prins Berckenkamp yoelt zich koning "Joordwijk verzuimt Maassluis genadeklap te geven Scheveningen eindelijk te sterk voor FC Lisse: 1-0 Zaterdagamateurvoetbal Rijnsburg op zesde plaats Richting Katwijk9 speelt Quick Boys beter AANDAG 29 SEPTEMBER 1997 WIJK ROB ONDERWATER OHf Wil l t M M'lf RPIII i'"1 '<:Ai,-|i>-I l'l i HH KOHONI'I KW-\ I I i thur van Orssagen had na twee weken toeven bij ARC ;t van heimwee. Hij kende er niemand. De stapavond, n gewoonte bij zijn oude club UVS, was not-done in Al en aan den Rijn. Diep in zijn hart dacht de verdediger: faar ben ik aan begonnen'. Van Orssagen zette toch or en heeft zijn draai inmiddels gevonden. Net als [C. Na vier wedstrijden is roodzwart met 12 uit 4 duels ploper in de serie A van het zaterdagvoetbal. gevolg. Dat is wennen in het niet bepaald met aansprekende resultaten verwende Alphen. ARC maakte Katwijk het voet ballen onmogelijk. John van der Meer werd voortdurend voor de voeten gelopen door Maurice Balkhoven en kon de aanvalslijn nimmer voeden met zijn pas ses. Voor trainer Kootwijk was het een bittere tegenvaller dat zijn ploeg het toen niet over een andere boeg gooide. „We heb ben een elftal dat veelzijdig is, maar niemand die de hand schoen oppakte." Erger, naarmate de wedstrijd vorderde speelde Katwijk ver stoppertje. Het had geen ant woord op het taaie, fysiek sterke tegenspel van de tegenstander. Het aanvalstrio De Ridder- Zwaan-Raven werd volledig lamgelegd terwijl Marcus Kea- ne, de revelatie van de afgelo pen competitiewedstrijden, door Wim Westenberg uit de wedstrijd werd gespeeld. De 0-1 van Fabian Gelder blom in de 55ste minuut kwam niet eens als een verrassing. Katwijk was in de eerste helft veelvuldig aan de bal geweest, maar de ploeg had niet één uit gespeelde kans kunnen creëren. ARC toonde zich slagvaardiger, al kwam bij de openingstreffer De Krom moest Katwijk er £e™erdag met 0-2 aan geloven, de zege viel niets af te din- De Alphenaren speelden t oogstrelend, maar er liepen voetballers die voor elkaar or het vuur gingen. In al die en dat ARC de kustplaats 'KL ideed was dat wel anders. ?ood en beschouwde de Racing h als het lelijke eendje en liet altijd gewillig naar de chtbank leiden. Met Wim rckenkamp aan het trainers- •r is de wind uit een andere ek gaan waaien, trthur van Orssagen is een lonent van dat beleid. ARC 'hen 'elt zoncler franje, maar het it tot op de bodem. Van Ors- jen wist zaterdag Marco de Ider tegenover zich. De links- iten is een van de toppers in amateurvoetbal. Tegenstan- s worden soms wanhopig 'KLkde fantastische bevliegin- van de Noordwijker, maar 'ik'9i Orssagen legde De Ridder T{"e ledig aan banden. „We heb- i een leuke ploeg, zonder uit- iproken verdettes", zegt Vart isagen. „De sfeer is goed en zijn bereid om keihard voor aar te werken." Twaalf pun- uit vier wedstrijden is het het nodige geluk om de hoek kijken. Gelderblom struikelde toen hij Hugo van Duyn wilde beproeven. De Katwijk-doel man werd daardoor op het ver keerde been gezet en zag de bal via de binnenkant van de paal in het doel verdwijnen. Een kwartier later zette de volledig vrijgelaten Ard Blok zijn hoofd tegen een door Fabian Gelderblom verstuurde bal. Het leer verdween achter de weder om kansloze Van Duyn. Katwijk stond erbij en keek ernaar. Pas tien minuten voor tijd maakte de thuisploeg aanstalten om het verloren terrein te herwinnen. Dat was rijkelijk laat. Het offen sief liep op niets uit omdat de overtuiging ontbrak. Invaller Al- bert de Haas zag kans om voor voor open doel te missen. De meeste toeschouwers waren op dat moment gedesillusioneerd naar huis gegaan. Hun ploeg had danig teleurgesteld. Trainer Kootwijk trok lering uit de ne derlaag. „Ik denk dat we volgen de week tegen Veen een ander Katwijk te zien krijgen." Wim Berckenkamp genoot bij het aanschouwen van zijn feest vierende ploeg. Vorige week was hij nog prins, zaterdag voel de de oefenmeester zich ko ning. „Voetbal is een simpel spel. Als iedereen zich aan zijn taken houdt en bereid is om voor elkaar te werken, kun je veel bereiken." Katwijk: Van Duyn: Pronk (77 Rob bers). Van Zeist. Van der Meer, Kwestro; Oudshoorn. Keane (77. De Haas), Van der Plas; Raven, Zwaan. De Ridder. ARC: Admiraal; Van Orssagen (85. De Roo), Langemaat, Balkhoven. Koster: Jansen. Westenberg, Ard Blok; Gelder blom. Bos (78. Braam), Meijering. BROUWER DE KONING het schaamrood op de ka- is Noordwijk teruggekeerd Maassluis. Hoewel de man van Ruud Bröring zaterdag vervelens toe de kans kregen met drie punten in de bus te ppen, weigerden zij Excelsior genadeklap toe te dienen, t een doelpuntrijke remise 3) lieten de Noordwijkers bo- ïdien de gelegenheid voorbij- jm om zich in de top van de jfdklasse A te nestelen. )aarmee is niet gezegd dat de el pdwitten hun kampioensaspi- kj ies in de koelkast kunnen b jjten. Maar met vijf punten itgeiterstand op koploper ARC wedgt aanvoerder Arnold Rein- jesl! ders waarschijnlijk zijn zin. Hij wil liever vandaag dan morgen af van de druk, die binnen- en buitenwacht het elftal hebben opgelegd. „Anders spelen we vanaf nu al iedere zaterdag een finale", zei Reinders, die zich vooral zorgen maakt over het centrum van de verdediging. „Je kon vanmiddag zien wat er dan gebeurt. Dan glipt een wedstrijd zo uit onze handen. Dat moeten we ons allemaal aanrekenen." Dat de gasten binnen de kortste keren met 1-0 achter stonden, was een veeg teken. De Noordwijkse linkerflank ha perde al vanaf het eerste fluit signaal van de wisselvallige scheidsrechter Elfrink. Richard Pel had nauwelijks greep op Harold Loeve en ook de assis tentie van centrumverdediger Erik van Houten zette geen zo den aan de dijk. Doelman Ed- mond Claus was kansloos op Loeves loepzuivere schuiver. „Het centrum stond te pitten", meldde Bröring, na afloop op merkelijk kort van stof. Alleen zijn kritiek op de leiding was van de gebruikelijke omvang. „Ik zeg nooit wat over scheids rechters, maar deze man had mijn spelers tegen al die aansla gen in bescherming moeten ne men. Op zo'n manier loont het nauwelijks meer om ons spelle tje te spelen." Toch had het aanvallende, lichtvoetige en technisch ver zorgde Noordwijkse voetbal drie punten kunnen opleveren, als de gasten dat wat langer hadden volgehouden. Nu boog Patrick van Dam met twee tref fers volkomen volgens de ver houdingen de vroege achter stand om in éen voorsprong (1- 2). Een moment van onoplet tendheid in de Noordwijkse achterhoede, dat Robert Visser met een prachtig afstandsschot afstrafte (2-2), mocht de pret slechts één minuut drukken. Daarna lag de bal alweer achter de andere doelman, Rob Grauwmeijer, die zich vlak voor rust liet passeren door mede speler Tom Visser (2-3). Het beste kwartiertje van Noordwijk moest toen nog ko men. Na de hervatting creëerde Van Dam twee dotten van kan sen, maar de levensgevaarlijke spits miste zelf de eerste en Pa trick Scheurwater faalde zeven minuten later vanuit een even riante positie, vrij voor doelman Grauwmeijer. Nog was er niets aan de hand, als een begrijpelij ke wissel van Bröring niet zo ongelukkig had uitgepakt. Hij liet aanvaller Fred Bloem op draven voor de zwakke Pel, maar nog geen minuut na diens vertrek fabriceerde Excelsior uitgerekend over de Noordwijk se linkerflank de gelijkmaker. Van der Gronde en André de Ridder, nog niet gewend aan hun nieuwe posities, begingen in de ogen van Elfrink na elkaar een overtreding. Uit de vrije trap van Raymond Frehé scoor de invaller Kees Starmans met een ziedende uithaal 3-3. Nog had alles goed kunnen aflopen, als Noordwijk de uit sluiting van Robert Visser (twee keer geel) beter had uitgebuit. Maar in het laatste kwartier wa ren de Noordwijkers geen schim meer van de zelfverze kerde kaatsers, stifters en balvir tuozen van voor de rust. Pom pen of verzuipen is een uitdruk king die ze in Noordwijk nog nooit hebben gehoord. In Maassluis wel. Daar hielden tien mannetjesputters zich met de moed der wanhoop staande tegen elf Noordwijkers die niet wanhopig genoeg waren. „Maar het moet wel anders", zei Rein ders na afloop. „Als wij geen 110 procent inzet tonen, kun nen we van iedere tegenstander verliezen. Ook van hekkenslui ter Groote Lindt, onze tegen stander van volgende week." Noordwijk: Claus; Van Kins, Smit, Van Houten, Pel (71. Bloem); De long, De Ridder. Reinders, Van der Gronde; Scheurwater, Van Dam. RUNSBURG GERARD BAAS Rijnsburgse Boys had alle reden om tevreden te zijn na de 1-0 overwinning tegen Groote Lindt. Henk Wisman vertelde hel zijn omstanders nog eens: We zijn ongeslagen, we hebben achterin de nul gehouden en de drie punten zijn binnen. Dat we onze slechtste wedstrijd tot nu hebben gespeeld is van minder zorg." Even leefde hij in de ver onderstelling dat zijn ploeg de derde plek op de ranglijst te pakken had, maar iets later drong de werkelijkheid door op de Middelmors. De Rijnsbur gers staan met zes punten uit vier duels zesde. „Ook geen slechte plaats," aldus Wisman. De taak van de Amsterdammer in zijn eerste jaar bij de geel zwarten is een zware. Na een moeizaam rentree-jaar op het hoogste niveau moet de trots van Rijnsburg dit seizoen weer een serieuze kracht in de hoofd klasse worden. Bovenaan het verlanglijstje van Wisman stond verbreding van de selectie en in de voorbije zomer heeft zich op de Middelmors dan ook een groot aantal nieuwelingen ge meld. Een streep door de reke ning echter is het feit dat enkele vaste waarden voor langere tijd uil de roulatie zijn. Deze week verlengde Menno Vaartjes zijn verblijf in de lappenmand. De aanvoerder, die net van een blessure hersteld leek, trainde al voorzichtig een beetje mee maar ging donderdag weer door zijn knie. Nu is de schade aan de kniebanden zo groot dat een rentree niet binnen zes maan den is te verwachten. Met ver der Paul van Meizen, Martin de Haan qn Gert van Beelen in de wachtkamer van de fysiothera peut dunt de Rijnsburgse selec tie al aardig uit. Toch mocht dat tegen Groote Lindt niet al te veel problemen opleveren, maar pas vlak voor rust kreeg Raymond Bennekers de eerste echte kans. De spits, voor het eerst in de basis, kopte pal voor rust op de paal uit een voorzet van Martin de Louw Die mogelijkheid, èn het kleed- kamerpraatje van Wisman, zet ten de Rijnsburgers na de her vatting op het goede spoor. Na tien minuten kwam de lang ver wachte voorsprong. Uit een steekpass van Michel Roest kwam Bennekers alleen voor doelman Laurens Kuys, die stijl vol werd omspeeld: 1 -0. Het du el opende zich na de treffer. Beide ploegen kregen goede kansen, maar door aanvallend onvermogen en goed keepers werk (Hegie met een reflex op een inzet van oud-FC Den Boschspeler Jos van Eek) bleef de stand gehandhaafd op 1-0. Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, De Kort, Roodakkers, Van Ixjchem; Aal bersberg (Campfens), Hermes, Klaas sen (77. Cadel); Bennekers, De 1-ouw, Buis (Tiberkanine). n J yjSENHEIM WILLEM SPIERDIJK ■nsk Onft bij Ter Leede - Quick Boys: n djstand was 0-0 en in de eerste 'rlaJft was niets opwindends ge- OSFrd. Bestuursleden van Quick >taivs bleven ondanks het matri jr ispel van hun club optimis- r hefh- „We spelen de tweede zjft in de richting van Katwijk, gaat het altijd beter." Deze raai1 be moet wel de verklaring voor de krappe 1-0 over- ning van de Katwijkers, ezefff °P grond van het vertoon- C(jspel verdiende Quick Boys rie punten niet. 'er Leede en Quick Boys wa- namelijk aan elkaar ge- igd, waarbij de defensies van le ploegen heel weinig kan- weggaven. Dat soort wed- e jden wordt beslist door mo- jnten", waarbij het de ene leg even meezit en de andere tegenslag heeft. Zo'n mo- |nt deed zich in de 59ste mi lt voor. Hicham Rbii pikte de V01 net over de middenlijn en 'onlde met de bal in de richting ^00ji Katwijk. Hij mocht onge- enefderd oprukken tot de rand het strafschopgebied en ^cjdde fraaj met een schot in enedenhoek. 'ier minuten later ontbrak Ed Borst aan dat beetje ge- 'r "l De buitenspelval van Quick ta klapte niet of te laat dicht e spits van Ter Leede kwam de rechterkant van het roctfschopgebied vrij voor kee- in peter Kromhout. Borst koos ^Jbeste oplossing en lobde de pon over de keeper. De bal be- 3tfrjdde echter niet in het doel, r Har op de lat. lts %et waren de schaarse hoog- lunten in een wedstrijd die yo^ral in de eerste helft teleur- JJ& Ide. Ter Leede begon het du- "e Tterk, maar de fase waarin de ^e!pg overheerste duurde maar 8e' minuten. Daarna was Quick ys veel meer in balbezit, Jar tot één gevaarlijke aanval lr4de dat eigenlijk niet. Duick-Boystrainer Cees Tem bar verweet zijn ploeg in de Overtuiging ontbreekt bij ploeg van Immers Floor van Duyn (links) komt niet langs de jeugdige Hendrik van Beelen. eerste helft vooral gebrek aan beleving. Hij hield in de rust een donderspeech waarin hij zijn spelers opdroeg hun ziel en zaligheid in hun spel te leggen. Die preek kan onmogelijk be doeld zijn voor Hans van der Plas, want de aanvoerder liet zijn ploeggenoten weer eens zien wat karakter is. Van der Plas werd de eerste helft hard geraakt aan het hoofd en dacht zelf een lichte hersenschudding te hebben opgelopen. Maar na in de rust nog te hebben over gegeven, stond hij in de tweede helft weer kopduels te winnen van Ed Borst Ook Frank Bloemheuvel, de vrije verdediger van Ter Leede, raakte - vlak voor rust - gewond aan het hoofd, maar hij kon het duel niet afmaken. Na een bot sing met Toine l'Ami moest Bloemheuvel met een flinke hoofdwond richting ziekenhuis. Dat had wat omzettingen in de verdediging van Ter Leede tot gevolg, die het spel van de Sas- senheimers geen goed deden. Geoffrey Stolk werd laatste man, Marcel de Jong Verhuisde naar het centrum van de defen sie en invaller Paul Dijkman werd rechtsback. In deze samenstelling had Ter Leede moeite om tot een dege lijke aanvalsopbouw te komen. Na de 0-1 achterstand was Borst dan weliswaar dicht bij de ge lijkmaker, maar verder kregen de Sassenheimers niet één goe de kans op een doelpunt. Het spel van de spitsen Lloyd de Meza, Ed Borst en Peter Schel- tus en de man daar vlak achter, Luc van der Hoeven, oogt welis waar aardig, in het strafschop- gebied gebeurt er te weinig. Daar kwam nog bij dat de routiniers in de hoofdklasse Floor van Duvn en Toine l'Ami FOTO MARK LAMERS weinig aanvallende impulsen konden geven. Vooral het matte spel van Floor van Duyn was opvallend. Tempelaar moet vooraf hebben gevreesd dat de 17-jarige Hendrik van Beelen het moeilijk zou krijgen tegen Van Duyn, maar het omgekeer de was eerder het geval. Voor Ter Leede was het ver lies tegen Quick Boys de derde nederlaag van de competitie. Drie keer verloor de ploeg met één doelpunt verschil. Volgende week moet de ploeg in Hoek punten halen om de door trai ner Arie Lagendijk geformuleer de doelstelling (zes punten uit vijf wedstrijden) te halen. Ter Leede: Blankenspoor; De Jong. Stolk. Bloemheuvel (39. Dijkman). Wa- jer; L'Ami, Van der Hoeven. Van Duyn; Scheltus (64. Brands). Borst, De Meza. Quick Boys: Kromhout: Faerber, Van der Plas. Van Duvn. Flaton; Van Beelen (66. Heemskerk). Van Hooy, Smits, Crooy (89. Sloos); Slootweg. Rdü. SCHEVENINGEN NICK VERWOERD Vorig seizoen kaapte FC Lisse na een lange inhaalrace de titel van de hoofdklasse A net voor de neus van Scheveningen weg. In een zinderend beslissingsdu el trok geelblauw aan het lang ste eind (4-3). Zaterdag ont moetten de toppers van het voorbije jaar elkaar opnieuw. Beide ploegen kenden een ma tige competitiestart. Pas vorige week, in de derde competitie ronde, kwamen zij voor het eerst tot winst. Scheveningen wist de opgaande lijn vast te houden en hield de punten op Houtrust: 1-0. Zowel bij Scheveningen als bij FC Lisse is er het een en ander veranderd. De formatie van Cock Jol is danig gewijzigd. Door het vertrek van onder an deren Stephan 't Hart (naar Roda JC), Frans Danen (jeugd trainer bij ADO Den Haag) en Albert van Oosten hebben de groenhemden flink wat ervaring moeten inleveren. Het Scheve ningen van nu telt nog wel een aantal geroutineerde spelers, maar toch ook diverse jongelin gen. Jol verwacht dit jaar geen wonderen van zijn equipe: „Er zit genoeg kwaliteit in het elftal, maar dit team moet nog groei en. Het kan alleen maar beter worden. Als we dit seizoen bij de eerste vijf eindigen hebben we het goed gedaan." Bij Lisse verdwenen de vaste waarden Jimmy Simons (Spar ta) en Peter Wubben (Alphense Boys). Daardoor moet het nu aanvallend voornamelijk van Jerrel Linger komen. De linker spits kan veel, maar als hij door de opponent wordt uitgescha keld heeft Lisse offensief niet veel meer te bieden. Zo was het zaterdag tenminste. Rech terspits Remco van Bemmel kwam er niet aan tegen de jeug dige Mark Moen, centrumspits Barry Dubbeldeman kwam nauwelijks in het stuk voor en vanuit het middenveld ontbra ken de aanvallende impulsen. Het moest aan Lisse-zijde dus echt van Linger komen. Jol had echter een plannetje bedacht om de angel uit de geelblauwe aanvallen te halen. Jol: „Linger is eigenlijk te goed voor dit niveau. Je kunt hem nooit voor honderd procent uit schakelen. Door compact te verdedigen hebben we hem toch goed onder controle weten te houden." Dat de daarbij ge maakte overtredingen drie gele kaarten opleverden (Jerry de Rijk, Ype Haytema en Sander Klapwijk werden geboekt), deerde Jol niet. Lisse, met Mu- rat Böke als vervanger van bankzitter Stefan Spruyt - hij trainde door een spierblessure de afgelopen week slechts een maal - en nog altijd zonder Leon van der Zwet, leek de wed strijd aanvankelijk te domine ren. René Ras onderstreepte dat door een vrije trap in de boven hoek te mikken. Dave Kraayen- brink redde knap. Lisse-doelman Marek Kujach moest even later aan de bak toen de communicatie tussen Edmund Vriesde en Böke ont brak en Ron de Jager, wegge stuurd door John Blok, alleen op het doel kon afgaan. Kujach stopte de inzet met geluk. Even later was hij opnieuw fortuin lijk. De jonge spits Yurion Giri- HOOFDKLASSE A ASWH-Hoek 0-3 (0 1) 20 Mare Minnaert 0-182. Dave Giisel 0-2, 87. Ad Gladdines 0-3 Scheidsrechter: Koedam Toeschou wers 1000 Gele kaart Paul Koster (AS Ter Leede-Quick Boys 0-1 (0-0). 58 Hi cham Rbu 0-1 Scheidsrechter: Monsma. Toeschouwers 1500 Gele kaart Floor van Duyn (Ter Leede) Scheveningen-FC Lisse 1-0 (0-0) 70. John Blok 10 Scheidsrechter Van Oer Beek. Toeschouwers 2500. Gele kaarten Ype Haytema, Sander Klapwi|k, Jerry de Rijk (Scheveningen) Kozakken Boys-Achllles Veen 1-1 tO-11 12 Kornee Sterrenburg 0-1, 53 Paul Mal herbe 1-1. Scheidsrechter Van Haatten Toeschouwers 1700 Katwijk-ARC 0-2 (0-0). 55 Fabian Gelder blom 0-1. 67 Ard Blok 0-2. Scheidsrech ter Van Ast Toeschouwers 7200 Gele kaarten Wilfred Kwestro (Katwijk). Arthur van Orssagen, Wim Westenberg (ARC) Excelsior M-Noordwijk 3-3 (7 G 8. Harold Loeve 1-0. 27. Patrick van Dam 1-1. 38 Patrick van Dam 1-2, 41 Robert Visser 2- 2. 42 Tom Visser 2-3 (eigen doel), 73 Cees Starmans 3-3. Scheidsrechter El frink Toeschouwers 1300. Gele kaarten Richard Rasens (Excelsior M), Patrick Scheurwater (Noordwi|k). Rode kaart: Ro bert Visser (2x geel Excelsior M) Rijnsburgse Boys-Groote Lindt 1-0 (0-0) 55 Raymond Bennekers 1-0. Scheids rechter: Brouwer. Toeschouwers: 600. Ro de kaart Arie van den Heuvel (2x geel Groote Lindt) ARC Katwi|k Hoek Noordwi|k Quick Boys Riinsb Boys Scheveningen Excelsior M FC Lisse Achil Veen Kozak Boys AS WH Groote Lindt goria trof de buitenkant van de paal. Aan de andere kant had Kraayenbrink evenmin over ge luk te klagen, toen Linger na een één-tweetje met Dubbelde man vol de staander raakte. Het aluminium werd zaterdag toch flink getest, want in de slotfase van de eerste helft, waarin Scheveningen allengs meer vat kreeg op het spel, knalden Ro bin Knoester (uit een vrije trap) en Ron de Jager respectievelijk nog tegen de lat en de paal. Daarnaast waren Ras en Moen nog eens dichtbij een treffer. De kopbal van de Lissenaar werd door Moen van de doellijn ge haald en de inzet van de vrij voor Kujach opgedoken Moen werd door de keeper onschade lijk gemaakt. Na de pauze werd de con frontatie rommeliger. Veel over tredingen en veel blessurebe handelingen. Het kwam het spel niet ten goede. Kansen kwamer er dan ook nauwelijks meer. Toch werd er nog ge scoord. De Lisse-defensie liet Blok erg ver oprukken en diens schot werd door Kujach slecht verwerkt. De rebound van De Jager werd opnieuw door de doelman gekeerd, maar de er- opvolgende inzet van Blok was Kujach teveel: 1-0. Lisse-trainer Ted Immers: „Daarna liepen we achter de feiten aan." Zonder overtuiging probeerde Lisse daarna nog het onheil af te wenden. Het resulteerde in een enorm veldoverwicht. Meer niet. FC Lisse: Kujach; Polman, Böke, Vries de, Slrijks; Ras (53. Spruyt), Sandel, ,riieiievvej». V.in Ik inmel. Dubbelde- man, i Inga 4 4 0 0 12 1 1 4 3 0 1 9 10- 5 4 2 2 0 8 9-5 4 2 1 1 7 9-7 4 2 1 1 7 6-5 4 1 3 0 6 5-4 4 2 0 2 6 5-6 4 12 1 5 12-11 4 12 1 5 7-7 1 0 3 3 6-8 0 13 13-9 0 0 4 0 4-15 PROGRAMMA Volgende Week: ASWII Rijnsburgse Boys, Hoek Ter Leedi- Quick Boys-Schevemngen, FC Lisse Kozakken Boys, Achilles Veen-Katwi|k, ARC Excelsior M, Noordwijk-Groote Lindt Topscorers: DJohn Verbaan (Kozakken Boys) 5 doelpunten 2) Ad Gladdines (Hoek), Robert Visser (Excelsior M) 4 doel punten 4) Remco Blok (ARC), Barry Dub beldeman (FC lisse), Sjaak Hoeke (Achil les V), Marcus Keane (Katwi|k), Jerrel Lin ger (FC Lisse),Kornee Sterrenburg (Achilles V) 3 doelpunten lOlRaymond Bennekers (Rijnsburgse B), John Blok (Schevenin gen), Ed Borst (Ter Leede). Patrick van Dam (Noordwijk), Harold Loeve (Excelsior M), Paul Malherbe (Kozakken Boysl.John van der Meer (Katwijk), Manuel Monteiro (Excelsior M), Hans Jörgen Nicolai (Excel sior M),Marco de Ridder (Katwijk), Patrick Scheurwater (Noordwijk), Guido Smits (Quick Boys), Hans Zwaan (Katwijk)2 doel punten 23) 40 spelers maakten 1 doelpunt HOOFDKLASSE B Spakenburg-Stnien 4-2. WOG-GWV 1-2. Marken Barendrecht 0 0. SHO-Spi|kemsse 1-1, DOVO Volendam 5-1, Capelle Benne kom 2-2, Zwart Wit'28 Huizen 3 1 Barendrecht Spakenburg D0V0 W0G Zwart Wit 4-7 Strijen 4 7 Capelle 4 7 Bennekor 4 7 Spi|kenis HOOFDKLASSE C Sparta Ni|kerk-WHC 2-2, DOS Kampen Be Quick'28 0-2, Drachtster Boys Flevo Boys 2-1, ACV SC Genemuiden 1-1, HZW-Har kemase Boys 0-5, Elburger SC-SDC Putten 3-1Urk-IJsselmeervogels 0-2 Harkem Boys Drach Boys Flevo Boys Genemuiden WHC 4-12 Sparta N 4 9 SDC Putten 4 8 Be Quick'28 4 7 Elburger SC EERSTE KLASSEB RVVI-l-De Beursbengels 5-0, VV0R DEVJ0 3-1, Kennemerland-DOTO 2-4 KRV-DSVP 0 O, I IriTJ,lil'.i l.illi /w.llil'.vrll VI.I inluijvn 1 -0, Excelsior Pernis-Rozenburg 0-1 RVVH DSVP Beursbeng Rozenburg 6 Excelsior P TWEEDE KLASSEC Xerxes Voorschoten'97 3-3, HV0-RCI KMD-Lyra 1-1, 's Gravenzande SV-Vite Delft 4 1, Honselersdijk Soccer Boys Monster-Delta Sport 0-3 Gravenz SV 4 12 lyra 4 Delta Sport 4- 9 Soccer Boys 4 HVO 4- 1 Monster 4 Xerxes 4 7 Vitesse D 3 Honsel'diJk 4 6 kmd 3 V'schoten'97 4- 5 RCL 4 DERDE KLASSE A TAW-Valken'68 0-1. Sleutels Oegstgeest 2-3, Lugdunum-UVS 5 1. SEV Leiden 1 2, Kagia DS0 6-1, Alphia Hazerswoudse Boys 1 2 4-10 Lelden 4- 4 4-10 DSO 4 4 4 8 TAW 4- 3 Kagia 4 3 Oegstgeest Hazersw B Lugdunum UVS SEV Valken'68 4- 6 Alphiz 4-6 VIERDE KLASSE A Koudekerk Woubrugge 3 I. Schipluiden MVKV0-3, Nootdorp SV'35 1 1, Duinoord Abbenes 2 0, LFC-LSVV70 3-1, Blauw Zwart SV0W 0-0 Duinoord 4-12 SV'35 4- 5 MVKV 4 9 Koudekerk 4 5 Nootdorp 4 7 SVOW 4 4 BlauwZwart 4- 7 Abbenes 4 2 LFC 4- 6 Schipluiden 4 2 Woubrugge 4 6 LSW'70 4 1 VIJFDE KLASSE A Zoetermeer De Jagers 1 3, VCL-Foreholte 4 4, KSD-SJC 0 6, Roodenburg DW0 10, Docos-GWS 2-0, Marine is vrij Roodenburg DWO 3-9 GWS 3-7 VCL 3-6 Forehol Baven en Conrad naar Beerschot ROTTERDAM GPD John Baven van Dordrecht'90 en Sjoerd Conrad van amateur- club DCV hebben een contract getekend dat hen tot het einde van dit seizoen bindt aan KV Beerschot. De contacten met de Belgische tweedeklasser kwa men tot stand via oud-Feye- noorder Wim van Til. „Wij moe ten de verdediging gaan verster ken," legde Conrad de overstap uit. Gezien de slechte financiële situatie waarin KV Beerschot verkeert tekenden de spelers een contract waarin zij direct transfervrij zijn als er niet op tijd betaald wordt. Komende za terdag zijn Conrad en Baven al inzetbaar."

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 21