Personeel Personeel Personeel Personeel Vr? Vr? 1 m accountant Luba zoekt nog meer energieke uitzendkrachten LiibaH ASSISTENT ACCOUNTANT MANAGER Van Raalte Van Raalte Broomans Leiden d'e een paar jaar CÜ KGCtGU I* van zijn eigen kantoor wil zijn... mm HHHHHBHHI ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN oproep IC-verpleeg- kundigen m/v ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 916 SECRETARESSE V/M voor een verzekeringsmaatschappijGezocht wordt een kandi daat met MBO-opleiding, ervaring als secretaresse en kennis van Word. Het betreft een afwisselende functie met alle voor komende secretariële taken voor de afdeling Contract management. Deze functie is fulltime, per direct en voor een aantal maanden ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT V/M Bij een dienstverlenend bedrijf m Katwijk kun je per direct aan de slag. Tot de taken behoren onder meer het verzorgen van de correspondentie, het telefonisch contact houden met klan ten en het opstellen van offertes. Kun je goed overweg met Word en WordPerfect en spreekt deze baan jou aan, reageer dan snel! EEN LEUKE PARTTIME FUNCTIE? Luba heeft verschillende leuke functies! Voor een medische instelling in Oegstgeest zoeken wij een ervaren parttime secretaresse (v/m) voor een periode van vier maanden. In deze functie ben je onder andere verantwoordelijk voor het totale secretariaatsbeheer Bij een bouwbedrijf in Leiden kun je aan de slag als parttime administratief medewerker (v/m). Je gaat stukken uittypen en urenlijsten verwerken in de computer Het gaat hier om een functie voor 10-16 uur per week, verdeeld over donderdag en vrijdag, voor langere tijd Een kandidaat met relevante ervaring en bij voorkeur kennis van Word en Excel, kan bij een schoonmaakbedrijf in Leiden aan de slag als parttime telefonist/receptionist (v/m). ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Voor een internationale handelsonderneming in Leiden zijn wij op zoek naar een kandidaat voor facturatie, zendingen, bank zaken en andere voorkomende werkzaamheden. Beheers je de Engelse taal in woord en geschrift en heb je (bij voorkeur) kennis van Works for Windows, bel dan Luba Leiden voor deze fulltime functie voor langere tijd. TECHNISCH TEKENAAR V/M Voor een bedrijf gespecialiseerd in het ontwerpen en uitvoe ren van onder meer winkelinteneurs. zijn we op zoek naar een technisch tekenaar met een commerciële instelling. Kun jij werken met AutoCad en ben je op zoek naar een functie met zeer goede vooruitzichten, dan ben je onze kandidaat! LUBA HEEFT HORECABANEN! Voor diverse hotels en restaurants in Noordwijk zijn wij regel matig op zoek naar ober/kelners en serveersters voor in de avonduren en de weekenden. Gevraagd worden enige erva ring en zwart/witte kleding. STUDENTEN VOOR DAGJESWERK V/M voor diverse bedrijven in de regio Leiden zijn wij op zoek naar studenten die af en toe een dagje inpak-, productie- en/of schoonmaakwerkzaamheden willen doen. VERKOPER SPORTARTIKELEN V/M Voor een gezellige winkel in sportartikelen zoeken wij ter ver sterking van het verkoopteam een pittige, energieke kandi daat. Ervaring in de verkoopbranche is een pré maar absoluut geen eis! Weet jij van aanpakken en vind je het leuk om met mensen om te gaan, informeer dan naar de mogelijkheden PRODUCTIEMEDEWERKER V/M Bij verschillende bedrijven in Katwijk en omgeving hebben wij werk voor gemotiveerde dames en heren Te denken valt aan het verzendklaar maken van mailings, het laden en lossen van goederen in de expeditie, of orders lopen in een magazijn. Er zijn diverse mogelijkheden voor korte en langere tijd. TIMMERMAN V/M Voor een hotel in Noordwijk zijn wij op zoek naar een ervaren timmerman. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het zetten van plafonds en het maken van lambriseringen aan de muur Ben je handig en heb je ervaring met deze werkzaam heden? Neem dan contact op met Luba' ENERGIEKE BANEN OP DE KABELKRANT! Op teletekstpagina 652 van Kanaal 7 Regio TV en pagina 643 van Nieuws TV vindt u voortaan de leukste en meest actuele banen. Meer weten? Bel ons dan direct of kom langs! Luba Leiden Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-5140341 Luba Leiderdorp Winkelhof 9.2353 TR, tel 071-5415055 Luba Voorschoten Leidseweg 68 a, 2251 LC, tel. 071-5618142 Luba Noordwijk Pnns Be Luba Katwijk Uitzend^ Voorstraat 70,2225 ES, D tel. 071-4074044 Dili O LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Equity Trust Co. Equity Trust Co N. V. heeft een meer dan 25-jarige en'aring op het gebied van zowel administratieve als company secretariële dienstverlening aan buitenlandse cliënten die behoefte hebben aan een vertegenwoordiging in Nederland. Het cliëntenbestand bestaat hoofdzakelijk uit corporate clients. Wij zoeken, ter versterking van onze staf in Amsterdam en Rotterdam, contact met geïnteresseerden voor de functie van Hij/'zij is. onder verantwoordelijkheid van de Account Manager, belast met het opstellen van jaarrekeningen, het onderhouden van contacten en voeren van correspondentie in het Nederlands en het Engels, het verwerken van bank- en andere mutaties in de boekhouding, het opstellen van (periodieke) overzichten en specificaties, het verzorgen van aangiften omzetbelasting en/of loonbelasting en de noodzakelijke rapportages aan De Nederlandsche Bank. Profiel: leeftijd tussen 24 en 28 jaar opleiding op HBO-niveau (HEAO-Be/RA, SPD/gedeeltelijk, eventueel MBA) enkele jaren relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een internationale omgeving (accountantskantoor) daadwerkelijke kennis van en werkervaring met de Wet op de Jaarrekening ervaring met spreadsheetprogramma's, Exact en Word een zeer goede beheersing van de Engelse taal goede communicatieve en contactuele vaardigheden een dienstverlenende instellmg/hands-on attitude Sollicitatieprocedure Bent u geïnteresseerd in de bovengenoemde functie en beantwoordt u aan het profiel, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan mevrouw E. H W. Buijing onder vermelding 'persoonlijk'. Alle reacties zullen vanzelfsprekend strikt vertrouwelijk worden behandeld EQUITY TRUST Co. N.V. De Boelelaan 7 - Amsterdam Postbus 71744 - 1008 DE Amsterdam telefoon 020-301 01 01 en fax 020-642 76 75 Amsterdam - Rotterdam - Curasao - Aruba - Brussel - Luxemburg - Hong K.ong In Nederland hebben wij naam gemaakt als toonaangevend producent van beprijzingssystemen, afficheringssystemen en productpresentaties. U bent onze kwaliteitsproducten dan ook regelmatig tegengekomen bij cliënten zoals Hoogvliet, Konmar, Hema, Intergamma en vele andere winkelketens. Sales Assistente met groot organisatietalent Je taken zijn even veelzijdig als boeiend te noemen. Je coördineert alle informatie inzake lopende opdrachten tussen klanten, verkopers en het bedrijfsbureau en je houdt de dossiers van deze opdrachten bij. Je bent verantwoordelijk voor het participeren in en het notuleren van het wekelijks verkoopoverleg. Daarnaast draag je zorg voor de voortgangs controle van lopende offerte-aanvragen en opvolging van uitgebrachte offer tes en onderhoud je de contacten met onze buitenlandse relaties. Bovendien support je het managementteam met voorkomende taken en houd je de agenda's van onze accountmanagers bij. Je bent niet alleen een uitstekend organisator en een gedisciplineerd werker maar ook een duizendpoot, oftewel een echte regelaar. De omgang met onze commerciële en productiemedewerkers gaat je uitstekend af terwijl je beheersing van de Duitse en Engelse taal goed is te noemen. Voor meer informatie over deze functie nodigen wij u uit contact op te nemen met de heer P. van Raalte. Naast een prima salaris bieden wij je een plezierige werkomgeving. Jouw sollicitatie kun je richten aan: Van Raalte b.v., postbus 4, 2250 AA Voorschoten. Telefoon 071 - 56110 40. Industrieweg 1, 2254 AE Voorschoten Broomans-Leiden BV is een gespecialiseerd bedrijf op het gebied van visuele communicatie. Wij produceren o.a. technische panelen, tekstborden en binnen- en buitenbewegwijzering. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar handige medewerkers met technisch inzicht voor diverse productiewerkzaamheden zoals zagen, afwerken en montage (géén lopende bandwerk). Verder is het mogelijk intern opgeleid te worden voor de bediening van CNC-gestuurde graveermachines. Wij nodigen gemotiveerde en stressbestendige mensen tot ca. 21 jaar uit te solliciteren. Uw sollicitatie kunt u binnen 7 dagen sturen naar: Stempel- en Graveerbedrijf Broomans Zn. BV, t.a.v. mevr. D. M. Lie, Postbus 1066, 2302 BB LEIDEN. van de Zijn hart ligt onmiskenbaar bij het midden- en kleinbedrijf. De brede persoonlijke betrokkenheid die hij daar aantreft, de individuele verantwoordelijkheid, de rela tieve kleinschaligheid: dat alles spreekt hem aan. Ook in z'n praktijk als profes sionele accountant. Of beter: als sparringpartner van managers en directies. Toch mist hij nog iets bij z'n dagelijkse bezigheden. Dat tintelende gevoel van daadwerkelijk zélf ondernemer zijn. Van echte eindverantwoordelijkheid. Op ter mijn - zeg een jaar of drie, vier - wil hij als accountant een eigen toko runnen... De MKB-praktijk van KPMG AccountantsAdministratie- en Belastingconsulenten) richt zich op grote, middelgrote en kleinere ondernemingen, instellingen, overheid en vrije- beroepsbeoefenaren. Naast het samenstellen van jaarreke ningen en hei beoordelen van financiële gegevens vindt advisering plaats op het gebied van organisatie, belastingen, financieringen, subsidieregelingen en administratievoering. Bij onze vestiging in Haarlem (Regiopraktijk Amsterdam/ Noord-Holland) zoeken we een ondernemende accountant. Senior Manager Regiopraktijk MKB SMR/39/H Verzorgt de verwerving en uitvoering van nieuwe con trole- en adviesopdrachten Draagt herkenbaar bij aan product- en marktontwikkeling van de vestiging Sparringpartner voor 'grote' cliënten Is primair verant woordelijk voor de voortgang van werkzaamheden Ambitie en capaciteiten om op termijn door te groeien naar directiefunctie Thuis in de MKB-sector, beschikt over eigen netwerk in de regio Teamplayer, manager en ondernemer in hart en nieren Gedegen fiscale kennis RA of certificerend AA Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer W. Poort, (023) 515 22 15. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) onder vermelding van het vacaturenummer richten aan: KPMG, t.a.v. de heer A. van Eijk, Personeelsmanager MKB Amsterdam/Noord- Holland. Burg. Rijnderslaan 10, 1185 MC Amstelveen. Of stuur uw sollicitatie via e-mail aan vaneijk.arie@kpmg.nl. Meer informatie over KPMG vindt u op internet: www.kpmg.nl Vac.nr. 97.L.34.39.LD Voor onze Intensive Care afdeling zoeken wij enthousiaste collega's die als oproep kracht onze teams willen versterken bij het verlenen van top-klinische zorg. De Intensive Care afdeling van Divisie 1 bestaat uit drie locaties, te weten: De locatie Heelkunde IC is een afdeling met 9 bedden waar post-operatieve zorg en bewaking plaats vindt van patiënten met chirurgische, pulmonale, traumatologische en cardiale problematiek. Tevens vindt op deze afdeling de post-operatieve zorg plaats van patiënten na een lever-, nier-, en pancreas/niertransplantatie. Op de locatie Thorax IC vindt in aansluiting op cardiale en/of pulmonale chirurgie de post-operatieve medische en verpleegkun dige behandeling plaats. Deze afdeling biedt plaats aan 9 patiënten De locatie Kinder IC biedt plaats aan 6 kinderen met cardiochirurgische, algemeen pediatrische en chirurgische problematiek. Op alle locaties beschikken wij over moderne bewakingsapparatuur, beademingsappara tuur en hebben wij de mogelijkheid tot dialyseren en CAVH/CWH. U kunt rekenen op een prettige, open werk- Jiplomeerde IC-verpleeg- Gezocht worden c kundigen. Salaris: honorering geschiedt op uurloon basis volgens schaal A7 van het rechtsposi tiereglement Academische Ziekenhuizen. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer D. van Duyn, verpleegkundig hoofd (071 - 526 91 11 en vragen naar pieper 9886). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Postbus 9600. 2300 RC Leiden, t.a.v. de heer H.L.P Mauer, hoofd Personeel en Organisatie Divisie 1 Gebouw K6-Q-60. M De Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage voorziet in de behoefte aan bloed en bloedproductei voor de behandeling van patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim 50.000 donoren kunnen jaarlijks circa 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceerd ten behoeve van de patiënten zorg. Door middel van het ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusie technieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bi aan het ontwikkelen van de transfusiegeneeskunde. Bij de Bloedbank werken verdeeld over vier locaties, ongeveer 200 medewerkers. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Vs De donor is onmisbaar in de Bloedtransfusie. Daaron de Bloedbank Leidsenhage belast met het bewaken v de werving van nieuwe donoren. De medewerkers va dat de bestaande donoren tevreden kunnen blijven O' n.Moi is een speciale afdeling bini in de relatie met de donor i deze afdeling zorgen ervoc er de Bloedbank en zetten enteel is erx>p deze afdeling enthousiaste medewerker donorwerving (fulltime) v/m Aanstelling vindt plaats v een tijdelijke functie. i periode van achttien maanden. Er is sprake v In de eerste plaats ben je actief in de werving van bloeddonoren op braderieën beurzen, bij bedrijven en instellingen Je bouwt de stand op en beheert deze. Je spreekt voorbijgangers aan met als doel deze in een gesprek enthousiast te maken voor bloeddonatie. Hierbij zul je vaak samenwerken met vrijwillige med< werkers Ook kan je ingezet worden om voorkomende secretariële werkzaam heden, zoals het aanvragen van offertes, het samenstellen van postpakketten et ten behoeve van de afdeling te verrichten. Het grootste deel van je taakinvulling echter'buiten de deur' plaatsvinden. De wervingsactiviteiten vinden plaats in de hele regio: Den Haag. Leiden, Zoetermeer en Delft. Functie-eisen je bent een persoon die graag met mensen omgaat. Overtuigd als je bent van h( belang van bloeddonatie, weèt je op overtuigende wijze ook andere mensen enthousiast te maken om donor te worden. Je kunt dan ook goed dingen uitlegj aan mensen. Daarnaast heb je een flinke portie doorzettingsvermogen. Je kan g< zelfstandig werken: je vindt het bijvoorbeeld geen enkel probleem om een dag in je eentje of met een vrijwilliger in een voorlichtingsstand te werken. Omdat manifestaties waar wij donoren werven op allerlei plekken zijn, is het een voorwaarde dat je in het bezit bent van een rijbewijs en een eigen auto. Het is geen enkel probleem voor jou om op zeer onregelmatige tijden,'s avonds én in weekend te werken. Je hebt de opleiding NGPR-A of gelijkwaardig voltooid of hebt in de praktijk ruime ervaring in de omgang met mensen opgedaan. Wij bieden Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding en bedraagt maximaal volgen FWG groep 40, f. 4.150,- bruto per maand op fulltime basis. De overige arbeids voorwaarden zijn volgens de CAO-ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen uiterlijk tot 13 oktober a.s. gericht worden a mevrouw H.W.J. Scholten, personeelsfunctionaris, Leyweg 297,2545 CJ Den Haag. Stichting Rode Kri Den Haag Leyweg 297 2545 CJ Den Haag Tel: 070-308 30 30 s Bloedbank Leidsenhage Leiden Academisch Ziekenhuis Postbus 2184 2301 CD Leiden Bloed geven... dat doe je met je hart!

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 36