Nooit meer in de rij voor kaartjes. Wat is er op de radio? Zo gekozen, zo besteld. Wat is als beste getest? De laatste uitslagen. Ontdek de hoogste rente. Er is een TjJfl nieuwe manier ^8 om de meest uiteen lopende informatie te ver krijgen. Het heet Het Net en het is van PTT Telecom. J Het Net is een eenvoudig en overzichtelijk in- 9 formatienetwerk voor Nederland. Het is niet hetzelfde als Internet, maar het werkt wel vol- ÉSïl gens hetzelfde principe. Toegang tot Het Net is het gedekt is. Zo kunt u snel en gemakkelijk uitvinden wat er gratis, 't Enige wat I in de theaters speelt (en kaartjes reserveren). u betaalt, zijn de lage lo- Meubels uitzoeken. Telefoonnummers opzoe- kale telefoonkosten, ken. Uw banksaldo opvragen. Lekkere recepten H ontdekken. Reizen boeken. Ga zo maar door. Daarbij kunt u nog een e-mailabonnement aanvragen. Ter introductie is het eerste halfjaar Wat u ook zoekt, wat u ook wilt weten. gratis. Daarna kost het slechts f 5,- per maand.* Zonder moeilijk te doen vertelt Het Net in uw eigen taal precies Dm op Het Net te komen, hebt u een pc nodig, H waar u moet zijn en een modem of ISDN-aansluiting, een cd-rom- iiji hoe u er moet speler en de cd-rom van Het Net.** Deze laat- komen. ste kunt u gratis afhalen bij het postkantoor, ||||v Bruna, De Boekelier en Primafoon. Of bel 0800- I I 0402. Dan zit u morgen al op Het Net. 'Deze aanbieding is geldig tot 1 april 1998. Prijs inclusief BTW. Vanaf eind 1997 ook op diskette leverbaar. De lekkerste recepten. U weet zo of het droog blijft. Gratis cd-rom! Verkrijgbaar bij Bruna, De Boekelier, het postkan en Primafoon. Of bel gratis 0800-0402.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 6