'Wij kunnen nog niet domineren' Quick Boys voelt zich underdog in kustkraker tegen Katwijk Sport UIT DE DEKKING Klassement topscorers '97-'98 Wedstrijd van de Week VRIJDAG 24 OKTOBER 1997 Fred Admiraal voelt zich thuis bij ARC onder de lat Fred's beste kwaliteit is dat hij slecht tegen zijn verlies kan. Hij wil altijd winnen." Het zijn geëigen de woorden die een trainer wel eens vaker over zijn pupil zegt. Maar eenmaal geconfronteerd met het fa natisme en de gezonde do sis zelfkritiek van ARC's doelman Fred Admiraal ga je geloven dat met de uitla ting ooit gedaan door een voormalige trainer van de Amsterdammer - weinig gelogep is. Terwijl de selectiespelers van de koploper uit de zaterdaghoofd klasse op een verder gelegen veld een rustig oefenpotje af werken, wordt Fred Admiraal door Koos van Elleswijk onder handen genomen, onder het toeziend oog van de 'oude gar de' in de kantine. ,,Ahhh, ik had 'm, shit. Lummel, trek die bal er dan uit", brult Admiraal over het verder lege veld als hij een ogenschijnlijk houdbare bal door de vingers laat glippen. ,,Ik dacht gewoon 'ik heb 'm', maar dan verslap ik toch een fractie van een seconde", geeft de dit seizoen nieuw bij ARC gekomen keeper zelf hardop commentaar bij zijn fout. Van Elleswijk zwijgt ondertussen. Hij had het waar schijnlijk niet beter kunnen zeg gen. „Het drar deelt Admiraal een uurtje later over de training. „Onze tweede keeper Ralph Boonstoppel was er vandaag niet. Normaal trai- als ik fit ben dan kan ik het makkelijk aan om alleen te trai nen." Door een verkoudheid was de extra arbeid die hij nu voor de kiezen kreeg even te veel van het goede. „Het is ook prettiger en leuker om samen te trainen. Ralph is toch van een dusdanig niveau dat ik mijn best moet doen om hem achter me te houden." Veel ervaring op topniveau heeft Admiraal niet. Jarenlang verdedigde hij het doel van Duinrand S in Schoorl, een club die hij op een mooi moment en om een mooie reden verliet. Hij tekende een profcontract bij eredivisionist Volendam in de wetenschap dat het kampioen schap in de derde klasse zondag was bereikt. „Ik ben één jaar bij Volendam tweede keeper ge weest achter Edwin Zoetebier. Eenmaal viel ik voor hem in, in de wedstrijd tegen FC Twente. Tot de laatste tien minuten van de westrijd ging het wel lekker. We stonden op dat moment met 1-0 achter, maar vervolgens kreeg ik er nog drie tegen. Was het 1 -0 gebleven dan was ik bij wijze van spreken zingend de bus in gegaan." De 29-jarige keeper, die pas op late leeftijd door het 'andere Oranje' werd gescout, kon de verwachtingen in het dorp aan de Zuiderzee niet waarmaken. „In de ogen van Dick de Boer - vorig jaar nog trainer van het tweede - voldeed ik niet. Het boterde niet zo tussen hem en mij, maar die verhalen krijg je altijd. Ik zat feitelijk tussen twee vuren in: hoofdtrainer Hans, van der Zee was laaiend enthou siast, terwijl De Boer vond dat ik weg moest. Toch moet ik de schuld bij mezelf zoeken. Als ik het hele jaar goed had gekeept, was ook De Boer laaiend en thousiast geweest. Maar in het begin heb ik nu eenmaal wat stapjes in moeten halen omdat ik vanuit de derde klasse kwam." Het is de zelfkritiek die Fred Admiraal siert, al doet hij daar zelf niet erg dramatisch over. „Ik denk dat dat keepers eigen is. Ik heb dat ook nodig. Je let toch meer op de fouten die je maakt dan op de reddingen die je verricht. Als keeper kan je in een wedstrijd drie wereldballen pakken, maar als je er één door de benen laaj. gaan, ben je toch een klotenkeeper. Vooralsnog zijn de indrukken die men bij ARC van de Amster dammer heeft positief. Dat heeft niet alleen te maken met het feit dat Admiraal in de zes westrijden dat de competitie jong is, slechts twee doelpunten om de oren kreeg. „Hij is ge- •woon uit het goede hout gesne den en heel serieus met zijn werk bezig", oordeelt Van El leswijk over de sluitpost. „Hij heeft de aanleg die een keeper nodig heeft. Van alle facetten die hij nodig heeft, beheerst hij een groot deel en hij is leergie rig. In de zelfkritiek laat ik 'm gewoon zijn gang gaan. Dat is de perfectie en de wil om iets te bereiken. Ik mag dat wel. Admi raal heeft inmiddels bewezen dat hij minimaal een punt voor de ploeg kan pakken. Een kee per moet ook wedstrijden voor je kunnen winnen", zegt Van Elleswijk die zelf jaren geleden een half jaar onder de lat stond bij Holland Sport (eredivisie) en later bij Vlaardingen en Cam- buur (eerste divisie). Het respect is er over en weer. „Met Koos kun je altijd overleg gen. Hij heeft ervaring in het betaalde voetbal en ik toch ook. Als je dat dan kunt combineren, kun je een heel stuk verder ko men." Spijt van zijn overgang naar ARC heeft de voormalige full-prof dan ook niet. Hij kon terug naar Duinrand S maar de aanbieding uit het hoofdklasse voetbal en de club ARC spraken hem aan. „In het begin had ik geen flauw idee. Ik had nog nooit op dit niveau gespeeld en kon de sterkte van de spelers en de hoofdklasse niet inschatten. Onze trainer heeft fijne en pret tige jongens bij elkaar gehaald en dat merk je al bij het begin van het seizoen." De goede resultaten - ARC gaat zonder puntverlies aan kop - dankt hij aan die goede sfeer en vechtlust. „Maar voor een Naain: Jasper Joël Wegman. Roepnaam: Krullenbol. Geboren: 24 februari 1970. Clubs: VNL, UVS, UDWS, ASC, Docos, VCL. Broers/zussen: Een jongere zus, Marije. Beroep: Financieel adviseur met beleggingsspecialisme bij de Rabobank. Partner: Nee. Kinderen: Geen. Lengte: 1.78 meter. Gewicht: 68 kilogram. Positie: Rechtshalf, maar het liefst sta ik mid-mid of heb ik een vrije rol achter de spitsen. Als rechtshalf moet ik veel diepte zoeken en dat is niet mijn spel. Ik ben liever in bal bezit en houd van de korte combinatie. Links/rechtsbenig: Rechts. Trainers: Cees du Prie, Fred Fi- lippo, Bert Jansen, John Ma- nuputty, Wally Gallert, Wim Visser en Ronald Rosdorff. Hoogtepunt: Het Leids elftal lot en met 16 jaar. Dat was een verschrikkelijk goed team. Om het kampioenschap van West II wonnen we van Gouda, Den Haag en Rotterdam en speel den daarna om het Nederlands kampioenschap. Van Amster dam verloren we met 6-0, maar dat speelde dan ook onder an deren met Richard Wilschge en Bryan Roy. Dieptepunt: Dat ik begin dit seizoen bij VCL in het tweede moest beginnen, omdat ik ge blesseerd was geweest. Ik be greep het wel, want ik moest liet weer waarmaken. Maar het zag er even naar uit dat ik bij tweede zou spelen. Dat was echt een diepte punt. Sterke punt: Steekpassjes, korte com binatie, overzicht. Zwakke punt: Zijn er genoeg. Koppen, scorend vermogen en werkvoetbal spelen, door er echt in te kletsen als het nodig Beste trainer: Cees de Prie, mijn trainer in de Cl bij UVS. Buiten het feit dat ik veel van hem heb geleerd op tactisch gebied, was hij als mens fantas tisch. Hij was in iedereen echt geïnteresseerd. Wij waren best moeilijk op die leeftijd, maar hij zorgde er gewoon voor dat, trainen, iedereen er om vijf uur al was. Hij kon je motiveren en geven in het spelletje." Ik kaji na- plez Slechtste t tuurlijk wel nam maar dat lijkt m< dig om te doen. Mooiste shirt: Real Madrid. Man: Ik bewonder mijn opa heel erg. Hij heeft een heel be wogen en mooi leven gehad. Hij heeft gevochten in Indone sië en was later loco-burge meester van Vlaardingen. Met beleggen heeft hij wat geld ver diend en is toen de wereld rond gaan reizen. Alks be roemdheden bewonder ik Paul Witteman vanwege zijn stijl van interviewen. Hij is veelzij dig qua kennis. Hij heeft na tuurlijk wel een redactie achter zich die veel voor hem uit zoekt, maar toch moet hij in korte tijd veel weten van een bepaald on derwerp. Vrouw: Twee^actrices. Kim van Kooten vanwege haar sponta niteit en guitige lach. Uma Thurman vind ik erg aantrek kelijk. Vervelendste tegenstander: In het verleden heb ik wel eens rechtsback gestaan tegen snelle en beweeglijke linksbuitens als Regi Blinker (toen DHC) en Humphrey Naarendorp van Quick Boys. Erg lastig. Tegen woordig heb ik tegenstanders, die er tactisch weinig van bak ken, maai' er fysiek keihard in gaan. Daar kan ik moeilijk te gen. Hobby's: Tennis, saxofoon spe len, uitgaan en beleggen. Krant/tijdschrift: NRC Han delsblad en alle beleggersbla den. Lelijk: Dikke vrouwen met een legging. Mooi: Ik vind het prachtig om op wintersport na een dag ski- en lekker op een terras te zitten met mijn vrienden, lekker te eten en te drinken en een goed gesprek te hebben. Hekel aan: Sleur en echte ze kerheid zonder avontuur in mijn leven. Daar word ik onge lukkig van. Kampioen eredivisie: Ik denk Ajax, maai' ik hoop PSV. Politiek: D66. Geloof: Nee. Voetbal op tv: Ik kijk zelf niet zo veel. Zondag Studio Sport én buitenlands voetbal. Henk Spaan of Harry Ver- meegen: Ik ben van beiden geen fan, maar doe maar Harry Vermeegen. In zijn jokerigheid interviewt hij voetballers toch op een andere manier. Spaan doet zo intellectueel en voor de niet-intellectuelen is dat heel vervelend. Uitgaan: Ja, het liefst in Am sterdam. In Leiden heb ik mooie jaren meegemaakt, maar het is hier te beperkt. In Amsterdam is meer mogelijk, ook qua festivals en bandjes op Mooiste plekje in de regio: Strand bij Wassenaar en de duinen. Rituelen voor de wedstrijd: Fleb ik niet. Hoopt ooit nog eens: Een wed strijd in de hoofdklasse te spe len. Ik ben bezig met het kopen van een huis in Amsterdam, vlakbij de voetbalclub AFC. Het eerste speelt hoofdklasse, het tweede reserve hoofdklasse en het derde reserve eerste klasse. Het zal voor mij moeilijk wor den om in het tweede te ko men daar, maar ik kan nog een jaar of vijf op dit niveau mee, denk ik. Op mijn 17de ben ik bij UVS gestopt met voetballen en dus heb nooit hoog gevoet bald. Nu speel ik bij een kleine club en ben ik weer fanatiek. Misschien komt het er ooit van dat ik een invalbeurt kan krij gen in de hoofdklasse. En dan het liefst tegen UVS. Dan is de cirkel rond en is het met voet bal toch nog goedgekomen. Bernardus - VCL: 0-2. Ik ver wacht dat Bernardus fysiek sterker is, maar wij zijn een goed voetballende ploeg die meer kansen creëert. FOTO DICK HOCEWONINC Leidsch Dagblad deel hebben we ook geluk ge had, klaar. Ballen spatten op de lat uiteen of er wordt van dicht bij gemist. Als die kansen wor den benut, heb je niets te zeg gen. Uit tegen Katwijk en Sche- veningen hebben we goed ge speeld, vooral in de thuiswed strijden waren we minder. Ze ker in het eerste duel tegen Ter Leede, toen zag het geel en rood voor mijn ogen, maar die bal ging er gewoon niet in." Zelf kan hij tot nu toe terug zien op een goed debuut in de zaterdaghoofdklasse. Niet voor niets staat Admiraal hoog in de speler van het jaar klassement van het Leidsch Dagblad. „Ik let niet zo op die ranglijsten. We moeten het maar eens na een heel seizoen bekijken. Het is zaak dat ik eerst vele zevens en een aantal achten haal. Dan pas kan je zeggen dat ik goed heb gespeeld. Ik kijk liever vooruit dan terug." Onder goed verstaat Admiraal als keeper ook zo compleet mo gelijk. Edwin Zoetebier maar vooral Edwin van der Sar zijn daarbij zijn voorbeelden. „Zij zijn de soberheid zelve en pro beren veel met goed voeten werk op te lossen. Jaap Schilder, keeperstrainer bij Volendam, zei altijd dat je als doelman het initiatief over de bal moet heb ben en dat kan volgens hem met goed voetenwerk. Het is niet alleen van belang om zo lang mogelijk te wachten, maar als het kan ook een stapje naar de hoek te doen, dan kom je toch verder." Hoe het hem daarbij morgen vergaat, is nog afwachten. Zelf verwacht de Amsterdammer weer een moeilijke wedstrijd, waarin ARC met winst op Noordwijk de eerste periodetitel veilig kan stellen. „Maar we spelen weer thuis, en we heb ben nog geen ploeg die een wedstrijd kan domineren. Noordwijk is gewoon een top- ploeg, dat moeten wij nog zien te worden. Gezien de geschie denis van onze ploeg kunnen wij niet zomaar zeggen dat we de periodetitel pakken of kam pioen worden, maar ik hoop wel dat we naar dat niveau toegroeien." Doelpuntenmaker van de week: Piet Oele (Woubrugge) 1) Paul Haver (Teylingen) 2) Martin Krayenoord (MVKV) 3Piet Oele (Woubrugge) 4) Ferry van Tol (UDO) 5) Marcel Bremmer (FC Lisse) 6) Erwin Beltman (Blauw Zwart) 7) Robin Peereboom (FC Lisse) 8) Pieter van Schie (Lugdunum-za) 9) Jeffrey den Butter (Kagia) 10) Kees van Tongeren (Lugdunum) Wout Bergers Sport stelt voor de topscorer van de week een shirt beschikbaar. De winnaar kan deze prijs ophalen bij een van de vestigingen van Wout Bergers Sport na ontvangst van de waardebon. De topsco rer van de maand ontvangt een paar voetbalschoenen. Voor de drie topschutters het seizoen 1997/98 zijn trekkelijke prijzenpaketten be schikbaar gesteld. De coördi natie ment is in handen van Wim Duivenbode. Informa het topscorersklasse- dagelijks tussen 10.00 e: ,tel.071-5356461 MVKV-LFC(za) Als Wedstrijd van de Week is ditmaal gekozen voor het duel tussen MVKV en LFC in de vier de klasse van hét zaterdagvoet bal. Deskundige bij dit treffen is Jaap Visser, vroeger sportver slaggever van het Leidsch Dag blad en de Volkskrant en mo menteel werkzaam bij Vrij Ne derland. De voormalige doel man van MVKV geeft zijn a op het duel, deelt de spelers e rapportcijfer uit en kiest de M of the Match die door Wijnai Sloos Sport met een paar voi balschoenen wordt beloon MVKV - LFC begint uur op het terrein aan de Kawr Doormanweg, naast de vliegb rj sis in Valkenburg. j ;t( SCOREBORD PRIJSVRAGEN I (2we) 64, 2. Leany CAus) 56-59-63-66-70-7 BASKETBAL n (Ned) 72. HANI derde wedstrijd, Groep I - MontpelIler (Fra) 54-63 (43-30). ir|°e' Schiedam. Holland-toernooi, vrouwen, l 5lcef Nederland - Wit-Rusland 24-19 11 -11la Doelpunten Nederland: Feyen 6, Veldmaat^,' Topscoorster m]z HON KB dians - Fli F' tiende ronde: Nederland - 16-14, Elfde ronde.- Nede I 25-5, Twaalfde ronde: 206, 4, Verenigde Staten I 202, 5. Can; c-Timman 1-0. Stanc nigde Staten 225, 3. Noor- prograr Minsk Mazowiecki. WK Balthazy (Oek) - Dumesi (Ned)*2-0, Goh jeva (Let) - Siuda (Pol) 1-1, Kamysl' (WRu) - Makarenkova (Oek) 0-2, M j 12, 5. Dumesj, Kamysh althazi en Milsjina 11, 10. a'10, 11 Si Schalley (Pol) 1-1, (Ned) 2-0, Go' 1-1, Kamyshle 1 0-2, Milsjina 2-0, Savina (Rus) - Pasjkewitsj (WRu) 1-1, Borkova (Rus) - Altsjoel (Dui) 1-1. Stand 1. Golub- jeva 17, 2. Wanders en Schalley 13, Altsjoel, I ova 10, 1 9, 14. Ts. Minsk Mazowiecki. Open Pools kampioen schap. zesde ronde: belangrijkste uitsla gen. Boezinski (Li) - Nitsch (Ned) 1-1, Kir- zner (Oek) - Mooser (Ned) 1- 1, Van Meg- gelen (Ned) - Werner Heunen (Ned) 2-0, Bulatov (WRu) Valneris (Let) 1-1, Wirny (Dui) - Watoetin (WRu) 1-1, Gantwarg (WRu) - Adamaszek (Pol) 1-1Chmiel (Pol) - Zalitis (Let) 1-1; zevende ronde: Mooser - Boezinski 1-1, Nitsch - Van Meggelen 2-0, Chmiel - Kirzner 0-2, Adamszek - Valneris 0-2, Watoetin - Bulatov 1-1, Gantwarg - Wirny 1-1, Zalitis - Georgieva (Rus) 2-0, Tansykkoujina (Rus) - Ibragimova (Aze) 2- 1, 2. Wtrnyeri Bula- Stuttgart. Mannen, 4,6 miljoen gulden. Derde ronde: Krajicek (Ned/16) - Samp q (VSt/1) 6-4 6-4, Kiefer (Dui) - Haartii (Ned) 6-7 7-6 7-5, Rios (Chl/9) - Kafelr ov (Rus/7) 7-6 6-3, Rafter (Aus/3) - Pnr sil (Dui) 3-66-2 6-1, Björkman (Zwe/13 Henman (GBr) 6-2 3-6 6-3, Korda (Tsj/I - Pioline (Fra) 6-3 opgave Pioline 'ar) 6-3 7-5, Arnold (Arg) - Etlis (Arg)6 m ■3, Lapentti (Ecu) - Blanco (Spa/4) 6-* 0. Stanc zinski 8 0, Alvarez (Spa) - Cra Eerste ronde: (Roe) 6-1 6-7 6-3. Tweede r< (Ned/1) - Jeyaseelan (Can) 6-4 6-1, be (VSt) - Frazier (VSt/6) 6-3 2-6 6-4 rariu (VSt) - Golarsa (Ita) 6-0 2-6 6-1. Luxemburg. Vrouwen, 330.00 gulden Derde ronde: Appelmans (Bel) - S (Tsj) 6-3 6-7 6-2, Paulus (Oos) - M« mo (Fra) 7-6 6-3, Sidot (Fra) - Habsi (Slw) 3-6 6-2 6-4. -Ronde van de Kaap Madrid. Oki Pro-Am, Europese Tour, na l.'Boxall (Eng) 64, 2.'Mouland (Wal), Roca (Spa), Rivero (Spa) 65, 5. McGinley (ler), Carter (Eng), Strüver (Dui), Spence (Eng), ij (Den), 4 Ryder (ZA (Zwe) 1.00, 4 Ryder (ZAf) 1 iv 0.44, 3. Backste o Aan de vooravond van de Kat- wijkse kraker manoeuvreert Quick Boys-trainer Cees Tem pelaar zich in de positie van un derdog. „Katwijk is een kampi- enskandidaat, van die ploeg lag i irgen i irden cht. Wij zijn zoekende. Daar bij, in thuiswedstrijden hebben we het nog niet echt kunnen maken." Wel buiten Nieuw Zuid. De laatste competitiewedstrijd werd met 4-1 bij Kozakken Boys gewonnen. Tempelaar: „In die wedstrijd reikten we eindelijk een beetje tot het gewenste ni veau. Laten we hopen dat we dal tegen Katwijk kunnen door trekken." Een tegenvaller is de afwezig heid van Hicham Rbii, die afge lopen zaterdag tijdens een esta fette op de atletiekbaan van AV Rijnsoever geblesseerd raakte. Rbii doet zeker niet mee. Jaap van Duyn, Jan Jeroen Schaap en Ronald van Dijk zijn vraagte kens. Bij de w Katwijk is Seger Oudshoorn niet van de partij. Hij is voor vier wedstrijden ge schorst. Kenneth Braaf is zijn vervanger. Trainer Bob Koot wijk heeft goede hoop. „Al blijft het een aparte wedstrijd. Ik heb het gevoel dat we uit de dip zijn. Als het team qua slimheid, kracht en inzicht de zaken in orde heeft, dan hebben we de bes kar Maa kan Tempelaar Quick Boys goed motiveren." Peter van Duyn maakt deel uit van de selectie. Quick Boys Geschorst: Raymond Flaton. Geblesseerd: Hicham Rbii. Katwijk Geschorst: Seger Oudshoorn (vier duels). Geblesseerd: geen. Rijnsburgse Boys: Geschorst: Marco Klaassen (drie duels). Geblesseerd: Gert van Beelen, Paul van Meizen, Menno Vaartjes, Martin den Haan, Ray mond Buis. ARC „Het gaat een goede, aantrekke lijke pot worden", voorspelt ARC-trainer Willen Bereken- kamp. „Daar staan zowel Noordwijk als wij garant voor. Of deze derby in de groep leeft? Ik dacht het wel. In de spelers groep is van geen extra span ning merkbaar in vergelijking met de afgelopen wedsrijden. Maar de omgeving, het bestuur, de supportersvereniging heb ben het al over bijna niets an ders dan de periodetitel die bij winst voor ons is. Toch blijf ik zeggen dat het pakken van een prijs aardig is, maar niet het al lerbelangrijkste. Dat is dat je in de top blijft meedraaien zodat je geen degradatievoetbal hoeft te spelen" Ondanks dat ARC met acht tien punten uit zes duels fier aan kop gaat, wil de oefenmees- ter maar van geen euforie we ten, blijft hij maar naar beneden kijken. „Dat is geen bangigheid of zo. We zijn koploper en daar willen we ook naar spelen maar ik blijf er op hameren dat je je plaats past rond de kerts kunt bepalen. Geschorst: geen Geblesseerd: René van Megge len. Hel meespelen van Arthur van Orssagen is onzeker. Johan Boer en Sander Dijkman maken hun opwachting in het tweede. Noordwijk Geschorst: geen Geblesseerd: Niels Karremans, Lennart van der Zalm en Patrick van Dam. FC Lisse FC Lisse-trainer Ted Immers gaat met vertrouwen het duel met Excelsior Maassluis in. „Het gaat steeds beter. Tegen Katwijk hebben we goed gevoetbald." De coach van de landskam pioen ziet dan ook geen reden om zijn selectie te wijzigen. „Of het zouden de jongens moeten zijn die wat minder hebben-ge traind." Hij doelt daarmee op een van zijn spelers die net te ruggekeerd is van vakantie. Wie dat is wil hij niet zeggen. „Ik ben er nog niet helemaal uit, maar waarschijnlijk maken de zelfde zestien als tegen Katwijk deel uit van de selectie", aldus Immers die onder de indruk is geraakt van de 4-0 zege van Ex celsior Maassluis op Achilles Veen in het afgelopen weekein de. Wat dat betreft vindt de Haarlemmer het een nadeel dat zijn ploeg toen niet in actie kwam. „We hebben alles gepro beerd om een oefenwedstrijd te regelen, maar dat is niet ge lukt." Geschorst: geen. Geblesseerd: geen. Ter Leede Ter Leede speelt het komend weekeinde waarschijnlijk de eerste van zes wedstrijden zon der spits Ruud Borst. Trainer Arie Lagendijk is al twee weken aan het puzzelen hoe de plek van de Hoogmadenaar op te vullen. Toch wacht hij tot het laatste moment met het aanwij zen van een vervanger, omdat Ter Leede hoopt dat de schor sing van Borst wordt opgeschort na het beroep dat is aangete kend tegen de straf van zes wedstrijden. Ondanks de perso nele perikelen ten spijt Ter Leede kent ook nog enkele twij felgevallen gaat Lagendijk uit van een gelijkwaardige wed strijd, 'waarin Ter Leede voor de winst moet kunnen gaan'. De trainer denkt wel dat Rijnsburg se Boys moeilijk te bespelen is, voorai vanwege de individuele kwaliteiten bij de tegenstander. Geschorst: Ed Borst (zes duels). Geblesseerd: Peter Scheltus en Luc van der Hoeven zijn twijfel- Geblesseerd: Edgar van To Dick van der Heiden maakt zijl opwachting in het tweede. Mal11 co Akerboom en Walter de Kif 8 vit kampen met lichte kwetf Bijzonderheden: Trainer Wil10 van Zwam heeft na het verlief5 (1-0) in het oefenduel tegen amateurs van ADO („het vv; drie keer niks", aldus Va Zwam) harde woorden gesprt ken met zijn groep. Hij hoo] tegen koploper AFC'34 op ee beter resultaat. Alle duels om 14.3( UVS Geschorst: geen. Alle duels in de hoofdklasse vai j het zaterdagvoetbal beginnei morgen om 14.30 uur. De aan vangstijd van de wedstrijden i a veranderd wegens de vroeg in vallende duisternis.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 22