wente verder met resultaatvoetbal iternazionale toch door naar laatste zestien Yvv wilVan Het Motorhuis Sport Patrick van Dam nog altijd lijstaanvoerder Iklassement Dubbel verlies voor Dekker —DAG 5 NOVEMBER 1997 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER, 071 -5356463 iet bereiken van de derde ronde van het toernooi n '9<7EFA Cup namen de spelers van FC Twente deels ilippers deels op moonboots afscheid van het fa- /erkiqe deel van de aanhang. Uit de tweede huldiging, 'nt oek van honderden kleumende aanhangers op tellir^nkoude veld, sprak de opluchting over de 0-0 te- beperkte Aarhus. „We zitten vrijdag in de koker loting. Dan interesseert het me niet hoe we dat :aar hebben gekregen. Dit duel ging puur om het it", analyseerde gangmaker Jan van Halst na een lommer en kwel, zweet en spanning. smalle selectie is teveel afhan kelijk van creatieve geesten als Theo ten Caat en Erik ten Hag. Dat weet ook trainer Meyer. Als in zijn doorgaans moeilijk te be grijpen schaakspel belangrijke pionnen als de Duitser Stein- mann en Bosman wegvallen, wordt het zelfs problematisch tegenstanders als Lilleström en Aarhus opzij te zetten. Daarom was de Duitser ook zo blij met het Europese ver volg. Niet alleen om het bin nenstromende geld, meer nog dat het echte Twente nog een kans krijgt zichzelf verder te ontwikkelen. Het voetballend vermogen van de Enschedeërs is dit seizoen immers nog maar spaarzaam aan de oppervlakte gekomen. „De blessurelijst wordt klei ner, Bosman en Steinmann zijn weer fit. We kunnen eindelijk positief naar de toekomst kij ken. We hebben de eerste ronde overleefd zonder Bosman, de tweede zonder Petrov. Welis waar door zijn eigen schuld, maar ik bezit geen spelersgroep met 25 gelijkwaardige spelers die op eredivisieniveau kunnen acteren. Ik ben al blij dat ik er veertien heb. In dat licht gezien is dit een fantastische prestatie. Voor iedereen die met Twente meeleeft." Twente wist zich gisteren in Enschede eigenlijk geen raad met het positieve startpunt van [rit Denemarken hielp -oor het eerst in twintig drie ronden Europees Dat dat met een hoop I het nietige Lilleström ets betere Denen tot gekomen, maakte nie- Jt uit. „Hier hebben ze lunkerd", gaf de inter- 1 gelouterde John Bos- Sfeer binnen zijn huidi- :an. „Voor clubs als PSV nis dit normaal, hier is iparte belevenis." 'ente ontsnapte enkele [eleden via een zinde- )tfase in Oslo tegen Lil- speelde vervolgens in rken een eveneens ma mstander een half uur een gunstige uitgangs- 1-1) als resultaat, maar zich uiteindelijk dolge- let het positieve gevolg. 1 Europese thuisduels doel van de tegenstan- enkele keer gevonden, tner drie van Nederland g seizoen kent de eigen en inmiddels maar al te lente heeft het hele sei- grote problemen min- enstanders de wil op te "er jreëert al maanden wei en en scoorde in de pe- pnder de geblesseerde nog moeizamer. De n subtopper veel te 1-1. De Denen lieten al eerder in Europees verband zien liever uit dan thuis te spelen. Ujpest (Hon) en Nantes (Fra) kunnen daar over meepraten. „Dus be gin je met twee gedachten aan het duel. Elk risico uitsluiten en toch willen aanvallen om die belangrijke eerste goal te ma ken", zei Ten Hag. Het leverde zestig minuten geen voetbal op, tot de Deen Reese na balverlies van Stein mann met een boogbal de on derkant van de lat trof. Twente leunde teveel op de dit keer goed functionerende defensie en zag in dat het meer naar vo ren moest. Meyer bracht Bos man en Ter Avest in voor het laatste half uur. De wissels kwam het positionele spel van de Enschedeërs ten goede. Twente kreeg kansen, miste ze en moest de volle negentig mi nuten rekening houden met een toevalstreffer van de Denen. „Mentaal is dat moeilijk. De angst voor een goede counter hing de hele wedstrijd over de ploeg", zei Van Halst. „Dit was een moeilijke opdracht die met solide spel is volbracht", meen de Meyer. „Lilleström en Aarhus zijn ploegen die het niet van voetballend vermogen moeten hebben, het spel niet willen en kunnen maken. Dat laatste kunnen wij wel, als we maar de kans krijgen. Tegen een muur opboksen is voor elke ploeg zwaar. Nu hebben we tak- tisch in een keurslijf moeten opereren, straks kunnen we gaan denken aan mooi voet bal", keek Van Halst vooruit naar de derde ronde. FC Twente: Boschker; Oude Kamp huis, Hoogma, Van Halst en McKin- non; Ajoepov, Steinmann (66. Ter Avesl), Ten Hag en Ten Caat; Venneg- oor of Hesselink (61. Bosman) en Su- miala. Aarhus GF: Windfeld; Piechnik, Siim, Bjerre, Christensen; Olsen (72. Kristen- sen), Nonbo, Reese (75. Höjen) en Sö- rensen (83. Jensen); Lambaek en Hal- Twente-aanvallerJohn Bosman in duel met Aarhus-speler Torben Piechnik. Stee kwijt ionale heeft de laatste zestien bereikt in de ïker. Het boog gisteravond bij Olympique Lyon laan opgelopen achterstand van 2-1 om in een ning met 3-1. De Italiaanse doelpunten kwa- tvan Ronaldo of Djorkaeff, de Franse aanvaller jrnazionale die in Lyon geboren werd. Moriero twee keer, Cauet £én maal. Bak bracht voor Jue de spanning nog even terug, iiternazionale ging ook Lazio Roma over naar ronde. Het gaf Rotor Volgograd in Rome geen in kans. Na de 0-0 in Rusland werd het 3-0 door ji, Mancini en Signori. In München trad Roelof Dp in het olympisch stadion. Hij gaf drie rode in het duel tussen 1860 München en Rapid Ie Oostenrijkers kwamen na de 3-0 thuis nog n gevaar. Binnen twintig minuten stond het 2-0 10 door treffers van Borimirov en Winkler. Widen van Rapid Wien kreeg rood bij die tweede tref fer wegens opzettelijk hands. Na de rust werd Pürk (Wien) eveneens weggestuurd na zijn tweede gele kaart. Met elf tegen negen leek 1860 München op weg naar een mirakel. Maar Stevic verpestte alles voor de thuisclub. Hij liep eveneens tegen zijn tweede gele kaart op en kon ook voortijdig gaan douchen. Zingler maakte aan alle Duitse illusies een einde door de ach terstand te halveren, 2-1. Op Kreta was Mario van der Ende actief bij OFI - Auxerre. OFI won met 3-2, maar Auxerre ging door na de 3-1 in Frankrijk. Auxerre leidde op Kreta met 0-1 en 1-2. Pas in de laatste minuut tekende Anastasiou voor de zege. Aston Villa verschalkte in Birmingham Atletic Bilbao met 2-1. Taylor en Yorke zetten de thuisclub op 2-0, waarna Gonzalez twintig minuten voor het einde te- genscoorde, 2-1. In Baskenland eindigde het eerste duel in 0-0. Honderd kilometer noordelijker vocht Liverpool een heroïsch duel uit met Racing Strasbourg. De Reds had den in Frankrijk verloren met 3-0, maar beloofden de hondstrouwe aanhang een gevecht op leven en dood. Halverwege was de stand dubbelblank, maar na de rust boog Strasbourg onder de Engelse storm. Het werd -0 door Fowler uit de strafschop en zes minuten voor het einde 2-0 door Riedle. Daarbij bleef het en Liverpool was uitgebekerd. In Zagreb schoot Prosinecki zijn club Croatia met twee doelpunten tegen MTK Budapest naar de derde ronde. Dat was voldoende compensatie voor de 1-0 ne derlaag in Hongarije. Steaua Boekarest nam op Corsica bij Bastia een voorsprong van 2-0. Het waande zich daarmee na de thuiszege (1-0) op fluweel. Bastia vocht met de moed der wanhoop tegen die hopeloze achter stand en werd de morele winnaar (3-2). In Thessaloniki kwam Atletico Madrid door een 4-4 gelijkspel tegen PAOK een ronde verder. VENLO GPD tEBORD Klassement Voetballer van het jaar Vrouwengroep A/B: Utrecht-C Court 1-4, Beverwijk - De T "4-1'MSQ' - PSRC 3-2, Kampong - 'MSQ' 2 5-0, Sq. Zwolle - 4 x S 1- 4, Impuls - Diepput 1-4 BASKETBAL II mannen, groep F: Polzela(Slv) Bosch (Ned) 99-73 (55-34). Den Bosch: Goedee 16, De Waard 10, Huybens 10. Patras (Gri) - Tsj) 99-79. Stand: 1. Patras 6- 57), 2. Polzela 6-9 (557-529), 3. el) 5-8 (441-365), 4. Zrinjeva •49-442), 5 Den Bosch 5-7 6. USK Praag 5-5(393-495. aar kwartfinales. Heat - Charlotte Hornets 99- o Bulls -' San Antonio Spurs 87- z - Washington Wizards 86-90, 1 "g I s 104- Dks - Boston Celtics 102-70, Sonics - Houston Rockets 118- vericks - Vancouver Grizzlies ukee Bucks - Orlando Magic rer Nuggets - Washington Wi- >0, Phoenix Suns - Utah Jazz 106- f Trailblazers - Minnesota Timber- 105, Sacramento Kings - LA La- SEW -NEA 39-22. p, vrouwen, vriendschappelijk: Ne- [uid-Korea 5-2 (2-2). 5. Van der 5,14. Van der Wielen 2-0,24 2-1 (sb). 33. Jung Woo 2-2. 41. leien 3-2, 44 Van den Boogaard 4- TENNIS Stockholm. Mannen, 1,6 miljoen gulden, eer ste rónde: Siemerink (Ned) - Bergh (Zwe) 3-6 6-1 6-3, Rafter Aus/i - TiIIström (Zwe) 6-3 6-0, Becker (Dui) - Moya (Spa/3) 6-4 6-3, Tebbutt (Aus) - Corretja (Spa) 4-6 6-4 6-4, Larsson (Zwe) - Jonsson (Zwe) 7-5 7-5, Gust- afsson (Zwe) - Ondruska (ZAf) 6-2 6-2, Kuce- ra (Slo) - Raoux (Fra) 6-4 6-3, Van Herck (Bel)-Holm (Zwe) 6-3 6-7 6-3. Moskou. Mannen, 2,3 miljoen gulden, eerste ronde: Wayne Black (Zim) - Haarhuis (Ned) 6- 7 6-3 6-4, Kafelnikov (Rus/1) - Stark (VSt) 6- 7 6-1 6-3, Korda (Tsj/2) - Tarango (VSt) 4-6 7-5 6-3, Novak (Tsj) - Bruguera (Spa/3) 2-6 6-1 6-4, Javier Sanchez (Spa) - Rosset (Zwi/6) 6-4 6-7 7-6, Nestor (Can) - Gimelstob (VSt) 4-6 6-2 6-4, Byron Black (Zim) - Luxa (Tsj) 6-2 6-2, Ulihrach (Tsj) - Radulescu (Dui) 6-4 3-6 6-3, Dreekmann (Dui) - Volkov (Rus) 3-6 6-4 7-5, Carlsen (Den) - Safin (Rus) 7-5 6-7 7-6. Chicago. Vrouwen, 900.000 gulden, eerste ronde: Courtois (Bel) - Mauresmo (Fra) 5-7 7- 6 6-4, Frazier (VSt) - Nejedly (Tsj) 6-3 6-3, Tauziat (Fra) - Dragomir (Roe) 6-3 5-7 6-2, Kruger (ZAf) - Asa Carlsson (Zwe) 5-7 6-3 6- 3, Serena Williams (VSt) - Likhovtsjeva (Rus) 6-3 7-5 Santiago. Mannen, 650.000 gulden, eerste ronde: Silberstein (Chi) - Carlos Costa (Spa/8) 6-2 6-4, Puerta (Arg) - Blanco (Spa/6) 6-4 6- 3, Vasek (Tsj) - Cabello (Arg) 6-4 7-6, Craca (Dui) - Marin (Spa) 7-5 6-1, Alonso (Spa/4) - Pescariu (Roe) 6-4 6-7 6-1Rios fChl/1) - Sanguinetti (Ita) 6-2 7-5. Dubbelspel, eerste ronde: Nijssen/Zdrazila (Ned/Tsj) - Martin/Roditi (Spa) 4-6 7-5 6-3. CUP a) - Ajax (Ned) 2-1 (2-0). 26. Poggi erhoff 2-0, 80. Arveladze 2-1. Gele :g, Calori, Gargo (Udinese), Van der (Ajax). Eerste wedstrijd: 0-1 lisi (Geo) - Sporting Braga (Por) 0-1 Toni 0-1. Eerste wedstrijd. 0-4, SC (Dui) - FC Metz(Fra) 1-1 (1-1). ',38. Hassler 1-1. Eerste wed- al -Rotor Volgograd (Rus) 3-0 )ghi 1-0, 35. Mancini 2-0, 89. irste wedstrijd: 0-0. greb (Kro) - MTK Boedapest (Hon) 2- l Prosinecki 1-0, 56. Prosinecki 2- trijd: 0-1 Gri) - Auxerre (Fra) 3-2 (0-1). 37. D-l57. Papadopoulos 1-1, 60. De- 75 Papadopoulos 2-2 (strafschop), "lou 3-2. Scheidsrechter- Van der Eerste wedstrijd. 1-3. (Eng) - Athletic Bilbao (Spa) 2-1 (1- •lorl-0, 50. Yorke 2-0, 70 Javi 2-1 strijd: 0-0. I - Steaua Boekarest (Roe) 3-2 (0- iteanu 0-140. Munteanu 0-2, 52. j8. Prince 2-2, 77. Mendy 3-2 Rode kaart: 50. Siljak (Bastia). Eerste wed strijd; 0-1. 1860 München (Dui) - Rapid Wien (Oos) 2-1 (2-0). 6 Borimirov 1 -0, 23. Winkler 2-0 (straf schop), 70. Zingler 2-1. Scheidsrechter: Luin- ge (Ned). Rode kaart: 22. Widen (Rapid Wien), 62. Pürk (Rapid Wien, 2xgeel), Stevic (1860 München, 2x geel). Eerste wedstrijd: 0-3 Olympique Lyon (Fra) - Internationale (Ita) 1-3 (0-1). 9 Moriero 0-1, 48. Cauet 0-2, 67 Bak 1-2, 69. Moriero 1-3. Eerste wedstrijd: 2-1. PAOK Saloniki (Gri) - Atletico Madrid 4-4(1- 2). 2. Lardin 0-1, 17. Fradzeskos 1-1, 28 Bogdanovic 1-2, 51. Santi 1-3, 54. Olivares 2- 3, 75. Zagorakis3-3, 82. Zouboulis4-3, 90. Kiko4-4. Eerste wedstrijd: 2-5. Eerste wedstrijd: 0-3 Real Valladolid (Spa) - Spartak Moskou 1-2 (0- 0). 64. Sjirko 0-187. Sjirko 0-2, 90 Carlos 1 - 2 Eerste wedstrijd. 0-2. Geplaatst voor derde ronde: FC Twente, A|ax, Sporting Braga, KarlsruherSC, Lazio Roma, Croatia Zagreb, Auxerre, Aston Villa, Steaua co Madrid, Strasbourg, Spartak Moskou Als ploeg doet FC Lisse het dit seizoen matig, maai' individueel doen de spelers het goed. Jerrel Linger en Edmund Vriesde be zetten in het Motorhuis-klasse ment om de Voetballer van het jaar de tweede plaats achter Pa trick van Dam, de geblesseerde Noordwijkse spits. Afgelopen weekeinde kreeg voorts Remco van Bemmel een acht voor zijn goede spel tegen Groote Lindt. De aanvaller was de enige speler die zo'n hoog cijfer kreeg. Vandaag worden de eerste 25 en de laatste 5 spelers van het algemeen klassement gepubli ceerd. UVS - DHC 0-0 UVS De Heiden Akerboom Van Heiningen lansen 14. Dick van der Heiden Andy van der Heijden Honsbeek Van Daalen De Kievit Excelsior Maassluis-Quick Boys 3-1 Quick Boys Kromhout Schaap Van Duyn Faerber Van der Plas Slootweg Van Hooij4 35. De Jong Smits 66. Crooy Van Beelen Kleijn Noordwijk - Achilles Veen 0-1 Noordwijk Van Kins Reinders Pel Van Houten Wim de Jong 81. Jeffrey de Jong Groote Lindt-FC Lis FC Lisse Mokveld Polman Van der Zwet Vriesde 50. Strijks Böke Ras Sandel 65. Spruijt Van Bemmel Maarten Smakman Linger Katwijk-Hoek 3-2 Katwijk Van Duyn Van Zeist Van der Meer Kwestro Pronk Braaf 6 74. Del laas Van der Plas Raven 74. Van der Kooy Zwaan De Ridder Hl,inkes|)uni 55 Waasdorp De Jong Bloemheuvel 76. Immink Wajer L'Ami Stolk Van Duyn Brands Scheltus De Meza Remco van Bemmel. Rijnsburgse Boys-ARCt RijnsburgseBoys Rofst Roodakkers De Kort Van Lochem Aalbersberg ARC Admiraal Van Orssagen Ungemaat Westenberg Ard Rink Gelderblom 46. Meijering FOTO ARCHIEF ALGEMEEN KLASSEMENT r (No x Mee IXn Langei 9. De Heiden (UVS) Korbee (UVS) Keane (Katwijk) Van Orssagen (ARC) 13. Bloemheuvel (Ter Leede; Reinders (Noordwijk) Kwestro (Katwijk) Admiraal (ARC) 17. De Kievit (UVS) Roest (RijnsburgseBoys) 19. Van Lochem (Kiinsb. Boy Claus (Noordwijk) Van Kins (Noordwijk) Smit (Noordwijk) Van de Gronde (Noordw Van Zeist (Katwijk) Westenberg (ARC) 85. Van Hooy (Quick Boys) 86. Pronk (Katwijk) Dubbeldcman (Lisse) 88. Slootweg (Quick Bovs) 89. Kijk in de Vegte (UVS) DUIVENTIL Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) da gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321921. E-mail:!eidschdagblad (a) hdc.nl Martin van Es uit Stompwijk won de tweede schaatsma- rathon om de Peter van Vliet Cup in Den Haag. Koos van Leeuwen (Hoogmade) werd vijfde. Bij de veteranen behaal de Aad Berg (Leiden) een twee de plaats De Leidse voetballer Patrick Heijmans is bij RVC weer basisspeler. Heijmans werd vorig seizoen door de KNVB en zijn club geschorst wegens wangedrag ten opzichte van scheidsrechters. In de wed strijd tegen HMSH speelde Heijmans een goede partij, maar kwam ook weer in het be zit van een gele kaart Schaker Job Delemarre (Leiden) is onge slagen winnaar geworden van het Open Kampioenschap van Spijkenisse De nieuwe direc teur van Sportbedrijf Leiden, Rik Stortelers, begint zijn werk zaamheden op 1 december 1997 De Noordwijkse voetbal - trainster Valesca van Rees wordt voor het eerst hoofdcoach. Ze gaat aan het werk bij de Rotter damse vierdeklasser Antibarba- ri. RTL 5 volgde Van Rees vorige week tijdens de trainingen Vrijdag 7 november begint het toernooi om de Leidse Korfbal Cup. In Oegstgeest strijden Per- nl\, Fiks en De Danaïden tegen elkaar. Maandag 10 november staat de hal van Noordwijk cen traal voor TOP, Fluks en Tem po. Op dinsdag 11 november komen KZ Leiden, Crescendo en Sporting Trigon in de Leidse Vijf Meihal aan de bak Op za terdag 15 november organise ren de gezamelijke Leidse gym nastiekvereniging de Leidse turnkampioenschappen in de Vijf Meihal. Aanvang 09.30 uur Eva Kromhout, Mariëlle Krom hout, Michiel Kloosterziel en Cor van Dusseldorp (allen Rijnsburgse Dam Club) gaan over naar de damfinale op 28 december in Duinrell. Zij zetten een goede prestatie neer tegen ex-wereldkampioen Harm Wiersma De Noordwijkse voetballer Leonard van Utrecht is toegelaten tot de school van topsporters in Den Haag Sjaak Rachenberger is de leider bij de cyclo cross-competitie van Swift. Wobbe van den Kieboom en Arjan Bogerd delen de twee de plaats Maarten van Duin (Rijnsburgse Boys), Johan van der Zwet en Bert de Haan (bei den DOSR) zijn de nieuwe gou den spelddragers van de KNVB Peter Kruit (Leiden) en Mar- tijn Vooijs (Katwijk) waren pro ductief in de bekerwedstrijd van ADO Den Haag 2. Go Ahead werd met 6-2 verslagen De Leiderdorpse korfbalvereniging Velocitas is na DKC de snelst gloeiende vereniging van Rijn delfland Op initiatief van het vierde elftal gaat UDWS weer een poging wagen de jeugdaf deling van de grond te tillen. De eerste negen kinderen zijn aan de training begonnen Tij dens de ledenvergadering van voetbalvereniging Leiden is Fred Bink tot lid van verdienste benoemd. Bij VCL kregen Wim van den Hoogen, Wim Rietkerk, Hans van Rijn, Aad Neuteboom en Martien Kortekaas eveneens die titel. Koos Wesselman werd benoemd tot erelid Sjaak Boer, John de Lange, Bellina de Lange en Ron Onderwater (al len IHCL) hebben het jurydiplo ma shorttrack behaald Korf balclub KZ Leiden is op zoek naar een nieuwe voorzitter. Bram Zirkzee is momenteel preses ad-interim De Ameri can Footballclub Lighting Lei den heeft de eerste thuiswed strijden tegen Alphen Eagles met liefst 42-0 gewonnen Atle tiekvereniging NSL houdt zon dag 16 november voor de 21 ste maal de Oosterdüinloop in Noordwijkerhout Frans Bie- mond (Oude Wetering) won in Haarlem de eerste rit van de Ba- nenmarathon. Richard van Kempen werd derde Tijdens de Flora Cross in Boskoop is Hans Wubben (Roelofarends- veen) als derde geëindigd. De korte cross werde een prooi voor Alphenaar Leon van der Meijden. Ook oudjes hebben principes. De organisatie van de Kerstcross in Soestduinen, de oudste veldrit van Nederland, wil zich niet langer laten 'piepe len'. Uit onvrede met het KN- WU-beleid heeft wielervereni ging Tempo besloten de veldrit op tweede Kerstdag niet te laten verrijden. Aan dat rigoreuze be sluit ligt een ruzie met de com missie die de jury toewijst ten grondslag. Het bestuur van WV neemt vandaag een besluit over liet al dan niet aanblijven van Henk van Stee als höofdtrainer. Van Stee verwacht zelf dat hij mor gen zijn privé spullen in stadion De Koel kan komen ophalen. De 35-jarige Schiedammer is het niet eens met het aan- en verkoopbeleid van de club dat zonder zijn inspraak plaats vond. De spelers willen Van Stee houden. Naar verluidt overwegen zij een collectieve ziekmelding voor aanstaande zaterdag: VVV-Excelsior. SQUASH LARS ULRICH trok aan het langste eind (3-2). Alphen boekte de eerste over winning van het seizoen. Mak kelijk ging het niet, want Squash Delft moest uiteindelijk op gameverschil het hoofd bui gen (3-2). Jeroen van der Zwan en Hanne van Baarle legden met hun straight overwinnin gen de basis voor de winst op de Delftenaren. Als koploper van de tweede divisie maakte Casino tegen Jordan Squash geen fout. Na winstpartijen van Lock Klippel, Freek Voogt en Gilles Hoek van Dijke moest Mare de Vries zijn meerdere erkennen in Haar lemmer Roland Jansen. Daar door kwam de 4-1 uitslag op het formulier. Ook de andere Noordwijkse ploeg, Estec, in de tweede divi sie won haar partij met die cij fers. In Rotterdam moest alleen nummer vier Andrea Tonnie een nederlaag incasseren. Zijn teamgenoten kenden weinig problemen met Victoria 4, slechts Andreas Mauroschat moest een garrte inleveren. De dames van Holiday Inn kenden een vruchtbaar weekje in de tweede divisie D. Werd za terdag in Breda de plaatselijke squash-trots met 4-1 terugge wezen, gisteren waren de Leide- naren te sterk voor De Boogerd. In eigen zaal ontpopte zich een spannende ontmoeting, waarin uiteindelijk het gameverschil de doorslag gaf. De avond begon met een knappe 3-0 overwin ning van Saskia Spierdijk. De speelster uit de reserves nam de plaats in van Nel van Duyn, die gisteren wegens werkzaamhe den verstek moest laten gaan. Ingrid Rijkers stelde uiteindelijk met haar 3-1 winst de zege vei- iig. MEDEWERKER Dekker Warmond kende giste ren een slechte dag. Zowel het heren-viertal als het door bles sures geteisterde damesteam kregen een 4-1 nederlaag te slikken. De heren van Dekker War mond kon het niet bolwerken tegen het Haagse De Diepput (4-1 verlies). Tegenover verlies- beurten van de ondanks een rugblessure toch spelende Fred van Dijke, Mare Minnee en Luy- ke Tjebbes, stond een overwin ning van invaller Ton Creyght- on. Hij verving de met een ten nisarm aan de kant gebleven Jaap de Zwart. De vrouwelijke afdeling van Dekker Warmond sloot giste ren een turbulente periode af met een 4-1-nederlaag tegen Alkmaar. In Carla Saenen en Mischa Wortelboer kon de eer- stedivisionist twee nieuwe speelsters verwelkomen. Het van Haarlem afkomstige tweetal moest gisteren meteen aan de bak, want Angela Broeders -een langdurige rugblessure- en Margot Beukers -nekkwetsuur- konden niet van de partij zijn. Omdat Leonie van Dinten alles behalve fit aan de wedstrijd be gon, lag een nederlaag in de verwachting. Saenen zorgde bij haar debuut voor het enige Warmondsepunt. De heren van Steijn Sports hebben zich genesteld aan de kop van de eerste divisie B. De Voorschotenaren onderstreep ten hun goede vorm door ESCV zonder al te veel moeite opzij te schuiven (5-0). Alleen de voor Arthur Smit ingevallen Patrick Wietward moest in zijn partij tot het uiterste gaan, maar hij SPORT OP TV WOENSDAG 16.00-18.30 EURO: UEFA Cup voetbal 18.30-20.00 EURO: ATP-tennistoernooi Stockholm. 18.43-18.51 Ned 2. Sportjournaal. 18 45-19.10 RTLSport. 20.00-21.00 EURO: World Games Bowling in Lahti. 20.00-22.40 Ned 2: Champions League-voet bal 20.15-20.45 RTL Champions League, voor beschouwing 20.30-22.44 8RT 2 Champions League: Lier se SK AS Monaco 20.35-20.40 RAI UNO; Sport. 20.45-22.40 RTL Champions League 21 00-22.00 N BC: Volvo Masters Golf vanuit 22.00-00.00 EURO Boksen vanaf Tenerife. 22 16-22.35 Ned 3: Sportjournaal. 22 40-23.20 RTL Champions League 22.40-23 40 Ned 2: Champions League 22.50-23.30 BBC 2: Documentaire over de rugbyclub Bath 23 15-23.30 RTL 4: Sportnieuws. 23.15-00.05 BRT 2: Champions League, sa Hingen. beschouwing 23.50-00.10 Ned 2; Champions League, si menvatting. 00,00-01.00 EURO: Seizoensoverzicht WP European Tour Golf. 01.00-01.30 EURO: Voetbal. DONDERDAG 07 43-07 48 Ned 1 Sportjournaal 08 15-08.20 Ned 1Sportjournaal. 08 30-09.00 EURO: Olympische Spelen, rr 08.45-08.50 Ned 1: Sportjournaal. 09.00-10 00 EURO. Sei/oensoverzicht WP' European Tour Golf. 10.00 11 00 EURO: Europese Beker Tr.ath vanuit Alanya 12.30-12.35 Ned 3: Sportjournaal. 13.00-13.30 EURO; Marathon van Lausanr 14.00-16.00 EURO; ATP-ter Moskou. 16.00-17,00 EURO-, Paarder Cup New York. 17.00-17.30 EURO: Bobslee

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 23