Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Miljoenen bloemen binnen Rijnland -2=-/ Help de Sint 'n handje... giro 404040 -klrxdei-hu-fp vraagt vakbekwame ploegenmetselaars Procter Gamble ZATERDAG 8 NOVEMBER 1997 De natuur begint aan haar winterslaap, de kleuren verdwijnen uit het landschap. Terwijl het buiten koud en grauw wordt, denkt u met weemoed terug aan de zomer se vrolijkheid. Binnen de muren van Bloemenveiling Flora is het echter altijd lente. Daar zorgen de ontelbare snijbloemen in rijke kleurschakeringen wel voor. Zou u zich wel elke dag in zo'n wondere bloemenwereld willen begevenDan heeft u geluk, want Flora is op zoek naar: Part-time medewerkers distributie m/v Het werk U gaat werken als 'verdeler' in onze distributiesector binnen de afdeling logistiek. Met behulp van een opstaptruck gaat u, samen met ruim 135 collega-verdelers, geveilde stapel wagens met bloemen en planten onder de bloemenhandelaren verdelen. Daarbij gaat het om de juiste aantallen en soorten op de juiste plaats. U krijgt miljoenen bloemen binnen handbereik! De tijden Het veilproces begint 's ochtends vroeg, omdat de consument dan nog dezelfde dag onze bloemen kan kopen. Als verdeler begint u daarom elke dag om 6.15 uur. Zodra alle bloemen en planten verdeeld zijn, bent u vrij om naar huis te gaan. Meestal zo tussen 11.00 en 12.00 uur. In deze deeltijdfunctie werkt u per week gemiddeld 16,25 uur van maandag tot en met vrijdag. De voorwaarden U bent tussen de 16 en 45 jaar oud en u bent op zoek naar een deeltijdbaan. Uw inzet is enorm, u bent prima gemotiveerd en wat 'service' betekent, hoeft niemand u te vertellen. De Nederlandse taal beheerst u goed en op uw lichamelijke conditie is niets aan te merken. U bent minimaal 1.65 lang en u kunt op korte termijn aan de slag. Zijn deze voorwaaiden op u van toepassing, dan staan de deuren van onze bloemenwereld wijd voor u open! n functie binnen een solide onderneming. Onze arbeids- i o.a. zijn opgenomen: ƒ11,82 13,79 ƒ16,74 i ouder: ƒ19,70 Ons aanbod Bloemenveiling Flora biedt u ee voorwaarden zijn perfect, waarir - bruto uurloon 18 jaar: bruto uurloon 19 jaar: bruto uurloon 20 jaar: bruto uurloon 21 jaar ei 8% vakantietoeslag; tenminste 25 vakantiedagen; uitstekende pensioenregeling. Goede arbeidsomstandigheden draagt Flora hoog in het vaandel. Bovendien krijgt u elke vrijdag een 'weekendbloemetje'. Uw reactie Een leuke functie, een fijn bedrijf, een gezellige werksfeer, een goed salaris en voldoende vrije tijd. Wie wil dat niet? Het enige wat u hoeft te doen, is een aanmeldingsformulier opvragen bij Yolanda Haaring van de afdeling Personeelszaken op nummer (071) 4094220. Maar wacht niet te lang, want anders is uw kans verkeken.... re plaat 'J gee Regionale Commissie Gezondheidszorg Zuid-Holland Noord Het Regionaal Bureau Gezondheidszorg is het beleidsbureau van de Regionale Commissie Gezondheidszorg Zuid-Holland Noord. Het bureau coördineert de samenwerking tussen zorgaanbieders, patiënten/consumenten en zorgverzekeraars in de regio Zuid-Holland Noord. In dit kader biedt het ook beleidsondersteuning aan lidorganisaties van de Regionale Commissie, zoals de samenwerkende verpleeghuizen, het Regionaal Overleg Zorg verstandelijk gehandicapten (ROZ) en de Stuurgroep Jeugdzorg Zuid-Holland Noord. De totale formatie van het bureau bestaat momenteel uit elf personen. Het Regionaal Bureau Gezondheidszorg ZHN zoekt voor zo spoedig mogelijk een ERVAREN SECRETARESSE (M/V) voor 36 uur per week: - 18 uur secretariaat verpleging/verzorging - 18 uur secretariaat Jeugdzorg Werkzaamheden/taken: - het voeren van het secretariaat van de beleidsmedewerkers van de sector verpleging/verzorging; - verzorging van correspondentie, verslaglegging van vergaderingen, agendabeheer, archivering voor de sector verpleging/verzorging; - het ondersteunen van de projectleider Jeugdzorg bij de uitoefening van haar functie; - het met enige zelfstandigheid voeren van het secretariaat van het projectbureau Jeugdzorg. Funtie-eisen: - diploma HAVO en secretaresse-opleiding - relevante werkervaring - zelfstandig kunnen werken - uitstekende kennis van tekstverwerkende apparatuur en -systemen (WordPerfect, Word, Perfect View, Windows) - organisatorische vaardigheden en eigen initiatief - goede contactuele eigenschappen - flexibele instelling. Gelet op de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Aanstelling vindt in eerste instantie plaats tot 1 januari 1999. Er bestaat een reëel perspectief op voortzetting van de functie na deze datum. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, in schaal 35 CAO Ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mw. E. C. van Leeuwen, projectleider van de Stuurgroep Jeugdzorg, of mw. J. V. ten Have, hoofd secretariaat Regionaal Bureau Gezondheidszorg, telefoon 071-576.61.64. Uw sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan mw. J. V. ten Have, Regionaal Bureau Gezondheidszorg, Fruitweg 50, 2321 DH Leiden. Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden ze een liefdevol thuis, maar geld voor extraatjes is er vaak niet Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u mee? Met een 'nood'bijdrage van ƒ25,- op giro 404040 bezorgt u een kind al 'n heerlijk avondje! Donateurs zijn ook van harte welkom. Bel voor meer informatie, of stuur ons een briefkaart met uw naam en adres, o.v.v.'Pepernood'. in de Kinderhulpballon! t 32. 741 I HS Deventer. Tel.: 0570 - 61 I 899 Metselbedrijf Meveno B.V. tel. 06 54 76 23 48 na 18.00 uur 0255-533634 Procter Gamble brengt bekende fast moving consumenten producten op de markt (o.a. Ariel, fl Pampers, Always, Pantene, Oil of Olaz, Vicks, Giorgio Beverly Hills en Laura Biagiotti). Richarc Vicks B.V. (een werkmaatschappij van Procter Gamble) te Leiden verzorgt voor de wereldwijd markt de productie van een deel van de Cosmetics Fragrance producten. Voor deze werkmaatsu zoeken wij op korte termijn een QUALITY ASSURANCE ASSISTANT (m/v) De werkzaamheden bestaan uit het bemonsteren en microbiologisch testen van grondstoffen en eii producten, het verrichten van bepalingen in het laboratorium, het uitvoeren van analyses met eet gaschromatograaf, IR- en UV/VIS spectrofotometer, en de in-process controle. Samenwerking m Europese Analytical Department in Engeland is onderdeel van de werkzaamheden. Kandidaten dienen te voldoen aan de volgende functie-eisen: diploma HLO-analytische chemie ,n werkervaring met microbiologie werkervaring met een gaschromatograaf 0 werkervaring met IR en UV/VIS spectrofotometer ervaring met GLP-methoden (Good Laboratory Practices) 13 zelfstandig analyses kunnen uitvoeren interesse in het bedrijfsproces uitstekende kennis van de Engelse taal leeftijd 25-35 jaar. r e Voor de juiste kandidaat een aantrekkelijke functie met internationale contacten en ontwikkeling doorgroeimogelijkheden. Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst (voorlopig voor een jaar) opjz time basis, met mogelijkheid tot vaste aanstelling. De werktijden zijn van 08.00 tot 17.00 uur. Karftn die aan de gestelde eisen voldoen kunnen een schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum virrr richten aan: el Richardson Vicks B.V. Postbus 1230 2302 BE LEIDEN t.a.v. mw. Tonny Galjaard Mgr. Human Resources Werkadres: r.'j' Rooseveltstraat 49 2321 BL LEIDEN (Zuid-M V tel.nr. 071 - 5353600 r€ Sluitingsdatum voor inzending van reacties is 14 dagen na verschijning van deze advertentie. De assurantieafdeling van ons kantoor willen wij op korte termijn versterken met ASSURANTIEMEDEWERKER (M/V) De hoofdtaken bestaan uit: - zelfstandig behandelen van aanvragen - commercieel ondersteunen van de buitendienst - behandelen van schades Functie-eisen: - in bezit van assurantie B-diploma, of studerend hiervoor - enkele jaren relevante werkervaring '- commerciële en klantgerichte instelling - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - bereidheid tot het volgen van aanvullende vakopleidingen Wij bieden een zelfstandige functie in een jong en enthousiast team. Het spreekt vanzelf dat de juiste kandidaat kan rekenen op een bij deze functie passende honorering. Uw schriftelijke reactie' zien wij graag binnen veertien dagen tegemoet. Hiep Assurantiën en Makelaardij Molenstraat 2 2201 KZ Noordwijk Tel. 071 -3611002 Het Kloosterverzorgingshuis Mariëngaerde/Mariënweide te Warmond biedt huisvesting en verzorging aan 120 oudere religieuzen, mannen en vrouwen van verschillende orden en congregaties. Binnen het team van Mariëngaerde hebben wij plaats voor bejaardenverzorgenden m/v en ziekenverzorgenden m/v Het betreft functies voor een full- of parttime dienstverband met wisselende diensten en voor bepaalde tijd tot I juli 1998. Verlenging van het dienstver band behoort tot de mogelijkheden. Salariëring is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform de CAO-Verzorgingshuizen. Wij zoeken ook oproepkrachten m/v Regelmatig hebben wij plaats voor ziekenverzorgenden, bejaardenverzor genden en bejaardenhelpenden die als oproepkracht kunnen assisteren binnen de verzorgingsteams van Mariëngaerde en Mariënweide. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij mevrouw Mart Rijsbergen en de heer Marco van der Horst, afdelingshoofden, telefoon (071) 301 92 01. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van de desbetreffende functie, richten aan de directie van het Kloosterverzorgingshuis, Mariëngaerde/Mariënweide, Mgr. Aengenentlaan 3, 2361 GB Warmond. ziekenhuis jjp up Zwerf-polikliniekassistente Zwerf-medisch secretaresse minimaal 18 uur (50%) per week en maximaal 36 uur pei week (min-max overeenkomst) Aanstelling vindt plaats voor de duur van één jaar waarna aanstellmd onbepaalde tijd mogelijk is. Bij afwezigheid van "vaste" medewerkers of ter ondersteuning bij pil uren en extra werkzaamheden, zult u op wisselende werktijden en v| lende dagen worden ingezet bij meerdere poliklinieken. Een inzet va minimaal 18 uur per week is gegarandeerd. Voor extra inzet wordt ij. opgeroepen; u bent verplicht om aan een oproep gehoor te geven. gcr Medisch secretaresses worden secretarieel/administratief ingezet. £j° Polikliniekassistenten verrichten daarnaast assisterende werkzaamheid" anwP7in 'vei Dca bij poliklinische verrichtingen. Een inwerkprogramma is aanwezig. Taken: N' - Voorbereiding, begeleiding en afhandeling van spreekuren, P1 - het verzorgen van correspondentie en het vastleggen van medisch#0' patiëntengegevens met behulp van een dictafoon en computer; 8 P - archivering; - diverse administratieve werkzaamheden op de polikliniek; '°c poliklinische verrichtingen. Functie-eisen: - Polikliniekassistent: diploma doktersassistente; - Medisch secretaresse: diploma medisch secretaresse of meerdere jaj aantoonbare ervaring als medisch secretaresse Beide functies: - goede kennis van medische terminologie; jtie - goede beheersing van WP 5 1.; [j,e| - een goede typevaardigheid; - flexibel inzetbaar; - stressbestendig; - klantvriendelijke houding; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, - bereidheid om op onze twee lokaties ingezet te worden. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en ervaring in ePlc soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris en arbeidsvoorwaarden Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden worden bepaald door de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris voor deze functie bedraagt minirri 1 402- en maximaal 3 857 - bruto per maand op fulltime basis (FWG 35); afhankelijk van leeftnd en ervaring. Solliciteren Indien u geïnteresseerd bent in één van deze functies kunt u nadere'105 schriftelijke informatie en sollicitatieformulieren opvragen bij de afda P&O; telefoonnummer 071-54 54 529 Deze formulieren dient u vc* 22 november 1997 te retourneren aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a vl heer A H. 80s, personeelsadviseur, postbus 4220, 2350 CC Leiderdc» onder vermelding van vac.nr.: 149.97. Een medische terminologie-test kan onderdeel uitmaken van de sela procedure Deze advertentie is tevens intern verschenen, interne kan ten hebben voorrang Acquisitie n a v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34