voor u Arbeids ^Bureau Solliciteren is te leren. Zo nodig kunnen we helpen effectiever te solliciteren. In een aantal korte trainingen leert u hoe u een goede sollicitatie brief schrijft, hoe u een CV opstelt en hoe u tijdens het sollicitatiegesprek goed voor de dag komt. Met scholing slaagt u sneller. Het kan ook zijn dat een extra opleiding uw kans op werk vergroot. De Arbeidsbureaus organiseren allerlei opleidin gen en (opfris)cursussen voor bijvoorbeeld herintreders. Dat gebeurt vaak in opdracht van de uitkeringsinstanties, bijvoorbeeld de Sociale Dienst in uw gemeente. Neemt u plaats! In Nederland zijn meer dan 200 Arbeidsbureaus actief. Er is dus altijd zo'n veelzijdige 'winkel' bij u in de buurt. Met medewerkers die de omgeving en de mogelijkheden door en door kennen. Probeert u het eens. Tot ziens op het Arbeidsbureau. arbei bureau staat klaar. Gaat u er eens lekker voor zitten. We willen u even kennis laten maken met het Arbeidsbureau. Werkzoekenden, werknemers èn werkgevers - iedereen is bij deze uitgenodigd om achter dit bureau plaats te nemen. Ook u kunt zo aanschuiven. U zult verrast zijn als u ziet wat we tegenwoordig allemaal voor u kunnen doen. Werk zoeken is ook een vak. U zoekt een baan? Dan gaan we na uw inschrijving bij het Arbeidsbureau samen aan het werk. We vergelijken uw ge gevens met de mogelijkheden die werkgevers bieden. Aardig om te weten: elke dag weer komen er nieuwe banen bij. Even binnenlopen loont dus altijd de moeite. Of u kijkt in onze vacaturebank op Internet: http://www.arbeidsbureau.nl Ook als blijkt dat u niet direct kans op werk heeft, dan kun nen we u toch op weg helpen. Het arbeidsbureau staat ook klaar voor werkgevers. Het Arbeidsbureau is er zeker niet alleen voor mensen die werk zoeken. Ook werkgevers hebben we veel te bieden. Om te beginnen kunt u uw vacatures gratis bij ons aanmel den. Dat is belangrijk, want zo ontstaat het grootste vaca turebestand van Nederland. En dat trekt weer mensen aan die geïnteresseerd zijn in üw vacature. Onze consulenten brengen u snel in contact met dat enorme, gevarieerde bestand van mensen die (ander) werk zoeken. Vast, tijdelijk en op elk niveau - u heeft het werk, wij hebben de mensen. Zo nodig leiden we die speciaal voor u op. We helpen u bij het opstellen van de juiste arbeidscontracten. En met onze hulp bij in- en outplacement werkt u aan een evenwichtig personeelsbestand. Voor een volledig zicht op de arbeids markt kunt u ook in onze Internet-site op Werkzaken klikken. Daar vindt u pagina's vol praktische informatie over werving, personeelszaken en arbeidsvoorwaarden. Internet: http://www.arbeidsbureau.nl Bel voor het dichtstbijzijnde Arbeidsbureau gratis 0800-0230064.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 16