RECORDOPBRENGST MODERNE KUNSTVEILING FORMULE 1TERUGOP ZflNDUOORT GRATIS Leiden, Automobielbedrijf "Rijnland" B.V, 071 - 5813151. Leiderdorp, Automobielbedrijf "Rijnland" B.V, 071 - 5813111. Lisse, Van Kalmthout Van Niel B.V, 0252 - 4190 51. Fiesta Ghia Een klasse apart Hij heeft het allemaal - de stijl, het comfort en de dyna miek die horen bij het exclu sieve Ghia-label. Zijn smaak volle uiterlijk spreekt voor zichzelf. Daarbij zorgen de motoren voor souplesse. En het weldadige interieur zorgt voor extra cachet. Tot de standaarduitrusting van de Fiesta Ghia behoren onder meer: Stuurbekrachtiging Stoffen Alpine/Kestrel be kleding op stoelen en zijpanelen Afwerking met houteffect rond instrumen tenpaneel Centrale ver grendeling met sleutel - verlichting Met leer bekle de versnellingspookknop Elektrisch bedienbare voor- portierruiten Kaartlees- lampjes Uitschakelvertra ging binnenverlichting •Van binnenuit ontgrendelbare achterklep. I Cool Sound Pakket, Airco Easy Sound System op Fiestaen Escort voor f990,-. Ford Dealer beschikt over bijzondere gave HEL. Sinds hij zaterdag in Tiel is geweest, beschikt een Ford Dealer, die verder ano niem wenst te blijven, over een bijzondere gave: de zgn. hoge teruggave. Klanten die met hun oude auto bij hem geweest zijn verklaarden alle maal met een nieuwe Ford naar huis gereden t€ zijn, nadat zij een onverwacht hoge inruilpremie voor hun oude auto gekregen hadden. Het verschijnsel heeft zich in middels onder alle Ford Dealers verspreidt. I FORMULE 1 POSTER BIJ UW FORD DEALER De Ford Dealer heeft gratis één poster van de FI liggen Wacht niet te lang, op is op! HET WEER: Aanhoudende aanbiedin gen verwacht. Bij alle Ford Dealers regent het aanbiedingen. Dit weer beeld blijft voorlopig on gewijzigd, mede dankzij ëen hoge-verkoopdruk- gebied dat zoals meestal rond deze tijd van het jaar over dealerland trekt. H B 5-deurs C Wagon •J0IB0Q pjoj ©p fiq nu uo6b/w O0puo]/\l u© sm0p-g 'sm0p-f? iooa sfud 1103 qsmf 0upaRe ufiz o u© g V Elke twee jaar een nieuwe Ford zonder veel geld in uw auto te steken? Dat kan, dankzij Ford Options. Het gaat als volgt: u zoekt een nieuwe Ford uit, en u krijgt van de dealer een gegarandeerde mini mum waarde. Dat bedrag wordt - samen met een eventuele aanbetaling of inruil - van de prijs afgetrokken. U hoeft dus slechts het verschil te betalen in lage maandbedragen. Op die manier bent u veel voordeliger uit. Wilt u meer weten over Ford Options, ga dan eens praten bij de dealer. Hij heeft er ook een speciale brochure over. FORD IN BEDRIJF De Transit met luxe dubbele cabine is niet alleen zakelijk maar ook privé een fantastische wagen. Hij is verkrijgbaar vanaf f 35.090,- exclusief B.T.W. Voor dat bedrag is deze Transit standaard al voorzien van onder andere elektrische ramen vóór, elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, centrale deurvergrendeling, console met kaart- leeslampjes, in hoogte verstelbare hoofd steunen, gordels voor en achter en een prachtige bekleding. Op alle Transits (grijs kenteken) - behal ve op die met koelwagenpakket - krijgt u van de Ford Dealer momenteel alle opties voor half geld. Er is al een Transit vanaf f 26.290,- (excl. B.T.W.incl. 2.000 gulden korting). De Ford Escort Van is nu ook verkrijgbaar met een ijzersterke 70 pk Turbodiesel. De beproefde Ford Escort Van is er nu vanaf f 20.990,- (excl. B.T.W.). Inclusief stuurbekrachtiging* en airbag. Nu gratis optie-pakket: Metaallak plus Easy Sound System, f niet op 1.31. benzine) De Ford Courier Van, standaard met stuurbekrachtiging, airbag, metallic lak en Comfort Pakket, is nu verkrijgbaar vanaf f 16.990.- (excl. B.T.W.). Voor slechts f 490,- extra heeft u er een air conditioning, getint glas, voorruitver- warming en een Easy Sound System bi]. Voor meer informatie over Ford bedrijfswagens is er nu een apart nummer: Bel gratis voor documentatie of een proefrit in het Ford model van uw keuze: FORD KORT Fiesta RS Gratis Formule 1 poster bij de Ford Dealer. De Ford Dealers, die doen wat. Eerste jaargang, nummer 3. Week 40. Dealer-editie. (Advertentie) Ford Nederland B.V., Postbus 795, 1000 AT Amsterdam. Op de Ford Galaxy 2.3 16V en de 2.8 16V levert de Ford Dealer nu zonder meerprijs een automatische transmissie ter waarde van f 4.000,- In samenwerking met Cosworth heeft Ford voor de Galaxy een volledig nieuwe 2.3 16V motor met dubbele balansas sen ontwikkeld. De dubbele balans assen heffen vrijwel elke trilling op. Bovendien levert de motor al bij een laag toerental een enorme kracht. Deze combinatie van kracht en soevereine stilte resulteert in een formidabel rijge drag, dat doorgaans alleen voorbehou den is aan zescylinders. Ie wordt meteen verliefd op zijn pittige karakter De meest sportieve Fiesta is onder meer uitgerust met: Achterspoiler in carrosse- riekleur Mistlampen voor Sportstoelen voor Spor tief instrumentenpaneel met rode wijzers op witte platen Sportieve afstelling onder stel Toerenteller Stuurbe krachtiging op 1.4 ZETEC SE Brede 185/55 R14 banden (i.c.m. stuurbekrachtiging) Welke Mondeo model1998, met standaard Airco en Easy Sound System kost f39.990,-? A 4-deurs OEMERS WINNEN STUUD OM MACHT OVER HET STUUR Bel gratis voor meer informatie 0800-0516 Stuurbekrachtiging, elektrisch bedienbare ramen vóór en centrale portiervergrendeling. DEVENTER. Na wekenlange besprekingen die vaak tot diep in de nacht werden gevoerd, hebben de Ford- Dealers de finitief de strijd om de macht over het stuur gewonnen. Het eerste resultaat van deze over winning is al direct zichtbaar in de aanbieding van het Power Pack bij aanschaf van een nieuwe Fiesta. Dit pakket bestaat uit stuurbekrachtiging in combinatie met elektrische ramen en centrale portierver grendeling. Dit alles voor de Power Pack op Fiesta f990,-. AMSTERDAM. Bij een vei ling van moderne kunst in het gerenommeerde veiling huis Henry's heeft een Ford Ka, standaard voorzien van airbag, gordelspanners, ver sterkte kooiconstructie en Easy Sound System, het re cordbedrag van f 126.000,- opgebracht. De koper, die over de tele foon bood, wenst anoniem te blijven, maar het vermoe den bestaat dat het om de Ja panse verzamelaar Ryuichi Tamagochi gaat. Gezien de populariteit van de Ka kwam het recordbdrag niet geheel ZANDVOORT. De Escort For mule 1 Edition werd vrijdag 19 september jongsdeden door Jos Verstappen voorge steld aan de pers. Deze spe ciale Escort is er in één uitvoering, met één specifica tie, in één kleur en met één prijs. Hij wordt aangedreven door een 1.8 16V Ford motor die goed is voor 115 pk. De 500 genummerde exempla ren zijn uitgevoerd in State Blue metaallak. Zij staan op brede 195/50 banden die om 15-inch lichtmetalen Fl- velgen liggen. Dat het circuit van Zandvoort de uitgelezen plaats was voor de introduc tie van deze speciale Escort, bleek wel toen Jos liet zien wat een ervaren coureur met de F1 Edition kart doen. De race-eigenschappen van de F1 Edition werden door Jos volledig benut en hij was zeer onder de indruk. Al leek de volop aanwezige pers soms nog meer onder de in druk van het comfort en de luxe uitstraling van de F1 Edition. Na een dag trainen met Jos (iets wat overigens iedere koper van de F1 Edi tion krijgt aangeboden) von den ook zij dat de Escort F1 Edition zijn naam eer aan doet. De F1 Edition is uitgerust met zeer aantrekkelijke extra specificaties, waaronder: airconditioning Easy Sound System 5000 met vier speakers een veiligheids pakket bestaande uit: een passagiers-airbag en hoofd steunen achter RS styling- pakket dashboardpaneel in carrosseriekleur aluminium versnellingspookknop. Gezien alle extra's zou de F1 Edition f 41.990,-moeten kosten Maar bij deze unieke uitvoering hoort ook een unieke prijs: f 38.990,- prijs van f 990,-. Vooral over deze prijs liepen de gemoede ren /oms hoog op. Sommige dealers vonden het onverant woord om het Power Pack voor zo'n lage prijs aan te bie den, maar onder druk van de achterban zijn ook zij uitein delijk gezwicht. De Fiesta kon zich qua veiligheid al uitste kend meten met zijn grotere concurrenten. Ook qua rijei- genschappen en comfort ont stijgt hij definitief de klasse van kleine auto's. H onverwacht. Volgende maand worden er 6 Ka's geveild bij Henry's. B Alle prijzen zijn excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. De in deze advertentie afgebeelde auto's kunnen voorzien zijn van extra accessoires die niet bij de adviescatalogusprijs zijn inbegrepen. Uw Ford Dealer informeert u graag over de exacte standaardspecificaties.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28