Personeel Personeel Personeel Personeel OTIS Switch Gemeente Zoeterwoud Onderhouds monteur m/v BUREAU-ASSISTENTE ADVERTISING WORKSHOP Nederlands Instituut voor Lastechniek NIL, te Voorschoten HISCOM CSN? Dan ben jij wellicht degene die SATERDAG 11 OKTOBER 1997 Otis B.V. is de Nederlandse tak van Otis Elevator Company, 's werelds grootste producent en leverancier van liften, roltrappen en rolpaden. Otis is in meer dan 142 landen actief. Onze marktpositie in Nederland is vooral te danken aan de sterke betrokkenheid en de grote zelfstandigheid van onze 650 mensen. Zij werken aan een gemeenschappelijk doel: het bieden van kwaliteit, gebaseerd op geavanceerde technologie en gericht op wat klanten wensen. Verkoop, nieuwbouw, preventief onderhoud, modernisering van installaties en doeltreffend optreden bij storingen vragen creatieve oplossingen. De mede werkers van ons hoofdkantoor in Amsterdam leveren hierbij ondersteuning. Otis heeft districtskantoren in Amsterdam, Rotterdam, Groningen, Veenendaal en Eindhoven. Een support- en logistiek centrum is gevestigd in Amersfoort. Uw functie Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het preventieve onderhoud en het ver helpen van storingen aan de diverse installaties bij onze opdrachtgevers in een eigen rayon. Uw profiel Voor deze functie vragen wij een opleiding op MTS-E niveau en enige ervaring in het onderhouden van technische installaties. Ook bent u in het bezit van een rijbewijs en bij voorkeur van eigen vervoer. U woont in de regio Den Haag/ Rijswijk/Leiden. Uw toekomst bij Otis Door de aard van onze werkzaamheden kennen wij in de techniek goede door groeimogelijkheden. Naast de doorgroeimogelijkheden in het eigen vak zijn er op termijn en natuurlijk na gebleken geschiktheid mogelijkheden in leidinggevende functies en in de commercie. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. W.H.M. Kolenbrander, Branchemanager Haaglanden, telefoon 010-4621099. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 25 oktober 1997 richten aan Otis B.V., t.a.v. de heer C.J. Hogerland, Postbus 94059,1090 GB Amsterdam. I LIFTEN - ROLTRAPPEN-SERVICE ENTHOUSIASTE Advertising Workshop is een klein, erkend reclame- en marketing adviesoureau in Leiden. Wegens het vertrek van onze huidige medewerkster zoeken wij op korte termijn een enthousiaste en ervaren bureau-assistente. Een pittige en representatieve medewerkster met belang stelling voor reclame. Het gaat hier om een echte spilfunctie waarbij je de ene keer contacten onderhoudt met klanten en mediavertegenwoor digers en de andere keer bezig bent met het maken van plaafsingsschema's en budgetteringsvoorstellen, alsook het afsluiten van advertentie-contracten en het verzorgen van de daarbij behorende media-administratie en boekhouding. Daarnaast ga je teksten en drukproeven nakijken, bewijsnummers controleren, afspraken regelen, etc. Na een inwerkperiode wordt verwacht dat je dit taken pakket geheel zelfstandig gaat behandelen Naast minimaal een HAVO-diploma, vragen wij een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, een grote mate van zelfstandigheid, ervaring met WP 5.1 en Office van Windows 95, goede contactuele eigenschappen, accuratesse, organisatietalent en inititatief. Verder ben je stressbestendig, flexibel en ga je vaardig met telefoon, fax en E-mail om. Reeds opgedane ervaring bij een reclamebureau of in een soortgelijke functie zou natuurlijk een pré zijn. Geïnteresseerd? Stuur ons dan snel een bondige brief met vermelding van opleiding en ervaring. Oude Vest 187, Postbus 2143, 2301 CC Leiden, tel. (071) 514 32 05. liet NIL is een instituut dat fabrikanten, leveranciers en gebrui kers maar ook onderzoeks- en opleidingsinstellingen verbindt om de gezamenlijke belangen op het gebied van het verbinden van materialen te behartigen. Met instituut zoekt een Medewerker Onderwijs en Certificatie (ni/v) l krijgt als belangrijkste laak het onderhouden en beheren van het NIL-certificatiesysteem op het gebied van lassen. U volgt de ontwikkelingen met betrekking tot onderwijs en certificatie in het bedrijfsleven en bij de overheid. U organiseert audits voor het erkennen van opleidingsinstellingen en certificering bij bedrijven en instellingen. Profiel: opleiding op HBO-niveau kennis van en ervaring met technisch beroepsonderwijs affiniteit met certificatie analytisch vermogen communicatief vaardig, zowel schriftelijk als mondeling zelfstandig en in teamverband kunnen werken resultaatgericht, flexibel en nauwgezet Belangstellenden kunnen bun schriftelijke sollicitatie met cv binnen twee weken zenden aan Nederlands Instituut voor Lastechniek, mevrouw G.L. van Velze, personeelsfunctionaris, postbus 6091, 2600 JA Delft, onder vermelding van vacature nummer 97-2304-004. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. H.J.M. Bodt, manager Onderwijs en Certificatie. Telefoon (071) 561 12 11. Bent u accuraat? Als medewerker kredietadministratie moet u zeer accuraat kunnen werken U gaat kredietaanvragen beoordelen en verwerken aan de hand van voorschriften. U bent bekend met automatiseringssys temen en u bent goed in staat uw standpunten te verwoorden. Daarnaast heeft u een opleiding op havo/mbo niveau en een beetje werkervaring. Kunt u zich vinden in het beschreven profiel? Dan nodigen wij u van harte uit te reageren. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Administratief- en automatiseringsmedewerker m/v Kunt u goed met computers werken en maakt u zich nieuwe systemen snel eigen? Wij zijn op zoek naar een kandidaat die bestanden gaat controleren en daar waar dat mogelijk is een macro maakt. Dit zal binnen Word Perfect 5.1 gebeuren Kennis van Visual Basic is een pré Het betreft hier een full-time functie voor een aantal maanden. Bent u geïnteresseerd, neem dan snel Sales-assistant m/v wij een sales-assistant vo* deze functie heeft u veel tussen verschillende in- e kandidaat op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO-CE of HTS. Het gaat hier om een fulltime functie met toekomstperspectief. Informatie bij Esther Gueret, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 ringsbedrijf in Leiden zoeken r de afdeling verkoop binnendienst. In contact met klanten, en bent u de spil i verkoopafdelingen. Wij denken aan een Assistent Scan Afdeling m/v Voor een grafisch bedrijf in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een LTS-er grafische richting voor de functie van assistent scan afdeling. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit. het opplakken van scans op de wals, assisteren op de matchprintaf- deling, het periodiek onderhouden van de ontwikkelmachines en het verrichten van kleine huishoudelijke en doe-het-zelf werkzaamheden. De werktijden zijn van 08.00 uur tot 16.30 uur. Leuke baan, per direct, voor langere tijd Informatie bij Sandra van Beelen, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9 Jonge enthousiaste winkelmedewerkers m/v Voor diverse bedrijven in leiden en omgeving zijn wijlop zoek naar jonge enthousiaste full-timers. Ben jij op zoek naar een leuke functie in een supermarkt of bouwmarkt, neem dan snel contact met ons op. I. (071) 523 12 68. Enthousiaste winkelmedewerkers m/v In de detailhandel is op dit moment veel werk Van super bouwmarkt van kledingwinkel tot electronicazaak Laat t door ons adviseren over uw mogelijkheden binnen deze dynamische branche. Informatie bij Robert Nievaart, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. Parttime en fulltime mogelijkheden m/v Wilt u aan de slag in een productiebedrijf? Dan hebben wij werk voor ul Er zijn fulltime en parttime mogelijkheden. Voor dat u aan de slag gaat wordt u een dag ingewerkt zodat u kunt kijken of het werk u ligt. Geïnteresseerd? Reageer dan snel en kom langs. Informatie bij Margriet Hagenaars, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Postbestellers m/v Met grote spoed zijn wij op zoek naar postbestellers in Leiden, leiderdorp en Oegstgeest. Het betreft hier werk op oproepbasis dus als je regelmatig een of meerdere dagen per week beschikbaar bent, neem dan snel contact met ons op. Een goede fiets is een voorwaarde om deze functie te kunnen vervullen. Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 39 22. Leiden, Schuttersveld 9. WI.'U'M'ILVIU Banenmarkt Op zoek naar een leuke baan7 Kom dan op zaterdag 1 novemb tussen 10 00 en 15.00 uur naar de banenmarkt van Randstad Uitzendbureau. Honderden vacatures in allerlei verschillende beroepsgroepen liggen dan voor jou ter inzage. De banenmark vindt plaats in de vestigingen Leiden, Leiderdorp, Voorschotem Noorwijk, Katwijk, Sassenheim, Lisse en Hillegom. Informatie bij Gaston Badoux, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. -ir randstad uitzendbureau ZIEKENHUISINFORMATIESYSTEMEN De sector Product Coördinatie geeft somen met de gebruikers vorm aan de automatiserings toepassingen in de ziekenhuizen Tevens is kwoliteitszorg en gegevensbeheer binnen de sector ondergebracht. In verband met het vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij op korte termijn een energieke SECRETARESSE M/V FUNCTIE-INFORMATIE De secreloresse verleent administratieve en coördinerende ondersteuning aan het sector- hoofd en de productmanagers. Tot de taken behoren o a. - Verzorgen van secretorièle ondersteuning aan hel sectorhoofd - Organiseren en notuleren van vergaderingen - Voeren van het secretariaat van diverse landelijke overleggroepen. - Voorbereiden von presentaties. WIJ VRAGEN - VWO en directiesecretaresse-opleiding - Kennis von Word of WP en PowerPoint. - Enige jaren ervaring. - Organisatietalent. - Goede contactuele vaardigheden ONS AANBOD Een primo salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden op grond van de CAO-HISCOM Hiscom is een systeemhuis met ongeveer 230 medewerkers dat ziekenhuizen ondersteunt bij de interne en externe informatievoorziening. HISCOM levert en ontwikkelt programmatuur, technische voorzieningen en diensten. Binnen het marktsegment is HISCOM marktleider met een marktaandeel van circa 50%. BETERE ZORG DOOR BETERE INFORMATIE SOLLICITATIE Wilt u meer informatie? Nadere informatie over deze functie bi HISCOM B V wordt u groag verstrekt door de heer F A. Leguit, sectorhoofd Product Coördinatie, telefoon 071 - 525 67 12, of mevrouw C.J M. Vrij-van Egmond, personeels functionaris, telefoon 071 - 525 67 40 Als u geïnteresseerd bent in deze functie ontvangen wi| graag uw sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer 97PC24, binnen 1 4 dagen bij HISCOM B.V.ter attentie van mevrouw C J.M. Vrij-von Egmond, Personeelszaken, Postbus 9012300 AX Leiden. WERVING SELECTIE Voor een organisatie in hardware en netwerkapplicaties in Utrecht zijn wij op zoek naar AUTOMATISERINGSMEDEWERKERS (full-time) de organisatie biedt: een interne opleiding bij goed functioneren een vaste aanstelling na een aantal maanden een auto van de zaak functie-eisen: MBO/HBO-denkniveau Aantoonbare affiniteit met automatisering bereidheid tot reizen in het bezit van rijbewijs B Geïnteresseerd? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op voor meer informatie of voor het maken van een afspraak. RAPENBURG 8 - 10, 2311 EV LEIDEN TEL. 071 - 513 44 31, FAX 071 - 514 49 14 Commercieel, Service gericht, A/iet bang voor uitdagingen? Kortom sta jij voor zoeken. Voor het uitbreiden van onze activiteiten zijn wij op zoek naart commercieel administratieve professional m/v Vereisten: Minimaal mavo/havo, Sterke affiniteit met computers, Zelfstandigheid, Enige ervaring in een commerciële functie. Geboden wordt: Zelfstandige functie, Ideale doorgroei mogelijkheden, Salaris naar ervaring en leeftijd. CSN Automatisering levert, installeert en implementeert computer netwerken bij middelgrote en grote organisaties. Door onze professioi kijk op automatiseren, begeleiden wij bedhjven bij het ontwikkelen var visie, en zorgen voor een juiste invulling van componenten en dienste Uw schriftelijke reactie met cv kunt u sturen t.a.v. dhr. M.Buyn Van der Valkboumanweg 180L 2352 JD LEIDERDORP Tel 071-589 02 03 Fax. 071-541 98 15 I Zoeterwoude is een gemeente gelegen in het Groene Hart van de Randi heeft ca. 8.500 inwoners. Het gemeentelijk beleid is erop gericht hetgri karakter te handhaven en waar mogelijk te versterken. Door enerzijds dit groene karakter en anderzijds tal van voorzieningen handbereik is Zoeterwoude een aantrekkelijke woon- en werkgemeente De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren, te weten Middele Welzijn en Burgerij en Grondgebied. De sector Grondgebied bestaat uit twee teams te weten Bouwen, Ruimte Ordening en Milieu en Civiele en Cultuurtechniek. Bij het team Civiele e Cultuurtechniek is wegens het vertrek van de huidige teamleider plaats v enthousiaste teamleider civiele en cultuurtechniek m/v voor 36 uren per week die rijk is aan initiatieven en zich kenmerkt door een grote mate van openheid en inzet en in staat is op een overtuigende wijze sturing te aan het team. Functie-informatie: De hoofdtaken van het team zijn: kapitaalswerken, infrastructuur, behee onderhoud infrastructuur, verkeer en vervoer, openbare verlichting, kad beheer, GBKN-beheer, begraafplaatsen, openbaar groen, algemene di tekenkamer. De te benoemen functionaris: is belast met de ontwikkeling en uitvoering van het beleid op de taakve het team en verricht uitvoerende werkzaamheden betreffende de taakv? is mede verantwoordelijk voor de uitvoering van het P.R.- en voorlid beleid voor zaken het team betreffende; is mede secretaris van de commissie Grondgebied; geeft dagelijks werkleiding aan zes medewerkers en is daarnaast vj woordelijk voor het beheer van de openbare ruimte door de algeme dienst bestaande uit 13 medewerkers. Functie-eisen: relevante technische hbo-opleiding dan wel werk- en denkniveau op van relevante ervaring; aanvullende opleiding op het gebied van verkeer en vervoer en gro voorzieningen; leidinggevende ervaring; bekendheid met c.a. gevoel voor bestuurlijke/ambtelijke verhoudinoi affiniteit met taakvelden binnen het team; in staat is veranderingsprocessen mede vorm te geven- goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zakelijke, actieve flexibele en klantgerichte instelling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris minimaal f 3.7' (niveau 9) en maximaal F6.240,- bruto per maand (niveau 10) bij een aige betrekking van 36 uur per week bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelf neid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefacilite alsmede een gunstige variabele werkti jdregeling en een collegiale f informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwe etnische minderheden en gehandicapten Bij voldoende geschikthe« de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang e andere kandidaten; onderzoek naar de persoonlijkheids- en/of capaciteitskenmerken k< mogelijkheden behoren; tevens is de mogelijkheid van kinderopvang aanwezig, nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij_de M.H. Geerling, hoofd sector Grondgebied, tel. (074) 580 63 6i Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht binnen 1 4 dagen na het verschijnen blad hun sollicitatie te richten aan het College van burgemeester f van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32