Die niet. I ...mag u dat zeker van Reaal verwachten, Als de maker van uw auto op alle punten het beste biedt... Reaal WOENSDAG 8 OKTOBER 1997 Natuurlijk kiest u de auto die bij u past. Daarbij let u op comfort, veiligheid en de extra voordelen. Dat moet op alle punten goed zijn. En voor de verzekering geldt dat misschien nog wel meer. t gaat immers alli^dèling kunt u opties. Zoals gfatis teken en korting op de inbouw van een diefstalbeveiliging. Maar ook een gratis leenauto bij reparatie van uw auto bij een door ons geselecteerd schade-servicebedrijf. U bepaalt bij welke dekking u zich het prettigst voelt: een basis WA-verzekering, WA Beperkt Casco of WA Volledig Casco (All Risks). En wilt u extra zekerheid? Dan kunt u kiezen voor een uitgebreide Inzittenden- en/of aanvullende Rechtsbijstanddekking. De Autover zekering van Reaal is dus zo compleet als u dat wenst. Gratis multifunctionele sleutelhanger Ontdek wat u van Reaal kunt verwachten. U hoeft alleen de bon ingevuld op te sturen. Of bel gratis 0800 0654 en u krijgt binnen 10 dagen een geheel vrijblijvende offerte op maat. Doe het vandaag nog, dan zult u snel merken dat zo'n uitgebreide verzekering ook helemaal niet duur hoeft te zijn. Bovendien krijgt u dan een praktische sleutelhanger inclusief lichtje en vergrootglas van ons cadeau. AANVRAAG GRATIS,VRIJBLIJVENDE OFFERTE Ja, ik wil graag een gratis offerte die mij op alle punten het beste biedt. Als ik snel reageer ontvang ik ook een sleutelhanger. Ik word tevens geïnformeerd over de premies voor de Inzittenden- en Rechtsbijstanddekking. Naam: Voorletters: M V Adres: Nr.: Postcode/Woonplaats: Geboortedatum bestuurder: Telefoon overdag: 's avonds: Gegevens auto Kenteken: Merk: Model/Type: Bouwjaar: Gewicht (kg): (zie kentekenbewijs) Gewenste dekking: WA WA Beperkt Casco Dagwaarde: f WA Volledig Casco (All Risks) (alleen bij WA Beperkt Casco) Oorspronkelijke cataloguswaarde: f (alleen bij WA Volledig Casco) Extra accessoires: f Aantal schadevrije jaren: Gem. aantal kilometers per jaar: O max. 12.000 12.000 - 20.000 20.i Stuur uw offerte-aanvraag vandaag nog in een ongefrankeerde envelop naar: Reaal Verzekering, Antwoordnummer 4025, 3500 VB Utrecht. Faxen kan ook: 030-2914900 REAAL REGELT 'T ALLEMAAL

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 8