Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Dit is je kans! verkopers lokale/regionaleTV-reclame J Altijd al bij de televisie gewild? Alpha helpenden m/v Goed werk aan een goed merk: Rob Gorris zoekt automonteur. ELMIO Lorentzhof ZATERDAG 11 OKTOBER 1997 Vrijwel 100% van de huishoudens heeft één of meer tv's. Dus... steeds meer bedrijven benutten de kabeltelevisie voor reclame en andere vormen van commerciële communicatie. Landelijk, maar ook regionaal en lokaal via NieuwsTV, WoonTV, AutoTV en teletekst. Uitstekende toekomstkansen derhalve en... prima verdiensten voor enthousiaste Ben je: - ten minste 25 jaar - woonachtig boven de grote rivieren en heb je: - verkoopervaring - rijbewijs B Dan bieden 's lands grootste uitgevers van lokale televisiereclame je: - een uitdagende baan in de afwisselende mediabranche - een professionele werkomgeving in een modern mediabedrijf, maar vooral... - een topsalaris voor mensen die commercieel talent combineren met enthousiasme en doorzettingsvermogen Meer weten? Bel Holland Advertising Nieuwe Media (HANM), 0223-655824, en vraag naar Peter Roskam. Interesse? Schrijf naar HANM/TV-Studio Holland, t.a.v. mevr. C. Bosma, P. Goedkoopweg 10, 2031 EL Haarlem. Graag mét kort CV en pasfoto. Holland Advertising Nieuwe Media (HANM) is, met haar zusterbedrijf NMC, 's lands grootste uitgever/producent van lokale kabelmedia. Het bedrijf telt 225 full-time medewerkers, verspreid over 6 kantoren in Noord-, Midden-, en West- Nederland. Onze 40 televisiezenders bereiken 1,5 miljoen gezinnen. Voor ruim 5.000 lokale en regionale bedrijven zenden wij reclame uit op NieuwsTV, WoonTV en AutoTV. Via koppelingen aan teletekst- en Internet-diensten bieden wij bedrijfs leven en overheden full-service over het totale veld van moderne electronische communicatie. H thuiszorg Groot Rijnland Voor onze cliënten in Leiden, Leiderdorp, Alphen aan den Rijn en Leimuiden en omgeving zoeken wij gemotiveerde Thuiszorg Groot Rijnland, uit en thuis in de zorgverlening De stichting Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala aan zorgproducten op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Als regionaal werkende, maatschappelijk georiënteerde zorgverlener stelt Thuiszorg Groot Rijnland zich klantgericht op in de stedelijke en plattelandsagglomeraties rond Leiden en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. De stichting telt ruim 1.500 medewerkers. De functie Als Alpha-helpende verleent u zelfstandig huishoudelijke hulp aan mensen die door ziekte, handicap of ouderdom hun huishouden niet meer geheel zelfstandig kunnen doen. Als Alpha-helpende komt u niet in dienst van Thuiszorg Groot Rijnland, maar werkt u rechtstreeks in opdracht van de cliënt. Thuiszorg Groot Rijiand heeft uitsluitend een bemiddelende functie vergelijkbaar met die van een uitzendbureau Functie-eisen Wij zoeken vrouwen en mannen met belangstelling voor oudere en jongere mensen, chronisch zieken en gehandicapten. U voldoet aan de volgende eisen: Leeftijd vanaf 18 jaar; Ruime ervaring met huishoudelijk werk; Zelfstandig kunnen werken en overleggen met de cliënt; Tenminste 6 maanden aaneengesloten beschikbaar voor een of meer dagdelen per week Het aanbod Een zelfstandige, huishoudelijke functie bij mensen Een uurloon van minimaal fl. 6,89 (vanaf 18 jaar) tot fi. 15,15 (vanaf 23 jaar). Beneden de belastingvrije som van fl. 7.102,- per jaar worden hier geen belastingen en premies op ingehouden. Heeft u belangstelling en wilt u meer weten over dit werk? Dan kunt u contact opnemen met de afdeling Alpha-bemiddeling. Onderstaande personen geven u op werkdagen tussen 8 30 en 10.00 uur graag meer informatie: Voor Alphen a/d Rijn: Greet Huizer, tel. 0172 - 46 86 00 (bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag) Voor Leiden: Yvonne van Beek, tel. 071 -51614 15. Voor Leiderdorp: Betty van Velzen, tel. 071 - 581 1910. Voor Leimuiden e.o.: Marianne Baan, tel. 0172 - 50 91 40 (bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag) Capriole Coffee-Service zoekt op korte termijn voor de regio Leiden/Zoetermeer: Energieke Routeverkoper (M/V) Capriole verkoopt warme-en koude dranken systemen en de daarbij behorende ingrediënten. Capriole levert topkwaliteit produkten tegen een concurrerende prijs en is mede daardoor marktleider. Capriole vindt dat service bovenaan moet staan. Om deze service naar onze vaste klanten te kunnen verzekeren zoeken wij een ROUTEVERKOPER, die de klanten eenmaal per maand zal bezoeken en uit de bestelwagen produkten levert. Hij/zij zal daarom: - een goede band moeten onderhouden met onze klanten. - graag service verlenen. - een goede administratie correct kunnen bijhouden. - een leeftijd hebben tussen de 20 en 45 jaar. - MBO opleiding in commerciële richting. Indien u meent aan deze voorwaarden te voldoen en u wilt graag deel uitmaken van een energiek team, schrijf dan een sollicitatie aan: Capriole Coffee-Service t.a.v. Dhr.P.G.UItee Lagosweg 19 2622 CZ DELFT 015-2619344 njpjk industrial design Internationaal ontwerpbureau in centrum van Leiden zoekt als aanvulling op administratief team van drie personen RECEPTIONISTE/SECRETARESSE taken De werkzaamheden bestaan o.a. uit: telefoonbehandeling correspondentie lichte administratieve taken ontvangst van bezoek agenda/e-mailbeheer functie profiel secretaresse-opleiding kennis van Engels en Duits enige ervaring goede PC-kennis leeftijd:20-30 jaar representatief in Leiden of omgeving woonachtig Tevens hebben wij plaats voor een flexibele oproepkracht op de administratie. Wij bieden een leuke en dynamische baan in een prettige werkomgeving. Bel voor meer informatie of schrijf snel je sollicitatiebrief naar: n|p|k industrial design T.a.v. Coby van der Ploeg Noordeinde 2d, 2311 CD Leiden telefoon: 071-5141341 U hebt het eigenlijk best naar uw zin bij uw huidige werkgever. Want u bent een enthousiaste 2e monteur. Alle papieren in huis, prima baan, goede vooruitzichten. Er ontbreekt eigenlijk nog maar één ding: u werkt niet aan het merk waarvoor u het liefst zou willen werken. Maar de techniek van BMW blijft u boeien. Daarom zoekt u al enige tijd naar een gelegenheid als deze. Het werk? Bij Rob Gorris gaat u gebruikte BMW automobielen afleveringsklaar maken. Ook het voorgeschreven onderhoud behoort tot uw taak. En dat is bij BMW met 4, 6, 8 en 12 cilinders altijd afwisselend. U gaat werken in een met de modernste apparatuur ingerichte werkplaats. In een jong team dat gewend is klantgerichte doelstellingen te realiseren. Bovendien zorgt Rob Gorris ervoor dat uw vakkennis up-to-date blijft. Interesse? Stuur dan een bondige sollicitatiebrief met uw c.v. aan de heer Ron Koek (aftersales manager). Voor meer informatie kunt u eerst even bellen: (071) 589 60 00. Rob Gorris Leiden bv Hoge Rijndijk 278 2314 AL Leiden BMW maakt rijden geweldig De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Pollewop per I november I997 een Enthousiaste Leid(st)er (27.7 uur) voor de naschoolse opvang op een groep van 4 tot 7 jaar. Enthousiaste Leid(st)er (27.7 uur) voor de naschoolse opvang op een groep van 7 tot 13 jaar. De werkdagen zijn verdeeld over 5 middagen en op woensdag vanaf 09.30 Uur. Tijdens de schoolvakanties wordt er hele dagen gewerkt. Wij zoeken leid(st)ers die: - zich aangetrokken voelen tot het werken in deze leeftijdsgroep - op een enthousiaste manier samen met de kinderen op een plezierige en creatieve manier invulling kunnen geven aan hun vrije tijd - zorg en aandacht hebben voor ieder kind, individueel en in de groep - zorg dragen voor een goed contact met de ouders - kunnen meedenken in pedagogisch- en organisatorisch beleid - ruime ervaring hebben in het werken in de kinderopvang bij voorkeur binnen de naschoolse opvang in deze leeftijdsgroepen - in het bezit zijn van een op de functie gericht M.B.O.-diploma - minimaal 20 jaar zijn Wij bieden: - een baan met leuke kinderen, enthousiaste collega's op een aantrekkelijke werkplek - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 261 1,00, maximaal 3285,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband) - aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband Telefonische informatie is te verkrijgen bij Marjanne van Esveld; maandag, dinsdag en donderdag van 13.00 tot 17.00 uur, tel. 071 -5227707. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae en motivatie vóór 21 oktober 1997 richten aan: Maredijk 100, 23 16 VP Leiden. ELMI B V. is een Nederlands bedrijf dat shirts en blouses produceert en onder de merknamen Elmior, Royal Cotton, N Classics, Van Gils (alle shirts) en La Kerko (blouses) op de m brengt in de Benelux en daarbuiten. Sinds begin 1997 word enthousiasme gewerkt aan een nieuw Business Plan. Een b\ met zware investeringen in organisatie, marketing en sales hiervoor de basis. Om hieraan mede invulling te geven, wo\ de twee gevraagde medewerkers verwacht dat deze hun ge zelfstandig en optimaal bewerken, ondersteund door het be ELMI, Shirtmakers since 1916, zoekt: CUSTOMER SERVICES MEDEWEF EXPORT(M/V) voor de shirtmerken: Elmior, Royal Cotton, Van Gils en het blousemerk La Kerko. Profiel Dynamisch, 25-30 jaar Ondernemende en in initiatiefrijke instelling Ruime internationale, commerciële ervaring met detaillisten, en vertegenwoordigers in merkartikelen Klantgericht, met gevoel voor mode Ruime logistieke kennis/ervaring Spreekt uitstekend Engels en Duits, evt. ook Frans BUSINESS-TO-BUSINESS MEDEWERKER (M/ Corporate Fashion (shirts en blouses). Private Label (shirts blouses) voor filiaalbedrijven/warenhuizen Profiel Dynamisch, 30-35 jaar Ondernemende en initiatiefrijke instelling Ruime ervaring in commerciële relaties opbouwen en onderhouden, ook op niveau. Klantgericht Goede basiskennis van, en gevoel voor mode Ruime logistieke kennis/ervaring Kan goed orgnaiseren Ervaring in Corporate Fashion en/of Private Labels Indien u meent aan het bovenstaande te voldoen en geïnteresseerd bent in deze uitdaging, stuurt u dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: ELMI B.V. t.a.v. de heer F. C. Schroder Postbus 197, 2300 AD LEIDEN Telefoon 071-5769332 FEEL BETTER AT ELMI db RpYAL Cotton betonmortelbedrijven cementbouw b.v. is één van de grootste betonmortel fabrikanten in Nederland. Wij p betonmortel welke wordt verwerkt in bouwwerken van zeer uitee aard. Ons bedrijf is onderdeel van Cementbouw Handel Indus Ons hoofdkantoor is gevestigd te Cruquius (bij Haarlem) Onze organisatie telt circa 130 medewerkers welke actief zijn bij on gingen. Vanwege toenemende activiteiten zijn wij op zoek na; verkoop medewerker binnendienst (n en een verkoop medewerker buitendienst (m Wij maken gebruik van een centrale afdeling Verkoop welke zich bei hoofdkantoor te Cruquius. Na bekend te zijn geraakt met ons bed 'betonmortel markt' gaat u zich, als lid van ons verkoopteam, bezig het volgen en benaderen van deze markt. Uw taken bestaan onder andere uit: het plegen van acquisitie het adviseren van onze afnemers het onderhouden van contacten met onze afnemers het uitbrengen van offertes en het verkopen van betonmortel het verrichten van administratieve werkzaamheden u beschikt over een flexibele instelling u bent representatief en beschikt over uitstekende communicatiev vaardigheden u heeft affiniteit met de bouw, waarbij commerciële ervaring in de pré is u bent in staat om te denken en te werken op minimaal MBO of ME u bent in bezit van het diploma Betontechnoloog BV (voorheen CE bereid deze opleiding te volgen u bent bekend met Microsoft applicaties u bent in bezit van Rijbewijs B Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. T.a.v. de directie Postbus 414 2100 AK Heemstede Indien u nadere informatie wenst verzoeken wij u contact op te nem mevrouw E. Kemp of mevrouw J. Borgart. Ons telefoonnummer is 023-5 481 631 (fax 023-5 481 600). Zorg centrum Lorentzhof 1 - 2313 GA Leiden Telefoon 071 - 5149545 Het Zorgcentrum Lorentzhof heeft plaats voor een ervaren ZIEKENVERZORGENDE M/V Lorentzhof is gelegen op een mooie lokatie en biedt thans nog plaats aai alleenwonenden en 11 echtparen. Gestreefd wordt ingevolge het Beleid: Lorentzhof het verzorgingshuis te vernieuwen om in 2001 te beschikken W.B.O.-plaatsen intramuraal en 39 extramuraal. Uw kwaliteiten: - U bent in het bezit van het diploma ziekenverzorgende/MDGO VP - U bent bereid uw kennis up to date te houden - U kunt goed met ouderen omgaan en zelfstandig werken binnen een te - U bent bereid extramurale WBO-zorg te verlenen aan ouderen die nog wonen - U bent in staat tot het mede opstellen van - en werken met zorgplannei overeenkomstig de eisen van de huidige tijd. Wat wij bieden: - Uw salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring conform de CAO-Verzorgingshuizen (schaal 6) - Uw dienstverband is in wisselende diensten op basis van minimaal 32 - De aanstelling geschiedt voor één jaar met de mogelijkheid van omzetl dienstverband voor onbepaalde tijd - Reiskostenvergoeding en andere secundaire voorwaarden ingevolge d Stuur uw sollicitatiebrief vóór 20 oktober a.j Zorgcentrum Lorentzhof, Personeelszaken t.a.v. mevrouw M. Menger, Lorentzhof 1. 2313 GA Leiden.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 26