Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel vM/ 1*10r Y/A zoekt: Willem fYÊo Groepsleider m/v BEMIDDELAARS WERK VAKMANSCHAP start J Verloskundige Adecca Adeccoi Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten LiibaPQ Uitzend^ Buroh-* Aan de slag met Capar H ZATERDAG 11 OKTOBER 1997 van den Bergh "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Zoek jij een uitdaging in het werken met mensen met een verstandelijke handicap Wil je dat doen in een flexibel en dynamisch team, waar collegialiteit en het op elkaar kunnen bouwen belangrijke punten zijn? Dan kunnen wij jou een baan bieden als Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071)364 21 00 In een aantal leefgroepen aan de Paardenlaan op het terrein van Willem van den Bergh wonen mannen en vrouwen met een matige tot ernstige verstandelijke handicap. Gedragsproblemen en de uitzonderlijke dynamiek van de bewoners leveren een uitdagende werkomgeving. Bij de begeleiding wordt met regelmaat gebruik gemaakt van professionele externe consultatie. Wij zoeken een beperkt aantal groepsleiders die in staat zijn als Eerst Verantwoordelijk Begeleider (EVB) te functioneren. Daarnaast is er ruimte voor groepsleiders die hierbij assisterende werkzaamheden verrichten. A. De functie van groepsleider (EVB) is ingedeeld in FWG 40 en het salaris bedraagt maximaal f 4.150,- bruto per maand. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een Z-diploma of een gerichte HBO-opleiding en tevens ervaring te hebben met bovenstaande werkzaamheden. B. De groepsleider die assisterende werkzaamheden uitvoert verdient maximaal f 3.857,- bruto per maand (FWG 35). Een Z-diploma of MDGO-SPW is vereist. Enige ervaring met genoemde werkzaamheden is gewenst. (Alle bedragen bij een fulltime dienstverband (36 uur) en excl. onregelmatigheidstoeslag). Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Inlichtingen Informatie omtrent bovengenoemde functie is verkrijgbaar bij het afdelingshoofd de heer F. van Kouwen, telefoon 071 - 364 21 81. Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie vóór 25 oktober 1997 te richten aan de heer H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Oplei dingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. standplaats Haarlem en Leiden WERK VAKMANSCHAP Wie kritisch naar de ontwikkelingen op de arbeidsmarkt kijkt, kan nu al voorspellen dat het aanbod van goed geschoold technisch personeel op lange termijn lager is dan de vraag. Voor het Nederlandse bedrijfsleven is dat een zorgwekkend toekomstbeeld. Op initiatief van Akzo Nobel Nederland is daarom de coöperatie Werk Vakmanschap opgericht. In Werk Vakmanschap wer ken honderden bedrijven samen om werkzoekenden met een technische belangstelling te mobiliseren en om tegelijkertijd een antwoord te vinden op de groeiende vraag naar flexibele arbeid. Werk Vakmanschap werft, selecteert, plaatst en zorgt voor scholing. De coöperatie streeft er bo vendien naar om verlies van arbeidsplaatsen onder lid-bedrijven op te vangen. Zo blijft het vakmanschap voor de leden behouden. LANDELIJK NETWERK Voor de uitvoerende taken van Werk Vakmanschap is een overeenkomst gesloten met Start Diensten B.V. Werk Vakmanschap heeft een landelijk netwerk van circa 40 vestigingen. Voor een nieuw te openen vesti ging van Werk Vakmanschap in Haarlem en door uit breiding van de vestiging in Leiden, zijn we op korte ter mijn op zoek naar bemiddelaars. BEMIDDELAAR (m/v) Als bemiddelaar bij Werk Vakmanschap bent u de spil tussen vraag en aanbod. In overleg met de vesti gingsmanager bent u verantwoordelijk voor acquisitie en komt u tot een hechte relatie met uw opdrachtgevers. U voert intakegesprekken met technisch geo riënteerde werkzoekenden, scholieren en met ontslag bedreigden en verzorgt de algehele administratie. U draagt zorg voor een effec- tief werkzoekendenbestand. U selecteert werkzoeken den vanuit netwerken die u opbouwt en onderhoudt, voor beschikbare (veelal technische) vacatures van lid- bedrijven en prospects. Daarbij kunt u terugvallen op een sterk collegiale organisatie binnen Werk Vakmanschap en zoekt u samenwerking met vestigin gen van andere Start-onderdelen. MBO+/HBO MET TECHNISCHE WERKERVARING U heeft een MBO+/HBO werk- en denkniveau. U be schikt over organisatorische vaardigheden en kunt zelf standig werken. Verder heeft u aantoonbaar rele vante ervaring opgedaan in de praktijk van de bran che techniek of in de com- mercieel-technische dienstverlening. U bent communicatief sterk en spreekt de taal van de techniek en het bedrijfsleven. Uiteraard kunt u probleemloos werken met geautomati seerde systemen. Kandidaten met een technische oplei ding en ervaring in de techniek, gecombineerd met commerciële cursussen worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Het is van belang dat u in de regio Haarlem of Leiden woonachtig bent of bereid bent daarheen te verhuizen. Ten slotte bent u in het bezit van rijbewijs B en een auto. REACTIE Start Diensten B.V. biedt naast ruime doorgroeimoge lijkheden, een goed arbeidsvoorwaardenpakket en een cultuur gebaseerd op klantgerichtheid, ondernemer schap, verantwoordelijkheid en samenwerking. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Bekker via tel.nr. 071-521 11 15. Uw reac tie kunt u binnen 10 dagen sturen naar Werk Vakmanschap, t.a.v. mevr. J. Bekker, Schip- holweg 68a, 2316 XE Leiden. H thuiszorg Groot Rijnland Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op In de stedelijke en plattelandsagglomeratles rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor Is gevestigd in Leiden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. Voor de divisie Ouder en Kindzorg Leiden zoeken wij voor de te organiseren thema-avonden voor aanstaande ouders een enthousiaste Uw taak Op basis van een zogenaamde 'voorovereenkomsf verzorgt u thema-avonden voor groepen van aanstaande ouders Het gaat om twee tot drie avonden per maand. De bijeenkomsten duren steeds 2 uur en worden gehouden in ons gebouw aan de Burggravenlaan in Per avond kan een half uur voorbereidingstijd gedeclareerd worden. De eisen diploma verloskundige of daarvoor bijna afgestudeerd. Wij bieden Salaris volgens de CAO Thuiszorg. Wilt u meer weten over dit werk? Dan kunt u contact opnemen met de unitmanager, Maria de Taeye, telefoon 071-524 10 22 Heeft u interesse? Stuur ons dan binnen twee weken na verschijning van dit blad uw schriftelijke sollicitatie. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, Postbus 10395, 2300 WB Leiden, t.a v mevrouw M. Rombouts. Morssingel 7 2312 AZ Leiden Schoonmakers/technische hulpkrachten m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. Ie gaat werken op locaties waar brand en waterschade is geweest. Het werk bestaat uit schoonmaakwerk en sjouwwerk. Ben je geïnteresseerd, voor langere tijd beschikbaar en steekje graag de handen uit de mouwen? Dan vertellen wij je graag meer over deze afwisselende baan. Ook mensen die een aantal dagen per week beschikbaar zijn, kunnen reageren. Mfs'ers elektronica m/v Voor een relatie in Zoeterwoude. Het werk bestaat uit het reconditioneren van elektronische- mechanische apparatuur na schade. Mechanische bekwaamheid is een absolute vereiste evenals een rijbewijs. Heb jij èr geen moeite mee om buiten kantooruren te werken? Kom dan snel langs. Verkoopmedewerkers m/v Voor diverse bouwmarkten in Leiden en omgeving. Ie bent verantwoordelijk voor de verkoop en het geven van advies aan klanten. Verder voer je alle bestellingen uit en ben je verantwoordelijk voor de presentatie van je afdeling. Een opleiding op lbo+ tot mbo-niveau is vereist voor deze leuke en afwisselende functie. Ervaring in de detailhandel is Schoonmakers m/v Voor diverse opdrachtgevers in Leiden. Enthousiaste schoonmakers die in de avonduren beschikbaar zijn. ?n kun jij voor langere tijd aan de slag? Schrijf je I dan snel bij ons in! Adminisfrafief-/boekhoudkundig medewerker m/v Voor een opdrachtgever in Leiderdorp. Een enthousiaste kandidaat die in het bezit is van een meao-opleiding. De werkzaamheden bestaan uit het journaliseren van inkomende nota's, het behandelen van schadeclaims en retourgekomen zendingen van klanten, het up to date houden van database bestanden en het vervangen van de telefoniste bij afwezigheid. Kun jij goed overweg met Excel? Reageer dan snel op deze leuke baan. Voor OU doen wij m00r L dan jé verwacht! FINANCIEEL MEDEWERKER V/M Voor een commercieel bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een ervaren boekhouder met MBO-niveau en enkele jaren relevante werkervaring. Kasbeheer, het verwerken van grootboekmutaties en het uitvoeren van personeelsregelingen met betrekking tot declaraties behoren tot de werkzaamhe den Het betreft een fulltime functie voor langere tijd EXPEDITIEMEDEWERKERS LUCHTVRACHT SCHIPHOL V/M U gaat onder meer pallets met zendingen luchtvracht op bouwen en afbreken Ervaring met dergelijk werk en heftruck ervaring is een pré, maar niet absoluut noodzakelijk In de 24-uurs economie van Schiphol zijn er volop mogelijkheden voor fysiek sterke kandidaten die bijvoorbeeld enkele dagen/avonden/nachten per week of in het weekend willen werken in deze afwisselende baanUitzicht op een fulltime job na gebleken geschiktheid! BOEKHOUDER MBA V/M Voor een bedrijf in Voorschoten zoeken wij een boekhoud kundig medewerker op MBO-niveau met een aantal jaren boekhoudkundige werkervaring Het inboeken van facturen, het voeren van de volledige crediteurenadministratie, het aanmanen van debiteuren en het controleren van tussen- rekenmgen behoren tot je taken Ben je fulltime beschikbaar, informeer dan naar je mogelijkheden. VERPLEEGKUNDIGEN V/M Voor diverse ziekenhuizen in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar Verpleegkundigen A, B, Z en HB0-V Kom snel bij ons langs want we hebben volop werk! SCHOONMAKERS V/M Voor diverse gebouwen in Leiden en omstreken zijn wij met spoed op zoek naar schoonmakers, voornamelijk voor in de ochtenduren. Heb je schoonmaak ervaring en belangstelling voor dit werk? Kom dan snel bij ons langs' ENERGIEKE BANEN OP DE KABELKRANT! Op teletekstpagina 643 van Nieuws TV vindt u voortaan de leukste en meest actuele banen. Meer weten? Bel ons dan direct of kom langs! Luba Leiden Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-5140341 Luba Leiderdorp Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-5415055 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, 2251 LC, tel. 071-5618142 LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. ITZENDBUREAU Wie is Capac? Capac Uitzendbureau is een onderdeel van de Randstad Groep. Een comi nieuw concept om grootschalige bedrijven in industrie, logistiek en disttii snel en adequaat aan extra personeel te helpen. In de regel gaat het dan om omvangrijke aantallen mensen binnen een beperkt aantal functies, zoj productie-, assemblage- of magazijnmedewerkers. Tekenend voor Capac Uitzendbureau is de overtuiging dat je voor optimale dienstverlening in ct sectoren heel dicht bij de klant moet zitten. De accountspecialisten werken doorgaans exclusief voor één onderneming en hebben hun kantc^ op of nabij het bedrijfsterrein van deze klant. Capac zoekt Accountspecialisten Wat breng je mee? Hoe solliciteer je? Als accountspecialist bij Capac Uitzendbureaujl je een hoge mate van zelfstandigheid. Je bent» trainer en coach tegelijk. Het werkterrein van dJ klant is ook jouw werkterrein. Daardoor weet je precies wat er speelt. Je neemt de zorg voor f|4 inzetbare medewerkers van begin tot eind overjk geheel in lijn met de werkprocessen binnen hel V bedrijf van de klant. Zo nodig met behulp van s| listen van ons hoofdkantoor. Kortom; je bedenkL oplossingen, plant activiteiten, en voert ze uit. t Je rapporteert rechtstreeks aan onze commerc. directeur. Je weet goed gekwalificeerde medewerkers le vinden door je niet alleen te verdiepen in de pla lijke arbeidsmarkt, maar vooral door deze actief te bewerken. Zo kan je snel en adequaat reage op de wensen van de klant. Blijkt het nodig o mensen te testen of bij te scholen, dan zorg jei Om als accountspecialist voor onze klanten te werken, moet je nogal wat meebrengen. Allerei ben je in staat op HBO-niveau te denken en te werken. Je opleiding vinden we daarbij van r belang dan je communicatieve vaardigheder praktische instelling. Daarnaast houd je er v initiatieven te nemen en ben je in staat langdur relaties op te bouwen en in stand te houden rr klanten en flexibele medewerkers. Je bent gewt zelfstandig te werken. Enkele jaren ervaring ir zakelijke dienstverlening is naar ons idee onrr Je bent in het bezit van een rijbewijs. Toegegeven, we zijn veeleisend. Maar we ook veel tegenover. Vanzelfsprekend een honor die past bij deze hoge kwalificaties. Bovendien kun je via een aantrekkelijke winstdelingsregeli'l profiteren van het succes van de onderneming als we je ambities juist inschatten, zijn het voon de ruime zelfstandigheid en de kans om je taler verder te ontwikkelen, die jou zullen aantrekker! Capac heeft vacatures in alle delen van het lam Van je contactuele vaardigheden kun je meteen geven door snel te reageren. Stuur je schriftelijk 1 sollicitatie binnen 14 dagen naar Capac Uitzendbureau, ter attentie van mevrouw M. Ws personeelsmanager, postbus 1 2600, 1100 AP Amsterdam-Zuidoost. Je kunt ook bellen als jee meer wilt weten: 020 - 569 59 16. Een psychd bi gisch onderzoek maakt deel uit van de procedt je Capac Uitzendbureau bv maakt deel uit de Randstad Groep TR ENING STICHTING DIENSTVERLENING LEIDEI! Stedelijk Bureau: HOOGLANDSE KERKGRACHT 32 2312 HV LEIDEN TELEFOON: 071 - 512 37 44 Wij zoeken voor een nieuw project voor oude allochtone vrouwen (50+) een vrouwelijke collega van Marokkaanse afkomst in de functie van agogisch medewerker/intermediair gedurende twee jaar voor acht uur per week, ten behoeve van Marokkaanse oudere vrouwen. De belangrijkste werkzaamheden bestaan uit: - contacten leggen en onderhouden met Marokkaanse ouderi vrouwen - geven van informatie en advies, via spreekuur en huisbezoe - bemiddelen bij het verkrijgen van hulp op terrein van zorg e dienstverlening - organiseren van (voorlichtings)bijeenkomsten Wij vragen: - belangstelling voor ouderen - opleiding minimaal MBO-niveau - goede beheersing van de Nederlandse en de Marokkaanset - beschikken over goede contactuele vaardigheden - kennis hebben of bereid zijn deze kennis te verwerven, van sociale kaart en sociale wetgeving - vermogen om zelfstandig te werken en bereidheid tot nauw samenwerking met collega's - beschikken over organisatorische kwaliteiten Rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn/lnstellin( Welzijn Ouderen. Inschaling zal afhankelijk van leeftijd en ervaring plaatsvinden Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw M. J.l of de heer W. Hader, telefoon: 071 - 5 23 32 10 (DC De Rondedi of 071 - 512 37 44 (Stedelijk Bureau). Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 24 oktober a.s. richten sollicitatiecommissie, t.a.v. Mevr. M. J. Boer, Dienstencentrum Rondedans", Julianastraat 74, 2316 NZ Leiden.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34