Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Je toekomst bouwen op Oegstgeest gemeente. Fiscale kennis dagelijks in praktijk brengen? Wat moetje daarvoor missen? Een geregeld leven zit er niet in. En menige voetbalwedstrijd op tv gaat aan je neus voorbij. Want als verzekeringsadviseur van Noord-Braband Verzekeringen werk je soms op zeer onregelmatige tijden In je eigen omgeving. Vanuit je eigen huis. Dat is in het begin natuurlijk wel even wennen In de eerste plaats voor jezelf. Maar ook je huisgenoten moeten er tegen opgewassen zijn. Wat krijg je ervoor terugWe vragen heel wat, maar er staat ook veel tegenover. ZATERDAG 4 OKTOBER 1997 De Belastingdienst zal voor weinig mensen een onbekende zijn. Door het heffen en innen i on belastingen en premies kan onze samenleiing functioneren op het peil waarop we gewend zijn. Hoeveel belasting iedereen betaalt, is in de wet geregeld. De Belastingdienst voert deze wetten uit. Om dat zo goed mogelijk te doen, is de Belastingdienst onderverdeeld naar doelgroepen: particulieren, kleine en middel grote ondernemingen, grote ondernemingen en douane. Voor iedere doelgroep bestaan aparte, door het land verspreide eenheden die voor hun doelgroep alle belastingzaken behandelen. Belastingplichtigen kunnen daardoor altijd op één adres terecht. De Belastingdienst maakt optimaal gebruik van de nieuwste ontivikkelingen op het gebied van informatietechnologie, logistiek, dienstverlening en personeelsmanagement. Het is een professionele organisatie, die zich kenmerkt door veranderingszin en een open blik naar de maatschappij. Als gevolg van de 36-urige werkweek, de invoering van een aantal nieuwe wetten en de intensivering van de fraudebestrijding ontstaan veel nieuwe banen. Voor een aantal eenheden, met name in het westen van het land, zoekt de Belastingdienst dan ook gemotiveerde Het kan bij de Belastingdienst. Fiscaal- technische medewerkers op MBO-niveau (v/m) In samenwerking met collega's behandelt u de fiscale zaken van particulieren of ondernemers binnen een specifieke branche. U streeft ernaar dat iedereen aan zijn of haar verplichtingen voldoet. U vertegenwoordigt de Belastingdienst en bent naar buiten een deskundige en dienstverlenende gesprekspartner, gericht op fiscaliteit en op de specifieke kenmerken van uw doelgroep. U legt zelfstandig en actief contact met belastingplichtigen of hun adviseurs. Soms bezoekt u ondernemers persoonlijk in hun bedrijf. Om uw werk zo goed mogelijk te kunnen doen, hebt u de beschikking over een veelheid aan achtergrondinformatie en kunt u vanzelfsprekend gebruik maken van geavanceerde informatiesystemen. In de relatie met de particulieren of onderne mers kan - naast dienstverlening - ook correctie nodig zijn, bijvoorbeeld omdat deze niet (volledig) aan hun verplichtingen voldoen. U doet dat duideli|k, slagvaardig en zorgvuldig. Wat vragen wij van u? Voor deze functie vragen wij een economische of juridische opleiding op MBO-niveau: MEAO-Bedrijfsadministratie, MEAO-Eco- nomisch-juridisch of de MBO-plus opleiding, studierichting-accountancy. Als u uzelf door middel van het volgen van de fiscale modules I en II hebt gespeciali seerd, is dit een belangrijk voordeel. Even belangrijk als uw opleiding zijn uw persoonskenmerken. U bent een flexibele teamwerker. U weet problemen snel en juist te analyseren en u kunt doortastend optreden. U hebt belangstelling voor maatschappelijke ontwikkelingen en u bent in staat om een (goede) relatie met belastingplichtigen op te bouwen. Daarvoor hebt u uitstekende sociale vaardig heden nodig. U bent het gezicht van de Belastingdienst: dienstverlenend, zakelijk, flexibel en integer. Wat staat daar tegenover? Een functie in een organisatie die in beweging is, zichzelf doorlopend vernieuwt en waar u volop de gelegenheid krijgt om uw talenten verder te ontwikkelen en uw loopbaan vorm te geven. De Belastingdienst ondersteunt u daarbij: met geavanceerde informatiesystemen, royale faciliteiten om uw deskundigheid te vergroten en met loopbaanbegeleiding. Uw salaris hangt af van uw ervaring en be draagt maximaal ƒ5691 bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Daarbij komt nog 8% vakantiegeld. Waar kunt u meer informatie krijgen? Schrijf een briefje met vermelding van uw naam en adres en stuur dit aan: Belastingdienst/CPO, Afdeling Werving, Selectie Sc Loopbaanadvies, Antwoordnummer 9802, 3500 ZJ Utrecht. Vermeld hierbij: 97111/HLDC Een postzegel is daarbij niet nodig. U ontvangt dan een informatieset met daarin meer informatie over de functie en de selectieprocedure. Hoe kunt u solliciteren? In de informatieset bevindt zich een sollicitatieformulier. Stuur dit formulier vóór 1 november naar ons terug. De Belastingdienst heeft als taak de belastingwetgeving efficiënt en integer uit te voeren. VJe benaderen belasdngplichtigen niet alleen met respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. Gevraagd pachter vaar Kantine Sporthal Warmond In de recreatiegemeente Warmond wordt een nieuwe sporthal gerealiseerd. De sporthal is fraai ingepast in de woonwijk Endept In de hal zal overdag voornamelijk gesport worden door de 3 Wj mondse scholen en 's avonds door verenigingen. De hal is qua grootte geschikt voor handbal en zaalvoetbal. Het reeds ingerichte horecadeel zal worden verpacht. De pachtp zal in nader overleg worden bepaald. De openstelling van het ha cagedeelte zal zijn van 17.00 uur tot maximaal 01.00 uur. De hor( cavoorziening in de sporthal is gericht op het gebruik door sportt Bij evenementen en activiteiten is openstelling ook gewenst. 1 Als toekomstige pachter dient u in bezit te zijn van de benodigdj diploma's (SVH, middenstandsdiploma, etc.). Graag vermelden uw reaktie welke relevante diploma's u heeft. Geïnteresseerden kunnen voor 24 oktober 1997 een schriftelijke reactie sturen aan het college van Burgemeester en Wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Voor nadere infa matie kunt u contact opnemen met het sectorhoofd Burgerzaken heer G. Kleijheeg. De gemeente Oegstgeest is op zoek naar een een groepsleraar m/v De functie U werkt als groepsleraar voor het openbaar onderwijs in Oegstgeest. U zult werkzaam zijn aan de openbare basisschool Oudenhof-Bokkesprong in groep 8 voor 38 uur per week. Uw profiel U bent een enthousiaste, sportieve collega met een flexibele instelling. U functioneert goed in een team, maar eigen initiatieven zijn u zeker niet vreemd. Als u ervaring heeft met het gebruiken van computers en het lesgeven in de bovenbouw zijn dat voor ons pre's. Informatie Voor meer informatie kunt u onder schooltijd telefo nisch contact opnemen met de heer H. Wegter, directeur van de o.b.s. Oudenhof-Bokkesprong, tel. (071)51 77 066. Reacties Uw sollicitatie kunt u binnen 7 dagen sturen naar de gemeente Oegstgeest. t a v. de afdeling Welzijn en Onderwijs. Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Oegstgeest voert een actief beleid om meer leden van etnische bevolkingsgroepen en gehandicapten in dienst te nemen. Bij gelijke geschiktheid voor de functie gaat onze voorkeur uit naar kandidaten uit die groepen. Wij nodigen hen nadrukkelijk uit om te solliciteren. De gemeente bi als schoolbesti van het openba basisonderwijs Daarnaast treft binnen de gemeente nog j 4 bijzondere basisscholen, a school voor speciaal onden (ZMOK). schole voor voortgeze\ hoger onderwij en beroepsopia dingen. Alles draait van het ene moment op het andere om verzekeringen, hypotheken en financieringen. Dat vraagt om zelfdiscipline, commercieel gevoel en overtuigingskracht. En last but not least: om uitstekende sociale vaardigheden. Je krijgt een gedegen opleiding, een auto van de zaak en een praktische laptop boordevol moderne 'verkooptools'. Een financiële investering is niet nodig. Maar je moet de eerste acht maanden wel genoegen nemen met een beperkt aanvangssalaris. Een inkomen van tenminste f75.000,- is normaal gesproken binnen 3 jaar zeker haalbaar. En als je 't goed doet, stijgt je provisie snel. Ben je rond de 25 jaar en zoek je een zelfstandige baan waar toekomst in zit? Ben je bereid om daarvoor het een en ander op te offeren? Heb je een opleiding op minimaal MBO-niveau, commerciële werkervaring en een rijbewijs? Overtuig ons dan snel van je kwaliteiten en stuur je brief met c.v. aan de afdeling Personeelszaken van Noord-Braband Verzekeringen, Postbus 10, 5140 BA Waalwijk. Er zijn op dit moment vacatures in de volgende werkgebieden Leiden, Leidschendam en Gouda. Noor raband V E R Z RINGEN Noord-Braband Verzekeringen (215 medewerkers) is een dochteronderneming van Delia Lloyd Verzekeringsgroep NV en biedt via haar eigen netu-erk een compleet verzekeringspakket voor particulieren die persoonlijke aandacht en 24-uurs service op prijs stellen We werken volgens het principe van integrale marktbewerking Dal wil zeggen dat de klant in het hele proces van marketing, verkoop en service centraal staat

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28