Personeel Personeel Personeel Personeel □livetti Van Wezel Accountants ORDERPROCESSOR nieuw unicum Verzorgende m/v «JÏSU RAYON K0ELM0NTEUR Groeneveld Gastronomie, ZATERDAG 11 OKTOBER 1997 Gezocht: cijferaars waar onze klanten op kunnen rekenen... Als financieel specialisten verrichten we bi| Van Wezel Accountants alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van bedrijfsadministratie en belasting advies We doen dat voor onderr Onze accountants, belastingadvis hun specifieke vakgebieden van alle markten thuis, en geven heldere adviezen Het zijn dan ook stuk v klanten blindelings op vei me het midden- en kleinbedrijf, (zo'n 60 in totaal) zijn binnen Deren hun werk zorgvuldig uit or stuk vakmensen waar onze Wij willen ons team graag uitbreiden met een ervaren assistent-accountant (m/v) die de samenstelling van jaarstukken, de verzorging van fiscale aangiften en andere werkzaamheden voor een aantal clienten gaat verzorgen. Vanzelfsprekend neemt hij of zij ook de eventuele begeleiding van clienten op administratief gebied voor zijn of haar rekening. Alle werkzaamheden kunnen zowel bij de cliënt als op ons kantoor plaatsvinden. Wie wij daarvoor zoeken' Een collega tot 30 jaar met ervaring in de accountancy, die de SPD-studie of een vergelijkbare opleiding heeft afgerond en zich thuisvoelt tussen onze financiële specialisten. Daarnaast zijn wij op zoek naar een aankomend registeraccountant (m/v) die primair controlewerkzaamheden voor een aantal van onze relaties op zich gaat nemen. Tevens behoren beoordelings- en samenstellingsopdrachten, alsmede de advisering op een breed financieel-economisch terrein tot de werkzaamheden. Voor deze functie denken wij aan een ambitieuze persoonlijkheid die reeds ver gevorderd is met de RA-studie en inmiddels ongeveer vijf jaar relevante ervaring heeft in de controlepraktijk. Voor beide functies vragen wij een klantvriendelijke, servicegerichte en flexibele instelling. Stressbestendigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en bereidheid tot bredere inzet zijn onmisbaar. De kwaliteit van het werk en een 'afspraak-is-afspraak'- mentaliteit staan bij ons altijd voorop. Bent u op zoek naar een uitdagende baan in de accountancy? Bij een bedrijf met professionele collega's die in een vriendelijke sfeer met elkaar omgaan? Met een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden? Als u voldoet aan de bovenstaande beschrijvingen, nodigen wij u uit om binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te sturen ter attentie van de heer A C. Balkenende AA. Voor meer inlichtingen c op (071) 409 21 30. r beide functies kunt u ons telefonisch bereiken XXXX.O financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Oegscgeesterweg I99 Postbus 280 2230 AG R.insburg Telefoon (071)4092100 Telefax (071)402 94 94 P U T E Olivetti Computers Worldwide is een vooraanstaande Europese fabrikant van personal computers. Als pionier van de eerste PC in 1984 heeft Olivetti Computers Worldwide een sterke positie in de Europese computerindustrie. Thans verzorgt Olivetti Computers S Worldwide de productie, distributie en service van een volledige reeks professionele PC's, van servers en WORDLWIDE desktopcomputers tot notebooks voor de zakelijke markt. Olivetti Computers Worldwide groeit in Nederland. Daarom zoeken wij op korte termijn kandidaten (m/v) voor de functie van: De functie: U bent verantwoordelijk voor het invoeren van de orders van onze distributeurs en retailers uit Nederland en België. U bewaakt de levertijden van deze orders. U onderhoudt het contact met de afdelingen logistiek en distributie in Italië. U informeert derden inzake de besch'kbaarheid en prijs van computers en onderdelen. Daarnaast heeft u verantwoordelijkheden op het gebied van credit control. Olivetti Computers Worldwide streeft naar een prettige werksfeer en daarom is teamgeest een voorwaarde. De eisen: U hebt een opleiding op MEAO niveau afgerond. U hebt ervaring opgedaan als orderprocessor en beschikt over een commerciële instelling en goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. De beheersing van Frans en/of Italiaans in woord en geschrift is een pré. Kandidaten met ervaring met SAP genieten de voorkeur, maar dit is geen voorwaarde. Wat wij bieden: Een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een toekomstgerichte, snel groeiende onderneming. Wij bieden, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd: Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., aan: Olivetti Computers Worldwide, Postbus 11172, 2301 ED Leiden, T.a.v. de heer ing. G.G.Steur, directeur. De Hollandse pers Unie is een Leids bedrijf dat verscheidene uitgeefdiensten verleent aan uitgevers van tijdschriften en multimediaprodukten, w.o. advertentieacquisitie. Zij werkt o.a. voor de tijdschriften IQ Sum en Effect. Wij zoeken op zeer korte termijn een advertentie-acquisiteur die op basis van een provisieregeling voor een nieuw op te zetten internetsite, gericht op de Leidse regio, klanten wil gaan werven. Wij zijn op zoek naar een representatief persoon met ervaring op het gebied van advertentie-acquisitie, die veel contacten heeft met het Leidsche bedrijfsleven en die daarnaast geïnteresseerd is in nieuwe media. Wij bieden een goede provisieregeling en een goede organisatie om de klanten professioneel te kunnen benaderen. Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief inclusief CV en pasfoto binnen twee weken naar: Hollandse pers Unie, t.a.v. Jovanka Vis, Postbus 51, 230Ó AB Leiden, Ons telefoonummer is 071-5164111. MAKELAARS Op ons middelgroot en aktief makelaarskantoor in Leiden zoeken wij met spoed - administratief medewerkster - minimaal mbo-opleiding - leeftijd vanaf ca.30 jaar - accuraat werkend - goede uitdrukkingsvaardigheid op papier - beheersing wordperfect 5.1 Geboden wordt een afwisselende baan in een prettige omgeving met een prima salaris. Uw schriftelijke reactie met cv kunt U voor 22 oktober sturen aan dhr. F.J.A.V.van Beukering, Buizerdhorst 107, 2317 DC Leiden. Tel.071-5214521 Nieuw Unicum is een woon- en voorzieningencentrum met 24-uurs zorg voor mensen met een lichamelijke handicap. De 200 bewoners beschikken over een eigen appartement. Uitgangspunt voor de zorg- en dienstverlening, zowel intra- als extramuraal, is het 'zorg op maat' concept, dat uitgaat van de mogelijkheden van de individuele bewoner. Nieuw Unicum bestaat uit vijf zorgatdelingen. Eén van deze afdelingen is Sandevoerde. Op deze afdeling wonen 32 bewoners die op basis van hersenletsel cognitieve, emotionele en/of gedragsmatige stoornissen hebben. Naast verzorgende taken liggen de werkzaam heden op permanent sturen, begeleiden en het bieden van structuur. Zowel binnen als ook buiten de afdeling worden voor deze doelgroep verschillende activiteiten georganiseerd. Organisatorisch gekoppeld aan Sandevoerde bevinden zich zes individiduele wooneenheden, waarin training en begeleiding voor zelfstandig wonen wordt gegeven. Voor deze afdeling zoeken wij een Als verzorgende maakt u deel uit van een interdisciplinair team. Binnen de gemaakte afspraken uit het zorgdossier bent u medeverantwoordelijk voor het creëren van een optimaal woonklimaat, waarbinnen de bewoner zo zelf standig mogelijk kan functioneren. Voor deze functie nodigen wij kandidaten uit te solliciteren die: affiniteit hebben met de doelgroep kennis hebben van en bij voorkeur ervaring hebben met het aanbrengen van structuur in de begeleiding van bewoners bereid zijn een actieve bijdrage te leveren aan het verder ontwikkelen van het beleid binnen de afdeling bereid zijn tot bijscholing zelfstandig en goed kunnen werken in teamverband positieve instelling en gevoel voor humor hebben beschikken over een diploma zv, mdgo-vz, mdgo-vp of verpleegkundig diploma Wij bieden: een zelfstandige functie in een enthousiast team werken binnen een nieuwe afdeling mogelijkheden tot deskundigheidsbevordering tegemoetkoming kinderopvang Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij Stef Preijde, afdelingsmanager, tel. 023 - 576 12 12. jfjl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 dagen richten aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. Anja Zijderveld, personeelsfunctionaris. Zandvoortselaan 165, 2042 XK Zandvoort. Per direct hebben wij plaats voor een ENTHOUSIASTE VERKOPER m/v Heb je ervaring in de verkoop van audL t.v. en computers; Ben je klantgericht, vriendelijk en opzi naar een klein werkteam; Dan bieden wij: arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. b ij een 38-urige werkweek; fj Tevens zoeken wij parttime medewerk j m/v voor diverse werkzaamheden. 1 Schriftelijke sollicitatie met c.v. richteri de heer J. Duijnstee. HOTEL SCHIPHOL A4 is een groeiend bedrijf dat beschikt over 24CI kamers en uitgebreide banqueting faciliteitei Op korte termijn zoeken wij een enthousiast RECEPTIONISTE die ons team wil komen versterken. Ben jij: - stressbestendig - accuraat- representatief - flexibel - klantvriendelijk Het, jij: - opleiding op MBO-niveau - kennis van de Engelse, Duitse enFi en/of Spaanse taal - enig^ werkervaring - eigen vervoer Dan ben jij degene die wij zoeken. Wij bieden een leuke, afwisselende baan mei 1 salaris. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met p£i naar: HOTEL SCHIPHOL A4 •T.a.v. Sylvia van Duijn Rijksweg A4 nr. 3 2132 MA HOOFDDORP ErgoSense ErgoSense is een toonaangevend bedrijf op het gebied van advies en verkoop van ergonomische oplossingen t.b.v. de computerwerkplek. Vanwege een uitbreiding in ons produktenaanbod en een stijgende vraag naar onze diensten en produkten zoeken wij ter versterking van ons verkoopteam: Commerciële Buitendienst Medewerkers m/v die ons helpen bij de verdere uitbouw van ons marktaandeel. Wij vragen: - MBO-niveau, commerciële richting - leeftijd 25-40 jaar, in bezit van rijbewijs -doorzettingsvermogen - circa 3 jaar verkoopervaring met aantoonbare resultaten - communiceert makkelijk en op een goed niveau. Wij bieden: - een zelfstandige baan in een gezond groeiend bedrijf - prima salaris - auto van de zaak. Tevens vragen wij: Parttime Telemarketing medewerkers m/v Zijn/haar taak bestaat uit het telefonisch benaderen van door ErgoSense geselekteerde bedrijven met als doel het realiseren van een afspraak voor een bezoek door onze verkoopafdeling. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief naar: ErgoSense, Postbus 124, 2230 AC Rijnsburg. Voor meer informatie: 071-4080080. Veld Koeltechniek bv is een vooraanstaande,landelijk opererende specialist in koel- en vrlesapparatuur Tot de relaties behoren onder meer productiebedrijven, groothandels, vrieshuizen laboratoria en supermarkten Veld importeert exclusief o.a. Ameg koel en vriesmeubelenDerby koel-en vrieskasten en Celltherm demontabele cellen. Daarnaast is er een eigen productie, waardoor iedere vraag uit de markt adequaat beantwoord kan worden Milieu- en energie aspecten krijgen hierbij grote aandacht. Met 130 medewerkers die perfectie en innovatie hoog in het vaandel nebben, denkt Veld op ondernemersniveau mee. Door deze marktgerichte aapak heeft Veld Koeltechniek een prima reputatie Door de sterk uitbreidende activiteiten is er in het westen van het land behoefte aan een zelfstandig functionerende in het bezit van een C.F.K.diploma Wij bieden: - een goed salaris en uitstekende voorwaarden; - Een dynamische werkkring; - Prima ontplooiingskansen. Uw schriftelike reactie kunt u richten aan: Veld Koeltechniek bv postbus 38, 7140 AA Groenloo, t.a.v. de directie. Voor event, inl. J.M.Th. Dohmen Telefoon 0544-465605 Keurslager Traiteur Catering ronomie, toonaangevende keurslagerij geves jt voor haar afdeling vleeswaren, delicatessen maaltijden 1e verkoper m/v Als trendsettend bedrijf hebben wij reeds een jarenlange ervaring op hett* van convenience-food, waarbij onze vers bereide maaltijden een stet belangrijkere plaats zijn gaan innemen. Verder beschikken wij in ons over een uitermate groot en gespecialiseerd vleeswarenassortiment, een aparte vers-vleesafdeling en een professionele cateringpoot. Ons team van zo'n tien collega's verwacht van u: aantoonbare ervaring in de verkoop van vleeswaren, delicatessen en maaltijden, leidinggevende en stimulerende capaciteiten, redelijke beheersing van de Engelse taal, teamgeest. Naast uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en bonussen bieden in ieder geval bij een volledige werkweek een bruto-maandsalaris van minimaal 2966,76. Bij gebleken geschiktheid is op termijn doorgroei naa: functie van chef van de afdeling mogelijk. Geïnteresseerd? Neem dan zo snel mogelijk contact op met dhr. J. J. Groeneveld, overdag bereikbaar op telefoonnummer 070-51124€ 's avonds na 20.00 via telefoonummer 071-5147118. Luifelbaan 26 - 2242 KV Wassenaar betonmortelbedrijven cementbouw b.v. is één van de grootste betonmortel fabrikanten in Nederland. Wij producerenb mortel welke wordt verwerkt in bouwwerken van zee uiteenlopende aard. Onsb is onderdeel van Cementbouw Handel Industrie B.V. Ons hoofdkantoor is gevestigd te Cruquius (bij Haarlem). Onze organisatie telt circa 130 medewerkers welke actief zijn bij onze 12 vestigi' Vanwege toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar een transportplanner transportleider (m/v). Onze logistieke activiteiten worden uitgevoerd door onze centrale afdeling Pl3' en Distributie welke zich bevindt in ons hoofdkantoor te Cruquius. U maakt, s; met uw collega's, afspraken met onze afnemers betreffende het leveren van dei betonmortel op het juiste moment. Bovendien draagt u zorg voor het doen uitvi van de produktie en de aflevering van deze betonmortel. Wij maken hiertoe gei van een geautomatiseerd systeem en beschikken hiertoe over circa 70 truckmó Uw taken bestaan onder andere uit: het adviseren van onze afnemers het onderhouden van contacten met onze afnemers het in teamverband maken en uitvoeren van produktie- en transportplanning het aansturen van onze medewerkers werkzaam bij onze vestigingen er truckmixerchauffeurs het verrichten van administratieve werkzaamheden Om optimaal te kunnen functioneren voldoet u aan onderstaande kwalificaties u beschikt over een flexibele instelling u bent representatief en beschikt over uitstekende communicatieve vaardig!" u heeft logistieke ervaring en affiniteit met de bouw is een pré u bent in staat te denken en te werken op MBO of MEAO niveau u bent in bezit van het diploma Betontechnoloog BV (voorheen CB1) of bentb deze opleiding te volgen u bent bekend met Microsoft applicaties u bent in bezit van rijbewijs B Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. T.a.v. de directie Postbus 414 2100 AK Heemstede Indien u nadere informatie wenst verzoeken wij u contact op te nemen met mevi E. Kemp of mevrouw J. Borgart. Ons telefoonnummer is 023-5 481 631 (fax 023-5 481 600).

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 24