Personeel Personeel Personeel Personeel Personef PpBR mJ" louwers Wie ons helpt bouwen... bouwt aan zichzelf! van braam - minnesma vertegenwoordiger m/v ERVAREN PROJECTLEIDER m/v ERVAREN CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER m/v Dit is je kans! 5TV verkopers lokale/regionale tv-reclnme De Koning vraagt: administratief medewerk(st)er MERDAG 15 NOVEMBER 1997 Gevraagd Jonge Meesters! Wie wil er nu niet een Van Gogh verkopen' Of een Rembrandt adviseren voor een restaurant? Een Picasso. Klimt of onbekende meester inpassen in een interieur? Als je in staat bent binnenhuisarchitekten, hoteliers of projectinrichters te adviseren met betrekking tot het toepassen van ingelijste dekoraties en spiegels, kom dan eens praten Dij WARA-dekoraties. Wi) zijn een jonge onderneming met 10 jaar ervaring in de hotelinrichting in binnen- en buitenland Als projektlijstenmakerij hebben wij reeds vele hotels voorzien van dekoratieve inlijstingen. Wij zijn flexibel, alert, commercieel en creatief. Door ons internationale netwerk van uitgevers, antiquairs, kunstenaars en lijstenfabrieken zijn wij in staat 'Ambiance a la Carte' te bieden Als jij vindt dat het onderhouden en adviseren van bovengenoemde contacten je op het lijf geschreven is en ie de Benelux als markt een uitdaging vindt, dan ben jij de Stuur je CV met pasfoto naar WARA-dekoraties t a v. de heer F. N M van Tunen Ir. J. Dirksstraat 12 1975 BS IJMUIDEN Tel.: 0255-511111 Fax: 0255-523957 verkoopt sanitair, tegels en plavuizen. Ook het installeren van komplete sanitaire installaties zoals badkamers en het aanbrengen van tegels en plavuizen behoort tot onze werkzaamheden. Voorlichting en orderafhandeling zijn belangrijke aspecten van onze dienstverlening Wij zoeken ter versterking van ons team een ENTHOUSIASTE VERKOPER Wij bieden: zeer afwisselend werk, een prettige werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden, een vrije maandag Wij vragen: een positieve houding, een commerciële instelling, in bezit van rijbewijs, opleiding op MAVO/MEAO-nivo, leeftijd 20-25 jaar Ervaring in de verkoop van sanitair en tegels is een pre Heeft u belangstelling voor deze funktie richt dan uw schriftelijke of telefonische sollicitatie aan: BAKKER SANITAIR TEGELS I Ook wil Van Braam-Minnesma I in contact komen met een Bouwers Van Braam Minnesma v.o.f. is een combi natie van twee ruim 65 jaar bestaande bouwonderne mingen, die hun expertise en werk kracht al 21 jaar met succes bunde len. Sedert augus tus 1997 zijn wij gecertificeerd vol gens de eisen zoals gesteld in de kwaliteitsnorm NEN/ISO 9001- 1994. Wij zijn actief in de woningbouw, utili teitsbouw, renova tie, restauratie en burgerwerk. Tevens is projectontwikke ling een essentieel onderdeel van onze omzet, die gemid deld zo'n 35 mil joen gulden per jaar bedraagt. Met elkaar werken wij hard aan een gezonde groei. Daarom zoeken wij deskundige versterking voor ons bedrijfsbureau. Tot de werkzaamheden zullen behoren: - het zelfstandig begeleiden van meerdere bouwprojecten - contacten onderhouden met architecten, opdrachtgevers en onder aannemers - financiële verantwoording voeren over de bouwprojecten in nauw overleg met de directie - verzorgen van de werkvoorbereiding en inkoop in samenwerking met ons bedrijfsbureau of directie - bewaken van de kwaliteit en voortgang van de bouwprojecten - in voorkomende gevallen het calculeren van bouwprojecten. Voor deze afwisselende en verantwoordelijke functie gelden de volgende functie- eisen: - opleiding op HTS bouwkunde niveau - tenminste 5 jaar ervaring in soortgelijke functie bij een aannemer - representatief voorkomen - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden - ervaring met Ibis-trad en MS office (Words en Excel) - goede kennis van diverse bouwsystemen. Tot de werkzaamheden zullen behoren: i - het zelfstandig opstellen van inschrijfbegrotingen - opstellen van kostenramingen en budgetten - bijhouden van meer- en minderwerken van diverse projecten - bijhouden van diverse bestanden t.b.v. het bedrijfsbureau - onderhouden van contacten met architecten, opdrachtgevers en onderaannemers - assisteren van de projectleider(s) met de werkvoorbereiding Voor deze boeiende functie gelden de volgende functie-eisen: - opleiding op HTS bouwkunde niveau - tenminste vijf jaar ervaring in soortgelijke functie bij een aannemer - representatief voorkomen - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden - ervaring met Ibis-trad en MS office (Words en Excel) - goede kennis van diverse bouwsystemen Voor beide functies is eerjQj gen ervaring belangrijker tijd (tot ongeveer 45 jaarj professionele, initiatiefrijk ling en het kunnen werker teamverband, zijn voorwi :r ;ee Aan kandidaten die mem nei grond van hun kennis en ids nadrukkelijk toe te zijn <j M nieuwe stap voorwaarts ben wij veel te bieden, z onder meer - een uitstekend salaris goede secundaire arbt f voorwaarden - een zelfstandige en ah ajl lende baan in een gein. |e bedrijf - eventuele doorgroeit^ heden bij gebleken ges heid. SC Bent u toe aan een meuètt daging in uw carrière, siire dan (met de hand) binnt weken aan: Bouwers Van Braam- Minnesma v.o.f. Postbus 365 1500 EJ ZAANDAM tav de directie Of vraag eerst nadere informatie bij de heer M.C. Minnesmi, tel. 075 - 6178655 of privé 075 - 6705725 (van 19.00 tot 22.00 uur RANDSTAD B.V. Weversbaan 15 2352 BZ Leiderdorp Telefoon 071-5891888 Telefax 071-5895298 In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar: - 1E ELEKTROMONTEURS (opleiding MTS-E, MSI dan wel een ruime werkervaring) - 2E ELEKTROMONTEURS - HULP ELEKTROMONTEURS voor projecten in de utiliteit en woningbouw. Sollicitaties (uitsluitend schriftelijk) kunt u richten aan het bovenstaande adres t.a.v. de heer P. C. H. van Haasteren of W. Anholts. Altijd al bij de televisie gewild? Vrijwel 100% van de huishoudens heeft één of meer tv's. Dus... steeds meer bedrijven benutten de kabeltelevisie voor reclame en andere vormen van commerciële communicatie. Landelijk, maar ook regionaal en lokaal via Nieuws TV. Woon TV. Auto TV en teletekst. Uitstekende toekomstkansen derhalve en... prima verdiensten voor enthousiaste Ben je: - commercieel ingesteld - woonachtig boven de grote rivieren en heb je: - verkoopervaring in de reclamewereld - rijbewijs - een representatief voorkomen - geen 9 tot 5 mentaliteit dan bieden 's lands grootste uitgevers van lokale televisiereclame je: - een uitdagende baan in de afwisselende mediabranche - een professionele werkomgeving in een gerenommeerd en snel groeiend mediabedrijf, maar vooral.. - een topsalaris voor mensen die commercieel talent combineren met inzet en enthousiasme. Meer weten? Bel naar 0223-655824 en vraag naar Peter Roskam. De Nieuwe Media Combinatie (NMC) is. met haar zuster bedrijf Holland Advertising Nieuwe Media (HANM), 's lands grootste uitgever/producent van lokale kabelme dia. Wij groeien snel. en tellen nu 225 fulltime medewer kers, verspreid over 6 kantoren in Noord-, Midden- en West-Nederland. Onze 40 kabelkranten bereiken 1.5 mil joen gezinnen, waan/an circa de helft in het midden en oosten van het land. Voor inmiddels ruim 7.500 lokale en regionale bedrijven zenden wij TV-campagnes uit op Nieuws TV. of in speciale interest-programma's als Woon TV en Auto TV. Via koppelingen aan txt- en Internet diensten bieden wij bedrijfsleven en overheden fullservice over het totale veld van moderne elektronische communi catie. Ons snel groeiende bedrijf heeft tevens plaats voor COMMERCIËLE COPYWRITER Hij/zij schrijft - binnen duidelijke communicatie-doelstel lingen - teksten voor brochures, verkoonbrieven, mail ings- en nieuwsbrieven. Maar ook voor■"•-sites of audiovisuele producties. Het werk geschiedt in een team van 6 medewerkers die voor elke productie bin nen een eigen specialisatie bijdragen aan het eindre sultaat. Gevraagd worden ervaring in 'het vak', een vaardige en creatieve pen, kennis van reclame en marketing en affiniteit met nieuwe media. WEBJ5ITE ARCHITECT Internet-specialist binnen onze grafische studio (20 m/v) die zich bezighoudt met het ontwerpen van websi tes voor opdrachtgevers, èn voor HANM en NMC zelf! De nadruk ligt op het effectief, inventief en creatief omgaan met Internet-tools. Enige ervaring met UNIX is een pre. Jonge whizkid met gevoel voor commercie. Meer weten? Bel naar 0223-655661 en vraag naar Wim Kesseler. Meer weten? Bel naar 0223-655617 en vraag naar Folke Luteijn. Web @dvise is een jonge en dynamische business unit binnen HANM/NMÓ. Voor onze klanten zijn we advi seur en partner bij het ontwikkelen en operationeel maken van commerciële activitei- Voor alle functies schrijven naar: >cn wa imernet. De nadruk ligt HANM/NMC, Kerkgracht 1,1782 GJ Den Helder, daarbij meer op functionaliteit Voor verkoopfunctie gaarne pasfoto bijsluiten, dan op 'just presence1. Voor een internationaal bedrijf in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren secretaresse voor één van de directieleden. Naast een secretaresse-opleiding en kennis van Excel en Word, beschikt de |uiste kandidaat over een goede beheersing van de Engelse, Italiaanse en Franse taal. De werkzaamheden bestaan uit het administratief begeleiden van Italiaanse orders, ontvangen van gasten, notuleren, verzorgen correspondentie en overige secretariele werkzaamheden. Deze functie is full-time met uitzicht op een vast dienstverband. administratief medewerker Voor een makelaarskantoor in Leiden zoeken wij een ervaren administratief medewerker De werkzaamheden bestaan uit het typen van taxatierapporten, advertenties van huizen verzorgen, baliewerkzaamheden en ondersteunende werkzaamheden voor de makelaars. Naast een opleiding op MBO-niveau en kennis van Word 7.0 en WordPerfect 5.1bent u representatief en een echte aanpakker Deze functie is full-time met uitzicht op een vast dienstverband. boekhoudkundig medewerkers Voor diverse bedrijven in de omgeving van Leiden zoeken wij boekhoudkundig medewerkers die part-time aan de slag willen. Vereist wordt een PD/MEAO-BA diploma, kennis van boekhoudprogramma's en enige relevante werkervaring. ^■4 uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële functies DE WERKZAME SAMENWERKING Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden, Telefoon 071 -5144143 Ben jij een en tegelijk ook weer niet? Van der Gugten Tja, hoe zullen we dit nu eens verpakken? Verpakkingen uit Wij zoeken voor ons bedrijf een administrat Rijnsburg is een medewerk(st)er die ook commercieel meedt va groothandel in op een uitstekende manier onze relaties te t verpakkingsmateriaal, kan'staan (ook in het Engels, Duits en Fran« Zonder inhoud geen verpakking Daarom is een opleiding op Havo/Meao n gewenst en ervaring met 'Exact Software' c. jg" Bovendien ben je woonachtig in de regio Rij ec Een modern geautomatiseerd bedrijf dat borg staat voor efficiënte leveringen aan o.a. bloemisten, groothandelaren en exporteurs. Een uitstekende zorg voor inhoud De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het zowel telefonisch als persoonliik begeleiden van klanten, factureren, het verzorgen van de boekhouding, yn? de salarisadministratie en alle andere voorkomende administratieve taken. De allerbeste afwerking Ben je geïnteresseerd in deze full-time baani schrijf dan binnen twee weken een brief mei motivatie, vergezeld van cv, gericht aan Martin van der Gugten. U komt in een klein team samen te wetken met twee collega e leuke en afwisselende baan krijgt u diverse administratieve p taken onder uw hoede. Zo verzorgt u onder meer de admim begeleiding van werving en selectieprocessen en vult u het! ve: in voor de bedrijfsarts. Daarnaast stelt u periodieke pers» ,K portages op en verstrekt u informatie over de diverse pi - regelingen. Met deze boeiende werkzaamheden komt u dn per week ons personeelsteam versterken, te weten maandag en donderdag. Deze functie vraagt om een actief en enthousiast persoon werk- en denkniveau HAVO/MEAO/VWO. Enige jaren en (personeels)administratie vinden wij belangrijk. U bene bei de PC-pakketteu Word en Excell. Het beheersen van MS-' een pre. Ook blijkt u over een flexibele instelling te beschil legt u gemakkelijk contacten U bent tussen de 25 en 35 jJ Wilt u meer informatie, neem dan contact op met Liesbcl Hollander, afdeling personeelszaken, telefoon 071-409422 Uw sollicitatie stuurt u naar: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. t.a.v. Hoofd personeelszaken. Postbus 10, 2230 AA Rijnse Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de enveloppe tf1 Sollicitatie Bureau-assistent personeelszaken

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26