Personeel Personeel Personeel Personeel ROAD AIR «O ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Banen op de weg ^Eüü/egvervoer DOORTASTENDE INTERCEDENTEN M/V MET TEAMSPIRIT unique uitzendburo ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ERDAG 27 SEPTEMBER 1997 Road Air heeft op het gebied van logistieke dienstverlening een uitgebreid - ISO 9002 gecertificeerd - dienstenpakket. Naast luchtvracht-, zeevracht- en Europese Wegtransport expedi aangeboden. Het hoofdkantoor van Road Air is gevestigd op Luchthaven Schiphol. Road Air heeft vestigingen op de luchthavens van Rotterdam, Eindhoven en Maastricht. Tevens zijn e onderdeel van Transport Management International (T.M.I.). De toppositie van Road Air in de luchtvracht heeft een vervolg gekregen op het gebied van PD en VAL activiteiten door de in uitbreiding van de werkzaamheden op ons hoofdkantoor te Schiphol zijn wij op zoek naar: Customer Service Medewerkers Export (m/v) (ref: 970911) De Customer Service Medewerker Export onderhoudt dagelijks intensief contact met de relaties van Road Air. U draagt er zorg voor dat de luchtvracht- en wegtransport boekingen worden aangenomen en verwerkt. Hiertoe houdt u contact met diverse luchtvaartmaatschappijen alsmede met de andere Road Air kantoren Daarnaast behandelt u tariefsaanvragen en beantwoordt u de logistieke vragen van onze relaties. Het is uw verantwoordelijkheid dat de klant tevreden is en blijft De Customer Service Medewerker Export rapporteert aan de Customer Service Manager. In deze functie wordt gewerkt in wisseldiensten. Profiel: Minimaal een jaar expeditie-ervaring in de export luchtvrachtbranche: Opleiding op minimaal MBO-niveau, Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden in zowel Nederlandse als Engelse taal. Iedere andere taal is een voordeel; Ervaring met het werken met geautomatiseerde administratieve systemen; Goede communicatieve vaardigheden; Het luiste gevoel voor Customer Service en commercie, Overige functie-eisen: Flexibele instelling en klantgerichte houding, Accuratesse, stressbestendig en in staat ook onder druk goed te kunnen presteren; Bereidheid om werkzaamheden buiten kantoortijd te verrichten; Affiniteit met logistieke dienstverlening is een duidelijke pre, Teamplayer met een goed gevoel voor humor. Customer Service Medewerkers Import (m/v) (ref: 970912) De Customer Service Medewerker Import onderhoudt dagelijks intensief contact met de relaties van Road Air U draagt er zorg voor dat de binnenkomende luchtvracht zendingen aangemeld en verwerkt worden conform de instructies van onze relaties. Tevens beantwoordt u logistieke vragen van onze relaties en geeft u advies aan klanten en buitenlandse partners. Het is uw verantwoordelijkheid dat de klant tevreden is en blijft. De Customer Service Medewerker Import rapporteert aan de Customer Service Manager. In deze functie wordt gewerkt in wisseldiensten Profiel: Minimaal een jaar expeditie-ervaring in de import luchtvrachtbranche, Opleiding op MBO-i Goede Het juiste gevoel Overige functie-eisen: Flexibele instelling en klantgerichte houding; Accuratesse, stressbestendig en in staat ook onder druk goed te kunnen presteren, Bereidheid om werkzaamheden buiten kantoortijd te verrichten; Affiniteit met logistieke dienstverlening is een duidelijke pre; Teamplayer met een goed gevoel voor humor. Loodsmedewerker (ref. 970913) De loodsmedewerker zorgt voor het tijdig en correct aannemen, controleren, laden en lossen van de zendingen in de loodsen op Schiphol. Daarnaast draagt de loodsmedewerker zorg voor een correcte afwikkeling van de bijbehorende formulieren en zorgt voor een juiste melding van afwijkingen. Een belangrijk onderdeel van de functie is het aanleveren van exportzendingen bij de diverse grondafhandelaren en het uitslaan van de importzendingen De loodsmedewerker rapporteert aan de Warehouse Supervisor. Een antecedentenonderzoek kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. In deze functie wordt gewerkt in onregelmatige diensten. Profiel: Middelbaar niveau door opleiding of ervaring, In bezit van heftruckcertificaat en ervaring met elektrische vorkheftrucks; Het hebben van een groot rijbewijs is een pre; Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Ervaring in het laden en lossen van vrachtwagens; Kennis van gevaarlijke stoffen is een pre; Kennis van ladingsaanduidingen; Ervaring in soortgelijke funktie is noodzakelijk. Overige functie-eisen: Flexibele instelling en klantgerichte houding; Bereidheid tot het verrichten van overwerk; Ook onder druk met gevoel voor veiligheid en accuratesse de werkzaamheden uitvoeren. Bereidheid om in ploegendienst te werken; Goed in teamverband kunnen funktioneren; Grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel. Road Air biedt een veelzijdige functie in een prettige werkkring met goede arbeidsvoorwaarden. Het salaris zal in overeenstemming zijn met uw opleiding en werkervaring. Indien u meent te voldoen aan bovenstaand profiel, kunt u uw reactie voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van het referentienummer binnen een week sturen naar Road Air, t.a.v. S. Teunisse, Postbus 7567, 1118 ZH Schiphol-Centrum. Infectieziekten Het Academisch Ziekenhuis Leiden heeft een samenwerkingsverband met de Medi sche Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kern activiteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en patiëntgebonden onderzoek. Divisie 2 is een divisie waar genoemde kern activiteiten verricht kunnen worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. secretaresse m/v (38 uur per week) Vac.nr. 97.W. 19.39.LD Functie-inhoud: Secretariële werkzaamheden t.b.v. de staf leden van de afdeling Infectieziekten: - uitwerken van correspondentie, publicaties e.d. in zowel de Nederlandse als Engelse taal; - beheren van agenda's en archief; - voorbereiding en notuleren van vergade ringen; - ontvangen van bezoekers; - algemeen voorkomende werkzaamheden op het secretariaat. Functie-eisen: - HAVO/VWO; - secretaresse-opleiding; - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met WP 5.1 - bereidheid tot werken in teamverband. Dienstverband: De aanstelling vindt in eerste instantie plaats in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.595,- bruto per maand. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne procedure zal eerst worden afgehandeld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.A. Kaat, hoofd secretariaat (071 - 526 26 13). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Afdeling Personeel en Organisatie Divisie 2, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M dynamisch bedrijf met 7i 900 personeelsleden, zoals wij kortweg den genoemd, regelt en zorgt de afhandeling van i drie miljoen passagiers, 1.000 vliegtuigen en 10.000 ton vracht per jaar. ijftig luchtvaart- aatschappijen vertrouwen afhandeling aan ons toe. ag in dag uit, r per i i aal. rdan 45 jaar. willen in contact komen met een professional die het coördineren, delegeren superviseren in het bloed zit. Die operationeel leiding geven vooral ziet als het fimuleren en motiveren van een grote groep AG-medewerkers tot de beste persoonlijke prestaties. En die in alles aanvoelt dat de hoge graad van AG-dienst- verlening op z'n tijd om inventieve 'last-minute' oplossingen vraagt. Geef uw loopbaan vleugels U gaat in wisseldienst supervisietaken vervullen en heeft de operationele leiding van alle passagewerkzaamheden. Daardoor is uw werkomgeving even dynamisch als uw job. U bent verantwoordelijk voor een snelle informatie-distributie en het oplossen van capaciteitsproblemen, mede aan de hand van arbeidsanalyses. U organiseert waar nodig met souplesse en zorgt regelmatig voor werkoverleg, functioneringsgesprekken en ziektebegeleiding. Vanzelfsprekend heeft u in deze spilfunctie ook veel operationele contacten met andere AG-afdelingen en verte genwoordigers van carriers. Gezien de nabije toekomst is affiniteit met ISO 9002 en automatisering wenselijk. Kortom: een job met veel afwisseling en dynamiek. 'n Passend profiel? Dan vinden we elkaar vast! U bent ongeveer 30 jaar, heeft een opleiding op minimaal HBO niveau, bijvoorbeeld richting Bedrijfskunde, leidinggevende ervaring en spreekt goed Nederlands, Engels en Duits. Ervaring in een dienstverlenende organisatie, bekend zijn met logistieke processen en een cijfermatig inzicht is een must. Herkent u zichzelf in bovenstaand profiel, dan moeten we beslist met elkaar praten. Wij bieden een goede honorering binnen een prettige en informele bedrijfscultuur. Stuur voor 13 oktober uw bondige brief met c.v. en recente pasfoto aan Aero Groundservices BV, postbus 7513, 1118 ZG Luchthaven Schiphol, ter attentie van de heer P.J.M. van Kessel, afdeling Personeelszaken. Voor meer informatie kunt u hem bellen: (020) 603 23 06. Aero Groundservices BV, Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol Studenten/parttime medewerkers m/v in de avonduren of alleen in de ochtend? Je kunt direct aan de slag als postbesteller, postkamermedewerker, keukenhulp, magazijnme- Exportmedewerker m/v Kwekerijmedewerker m/v Jolanda van Wijk, tel. (0252) 4 Filiaalmanager m/v ij Christine Hille, tel. (071) 4 Katwijk. Voc Studenten m/v a Gemen, tel. (071) 5 Studenten m/v Op dit moment hebben WIJ w ->r randstad uitzendbureau Weekendchaufeurs en fulltime chauffeurs opgelet! m/v U kunt per direct tot en met mei 1998 aan het werk bij een transporteur op Schiphol, die gespecialiseerd is in het impor teren van bloemen. U komt te rijden op een trekker-oplegger of een conventionele combinatie en u njdt gemiddeld 10 12 uur per d^g. U dient er rekening mee te houden dat het korte ritten betreffen tussen Schiphol en de veilingen te Aalsmeer en Rijnsburg. U bent flexibel en u heeft geen problemen met wachttijden en overstapelen. Trekt dit u aan, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Ingrid Poorthuis, Tel. (0172) 42 42 66, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Unique Uitzendburo is op zoek naar: Unique Uitzendburo Met ruim 25 jaar ervaring op de arbeidsmarkt is Unique Uitzendburo een gewaardeerde gesprekspartner van de meest uiteenlopende bedrijven en instellingen. Evenals van individuele professionals die de voorkeur geven aan een flexibel dienstverband. Via de meer dan 125 vestigingen in Nederland en België brengt Unique beide partijen met elkaar in contact. Waarbij uiteraard zoveel mogelijk rekening wordt gehouden met ieders persoonlijke wensen en eisen. Dat vereist inlevingsvermogen, betrokken heid en belangstelling voor de mens achter de opdrachtgever en de uitzendkracht Momenteel zoeken wij voor onze vestigingen in de regio Leiden en Den Haag Intercedenten. Uw functie Na een gedegen interne opleiding en een kennismakingsperiode in de praktijk, bemiddelt u dagelijks tussen opdrachtgevers en uitzendkrachten. Door vraag en aanbod zo goed mogelijk op elkaar af te stemmen, levert u een essentiële bijdrage aan het commerciële resultaat van de vestiging. U verzorgt de 'intake' van nieuwe opdrachten en bekijkt welke uitzendkrach ten hiervoor het meest geschikt zijn. Daarnaast onderhoudt u in deze com merciële binnendienst functie intensief contact met bestaande relaties. Bovendien houdt u zich actief bezig met telefonische acquisitie richting potentiële opdrachtgevers, in dit kader werkt u nauw samen met de sales executive. Uw profiel Wie van deze uitdagende functie een succes wil maken, dient over een HBO werk- en denkniveau te beschikken. En bij voorkeur over enkele jaren commerciële ervaring. Uitstekende communicatieve vaardigheden, een resultaatgerichte instelling en een gezonde dosis initiatief zijn onontbeerlijk. Uiteraard bent u een zelfstandige, representatieve en ambitieuze persoon lijkheid. Herkent u zich in dit profiel en bent u tussen de 23 en 27 jaar? Dan willen we graag nader met u kennismaken. Uw honorering Naast een vast basissalaris kunt u een maandelijkse bonus tegemoet zien die gerelateerd is aan de behaalde resultaten. Omdat de sleutelposities bij Unique in principe worden toegewezen aan de eigen medewerkers, bent u bovendien verzekerd van een uitstekend toekomstperspectief. Kiezen voor Unique is dan ook kiezen voor een loopbaan waarin uw persoonlijke ont wikkeling hand in hand gaat met uw commerciële succes, Uw sollicitatie Bent u per direct of snel beschikbaar? Stuur dan uw bondige sollicitatie brief met recente pasfoto en een C.V., waaruit duidelijk blijkt dat u aan ons profiel voldoet, voor 6 oktober a.s. naar: Unique Uitzendburo B.V., ta.v. Nicole Roquas, Postbus 1,1300 AA Almere. U ontvangt dan binnen één week nader bericht. De selectiedag zal plaatsvinden te Almere-Haven op maandag 13 oktober. Neurologie De administratief-secretariële organisatie van de afdeling Neurologie is onderverdeeld in een tweetal secretariaten, te weten het stafsecretariaat en het patiëntenzorgsecre tariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat en het poliklinieksecreta riaat. Aan de werkzaamheden binnen het patiëntenzorgsecretariaat wordt leiding gegeven door een Hoofd Patiëntenzorg secretariaat. Ten behoeve van het poliklinieksecretariaat wordt gevraagd een: administratief medewerker m/v (32 uur per week, werktijden in overleg) Vac.nr. 97.C.15.39.LD Taken: - het voorbereiden en afwerken van spreek uren en het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van medische correspon dentie en het bijwerken van medische dos siers; - het te woord staan van patiënten en artsen; - het mede zorgdragen voor het archief beheer. Functie-eisen: - MAVO/HAVO diploma aangevuld met de cursus Medische Administratie dan wel NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen en met diverse administratieve werkzaam heden; - goed kunnen werken in teamverband en goede contactuele eigenschappen; - ervaring met polikliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling. Dienstverband: De aanstelling zal in tijdelijke dienst zijn met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, maximaal f3.318,- bruto per maand op basis van een full-time dienstver band. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw S. Opgelder, Hoofd Patiëntenzorgsecretariaat (071 - 526 66 78, op maandag, woensdag en donderdag). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 35