Droom Beenhakker komt toch uit Roda JC door modder over loopgraven Chelsea walst over Tromsö Sport ch if jmerink stijgt na )oie zege op Becker 7 NOVEMBER 1997 981 21 '1 -5356464, PLV -CHEF t nog niet rond met Chelsea Cfcl Ruud Gullit is nog niet rond met Chelsea over verlen- J zijn contract als speler/coach. Hij wil eerst inzage in de jtvisie van de club. ,,De club moet plannen ontwikkelen Of lste eeuw", vindt Gullit. ,,Een soort tienjaren-plan." De ^national benadrukt dat het lang niet zeker is dat hij jaar bij Chelsea zal werken. „Zo'n plan geeft de club een of psis voor de toekomst.Het contract van Gullit, die in eerunn Hoddle opvolgde bij Chelsea, loopt aan het einde rijf, seizoen af. cties. ijMnfrzoek ruzie Meijer en Ferguson De tuchtcommissie van de UEFA wacht het rapport af fidsrechter Puhl, voordat zij disciplinaire maatregelen ïj6£>Scgen Geert Meijer en Alex Ferguson. De trainers van Msen^rd en Manchester United beschimpten elkaar woensdag ?e le Champions Leaguewedstrijd (1-3). Ferguson was ont- 1.nVer de harde tackles van Feyenoord-spelers Bosvelt en M e'steren dat de Ierse verdediger Irwin na een harde itn Bosvelt voor zes weken is uitgeschakeld. Onderzoek ziekenhuis wees uit dat gewrichtsbanden in het linker- jest Fchadigd ziJn* en aa wr jjessure Ronald de Boer ien.'1, ^M» Ronald de Boer blijkt dinsdag in het UEFA-beker- !t Udinese een scheur in de achtste rib te hebben opgelo- blessure werd woensdag bij een onderzoek in het VU- uis geconstateerd. De Boer is voorlopig uitgeschakeld, g het herstel gaat duren, valt volgens Ajax nog niet te gekigang Roelofsen van de baan e'url1 diehard Roelofsen gaat niet naar MW. De speler van ;am niet tot een akkoord met de Maastrichtse eredivisie- 'tuig; clubs hadden onderling wel overeenstemming bereikt transfer. Volgens MW's directeur technische zaken Sef isen waren de financiële eisen van de aanvaller te hoog. e Larsson krijgt klap Trainer Wim Jansen van Celtic heeft tijdens de trai- Schotse international Tosh McKinlay weggestuurd, om- lle Zweedse oud-feyenoorder Henke Larsson een klap in W Icht gaf. Larsson moest behandeld worden aan een snee Jrus. De twee kwamen aanvankelijk verbaal en later fysiek aar in botsing nadat de 31-jarige verdediger Larsson had ld. ,,Deze dingen gebeuren in het profvoetbal", relati- ai^öemeen directeur Brown van Celtic. Over twee dagen e gJbelangrijke derby tegen stadgenoot Glasgow Rangers op record Lee op 1000 meter Je gt_. Met de wereldbekerwedstrijden sprint in het vooruit- 'ordjjkt de Olympic Oval in Calgary razendsnel. Kyu-Hyuk ital ti op de derde dag van de Zuid-Koreaanse kampioen ast. ep een wereldrecord op de 1000 meter. Lee legde de kilo- varfin 1.11,27. Daarmee bleef hij op het Canadese ijs bijna ai hve seconde onder het oude record, dat met 1.11,67 in ie, c( was van Manabu Horii. De Japanner vestigde de oude voiop l maart van het vorig jaar op dezelfde ijspiste. iliet hcThead krijgt nieuw stadion. anju. Go Ahead Eagles is van plan in juni volgend jaar te nen met de bouw van een nieuw stadion. De eerste-divi- Luit Deventer heeft daartoe besloten nadat de gemeente, e jjiken en een aantal sponsors hun (financiële) medewer- a bben toegezegd. De kosten van de nieuwbouw bedragen ;ns Pr zest'en miljoen gulden. Het nieuwe Han Hollander *rw'8enoem(J naar de legendarische radioreporter die ïgger was van het in 1902 opgerichte DW Go Ahead - zal ter Zeden aan 10.200 mensen. De capaciteit kan in de toe- ove/vorden verhoogd door uitbouw van de accommodatie, ter sj" Vliet weg bij Sporting Trigon I Kees van Vliet neemt aan het einde van dit seizoen af- yan de Leidse korfbalvereniging Sporting Trigon. De Lei- lis bezig aan zijn derde jaar bij de overgangsldasser. Hij eerste trainer van de club die ontstond uit de fusie tussen imene en Fides Pacta. Onder zijn leiding promoveerde ig Trigon op het veld naar de overgangsklasse en behaal- fljwee maal de Leidse Korfbalbeker. IPA CUP 2 NK Primorje (Slv) 4-0 (1-0). p'.r Luer 1-0, 49. Peeters 2-0, J 3-0, 85. Valgaeren 4-0. Dhter: Cardoso Cortez (Por). M>ers: 5000. Gele kaart: Lucic, (Primorje). pr (Tur) - Lokomotiv Moskou e jEerste wedstrijd: 1-2. lagen (Den) - Betis Sevilla 61. Nielsen 1-0 (straf- •Ota Urena 1-1. Eerste wedstrnd- Ide jart (Dui) - Germinal Ekeren Cfj2-2). 13. Verlaat 1-0, 35. Po- Xl), 44. Van Ankeren 2-1,45. 1 u)gden 2-2, 73. Karagiannis 2- Igfj Ankeren 2-4, Rode kaart: :tef(Stuttgart) Gele kaart: Moury, x. jjs (Ekeren). Eerste wedstrijd: me ste- Chelsea (Eng) - Tromsö (Noo) 7-1 (3-1). 13. Petrescu 1-0, 24. Vialli 2-0, 39. Jo- hansen 2-1, 43. Zola 3-1, 55. Leboeuf 4-1 (strafschop), 60. Vialli 5-1, 76. Vi alli 6-1, 86. Petrescu 7-1. Rode kaart: 55. Hansen (Tromsö). Eerste wedstrijd: 2-3. Vicenza (Ita) - Sjaktar Donetsk (Oek) 2- 1 (1-0). 24. Luiso 1-0, 60. Atlekin 1-1, 70. Viviani 2-1. Eerste wedstrijd: 3-1. Sturm Graz (Oos) - AEK Athene (Gri) 1-0 (0-0). 82. Spiteri 1-0. Eerste wedstrijd: 0-2. Slavia Praag (Tsj) - Nice (Fra) 1-1 (0-0). 75. Vandecasteele0-1, 80. Laba'nt 1-1 Eerste wedstrijd: 2-2. Geplaatst voor kwartfinales: Roda JC, Lokomotiv Moskou, Betis Sevilla, VfB Stuttgart, Chelsea, Vicenza, AEK Athg- ne en Slavia Praag. 'Don Leo' vandaag als veldtrainer in De Kuip aan de slag ARNHEM» GPD Toen Leo Beenhakker gistermiddag in een twee uur du rend onderhoud met Karei Aalbers nogm'aals bevestigde dat Vitesse hem niet mocht tegenhouden, wist de Arn hemse voorzitter genoeg. De technisch directeur zat al met zijn gedachten in de Kuip waar hij vandaag als veld trainer begint. Daarmee lijkt de cirkel eindelijk rond te zijn voor de geboren Rotterdammer die tot zijn grote spijt tot en met gisteren nimmer het grote Feyenoord on der zijn hoede had gehad. daarna nog een keer overlegd met enkele adviseurs. We heb ben toen een aantal voorwaar den gesteld en daar is Leo in de vooravond mee akkoord ge gaan." 'Don Leo' beseft dat Feye noord visie en beleid van hem verlangt. „Maar het belangrijk ste is dat ik eerst de zaken eens ga aanpakken bij het eerste elf tal. Dat team is op dit moment immers niet geweldig. Het mo reel is, hoe zeggen we dat te genwoordig, ongeveer op klomphoogte." Beenhakker sprak gisteravond al uitgebreid met de leiding van Feyenoord over de dingen die hij op korte termijn in De Kuip op zijn bordje kan verwachten. „Ik heb doorgenomen wat er aan de hand is bij het elftal en wat er aan te doen is. De groep moet in de eerste plaats weer op de been worden gebracht, daar na moet ik kijken of we met Feyenoord weer aan de ver wachtingen van het publiek in Rotterdam kunnen gaan vol doen." Hoewel Van den Herik aangaf dat Beenhakker geen tussen paus is bij Feyenoord, heeft de in Arnhem opgestapte tech nisch directeur het idee dat hij voorlopig niet veel meer zeker- Beenhakker, die voor meer dan een half miljoen gulden per jaar op de loonlijst stond bij Vitesse, heeft zichzelf voor een aanzien lijk bedrag moeten vrijkopen. Hoe hoog dat bedrag is, wilde gisteravond niemand zeggen. „Maar ik vind een afkoopsom meer dan logisch", reageerde Beenhakker (55) gisteravond. „Eigenlijk beschouw ik het ook als een mooi compliment. Aal bers wilde me blijkbaar koste wat kost houden." Beenhakker vroeg zaterdag avond in Enschede voorafgaan de aan het duel FC Twente-Vi- tesse om ontbinding van zijn contract. Aalbers wachtte tot gisteravond kwart voor acht al vorens hij de kogel door de kerk schoot. „Ik heb bij Leo gisteren nog één keer de vraag neerge legd of dit echt is wat hij wil. Het zou voor ons heel vervelend zijn een technisch directeur te hebben die zich niet meer voor 110 procent zou inzetten voor de club. Ik wil namelijk wel werknemers in dienst die het hart op de juiste plaats hebben zitten. Leo reageerde dat hij ui termate teleurgesteld zou zijn als we hem niet zouden laten gaan naar Feyenoord. Ik heb KERKRADE» ANP Door modder over loopgraven. Roda JC's coach Martin Jol vroeg zich af waar dat voor no dig was maar toucheerde toch het beoogde resultaat: 4-0 tegen NK Primorje uit Ajdovscina in Slovenië. Met totaal 6-0 speelde de Nederlandse t^grwinnaar zich in de kwartfinales van de Europa Cup II en evenaarde de beste clubprestatie uit 1988. Jol wreef zich na de in mod der bevochten overwinning in de handen en sprak na afloop de wens uit in de lente van vol gend jaar een leuke, interessan te tegenstander te treffen, zoals Chelsea van Ruud Gullit of Betis Sevilla met Finidi George. Des noods VfB Stuttgart. „Want dat levert onze club miljoenen op aan tv- rechten", had Jol van zijn bestuur gehoord. De negatieve instelling van Primorje maakte de afsluiting van de tweede ronde, tot een wedstrijd van niks. „Met 2-0 achter en dan toch de loopgra ven in", klaagde Jol die het voetbal er niet mee gediend achtte. Hij had ook wel gehoord dat de vijfduizend supporters, die zware regenval trotseerden voor de gang naar Kaalheide, tijdens de eerste helft begonnen te fluiten. De Slovenen, thuis met 0-2 verrast door de Limburgers, voelden niets voor een afgang, zoals de Israeli van Beer Sheva in de eerste ronde met 10-0 on dergingen. Zij trokken zich te rug, gingen de duels keihard aan en schopten naar alles wat bewoog. Vooral verdediger Sen- den moest het ontgelden. Hij ging vier keer kermend neer, drie Slovenen (Lucic, Sculac en Gregoric) hielden er de gele kaart aan over, maar kennelijk revancheerden ze een akkefietje uit het eerste duel in Ljubljana. Roda JC wilde er heelhuids uitkomen, creëerde de eerste helft nauwelijks kansen door te kortkomingen in alle linies. Pal voor het rustsignaal voorkwam Van der Luer een fluitconcert. De routinier schoot hard in na de eerste vloeiende combinatie. .Het publiek, dat stilletjes had gehoopt op een nieuwe mon sterscore, kreeg na rust meer te zien ondanks dat het veld door de aanhoudende regen in een modderpoel veranderde. De fans waardeerden de 2-0 van Peeters in de 49ste minuut na een schot op de paal van La- wal alsmede bij een paar Slo veense kansen het goede kee perswerk van de in ongenade gevallen maar noodgedwongen opgestelde Damjanac. In de slotfase tilden invaller Zafarin en verdediger Valgaeren met kopballen de score naar accep tabele hoogte: 4-0. Op de eretribune raakte New castle United's manager Kenny Dalglish niet onder de indruk. De Schot kwam kijken naar An dre Ooijer, de verdedigende middenvelder die komende zo mer aan het eind van zijn con tract bij Roda JC door verschil lende clubs wordt begeerd. Ooijer, niet topfit, speelde matig en ging er in de 73ste minuut uit voor Plet. Tegen twee inferieure tegen standers bouwde Roda JC bij vier overwinningen in twee ron den Europa Cup II aan een sal do van 20-1. Indrukwekkende cijfers. Of ze iets waard zijn Roda-speler Van Houdt is in een fel duel verwikkeld met zijn tegenstander. moet in de kwartfinales blijken, alle van kaliber. Jol: „Ik vind ze Loting op 17 december, na de allemaal best, als het Moskou derde ronde UEFA-beker. AEK maar niet wordt, want in de Athene, VfB Stuttgart, Lokomo- Champions League hebben we tiv Moskou, Slavia Praag, Betis kunnen zien dat daar hele goeie Sevilla, Vicenza en Chelsea zijn voetballers lopen." FOTO ANP Roda JC: Damjanac; Senden (75. 't Hart), Vrede, Valgaeren en Obdam; Van der Luer, Ooijer (73. Plet), Doomernik en Lawal; Van Houdt en Peeters (70. Zafa rin). ^nijLM/CHICAGO ANP/RTR dl ]s jflink afgezakt op de we- ^jglijst, zelfs uit de top-100 lsjj en hij moest al zo lang op een aansprekend maar gisteravond was 'er. Jan Siemerink keert 1 de top-honderd van de langlijst. De Rijnsburgse ïr versloeg gisteren tij- toernooi van Stock- r/oris Becker in drie sets: 6-4. srink maakte voor het ^jinds lange tijd weer in- fcet sterk service-volley- je Rijnsburger, die in i wordt begeleid door Tjerk Bogtstra en zijn va- iglefde niet een keer zijn ïame af te staan, hield twee sets d'n opSlaggames vast. Dat nhn bij de stand 5-4 in de et niet meer. De Duitser, toe slechts drie dub- had geslagen, sloeg efitand 30-30 vier keer een eèuiten het servicevak. ieferink komt in de kwartfi- 1 hit tegen de Fransman Cedric Pioline, die van de Australiër Michael Tebutt won. Waarschijnlijk is dit duel van avond om 18.30 uur recht streeks op Eurosport te zien. Voor de Duitser betekende de nederlaag tegen de Rijnsbiïrger het begin van de kerstvakantie, ook al neemt 'ie half december het racket nog even ter hand in Zuid-Afrika voor een goed doel. Het echte werk is te vroeg voor bij. De oud-Wimbledonkam- pioen en viervoudig winnaar van Stockholm is in zijn nada gen nog verbeten op jacht naar z'n 50ste toernooizege. Brenda Schultz en Mary Pierce hebben zich laten verras sen bij het tennistoernooi in Chicago. Beide geplaatste speel sters verloren in de tweede ron de respectievelijk van Yayuk Ba- suki en Serena Williams, het jongere zusje van US Open-fi- naliste Venus. De nummer 304 van de wereldranglijst versloeg de als vijfde gerangschikte Pier ce in drie sets: 5-7 6-2 6-3. De als zevende geplaatste Schultz verloor met 6-2 4-6 6-4 van Ba- suki. LONDEN* ANP Jan Siemerink volleert in zijn gewonnen wedstrijd tegen Boris Becker. FOTOAP Twee weken geleden verijdelde een sneeuwstorm Chelsea tot normaal voetbal in Noorwegen. Gisteren wervelde de club van Ruud Gullit in Londen op Stam ford Bridge als een orkaan over Tromsö: 7-1 en veegde daannee de nederlaag van 3-2 volledig weg. Vialli nam het gros van de treffers voor zijn rekening. De Italiaan maakte drie van de ze ven Engelse doelpunten. De an dere doelpunten kwamen op naam van Petrescu (twee keer), Zola en Leboeuf. De tegentreffer schoot Johansen achter De Goey. Ex-ajacied Johnny Han sen werd bij de Noren in de 55ste minuut na een handsbal uit het veld gestuurd. Twee keer scoorde Edwin van Ankeren gisteren namens Ger minal Ekeren in Stuttgart tegen de plaatselijke VfB. De Neder lander had een belangrijk aan deel in de zege van 4-2 op de Duitsers, die de tweede helft met tien man moesten spelen, nadat Yakin van het veld was gestuurd. De treffers van de Ne derlander hadden echter geen waarde. De kwartfinales in het toernooi om de EC II bleven buiten bereik, omdat de Belgen de thuiswedstrijd twee weken geleden met 4-0 hadden verlo ren. Naast Van Ankeren stond landgenoot Verlaat namens de Zuid-Duitsers in de schijnwer pers. De verdediger opende de score met een kopbal. Betis Sevilla had ruim vol doende aan het gelijkspel van 1- 1 tegen Kopenhagen in Dene marken. Thuis hadden de Span- jaardeh gewonnen met 2-0. Na ruim een uur waren de Denen door Nielsen via een strafschop op voorsprong gekomen. De thuisclub koesterde de hoop op een verlenging, maar tien minu ten voor het einde vervloog die, nadat Urena de gelijkmaker met het hoofd scoorde: 1-1. Lokomotiv Moskou plaatste zich in Turkije ten koste van Ko- caelispor voor de laatste acht. De Russen hielden de score op 0-0. De thuiswedstrijd was in Moskou met 2-1 gewonnen. Slavia Praag bereikte in Tsjechië de kwartfinales dankzij een ge lijkspel van 1-1 tegen Nice. In Frankrijk was de eerste wed strijd in 2-2 geëindigd. Vicenza kwalificeerde zich ten koste van Sjaktar Donetsk door thuis met heid heeft dan tot aan het einde van dit seizoen. „Maar dat vind ik niet erg. Echt, ik heb ér geen probleem mee om op die ma nier aan de slag te gaan. Het was de wens van de voorzitter om voorlopig voor dit seizoen een trainer aan te stellen. Ik ben die man en ik wil met het elftal prestaties gaan neerzetten. Daar beginnen we hopelijk zondag al mee. Mijn eerste zorg is om de eerste wedstrijd, tegen Volen- dam, te winnen," Beenhakker denkt dat dit sei zoen, ondanks de uitschakeling in de Champions League en de forse achterstand op Ajax, nog niet als verloren hoeft te wor den beschouwd. „Feyenoord begon met vijf hoofdprijzen op z'n verlanglijstje, daarvan zijn er twee weggestreept. Dat zijn de Champions League en het landskampioenschap. Wat we overhouden is een plaats die recht geeft op Europees voetbal, een ticket voor de volgende Champions League en de beker, Daarom kunnen we er best nog iets moois van maken." De 55-jarige coach, die met Feyenoord nog niet heeft ge sproken over versterking van de selectie, zegt dat de cirkel nu voor hem rond is. „Ik ben terug bij de club waar ik 21 jaar gele den twee seizoenen heb ge werkt. Ik denk dat ik, professio neel gezien, nog drie of vier goede jaren voor de boeg heb. Die goede jaren wil ik Feye noord geven. Ik draai er niet omheen, het is mijn ultieme wens geweest om hier nog eens aan de slag te gaan. Nu het zo ver is, moet ik zorgen dat het ook wat wordt." SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky Ten, trekking donderdag 6 novem ber: 1 -2-4-5-6-8-13 15-17-31 -41 -42-44- 50-58-62-71-72-73-79 Toto 45 A. Eerste prijs.- 1 winnaar bruto i 5717,60. Tweede prijs: 44 winnaars, elk f. 86,60. Derde prijs; 493 winnaars, elk 19,30. VOETBAL UEFA Cup: Tweede ronde, return: VfL Bochum (Dui) - Club Brugge (Bel) 4-1 (1- 1). 13. Donkov 1-0 (strafschop), 37. Jban 1-1, 56. Donkov 2-1, 83. Juran 3-1, 90. Wosz 4-1. Gele kaart: Juran, Donkov (Bochum), De Brul, Van der E 1stClaessens (Brugge). Eersle wedstrijd: 0-1. Bochum naar derde ronde. WK-kwalificatle, Aziatische zone, groep A: Saudi-Arabië - China 1-1 (1-1). Stand: 1. Iran 7-12 (13-6), 2. Saudi-Arabie 7-11 (7- 6), 3. Koeweit 7-8 (7-7), 4. China 7-8(10- 14), 5. Qatar 6-7 (5-9). Vrouwen, WK-kwalificatie, groep 3: Duits land - Noorwegen 1-0(1-0). 7.Wunderlich 1-0. Stand: I Duitsl 2-6, Noorwegen 2-3, 3. Engeland 2-3, 4. Nederland 2-0. 2-1 te winnen. De uitwedstrijd was ook al in Italiaanse winst geëindigd (3-1). Sturm Graz had te weinig aan de thuiszege van 1-0 tegen AEK Athene, want de Grieken zegevierden in eigen land al met 2-0. In het UEFA Cup-toernooi bereikte VfL Bochum de achtste finales door Club Brugge met 4- 1 te verslaan. Voor eigen pu bliek hadden de Belgen ruim twee weken geleden slechts met 1-0 gewonnen. De openipgs- treffer van de Bulgaar Georgi Donkov, na minder dan een kwartier, was te danken aan een omstreden strafschop. Nordin Jbari maakte gelijk. Die belang rijke treffer bood Club Brugge tot in de slotfase uitzicht op een plaats bij de laatste zestien. De 2-1 na een klein uur door op nieuw Donkov deed daar niets aan af. Zeven minuten voor tijd zorgde Joeran echter voor de beslissing. De vierde Duitse treffer kwam vlak voor het eind signaal op naam van hardloper Wosz bij een counter. De politie moest bij dit duel verscheidene keren in actie komen en ver richtte een groot aantal arresta ties. BASKETBAL Den Helder Mannen, Korac Cup, groep F: Den Helder - Benfica Lisboa 63-76 (44- 47). Bamberg (Dui) - Montpfellier (Fra) 76- 70. Stand: I Bamberg 4-8, 2. Montpellier 4-6, Benfica 4-6, 4. Den Helder 4-4. Den Helder uitgeschakeld voor volgende ronde. NBA. Detroit Pistons - Indiana Pacers 87-99, Boston Celtics - Miami Heat 74-90, Char lotte Hornets - Dallas Mavericks 110-103, New Jersey Nets - Golden State Warriors 112-96, Philadelphia 76-ers - Atlanta Hawks 88-93, Chicago Bulls - Orlando Ma gic 94-81, San Antonio Spurs - Vancouver Grizzlies 87-79, LA Clippers - Houston Rockets 110-124, Toronto Raptors - Se attle Supersomcs 92-109. Milwaukee Burks I '111 Ui' 11 >111i it, HliI'M. Phoenix Suns - New York Knicks 75-105. SCHERMEN Gdansk. EK. Vrouwen degen, achtste fina les: Ferm (Ita) - Van Tol (Ned) 15-14, Ma- cieiewska (Pol) - Osinga (Ned) 15-14. Eindstand: 1. Mincza, 2. Nass, 3 Ferni en Maciejewska, 5. Bokel, 10. Osinga, 12. Van Tol, 56. Van de Heuvel. Mannen degen eindstand: 1. Boczko, 2. Kaaberma, 3 Vanky en Kurowski, 5. Leroy, 6. Kaiser, 7. Epurescu, 8, Kolczonay, SQUASH Petaling Jaya. WK. Mannen, tweede ronde: Elyes (Aus) - Wapnick (ZAf) 15-11 15-13 5-15 15-12, Power(Can) - Khan (Pak) 15- 9 15-6 15 4, Marshall (GBr) lenson (Aus) 15-6 15-6 15-13, Goug (GBr) 9-15 10-15 15-1 Cairns (GBr) - Parke (GBr) 15-10 15-14 3- 15 15-8, Barada (Egy) - Charloner (GBr) 15-10 15-3 15-9, Nicol (Sch) - Evaris (Wal) 12-15 15-7 15-5 15-7. TENNIS Stockholm. Mannen, 1,6 miljoen gulden. Tweede ronde: Siemerink (Ned) Becker (Dui) 7-6 6-7 6-3, Rusedski (Eng/2) - Roux (Fra) 6-4 7-6, Bjürkrnan (Zwe/4) - Johans son (/we) 1. 4 'sl arssou (/we) I riviI (Zwe/7) 6-1 6-2. Indeling kwartfinales: Siemerink - Pioline (Fra), Rafter (Aus) - Henman (GBr), Björkman - Kucera (Tsj), Larsson - Rusedski. Moskou. Mannen, 2,5 miljoen gulden. Kwartfinales: Wayne Black (Zim) Vacek (Tsj) 6-1 6-2, KorrJa (Ts|/2) - O'Brien (VSt) I )i 111 T, pi II we ede ronde: i l.i.ir huis/Eltingh (Ned) - Braasch/Prinosil (Dui) 6-3 6-4. Chicago. Vrouwen, 900.000 gulden Eer ste ronde: Basuki (Ino) Osterloh (VSt) 6-0 6-3, Appelmans (Bel) - Mary-Joe Fernan dez (VSt/6) 6-2 6-1Sugiyama (Jap) - Sny der (VSt) 6-4 6-3. Tweede ronde: Seles (VSt/2) - Grzybowska (Pol) 3-6 6-3 6-2, Basuki (Ino) - Schultz (Ned/7) 6-2 4-6 6-4, Novotna (Tsj/1Frazier (VSt) 5-7 6-2 6-3, Williams (VSt) - Pierce (Fra/5) 6-3 7-6, Raymond (VSt/8) - Sugiyama (Jap) 6-4 6- 2, Tauziat (Fra) - Appelmans (Bel) 6-1 6-2. Santiago. Mannen, 650.000 .gulden. Tweede ronde: Puerta (Arg) - Viloca (Spa) 6-4 6 3, Vasek (Tsj) - Gaudenzi jlta) 6-4 7 5, Craca (Dui) - Alonso (Spa) 6-4 1-6 7-5, Filippini (Uru) - Martin (Spa) 7-5 6-3, Rios (Chl/lPrieto (Arg) 5-7 6-1 6-4, Burillo (Spa) - Clavet (Spa) 7-6 3-6 6-3, Meligeni (Bra) - Silberstein (Chl) 4-6 6-3.6-2, Gross (Dui) - Gumy (Arg) 5-7 6-1 6-3. SPORT OP TV 23.40 SBS 6-, Toto Divisie 23.30 RTL 4: Sport. 00.30 RTL 5: Sport.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 21