Ter Leede slikt nederlaag in slotminüut RCL zit in de 'beruchte' hoek Amateurvoetbal Hazerswoudse Boys duizelt na 7-1 verlies LFC (za) veegt Abbenes: 6-1 Toppers kunnen nj boeien op de Vosci KRV stijgt met stip op ranglijst FC Lisse blijft aan winnende hand MAANDAG 6 OKTOBER 1997 chef willem spierdijk, 071 -5356464, plv -chef rob onderwaterl Zo lang Ed Borst alleen met zijn hoofd voetbalt, is hij van grote waarde voor Ter Leede. Maar als de boom lange spits zijn handen en benen in de strijd gooit, gaat het mis met de nieu we hoofdklasser uit Sas- senheim. hoek tim brouwer de koning Zaterdag hield Borst er in de lastige uitwedstrijd tegen Hoek even het koppie niet bij. Het ge bruik van zijn ledematen vond scheidsrechter Van den Herik onbesuisd genoeg voor uitslui ting. Daardoor speelden de tien overige gasten op sportpark Denoek vervolgens een verloren wedstrijd: 3-2. Hoewel er bij Hoek-Ter Leede veel meer gebeurde, betekende de rode kaart voor Borst de om mekeer. De stand was bij het vergrijp van de Hoogmadenaar weliswaar nog gelijk (1-1), maar van gelijkwaardigheid was de resterende vijftig minuten nooit meer sprake. De Hoekse kat speelde met de muis uit Sassen- heim, die wel over een verras send lange adem beschikte. Maar zonder aanspeelpunt in de spits konden de gasten al leen maar hopen op een enkele bevlieging. Zo bracht Floor van Duyn elf minuten voor tijd rechtstreeks uit een hoekschop Ter Leede weer op gelijke hoog te met Hoek (2-2). Daardoor had de thuisclub op de valreep nog de hulp van Van den Herik nodig om de volle winst op te strijken. De leidsman gaf Hoek een strafschop, omdat invaller Gertjan Geijsman de handige draaitol Dave Gijsel onregle mentair zou hebben gevloerd in het strafschopgebied. Zelfs voor een ploeg die al drie keer eerder met miniem verschil verloor, was de ontkno ping zuur. De gelatenheid waar mee Ter Leede de vierde nipte nederlaag slikte, kwam voort uit een gevoel voor rechtvaardig heid. Hoek had inderdaad wel met 10-3 kunnen winnen, als de spitsen Gijsel en Ad Gladdi- nes koelbloediger waren omge sprongen met hun kansen en doelman Jan Blankespoor geen sta-in-de-weg was gebleken. Maar hoe langer de knock-out uitbleef, hoe taaier het verzet van de zwaarbeproefde Sassen- heimse achterhoede werd. Daarbij komt dat Hoek, net als eerder deze competitie tegen Quick Boys, pas bij een achter stand op toeren komt. Het duurde bijna tot halverwege voordat Gijsel de snelle ope ningstreffer van de zwakke Lloyd de Meza, na een bliksem snelle uitval van de gevaarlijke Peter Scheltus, had wegge poetst. Na die gelijkmaker (1-1) be gon Borst aan zijn onzalige kruistocht tegen drie tegenstan ders. Volgens Van den Herik liep hij daarbij zijn uitgestoken arm achterna. Trainer Arie La gendijk nam zijn spits niet in bescherming (,,Als hij inder daad heeft getrapt of geslagen verdient hij straf'), maar vond het vreemd dat de drie spelers van Hoek onbestraft bleven. „Maar laten we van een bijzaak geen hoofdzaak maken", zei de grijzende eminentie van het amateurvoetbal over de scheidsrechterlijke beslissingen. „We hebben dit seizoen toch al geen greintje meeval en hadden nu de pech dat die Gijsel de beste wedstrijd van het seizoen speelde. Wij moeten de moed niet verliezen. De ommekeer moet komen, al komt het wel slecht uit dat we Borst vanwege een schorsing een tijdje kwijt zijn." Toch lijkt het Lagendijk wel toevertrouwd om Ter Leede zelfs zonder Borst tot een win nend collectief om te bouwen. Want hoewel niemand bij Hoek, ongeslagen nummer drie in de hoofdklasse A, dat besefte, kwa men de Sassenheimers zaterdag al in de buurt van een verras sing. Elders afgedankte voetbal lers doen in Lagendijks keur korps nauwelijks onder voor goedbetaalde oud-profs, van wie er in Zeeuws-Vlaanderen heel wat rondlopen. De enige voorwaarde om het hoofdklassedebuut meer kracht bij te zetten is het nog strikter uitvoeren van de opdrachten van de Leidse oefenmeester. Voor Paul Dijkman was dat één keer te veel gevraagd. Ruim een kwartier voor tijd gunde de ci pier spits Gijsel één onbewaakt ogenblik en op die- draai was zelfs Bk kansloos (2-1). Ook] werd slachtoffer var] spits, die de hem tn strafschop vierde als] derdaad een cadeau] scheidsrechter was. I Maar het domste jJ de klas van Lagendijk] Wat hij voor de neu] den Herik deed ma] houdt hem weken aa] Dat betekent een extn voor de trainer, die ooi constateren dat zijn al groting' van vijf k zes] de eerste vijf wedstrijl drie punten te optimil man); Stolk, Van der li Duyn; Scheltus, Borst, Dl aan. De Valkenburgse aanvaller wandelde vrij eenvoudig door de Leidse defensie (2-0). Rob Bink bracht de achterstand nog terug naar 2-1, maar meer zat er niet in het vat. Michel van de Broek (Lei den) en Henk van de Na gel (Valken'68) ontvingen de rode kaart. TAW - Alphia 1-1 (0-1) Alphia was bepaald niet gelukkig met arbiter Gootjes, die kwistig Alphenaren van geel voorzag en Johan Droog zelfs tweemaal op dit karton netje tracteerde. Mede door de rode kaart van Droog kon Alphia de door Nico de Gans gemaakte 0-1 (in de rebound, na een inzet op de kruising van Gordon de Pater), niet vasthouden. TAW maakte van de numerieke meerder heid maar ten dele gebruik. Jeffrey Hoogenboom maakte ruud pattiapon UVS zit in een dalle tje, en wellicht is dat wat zwak uitge drukt. Na de zware nederlaag vorige week tegen Lugdunum, kreeg blauwwit thuis van SEV nog eens een tik op de neus (0-3). De zwaarste van het weekeinde kreeg Hazers woudse Boys te slikken. DSO, dat vorige week tegen Kagia nog met grote cijfers onderuit ging, walste met 7-1 over de Hazerswoudenarenheen. UVS -SEV 0-3 (0-0) Slechts twintig minuten heeft UVS de schijn op kunnen houden, dat het zaterdag nog wat zou worden met de man nen van Hen Beerenfenger. Hans de Kruys en Alex Leef- lang weigerden evenwel het afgebrokkelde zelfvertrouwen van de Leidenaars met wat doelpunten op te krikken. De slappe instelling van de UV- S'ers gaf SEV de gelegenheid de jarige trainer Theo Kok een verjaarscadeautje aan te bieden. Sander van de Bos maakte de eerste treffer, waarna Rob Groen het door het midden uitverdedigen van Leidenaar Roy Straete- mans met een tweede goal afstrafte. Martijn Hutte maakte gebruik van balverlies op het Leidse middenveld, waarna Abou Fonfana de 0-3 zijn zesde seizoentreffer pro duceerde. Valken '68 - De Sleutels 2-1 (1-0) De Sleutels, dat door schor singen vijf basisspelers miste, moest tegen Valken het on derspit delven. Vijfendertig minuten lang bleven de Vliet- bewoners overeind, maar op de schuiver van Hans van der Mey had doelman Ed Neute boom geen verweer. Mocht De Sleutels vervolgens nog il lusies koesteren, Johan Star maakte daar snel een eind de gelijkmaker. Leiden - Kagia 0-2 (0-1) Door keihard werken be werkstelligde Kagia de twee de achtereenvolgende zege. Leiden was met probeersels van Richard van der Kraan en Johan Teske (op de paal) aan vankelijk als eerste daad krachtiger, maar ontbeerde de grote vorm om er meer van te maken. Kagia sloeg ge nadeloos toe. Rody Mesman en Jeffrey den Butter waren de scherprechters. DSO - Hazerswoudse Boys 7- 1 (3-1) DSO schudde zaterdag na drukkelijk de naweeën van de forse nederlaag tegen Kagia van zich af. Hazerswoudse Boys stond erbij en keek er naar. Patrick Middelkoop, Fred van Dokkum, Remco Greve (3x), Francois Woel- kens en Danny Oosenbrug maakten het Zoetermeerse feest compleet. Laatstge noemde trof bovendien enke le malen paal en lat. Michel de Koster schoot vanaf elf meter de Hazerswoudse ere- treffer binnen. ruud pattiapon leidendoelpunten Ron Paling en Stefan Zeelenberg met 2-0 te sterk voor Blauw Zwart. Door goals van Piet Oele (2x), Erwin Resting (2x) en Cor Brunt (straf schop) hield Woubrugge Schipluiden met 5-2 onder de duim. MVKV speelde niet goed tegen Nootdorp maar hield wel de 4-2 winst in huis. Marcel van Duijn, Martin Krayenoord (strafschop), Peter Ouwehand en weer Krayenoord maakten van Nootdorp, waar doelman Hans Hindriks rood ontving, een kansloze opponent. Met Egon Onder water als meest opvallende man, excelleerde LFC in en tegen Abbenes met 1-6. De Leidse aanvaller scoorde zelf driemaal, ge volgd door Sidney van der Pluym (2x) en Raymond Klin kenberg. Armand Kattenberg maakte het Abbenesser doel punt. Koudekerk was dankzij Ron Sinteur probeert zich over de bal te ontfermen. FOTO MARK LAMERS lobje van Peter Zonneveld: 0-1. laten zien baat te hebben bij de omzettin gen. Niet alleen had RCL door de rentree leiderdorp gerard baas medewerker Zo had Boudewijn de Geer ze vroeger graag. Lieve verdedi gers, te lieve verdedigers die een spits een heerlijke middag kon den bezorgen, vooral als die spits wel over wat professionele hardheid beschikte. De Geer, ex-prof bij onder andere FC Den Haag en Haarlem, was er zo één, maar de tijden zijn anders. Nu is hij trainer en ziet hij zijn 'ideale' verdedigers rondlopen bij zijn eigen club: RCL, dat het eerste zespuntenduel van het seizoen ver loor (1-3) van KMD, niet lief maar wel stevig en slim. De Wateringers rosten wel de bal over de lijn als de situatie erom vroeg en deelden wel dat tikje uit. RCL niet. De Leiderdorpers kunnen het gewoon niet. Na het veroveren van de bal wordt direct en verantwoord aan de volgende aanval begonnen en de tegen stander wordt met faire middelen bestre den. Dat leverde de KMD'ers, Klein Maar D apper, twee doelpunten op in een fase waarin RCL de wedstrijd naar zich toe leek te trekken. Halverwege de tweede helft was dat. De Leiderdorpers hadden zojuist de stand gelijk getrokken door een doelpunt van de ijverige Leen Guyt. Er waren opge legde kansen voor bijvoorbeeld Niek Oos- terlee die van twee meter naastkopte op aangeven van broer Ard en Guyt, die in kansrijke positie hoog over schoot na een Voorschoten is de kluts kwijt. Tegen HVO werd in zijn rush nauwelijks gehinderd door Daarvoor had de ploeg van De Geer nog Albert van de Hoorn. Bij het volgende doel punt maakte de RCL-defensie het zo moge lijk nog bonter. Ronald Roos, ook al zo'n fle- van Sinteur een zekerheidje in het doel, verdje, had de bal in het eigen strafschop- ook de rest van het elftal zag er beter uitge- gebied veroverd en leverde hem daarna zo- balanceerd uit. Remco Visser speelde voor- maar in bij Ed Boutkan, een voetbalbeest stopper en liet zien dat zijn werklust ach terin beter tot zijn recht komt dan voorin. Michel Opdam gaf als achterste midden velder zijn tegenstander geen kans om de lijnen uit te zetten en met de gebroeders Oosterlee in de voorhoede konden de Lei derdorpers de bal verder van de eigen geva renzone houden. Toch maakte het duel met name duidelijk dat RCL op de belangrijke momenten niet thuis geeft. KMD, ook al geen hoogvlieger, bleef in het eigen strafschopgebied makke lijk overeind en wachtte geduldig op de mo gelijkheden. Ook al kwamen die pas in de die daarvoor met bijna alle aanwezigen ru zie had gemaakt. Boutkan had geen moeite om de wedstrijd in het slot te gooien: 1 ~3. Boudewijn de Geer staat een lastige pe riode te wachten. Zijn ploeg staat op nul uit vijf en volgende week wacht in Naaldwijk het treffen met de ongeslagen koploper, 's Gravenzande. Zijn mannen lijden aan een gebrek aan zelfvertrouwen en er is geen RCL'er die dat probeert te camoufleren. „We zitten in de beruchte hoek, dat is dui delijk. Het enige dat we op dit moment kunnen doen is werken aan het geloof in onszelf. Deze week gaan we maar oefenen slotfase van het duel der staartclubs. Eerst tegen een club waar we tenminste van kun- mocht linkerverdediger Paul Kolenbrander nenwinnen.' tien minuten voor tijd ongehinderd opruk ken om vervolgens in de korte hoek Sinteur te verrassen: 1-2. Kolenbrander, die daar- RCL-KMD 1-3 (0-1). 44. Zonneveld 0-1, 59. Guyt 1-1, 80. Kolenbrander 1-2, 84. Boutkan 1-3. Scheidsrech ter: Van den Berg. Toeschouwers: 300. RCL: Sinteur; Marco Barendse, Visser, Pfundt, Roos; de bal ongegeneerd naar voren te jassen Oosterlee, Alex Barendse (De Wijngaert). Voorschoten geeft winst weg tegen HVO voorschoten vlotte combinatie die was ingeleid door de vooruitgeschoven Erwin Pfundt. Het cruciale doelpunt viel dus aan de an dere kant en zo was het voor rust eigenlijk lieten de bepaald niet alert spelende man nen van Frank van Dam een 2-0 voorsprong glippen om vervolgens met 3-2 te verliezen. HVÓ-trainer Dick Suiker was in de eerste i. Ook toen had RCL het beste helft nog onder de indruk van het Voor- schotense spel. Al vond hij de manier waar op de overigens fraaie 1-0 van Eric Gros man (lob), in de 5e minuut tot stand kwam erg curieus. Na aandringen van de Vlaar- dingers stond Suiker een kwartier later he lemaal versteld hoe Eelco van Dijcken zo maar de 2-0 kon inschieten. De gerechtig- ook van het spel. Ook toen kreeg het de betere kansen en ook toen profiteerde KMD in de slotfase. Nadat de in RCL-1 teruggekeerde Ron Sinteur eerst nog een gevaarlijke kop bal van Martijn Roobol uit zijn doel had ge houden, moest Sinteur uit de daaropvol gende hoekschop zwichten voor het kop- heid voor HVO kwam vijf minuten voor rust toen Dennis Hoogenbord de wedstrijd weer een ander aanzien gaf. Dit overigens na een( slordige balbehandeling van Voorschoten' doelman Peter de Laat. Voorschoten, zon der Tjeerd Verweij, Rob de Zwart, Perry Snel en de geblesseerde Jan de Graaff, kreeg in de 60ste minuut de kous op z'n kop toen het aggressievere HVO via Mark Maatsen de 2-2 aantekende. En de domper werd hele maal compleet nadat een afketsende Voor- schotense vrije trap van Hein de Graaff in bezit kwam van Ruben van der krogt, die Edwin Lagas zijn hielen liet zien: 2-3. Oegstgeest en Lugdunum delen janet van duk De topper in de derde klasse zater dag bleek alleen op papier te be staan, want in werkelijkheid was de wedstrijd tus sen Oegstgeest en Lugdunum een nogal schamele vertoning. Door het 2-2 gelijkspel en dankzij het verrassende verlies van Hazers woudse Boys blijft Oegstgeest koploper. Lugdunum staat nog steeds derde, maar moet die positie delen met SEV en Valken '68. Coach Jeroen Brussee voerde het gemis van vijf basisspelers aan als excuus voor het matige spel van Lugdunum, dat vorige week nog zo glorieus won van buurman UVS. Het zwakke spel van de tegenstander was juist de oorzaak van het tegenvallen de optreden van Oegstgeest, be weerde trainer Leen de Goeij. „Wij hebben moeite tegen ploe gen die een beetje handbal spe len. Ze spelen van de achterste linie naar de voorste linie en al les gaat via e' én vent: Gijs Collé. Dat is zón simpel concept." Het eerste half uur van de wedstrijd werd Lugdunum ge heel overklast door Oegstgeest. Met goed positiespel, snelle passes en het vizier op de aan val werden wel kansen gecre- eerd, maar doelpunten leverde dat in die beginfase niet op. Ge heel tegen de verhouding in stond de thuisploeg na tien mi nuten zelfs met 1-0 achter. De eerste aanval van Lugdunum le verde direct een doelpunt op. Goaltjesdief Pieter van Schie kopte de bal mooi in het doel na een voorzet van Maurice Terpstra. Oegstgeest liet zich niet uit het veld slaan en had na vijf mi nuten de stand alweer gelijk ge trokken, dankzij een eenvoudig doelpunt van Maarten Alders. De thuisploeg kreeg vervolgens nog voldoende mogelijkheden om op voorsprong te komen, maar greep die niet aan. Met name de lange John Pierik kreeg enkele uitstekende kansen. Steeds echter stuitte hij op de Leidse keeper Rinus de Merk. Oegstgeest gaf Lugdunum de gelegenheid om beter in de wedstrijd te komen. Op slag van rust kwamen de Leidenaars op nieuw op voorsprong. Rechts back Silvio van Henningen stuurde Pieter van Schie weg, die de bal via de paal in het Oegstgeester doel schpot: 1-2. Na de theepauze waren beide ploegen aan elkaar gewaagd, maar goed gevoetbald werd er niet meer. Oegstgeest bleef lang tegen de achterstand aankijken, sai pernis ron hoogendam medewerker DOTO-KRV was een wedstrijd met twee gezichten. De Katwijkse Rijn vogels kenden een wervelende start. De 2-0 voorsprong bij rust was ge ruststellend. Na de thee putte de thuisclub uit een ander vaatje en kwam binnen vijf minuten op 2-2, waarna de wedstrijd alle kanten uit kon. Maar dankzij een slotoffensief hielden de Katwijkers in Pemis toch, na een goal van Jaco Heeringa, drie punten aan (3-2) aan het sportie ve, doch zeer hectisch verlopen duel over. Na afloop, toen KRV al lang in de bus zat, werd er in de bestuurskamer nog lang nagepraat. Het praatje ging over het verbale geweld aan KRV-zij- de. Voor arbiter Brouwer uit Rotterdam was dit reden om alle in de dug-out zittende Katwijkers alsnog op de bon te slingeren. Trainer Loek Hel der was naderhand met stomheid geslagen. „Ik ben echt benieuwd wat wij verkeerd hebben ge daan", was zijn commentaar, na het vernemen van de gele kaarten. „Eerlijk gezegd vond ik Brou wer in deze wedstrijd een matige scheidsrechter, terwijl hij twee weken geleden nog zo goed floot bij ons." DOTO-collega Rein van Zanten vond dat Brou wer inderdaad aardig wat discutabele beslissin gen nam en veel in het voordeel van zijn ploeg floot. „Maar dat kwam wel omdat zij steeds meer begonnen te mekkeren tegen hem." In de eerste gelijkopgaande helft zette KRV de toon en kwam via een knap schot van Bouwe van Beelen, na een steekpass van André de Best, op 1 - 0. Twintig minuten later strafte de koud ingeval len Hans Rovers matig verdedigen af met 2-0. In de pauze hield Helder zijn mannen nog voor om de rust te bewaren en vooral met lef en positief voetbal door te gaan. Tevergeefs. Na de snelle 2-2 schakelde KRV wel een versnelling hoger, maar kwam desondanks onder druk te staan. Zo moest André van den Over nog een bal van de doellijn halen. De euforie was daarom des te groter toen Heeringa, al dan niet geholpen door de meever dedigende spits Boudestein, voor de volle winst tekende. KRV: Ruwaard; Van den Oever, Heeringa, Guyt, Herrlinger, Vonk, Van Beelen, Harteveld (33. Rovers), De Best, Ouds- hoom (39. Scholten) FOTO ARCHIEF leiden karim idrissi medewerker Ook de vijfde wed strijd van het sei zoen werd door FC Lisse gewonnen. De mannen van trainer Fokke van de Reijd zegevier den met 1-2 bij Al phen en hebben dit jaar nog geen punt laten lig gen. Aan de onderkant van de ranglijst pakte Kickers '69 het eerste puntje van deze jaargang dankzij een 2-2 gelijkspel bij het Leidse UDWS. Alphen - FC Lisse 1-2 (0-1) Robin Peereboom zette Lisse met twee treffers op een 0-2 voorsprong. Daarna kwam Al phen nog dichtbij dankzij een doelpunt van Edgar Harskamp, maar tot een gelijkmaker kwam het niet. Ook niet nadat Lisse keeper Kees Horsman met een schouderblessure van het veld moest. Warmunda - UDO 1-3 (0-0) Dit duel tussen de nummers twee en drie van de ranglijst werd pas beslist in de tweede helft. Ronald de Jong en Martin van Zaanen openden de score voor UDO, waarna Tom Schui ling de aansluitingsgoal maakte voor Warmunda. Het slotac- coord kwam van Oegstgeeste- naar Ferry van Tol die met zijn treffer de nekslag gaf aan de thuisploeg. MMO - LFC 0-3 (0-2) De LFC-trein komt langzaam op stoom. Trainer Ron de Roode ziet zijn mannen per week beter spelen, zelfs zo vlak na de 3 ok tober festiviteiten. Dries Er Rabt, Gé Tegelaar (pen) en Danny Verplancke schoten raak voor de kanaries. ASC-SJZ0-1 (0-1) Dat de score bij dit duel zo laag bleef mag een wonder heten. Beide partijen verprutsten de mooiste kansen en ook het houtwerk werd vele malen ge test. Uiteindelijk trokken de Zoetwoudenaren aan het lang ste eind, dankzij een goal van Joost Vink. Wassenaar - ROAC '79 4-1 (4- 1) ROAC kwam goed uit de start blokken dankzij een blunder van de Wassenaarse keeper die de bal in eigen doel werkte, maar daarna was het over met de Rippers. Martijn Vermeulen (2x), Dave Buitelaar en Richard Bignell scoorden voor de thuis ploeg, die na de slechte resulta ten van de laatste weken weer een goede wedstrijd speelden. UDWS - Kickers '69 2-2 (1-0) De Kickers behaalden hun eer ste puntje, maar moesten daar voor tot twee maal toe een ach terstand inhalen. Yacha Farha- ne (pen.) en Gary Thompson zetten UDWS op voorsprong, maar door goals van Peter van der Zwaan en Edwin van Witt- marschen eindigde de wedstrijd in een gelijkspel. zoals de laatste wekera het geval was. De st* reerde de koploper r te daden. Pas toen f tien minuten aanbral, de thuisploeg er bovenop. Dat werd meteenP door de scheidsrecht!' dat Brian van Goetlif strafschopgebied wei? haald door René Bal# voor deze actie zijn tir kaart kreeg en moclf ken. Ed van Grieken f penalty rustig in enr stand zes minuten voP lijk. ?l Dat Oegstgeest slf half uur tot goed F staat bleek, kwam \f trainer doordat zijn veel bezig waren met f' van een goal. „Nee, if tevreden met dit gelii had wel meer gewild'? Goeij. „Ik ben blij met ditK Jeroen Brussee dar „Maar als we complf1 geweest, was het h# gegaan", aldus de Lip -coach die door het {f mankracht zelf de If strijd meespeelde. F Leen de Goey vondr mentatie maar onzin; selectie bestaat toch J" man? Wij hebben er|i tien." Brussee: „Door scj en blessures misten \]l as van het elftal. Ml een heel smalle basis] de van ons speelt teu Boys 11." Oegstgeest - Lugdunum 2p Pieter van Schie 0-114Al} Van Schie 2-1. 84. Van Gria Oegstgeest: Bouwman, E_ Broeck, Blankert, Pott Hofi van den Broeck, Van Gritf Budding (56. Hemelaar, ik Pierik, Abma (56. RuygrolH Lugdunum: De Klerk, Groj lemans, Brussee, Van Ha Jonge, Van der Renden, 1: Piemenla), Colle', Van Schtt( Van Berkel fr Geel: Alders, Van Goethe® stede (Oegstgeest), BalemCI longe (Lugdunum) Self Toet. Toeschouwers: 125. L in Tweede nedC jeugd Quick* leiden aad siera fe kl De A-jeugd van Quick Boys liep haar twee de nederlaag op in de eerste divisie. Veen- dam was te sterk voor de mannen van Dirk van Duyn (3-1). Jan Schaap redfë' Een divisie lager had van een 3 oktober-lP verloor op de kikkerpr 5-4 van Volendam. Ir met 3-0 door doelpiF Ramon Zuidervaart, Cr en Roberto Boom. Dr1 de pijp leeg, ook al ba? li am van Vliet nog eer Ook Katwijk verloor.;"'1 taan '20 was met eefp drie punten rijker,F; Merchiz tekende deP Daarna ging het mP burgse Boys bleef inP* divisie koploper do# wijk te verslaan. Na *e zame start won RB? Maurice Beck, Rivi li Peter van der Nol en Pp0 maakten het kwartet!v ten vol. Lugdunum'.'1 eigen huis met 3-1 var cizi Mutlu bracht d'a nog op voorsprong. I FC Lisse op 1-1. Lissjr' chid Oulgout zorgde f' 0. Gijs van Eedenbil met zijn doelpunt voth prise. ARC won met 5| tesse Delft. Michiel 8 met drie doelpunteiF van de wedstrijd. I

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 20