Personeel Personeel Personeel zoekt: Ili IMATRANS PEOPLE MANAGER M/V 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Adecca Adeccoi Uitvoerders Trainee m/v Administratief medewerkster/Secretaresse servicemonteurs E&l-installaties m/v instrumentatietechnici inbedrijfsteller E&l-installaties m/v servicecoördinator m/v ZATERDAG 4 OKTOBER 1997 Kamsteeg Auto Plaza in Voorschoten kan zonder te overdrijven worden beschouwd als hèt autobedrijf van de toekomst: uitstraling, stijl, een compleet dienstenpakket en een onderscheidende aanpak in de benadering van de klant leiden nu al - 4 maanden na de opening - tot zeer goede resultaten. Voor dit 'wereldbedrijf' zoekt Kamsteeg een commercieel manager, die verantwoordelijk is voor de autoverkoop en daarbij de Kamsteeg-formule en -filosofie koestert. In Leiden en omgeving zal hij/zij weldra bekend zijn als het 'gezicht' van Autoplaza. Kamsteeg Auto Plaza "Afspraak is afspraak", zeggen ze altijd bij Kamsteeg, en dat werkt: Kamsteeg - met bedrijven in Voorschoten, Alphen a/d Rijn, Katwijk en Leiderdorp (bedrijfs wagens) - groeit door een werkwij ze, waarbij Dienstverlening met een hoofdletter D wordt geschreven. die zowel intern als extern mensen aan zich weet te binden Voor deze topfunctie ben je een ideale kandidaat, als je het verkoopteam in het gareel weet te houden (je bent dus manager) en actief de verkoop weet aan te sturen je bent dus ook commercieel). Daarnaast ben je een representant van een nieuwe generatie dienstverleners (je hebt charisma) en ben je in staat ideeën op het gebied van marketing te ontwikkelen en uit te voeren (pragmatisch en innovatief). Voor jou (HBO-er, tot 35 jaar, met ervaring in de verkoop van duurzame con sumptiegoederen) ligt er bij Kamsteeg Auto Plaza een uitdaging met doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd? Schrijf (binnen 10 dagen) naar PE Advies BV, t.a.v. drs. Pirn Epping, Van Looristraat lb, 3441 AL Woerden. Wil je eerst meer informatie? Bel 0348-433335. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. WASSENAAR WASSENAAR Het Bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Wassenaar vraagt per 1 november 1997 één of twee GROEPSLEERKRACHTEN voor de Christelijke Basisschool „Herenweg", - voor 23 uur in groep 4 en/of - voor ongeveer 2 dagen AD V-invulling in diverse groepen Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij - uit overtuiging kiezen voor het Christelijk onderwijs - inventief en creatief zijn - over goede contactuele eigenschappen beschikken Informatie kan worden ingewonnen bij de directeur de heer N. Visscher tel.: 070-5114223 (5111633 privé) Sollicitaties binnen 2 weken richten aan Mevrouw E. v.d. Vis, secretaris van het bestuur, van Bellelaan 21, 2241 BB Wassenaar. Centrale Dienst Informatievoorziening De Centrale Dienst Informatievoorziening (CDIV) van het Academisch Ziekenhuis Leiden (AZL) verzorgt de geautomatiseerde informatieverwerking en informatievoorzie ning. Naast de zorg voor de dagelijkse gang van zaken, hoort daarbij ook het voorberei den van het beleid binnen het AZL inzake automatisering, informatievoorziening en data- en telecommunicatie. Binnen het AZL is automatisering één van de speerpunten. Binnen de CDIV is de groep 'Centrale Faciliteiten' verantwoordelijk voor het beheer over de centrale systemen en een complex netwerk met op dit moment meer dan 2500 aansluitingen. In teamverband werken systeem- en infrastructuurspecialis ten intensief samen om deze omgeving te beheren en verder uit te breiden. Daarbij worden hoge eisen aan beveiliging en beheer gesteld. Door uitbreiding van werk zaamheden binnen de dienst, is momenteel plaats voor een ambitieuze: medewerker m/v (voor de groep systeem-, databank- en operationeel beheer) Vac.nr. 97.R.32.40.LD Functie-inhoud: Draagt in teamverband zorg voor: - de continuïteit van de centrale systemen en netwerken; - operationele taken, waaronder verwerking van de geproduceerde uitvoer; - de integriteit en beveiliging van de centraal opgeslagen-gegevens (databank); - implementatie, testen en beheren van sys- teemdelen en netwerken; - schrijven van documentatie en gebruikers handleidingen. Functie-eisen: - een afgeronde relevante opleiding of erva ring op HBO-niveau; - kennis van systeemprogrammatuur en net werktechnologie; - bekendheid met de ITIL-systematiek; - klantgerichte instelling; - goed kunnen werken in teamverband; - bereidheid tot participatie in bereikbaar heidsdiensten; - kennis van (o.a.) UNIX en ORACLE is een pre. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op vast dienst verband. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 4.941,- bruto per maand (schaal A8 RRAZ) bij een full-time dienstverband, afhankelijk van ervaring. Informatie: nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer B. Vissers, projectleider Centrale Faciliteiten (071 - 526 32 55) en door de heer E.L.A. Flikkenschild, hoofd Centrale Faciliteiten (071 - 526 28 55). Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Informatie is ook op te vragen op de home page van het AZL: http://www.azl.nl Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Morssingel 7 2312 AZ Leiden Telefoon (071514 42 46 Personeelsdiensten Telefax 1071151302 m Schoonmakers/technische hulpkrachten m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. Je gaat werken op locaties waar brand en waterschade is geweest. Het werk bestaat uit schoonmaakwerk en sjouwwerk. Ben je geïnteresseerd, voor langere tijd beschikbaar en steekje graag de handen uit de mouwen? Dan vertellen wij je graag meer over deze afwisselende baan. Ook mensen die een aantal dagen per week beschikbaar zijn, kunnen reageren. Mts'ers elektronica m/v Voor een relatie in Zoeterwoude. Het werk bestaat uit het reconditioneren van elektronische/mechanische apparatuur na schade. Mechanische bekwaamheid is een absolute vereiste, evenals een rijbewijs. Heb jij er geen moeite mee om buiten kantooruren te werken? Kom dan snel langs. Verdelers m/v Voor de Bloemenveiling Flora. Vroege vogels die van maandag tot en met vrijdag van 6.15 tot ongeveer 11.00 uur willen werken in de verdeelhal van de veiling. Het werk bestaat uit het verdelen van de geveilde bloemen, dit doe je met een elektrisch opstaptruckje. Het werk is voor langere tijd. Ook mensen die maar een aantal dagen of een aantal uren beschikbaar zijn, kunnen reageren op deze functie. Dit werk is ideaal voor studenten, herintreders of voor iedereen die wat wil bijverdienen. Kom dus snel langs! Schoonmakers m/v Voor diverse opdrachtgevers in Leiden. Enthousiaste schoonmakers die in de avonduren aan de slag willen voor langere tijd. Interesse? Schrijf je snel bij ons in! Voor OU doenwiim00r i dan jJ verwacht! Heem bouw zoekt bouwkundigen Heembouw is een gerenom meerd bouwbedrijf met zeer uiteenlopende opdrachtgevers. Daardoor bouwen wij in alle segmenten van de markt. Door een gecontroleerde maar gestadige groei kunnen wij onze medewerkers voldoende perspectieven op doorstroming naar andere functies bieden. Uw LOOPBAAN U start met een interne opleiding door het gehele bedrijf, waardoor u in enkele jaren wordt opgeleid tot zelfstandig uit voerder. Gevraagd Bouwkundigen met een MTS of HTS- opleiding; Enige ervaring is een pré, maar niet noodzakelijk; Enthousiaste mannen en vrouwen met een praktische, mensgerichte instelling; Leeftijd ongeveer 25 jaar geboden Een zelfstandige, afwisselende loop baan met daarbij behorende verant woordelijkheden; Een passend salaris en goede se re arbeidsvoorwaarden. Kiest u voor een carrière bij Heem Stuur dan binnen twee weken tatiebrief aan de heer J.A. van Seg hoofd Personeel en Organisatie. Een psychologisch onderzoek ma| uit van de selectieprocedure. Heembouw BV, Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen Telefoon 071 331 91 06. uw-6 113Bi Heembouw een rijke historie, een zekere toekomst. Huizen verzekeringen financieren De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Krullevaar per EMlilOPVANGf I december een GROEPSLEID(ST)ER voor 32 uur per week voor twee groepen kinderen van 1,5 tot 4 jaar. Ben jij degene die wij zoeken? Dan heb jij: - ervaring in het werken met kinderen - pedagogisch inzicht - oog voor sfeer - zin in deze baan en wil je er iets van maken, zeker ten opzichte van contacten met ouders, collega's en directie - een grote inzet en enthousiasme - liefde en een warm gevoel voor kinderen - een gericht MBO-diploma. Wij bieden: - een leuke werkplek met volop (leer)mogelijkheden - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Kinderopvang (minimaal 261 I,- en maximaal 3285,- bruto per maand bij een volledige (36 uur) werkweek). - een uitdagende baan in 2 peutergroepen in de leeftijd van 1,5 tot 4 jaar. Telefonische inlichtingen over de functie kunnen worden opgevraagd bij Cor Kuyt of Sjanet van Niekerk, dagelijks tussen 9.00 en I 1.00 uur, tel.:071-5157466. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, vóór 16 oktober 1997 richten aan kindercentrum Krullevaar, t.a.v. de sollicitatiecommissie, Anth. Duycklaan 13, 2334 CE Leiden. Hr HIJSWERKTUIGEN Imatrans B.V. is een klein wereldwijd exporterend technisch bureau, gespecialiseerd in de verkoop, ontwerp en productie van elektrisch, hydraulisch en lucht aangedreven lieren voor scheepvaart en industrie. Wij zoeken op zeer korte termijn een: De belangrijkste taken zijn: Typewerkzaamheden t.b.v. correspondentie, facturen, faxen, offertes etc. in de Nederlandse en Engelse taal Alle voorkomende secretariële werkzaamheden Bekend met Microsoft Office (Word excel) Boekhouding; invoeren van debiteuren crediteuren bank en giro Aannemen telefoon, als het visitekaartje van ons bedrijf, in de Nederlandse, Duitse en Engelse taal Ruime mate van zelfstandigheid en eigen initiatief Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker met het volgende profiel: Commercieel gevoel Middelbare opleiding (HAVO/MEAO) Secretaresse opleiding met enige jaren ervaring Gezien de zelfstandige functie en gevraagde kantoorervaring verwachten wij dat u minimaal 25 jaar bent. Naast afwisselende werkzaamheden in een modern kantoor, bieden wij voor de juiste medewerkster zeer goede arbeidsvoorwaarden en een uitstekend salaris. Bij voorkeur uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto richten aan; Imatrans B.V., Postbus 569, 2400 AN te Alphen a/d Rijn. Voor nadere informatie, tel. 0172-439806, dhr. R. Groenendijk (na 16.00 uur). Ergon bv, deel uitmakend van HMI, Hollandsche Maatschappij Installatietechniek bv, groepsmaatschappij van HBG, Hollandsche Betongroep nv, Is een slagvaardig en veelzijdig bedrijf met circa 700 medewerkers en 13 vestigingen. Ergon ontwerpt, levert. Installeert en onderhoudt elektrotechnische installaties In de sectoren utiliteitsbouw en industrie. Ergon bv is ISO 9001 en VCA* gecertificeerd en hecht grote waarde aan kwaliteit en veiligheid. Wilt u van werkomgeving veranderen of bent u toe aar de volgende stap? Vanwege uitbreiding van onze activiteiten in de regio Amsterdam, Leiden en Utrecht zoekt Ergon kandidatenL voor de functies: In overleg met de servicecoördinator voert u installatie- inbedrijfstellings-, reparatie- en servicewerkzaamheden uit aan elektrotechnische en telematica-installaties bij klanten. Verder zorgt u voor teamwork binnen de toegevoegde groep medewerkers en u houdt de materiaalbehoefte, werkrapporten en project- dodumentatie bij. Voor deze functie bent u in het bezit van een MTS-E en/of VEV-tsi/tbi-diploma, danwel studerend hiervoor. Een ruime ervaring in de branche in een vergelijkbare functie is gewenst. U bent verantwoordelijk voor het adequaat [laten] 1 uitvoeren van test-, beproevings- en 1 inbedrijfstellingswerkzaamheden volgens de algemene en projectgebonden kwaliteits- en veiligheidseisen, J Verder heeft u kennis van proces-, analyser- en enkele besturingssystemen en u heeft ervaring met het kalibreren van instrumenten en controlvalves. Storingen kunt u zelfstandig oplossen. U rapporteert aan de projectleider en verleent ondersteuning bij het opstellen van project-, kwaliteits- en veiligheidsplannen! en verzorgt de overdracht van projecten. Diverse jaren ervaring als technicus in de chemische en petrochemische industrie is een must. U heeft een voltooide MTS-opleiding meet- en regeltechniek of een gelijkwaardige opleiding met aanvullende opleidingen. Leeftijd circa 30-40 jaar. Als servicecoördinator bent u verantwoordelijk voor hef onderhouden van contacten met opdrachtgevers, adviseurs, architecten en overheden over de lopende Service- Onderhoud-werkzaamheden. U maakt de benodigde calculaties en offertes. Naast het uitvoeren van de toegewezen werkzaamheden binnen de daar voor gestelde budgetten en rendementen stuurt u ook[ de chefmonteurs, servicemonteurs en technici aan. U woont projectvergaderingen bij en behartigt hierin de belangen van Ergon adequaat. Daarnaast ziet u toe op de naleving van vastgelegde procedures en instructies betreffende kwaliteit, veiligheid en milieu. Functievereiste is een opleidingsniveau HTS-E, danwel MTS-E aangevuld met vakgerichte vervolgopleidingen. U beschikt over ervaring in de elektrotechnische installatiebranche en heeft een sterk organisatievermogen en commerciële affiniteit. Bekendheid met geautomatiseerde projectbeheersing. Leeftijdsindicatie 30-45 jaar. Indien u belangstelling heeft voor deze vacature stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar Ergon bv, ter attentie van de heer L.J.M. Bosland, personeelsfunctionaris, 1 Postbus 111, 7300 AC Apeldoorn. Wilt u eerst meer weten, neem dan tijdens kantooruren contact op met de heer Bosland, telefoon 020 6068217. m 1111

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34