Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Fiscale zaken persoonlijk behandelen? ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN secretaresse m/v Botairco Technics Int. B.V. verkoper buitendienst m/v Botairco SASSENHEIM 2rs- 'ERDAG 4 OKTOBER 1997 Het kan bij de Belastingdienst. \De Belastingdienst zal voor weinig leen onbekende zijn. Door het heffen en linnen van belastingen en premies kan onze samenleving functioneren op het peil waar op we gewend zijn. Hoeveel belasting iedereen betaalt, is in de wet geregeld. De Belastingdienst voert deze wetten uit. j Om dat zo goed mogelijk te doen, is de Belastingdienst onderverdeeld naar doel groepen: particulieren, kleine en middelgrote \ondernemingen, grote ondernemingen en jdouane. Voor iedere doelgroep bestaan hiparte, door het land verspreide eenheden jdie voor hun doelgroep alle belastingzaken behandelen. Belastingplichtigen kunnen daardoor altijd op één adres terecht. De Belastingdienst maakt optimaal gebruik van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van informatietechnologie, logistiek, dienstverlening en personeelsmanagement. Het is een professionele organisatie, die zich kenmerkt door veranderingszin en een open blik naar de maatschappij. Als gevolg van de 36-urige werkweek, de invoering van een aantal nieuwe wetten en de intensivering van de fraudebestrijding ontstaan veel nieuwe banen. jVoor een aantal eenheden, met name in het westen van het land, zoekt de Belastingdienst dan ook gemotiveerde Fiscaal- technische medewerkers op HBO-niveau Cv/m] U behandelt op professionele wijze de fiscale zaken van particulieren of ondernemers binnen een specifieke branche. U streeft er naar dat iedereen aan zijn of haar verplichtingen voldoet. U vertegenwoordigt de Belastingdienst en bent naar buiten een deskundige en dienstverlenende gespreks partner, gericht op fiscaliteit en op de specifieke kenmerken van uw doelgroep. Op basis van uw eigen oordeel legt u zelf standig en actief contact met belasting plichtigen of hun adviseurs. Ondernemers bezoekt u persoonlijk in hun bedrijf. Om uw werk zo goed mogeli|k te kunnen doen, hebt u de beschikking over een veelheid aan achtergrondinformatie en kunt u vanzelfsprekend gebruikmaken van geavanceerde informatiesystemen. In de relatie met de particulieren of onderne mers kan - naast dienstverlening - ook correctie nodig zijn, bijvoorbeeld omdat deze niet (volledig) aan hun verplichtingen voldoen. U doet dat duidelijk, slagvaardig en zorgvuldig. Wat vragen wij van u? Voor deze functie vragen wij een (bedrijfs) ;che opleiding op HBO-niveau: HEAO-FE, HEAO-AC, HEAO-BE, SPD Bedrijfsadministratie of HEAO-MER. Even belangrijk als uw opleiding zijn uw persoonlijke kenmerken. U staat stevig in uw schoenen en bent tegelij kertijd een flexibele teamwerker. U kunt slagvaardig met informatie omgaan, u weet problemen snel en juist te analyseren en u kunt doortastend optreden. U hebt belangstelling voor maatschappelijke ontwikkelingen en u bent in staat om een (goede) relatie met belastingplichtigen op te bouwen. Daarvoor hebt u uitstekende socia le vaardigheden nodig. U bent het gezicht van de Belastingdienst: dienstverlenend, zakelijk, flexibel en integer. Wat staat daar tegenover? Een functie in een organisatie die in bewe ging is, zichzelf doorlopend vernieuwt en waar u volop de gelegenheid krijgt om uw talenten verder te ontwikkelen en uw loopbaan vorm te geven. De Belastingdienst ondersteunt u daarbij: met geavanceerde informatiesystemen, royale faciliteiten om uw deskundigheid te vergroten en met loopbaanbegeleiding. Uw salaris hangt af van uw ervaring en bedraagt maximaal 7267 bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Daarbij komt nog 8% vakantiegeld. Waar kunt u meer informatie krijgen? Schrijf een briefje met vermelding van uw Belastingdienst/CPO, Afdeling Werving, Selectie Loopbaanadvies, Antwoordnummer 9802, 3500 ZJ Utrecht. Vermeld hierbij: 97112/HLDC. Een postzegel is daarbij met nodig. U ontvangt dan een informatieset met daarin meer informatie over de functie en de selectieprocedure. Hoe kunt u solliciteren? In de informatieset bevindt zich een sollicitatie formulier. Stuur dit formulier vóór 1 november naar ons terug. De Belastingdienst heeft als taak de belastingwetgeving efficiënt en integer uit te voeren. We benaderen belastingplichtigen niet alleen met respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. Bij het stafsecretariaat van de afdeling Gynaecologie bestaat een vacature voor een: (0,5 dagtaak) Vac.nr. 97.N.20.40.LD Doelstelling van het secretariaat is het verzorgen van een efficiënte secretariële ondersteuning bij niet-patiënt gebonden taken betreffende onderwijs, onderzoek, organisatie en bij hun patiënt-gebonden taken. Functie-inhoud: - het maken van afspraken, het organiseren van besprekingen: - het bijhouden van agenda en het archief; - organisatorisch meewerken aan en het verzorgen van publicaties, veelal in de Engelse taal; - het verzorgen van brieven; - overige secretariële werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO met (medisch) secretaresse opleiding; -kennis van medische terminologie; -kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; -ervaring met word processing (WordPerfect voor Windows) en slide programms (HG); -actieve houding; - goede contactuele eigenschappen; - bereid cursussen te volgen. De werktijden zijn maandagmiddag en de gehele woensdag en vrijdag.' Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 3.595,- bruto per maand bij een volledige Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. F.M. Holmerhorst (071 - 526 28 71). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. ilL De Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage voorziet in de behoefte aan bloed en bloedproducten voor de behandeling van patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim S0.000 donoren kunnen jaarlijks circa 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceerd ten behoeve van de patiënten zorg. Door middel van het ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusie- technieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan het ontwikkelen van de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken verdeeld over vier locaties, ongeveer 200 medewerkers. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage De Donorcentra van de Bloedbank, gevestigd in Den Haag, Delft en Leiden, verzorgen het gehele proces van keuringen van donoren en het afnemen van bloed. In alle activiteiten staat de vakkundige en veilige manier van het afnemen van bloed in combinatie met een uitstekende serviceverlening centraal. Voor deze Donorcentra zijn wij op zoek naar Donorassistenten (parttime) v/m Wie zoeken wij? Een donorassistent(e) is iemand die uiteenlopende karaktereigenschappen in zich verenigt. Zij of hij is iemand met uitstekende communicatieve eigenschappen, die gemakkelijk contacten legt en mensen op hun gemak weet te stellen. Tegelijkertijd is zij of hij in het werk een "Pietje Precies", iemand die met een uiterste aan accuratesse en gevoel voor hygiëne de strikte voorschriften naleeft, zowel bij het afnemen van bloed en andere paramedische activiteiten als bij de administratieve verwerking. Wat houdt de functie in? De donorassistent(e) is allereerst de gastvrouw/gastheer van de Bloedbank die de donor begeleidt Uw concrete activiteiten zijn toegespitst op keuringen (inclusief het uitvoeren van paramedische metingen), het afnemen van bloed en het verzorgen van alle administratie rond de bloeddonaties. Uiteraard krijgt u voor deze functie een professionele interne opleiding. Welke eisen worden gesteld? Kandidaten beschikken over tenminste een MAVO-diploma met één exact vak. Zij beschikken over administratief inzicht en het vermogen om zeer nauwkeurig en hygiënisch te werken. Zij zijn in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken, hebben gevoel voor tact, uitstekende contactuele eigenschappen en een dienstverlenende en klantgerichte instelling. Belangstelling voor medische zaken is een voorwaarde. Wat bieden wij? Wij bieden een plezierige werkkring in wisselende teamverbanden en werk dat in alle opzichten voldoening geeft. Het met de functie verbonden salaris bedraagt, afhankelijk van de opleiding en relevante werkervaring, maximaal f 3.381,- bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG-functiegroep 25 van de CAO-zieken- huiswezen. De Bloedbank is op zoek naar een aantal parttime medewerkers die in een volledig wisselend rooster variërend tussen de 20 en 28 uur per week verdeeld over 5 dagen zullen worden ingezet. De te werken uren zullen wisselend worden verdeeld van maandag tot en met vrijdag van 7.30 uur tot 21.30 uur. Er wordt in eerste instantie een dienstverband geboden voor de periode van één jaar. Bij goed functioneren zijn er goede vooruitzichten op continuering van het dienstverband. Procedure: Als u geïnteresseerd bent geraakt in een functie als donorassistent(e) kunt u uw brief, voorzien van motivatie en curriculum vitae.vóór 15 oktober a.s. zenden naar dé Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage, ter attentie van Mevrouw H-W.J. Scholten, personeelsfunctionaris, Leyweg 297,2545 CJ Den Haag. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Den Haag Leiden Leyweg 297 Academisch Ziekenhuis 2545 CJ Den Haag Postbus 2184 Tel: 070-308 30 30 2301 CD Leiden Bloed geven... dat doe je met je hart! é\ct cHaa^sche Schouw Hotel Restaurant Het Haagsche Schouw is een 4 sterren hotel met 62 luxe kamers en heeft een a la carte restaurant voor 350 personen en 7 zalen voor feesten en partijen met capaciteit van 650 personen. Voor onze keuken zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok Wij vragen: Diploma SVH 5e jaars restaurantkok Leeftijd tot 28 jaar Ervaring in groot hotel/restaurant gewenst Leermeester diploma gewenst Creativiteit Teamspirit Wij bieden: Uitstekende werksfeer in een jong team: Salaris conform horeca CAO 38 urige werkweek Wisselend dienstrooster Hotel restaurant Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. dhr F. A. Schohaus Voor informatie over deze functie kunt u bellen: 071 5315744 zoekt voor direkt: voor rayon Zuid-Holland Botairco is een landelijk werkend bedrijf met meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van luchtbehandeling, met o.a. luchtreiniging, airconditioning, luchtgordijnen, be- en ontvochtiging in elk denkbare branche. Funktie-inhoud: Na een in werkperiode, waarin je de produkten leert kennen, krijg je de verantwoordelijkheid voor de verkoop in je eigen rayon. Wij vragen: - Commercieel inzicht - Affiniteit met de branche - Enthousiasme, doorzettingsvermogen en een gezonde pioniersgeest. - Aantoonbare ervaring in de buitendienst Wij bieden: - Grondige inwerkperiode - Prima salaris met provisie-regeling - Auto van de zaak - Een zelfstandige baan in een gezond groeiend bedrijf Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief naar: Botairco Technics Int. B.V., t.a.v. de heer J.E.T. Wierema, Postbus 178, 1700 AD Heerhugowaard of bel voor meer informatie naar: 072-5757575. Lucht van \tfer0 klasse .eiden Jeel van Sassenheim is een gemeente met ruim 14.500 inwoners, centraal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. Voor het bureau Openbare Werken, onderdeel de afdeling Openbare Werken en Milieu, zijn wij op zoek naar een enthousiaste bouwkundig medewerker m/v voor 36 uur per week Uw werkveld: U bent verantwoordelijk voor het beheer, onderhoud en toezicht van de gemeentelijke gebouwen. Daarvoor houdt u o.a. beheersplannen bij en stelt u periodieke rapportages op. U bereidt de uitvoering van groot on derhoud voor, maakt voorcalculaties en werkbegrotingen, houdt toe zicht op de uitvoering en begeleidt externe adviseurs. Verder draagt u als energie-coördinator zorg voor het gemeentelijk energiebeheer. Uw profiel: U bent enthousiast en in het bezit van een relevante opleiding mto/hto bouwkunde, aangevuld met ervaring op het gebied van beheer van ge bouwen en technische installaties. Een klantgerichte en dienstverlenende instelling zijn voor ons vanzelf sprekend. Uw perspectief: Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. De gemeente Sassenheim kent goede arbeidsvoorwaarden met flexibele werktijden. Afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f5.119,-- bruto per maand. Daarnaast ontvangt u vakantietoelage van 8% en een eindejaarsuitkering. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij het hoofd van de afdeling Openbare Werken en Milieu, de heer D.W. Diekhuis, telefoon (0252) 24 22 42. Heeft u belangstelling? Zend uw schriftelijke sollicitatie aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organi satie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van vacature nummer IV/9 in de linkerbovenhoek van de envelop. Met name leden uit etnische minderheidsgroepen en gehandicapten worden uitgenodigd om te solliciteren. De reactietermijn sluit op 21 oktober aanstaande. (acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld). Ih Rijnlands Zeehospitiu bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Revalidatie centrum, het Centrum s'oor Hart- en Long- rcvalidatie, het Rijnlands Voorzicningenccntrum en de Mytyl/Tyltylschool "De Vierbot" Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt de revalidatie, de gehandicaptenzorg en het mytyl/tyltylonderwijs. - het voeren van overleg om te komen tot een zo optimaal mogelijke planning; - zorgdragen voor een goede verwerking van informatie; - ondersteunt dc signalerende werkzaamheden t.b.v. managementinformatie. Functie-eisen: - mbo/hbo werk- en denkniveau; - ruime ervaring met administratieve werkzaamheden en geautomati seerde systemen van gegevensverwerking; - inzicht in processen in organisaties; - klant- en servicegerichte instelling; - onder stress kunnen werken in een dynamische omgeving; - flexibel, gestructureerd en accuraat kunnen werken. Het Revalidatiecentrum zoekt voor het Bedrijfsbureau een ervaren planner (m/v) Algemene informatie: Het revalidatiecentrum besta; onder leiding van teamcoördi bestaan uit diverse disciplines pende aandoeningen. De teai walidatieteams it vier multidisciplinair oren en revalidatie-artst behandelen revalidante vorden ondersteund va bureau. Het Bedrijfsbureau kent de volgende onderdelen: planning en medisch secretariaat. Binnen het Bedrijfsbureau is een ontwikkelingsproces gaande waarbij sprake is van implementatie van een nieuw informatie systeem en administratieve organisatie. I het Bedrijfs- Functie-inforniatie: - efficiënt en klantvriendelijk plant lende disciplines in het kader van beschikbare behandelingscapacitt mytyl/tyltylschool "De Vierbot"; - de behandelafspraken vastleggen en van behandelingen van ve het revalidatieplan, in relatie it t.b.v. de kinderrevalidatie e schil— - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Dienstverband: - het betreft een dienstverband voor vooralsnog de duur van één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband; - opname van vakantie is grotendeels gekoppeld aan de schoolvakanties. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer M.L. Straus, teamcoördinator Kliniek/Bedrijfsburo, telefoon (071) 406 01 00; - de sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdag 28 oktober 1997 in de ochtenduren; - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum virae kunt u binnen 10 dagen - onder vermelding van vacaturenummer 97048 - richten aan: Rijnlands Zeehospitium, t.a.v. afdeling Personeel en Organisatie, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 35