(typ"** Vrijheid van keuze opgenomen in francorchamps-akkoord De Escort 1998 loopt lichtjaren voor op concurrentie Levertijd verleden tijd ipinnnqu Weerman gooit handdoek in de ring De Escort Business Edition Uit onderzoek is gebleken dat de grootste ergernis onder nieuwe autokopers de lange levertijd is. Ook dit probleem hebben de Ford Dealers aan gepakt. Met vereende krach ten hebben zij ervoor gezorgd dat alle 1998 model len direct leverbaar zijn. Elke twee jaar een nieuwe Ford zonder veel geld in uw auto te steken? Dat kan, dankzij Ford Options. Het gaat als volgt: u zoekt een nieuwe Ford uit, en u krijgt van de dealer een gegaran deerde minimumwaarde. Dat bedrag wordt - samen met een eventuele aanbetaling of inruil - van de prijs afgetrok ken. U hoeft dus slechts het verschil te betalen in lage maandbedragen. Op die ma nier bent u veel voordeliger uit. Wilt u meer weten over Ford Options, ga dan eens pralen bij de dealer. Hij heeft een speciale brochure voor u klaar liggen. Escort F1 Edition veel gefotografeerd op snelweg Groningen, dinsdag - Langs de snelweg proberen hon derden mensen er een glimp van op te vangen, en als het even kan hem op de gevoe lige plaat vast te leggen: de Escort Formule 1 Edition. In de Ford fabriek in Keulen hebben de Ford Dealers spe ciaal voor Nederland 500 Escort RS 1.8 zestienkleppers om laten bouwen voor de absolute liefhebbers. Deze zeer sportieve Escort is in unieke genummerde oplage leverbaar voor de actieprijs van f 38.990,- (normale prijs f 41.990,-) Nog nooit eerder zag u hem, maar wij hebben er een foto van weten te bemachtigen. De MC2, hel studiemodel waaruit de Ford Cougar wordt ontwikkeld, die in Rotterdam, Nu de Ford Dealers de nieuwe Mondeo 1998 standaard met Airco leveren, geeft weerman Piet V. uic Rotterdam definitief de pijp aan Maarten. "De lol is er nu wel af," vertrouwde hij onze verslaggever toe. "Vroeger luisterden ze nog Cool Sound Pakket, Airco +Easy Sound System op Fiesta* en Escort voorf990,-. Alleen lcjtl stuurbekrachtiging naar je. Wordt het warm of wordt het koud Piet? Gaat het regenen of blijft het droog? Dat wilden de men sen altijd graag weten. Maar nu Ford Dealers massaal voor Airco gekozen hebben, is het hek van de dam. Het interesseert niemand meer wat ik zeg Want wordt het heet, hup dan zetten we ge woon de Airco aan. Wordt het zo vochtig dat de ramen beslaan? Zet die Airco maar aan en het is opgelost. Op elk weertype ben je tegenwoor dig voorbereid. Wat maakt het dan nog uit wat voor weertype ik voorspel?" fl Escort Business Edition vanaf f29.990,-. Gp7.in mppr ruimte dankzij Mondeo Business Edition 1998 Geen onverwachte uitga ven op de Mondeo 1998 Business Edition. De Mon deo Business Edition 1998 is voor slechts f41.990,- standaard van de volgende luxe voorzien: Airco Easy Sound System elektronische startblok kering (TNO/SCM goedgekeurd) stuurbekrachtiging t/ airbag elektrisch bedienbare ramen vóór s/ elektrisch verstel- en verwarmbare builen- spiegels driepuntsgordels achter elektrisch verstelbare bestuurdersstoel rrtet lendesteunverstelling drie hoofdsteunen achter derde remlicht t/ middenconsole met armleuning achterbank met centrale armleuning. Mondeo Business Edition met standar d Airco en Easy Sound System vanaf f41.990,-. De Escort 1998 Business Edition is standaard uitge rust met o.a.: airbag stuurbekrachtiging t/ elektrisch bedienbare voorportierramen centrale portier vergrendeling s/ sportbumpers in carrosseriekleur met mistlampen vóór t/ toerenteller t/ getint en warmtewe rend glas t/ 14-inch wielen met brede 185/60 banden in 60/40 delen neer- klapba're achterbank. Power Pack op Fiesta f990,-. Stuurbekrachtiging, elektrisch bedienbare ramen vóór en centrale portiervergrendeling. klasse. Ze hebben ieder hun eigen streepje voor, en het heeft dus geen zin een voor keur uit te spreken. Zeker niet omdat ze alle drie de zelfde prijs hebben." In de wandelgangen werd bezorgd gereageerd. Het zou wel eens een zware taak voor nieuwe Escort- kopers kunnen worden om uit de drie te kiezen. B 1998 op de Europese markt komt. Deze sportcoupé is weer een typisch voorbeeld van Fords New Edge ont- Dealers blüken massaal in bezit van modellen uit 1998 België, dinsdag - Op de jaarlijkse Escort Conferentie in België is bekendgemaakt dat er voortaan een totale vrijheid van keuze geldt voor alle Escort-modellen. "We maken geen onder scheid tussen de 4-deurs, de 5-deurs of de Wagon," zo zei een conferentiedeel nemer. "De drie modellen zijn van weergaloze top- werpstijl Het meest opval lende aan deze luxe en zeer sportief uitgevoerde wagen zijn de scherpe lijnen en hoe ken die ontstaan in het grens gebied van verschillende ronde vormen, en die zo kenmerkend zijn voor de New Edge stijl. B Leiden, Automobielbedrijf "Rijnland" B.V, 071 - 5813151. Leiderdorp, Automobielbedrijf "Rijnland" BV, 071 - 5813111. Lisse, Van Kalmthout Van Niel B.V, 0252 - 4190 51. Alle prijzen zijn excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. De in deze advertentie afgebeelde auto kan voorzien zijn v a accessoires die niet bij de adviescatalogusprijs zijn inbegrepen. Uw Ford Dealer informeert u graag over de Voor meer informatie over Ford dednifwagens is er nu een apart nummer Bel gratis voor documenta- Ue of een proefrit in liet Ford model van trw keuze: exacte standaardspecificaties. Van onze verslaggever - Op mira culeuze wijze zijn de Ford Dealers erin geslaagd om de Mondeo model 1998 met standaard Airco en Easy Sound System nu al in de showroom te hebben. Een dealer uit de hoofdstad die anoniem wenst te blijven verklaarde: "Eerst stonden ze braaf op de par keerplaats naast de fabriek. Klaar voor volgend jaar. En nu staan ze mooi in onze showroom. Goed toch?" Op de vraag hoe de wagens Ne derland zijn binnengekomen antwoordde de dealer: "Je vraagt toch ook niel aan David Copperfield hoe hij een vrouw in tweeën zaagt?" Toch trekken de Ford Dealers min stens zoveel publiek als deze bekende illusionist. Dit valt al lereerst te verklaren door het fantastische rijgedrag van de Mondeo 1998. De proefrit is voor velen doorslaggevend voor de aankoop. Het is voor de concurrentie een gevoelige klap dat zovelen meteen in de Mondeo 1998 willen stappen en wegrijden, want de auto maakt alle verwachtigingen meer dan waar. Een Ford Dealer: "De meeste mensen willen na de eerste proefrit niet meer uitstappen. Of ze wagen of ze nog een paar uur door mogen rijden. Anderen verbazen zich dat de auto met Airco en Easy Sound System standaard op de Mondeo model1998. Vanaf f39.990,: standaard Airco, airbag, stuur bekrachtiging, startblokkering en unieke Ford radio en vele, vele extra's slechts f 39.990,- kost. Dit maakt het voor ko pers vrijwel onmogelijk om de auto nog met concurrenten te vergelijken. Als de verkoop zo doorgaat, zijn de dealers vermoedelijk nog voor vol gend jaar door de voorraad Mondeo's 1998 heen. Rotterdam, dinsdag - Trend watchers en toekomstgoeroes hebben de Escort 1998 lang durig tegen het licht gehou den. De conclusie is unaniem. De Escort van overmorgen staat nu al in de showroom. Hun woordvoerder: "De Es cort komt als beste uit de tests als het gaat om rijeigenschap- pen en veiligheid. Hij heeft standaard: een airbag, stuur bekrachtiging, centrale deur vergrendeling en warmtewe rend glas. De wegen worden voller, de straat onveiliger en hel klimaat warmer, dus dat heeft Ford goed voorzien." De groep ziet het pessimistisch in voor de concurrentie. "Het duurt vast lichtjaren voor zij op dit prijsniveau hetzelfde en veiligheid, dan kunnen we maar één conclusie trekken: de Escort 1998 is zijn tijd ver vooruit. De toekomstgoeroes willen zich nu gaan concentre ren op de prijs van de Escort 1998: f 29.990,-. Dit lage be drag is volgens de Trend- watchers niet van deze tijd voor zoveel luxe en veiligheid! B lijk zullen ze proberen te volgen, maar dat blijven noodgrepen. Kijken we naar stijl, dynamiek, comfort, luxe kunnen leveren. Wi

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28