiderdorp, Zoeterwoude en Voorschoten. Tevens geeft De Zijl BI uitvoering aan de JWG-, Banenpool- en Melkertregeling voor personen met een afstand tot de arbeidsmarkt De Zijl Bedrijven kent een concern-divisiestructuur en biedt werk aan meer dan 1300 medewerkers. Voor de afdeling P&O zoeken wij een De afdeling Personeel Organisatie heeft binnen het concern en de divisies een adviserende en ondersteu nende taak. Zij levert een bijdrage aan het goed laten functioneren en verder tot ontwikkeling brengen van de verschillende bedrijfsonderdelen. Verantwoordelijkheden: het ondersteunen en adviseren van het management ten aanzien van uitvoering van personele taken, alsmede het begeleiden van organisatieveranderingen; het ondersteunen en adviseren van het management ten aanzien van arbeidsvoorwaarden, arbeidsomstandigheden en arbeidsverhoudingen, het mede verder ontwikkelen en aanpassen van het P&O-beleid, het adviseren van medewerkers ten aanzien van personeelsbeleid; het werven, selecteren en introduceren van nieuwe medewerkers; het initiëren en stimuleren van opleidingstrajecten. Functie-eisen: een afgeronde H.B.O.-opleiding op het vakgebie Personeel en Organisatie; minimaal 1 jaar werkervaring in het vakgebied; belangstelling voor de specifieke werksituatie va: Sociale Werkvoorziening; zelfstandigheid; overtuigingskracht; flexibel, creatief en resultaatgericht kunnen werl nauw overleg met verschillende disciplines. Salarisinschaling vindt, afhankelijk van de rechtspc plaats conform de daartoe geldende regelingen en grond van leeftijd, opleiding en ervaring. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dage: aan De Zijl Bedrijven, t.a.v. de heer D.J. Schreuder, personeelsconsulent, Touwbaan 40,2352 CZ Leidi Voor meer informatie kunt u contact opnemen mi de heer D.J. Schreuder, telefoon 071-545 38 13 o de heer Strelzyn, hoofd P&O, telefoon 071-535 7L DE ZIJL BEDRIJVEN Onze opdrachtgever, als installatiebedrijf lid van de VNI, is specialist op het gebied van centrale verwarming, ventilatie en aircoi Q De onderneming telt circa 15 medewerkers en heeft een goede naamsbekendheid verwon/en in de regio Kennemerland - Bollenstreek. Dit komt mede omdat men een zorgvuldig relatiebeheer voorop stelt. 'Vertrouwen en gedegenheid' vormen IV kernwoorden. Voor deze relatie zijn wij op zoek naar een die een achtergrond heeft als c.v.-technicus en met name de commercie voor zijn rekening zal nemen. Aangezien de directeur zich tevens op andere activiteiten richt, gaat u samen met hem verantwoordelijkheid dragen voor d< j commerciële gang van zaken; u onderhoudt de contacten met bestaande opdrachtgevers en u bekijkt tevens hoe u nieuw kunt bewerken. Daarnaast zult u zich bezig houden met calculeren, ontwerpen, werkvoorbereiding, planning en kostenbew Als rechterhand van de directeur bent u dus van meerdere markten thuis. Om deze allround functie succesvol te kunnen vervullen heeft u aantoonbare commerciële en/aring (bijvoorbeeld als project j naast een technische opleiding (MTS-/HTS-niveau) en ervaring in de installatietechniek. U bent niet alleen een beheerder, n tevens een initiator; u heeft uw blik niet alleen naar binnen maar ook naar buiten gericht en u heeft er plezier in om een bre verantwoordelijkheid te dragen. Wanneer u zich in dit profiel herkent kunt u uw sollicitatie met duidelijk c.v., onder vermelding van nr. 9742, kenbaar maken mevrouw drs. A. Anthonio van Adviesbureau Slikboer, Ten Hagen Co, Prinsen Bolwerk 5, 2011 MA Haarlem, tel. (023) 5! j ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. Werving Selektie Psychologisch onderzoek Loopbaan advisering Werkt volgens de NIP-code

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32