Met deze pas kaïn je pinnen. En... met deze pas kun je bellen. POSTBANK De nieuwe Giropas met Chipper. Daar kun je meer mee. Giropas Maestro hr a vop dijk girorekening 9123456 pasnummer 1 23A456 geldig t/rrfc,. A 12'- De Giropas is vernieuwd en heeft nu ook een Chipper. Dankzij deze Chipper is uw Giropas niet alleen een pinpas, maar voortaan ook een telefoonkaart. Bellen met de nieuwe Giropas met Chipper is eenvoudig. Eerst laadt u de Chipper op met geld van uw Girorekening. Dat kan in een van de ruim 20.000 telefooncellen in Nederland, waarna u dan direct kunt bellen. Maar ook thuis met de Telechipper of met de Chippertelefoon. De nieuwe Giropas met Chipper. Bellen en opladen in ruim 20.000 telefooncellen. Met geheugen voor de vier laatstgekozen nummers. Met 16 zelf te program meren nummers. Met vier voorgeprogram meerde Postbank-service nummers. Voor geld opnemen en betalen met pincode. Met deze nieuwe Giropas heeft u dus altijd een telefoonkaart op zak. Die bovendien extra makkelijk is. Zo onthoudt hij uit zichzelf de vier laatstgekozen nummers. En u kunt zelf maar liefst 16 nummers programmeren. Daarnaast zijn er al vier servicenummers van de Postbank voorgeprogrammeerd, waaronder de Klantenservice Giropas en de Girofoon. En binnenkort heeft u zelfs nog meer plezier van uw nieuwe Giropas met Chipper. Want dan kunt u naast pinnen en bellen ook parkeren en uw buskaartje 'chippen'. Zo maakt de Postbank ook betalen buiten de deur steeds gemakkelijker. U krijgt vanzelf bericht wanneer u uw nieuwe Giropas met Chipper kunt verwachten. Wilt u meer weten? Bel dan naar de Klanten service Giropas (058) 215 85 55: elke werkdag bereikbaar van 8.00 tot 21.00 uur. En op zaterdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Internet: www.postbank.nl

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32