Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Chef-kok (m/v) gevraagd voor de finishing touch van onze maaltijden(productie) We willen in contact komen met de 'terriërs' onder de datacommunicatieverkopers. 'ONZE HIGH-TECH APPARATUUR IS EEN WAAR ELDORADO VOOR EEN MTS'ER M&R/E." Representatieve Directie-secretaresse ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN klinisch perfusionist in opleiding m/v ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 Vogelenzang, Instituut voor Geestelijke Gezondheidszorg, is ontstaan door fusie van Psychiatrisch Ziekenhuis Vogelenzang en de Riagg Amstelland en de Meerlanden. Het is een professionele organisatie met de hoofdvestiging in Bennebroek en vestigingen in Haarlem, Hoofddorp en Amstelveen. In de afgelopen jaren heeft een belangrijke herstructurering van de organisatie plaatsgevonden in het kader van modernisering en verdere verbetering van de kwaliteit van zorg en dienstverlening. In dit kader is in 1996 ook de nieuwe dienst Facilitaire Zaken ontstaan waarvan onderdeel uitmaken; de dienst Bouw Techniek, de Interne Dienst, het Bureau Facilitaire Zaken en de Voedings- dienst. Behalve de Centrale Keuken maken de Restauratieve Dienst en het Bureau Voedingsadministratic onderdeel uit van de Voedingsdicnst. Binnen de Centrale Keuken zoeken wij een opvolger voor onze Chef-kok die per 1 december a.s. Vogelenzang zal verlaten i.v.m. het aanvaarden van een nieuwe functie elders. Instituut voor Geestelijke Gezondheidszorg In de Centrale Keuken van Vogelenzang zijn de laatste jaren een aantal grote verande ringen doorgevoerd om de volgende doelen te realiseren; flexibilisering van de etens tijden (ontkoppeld koken), het bieden van componenten keuze en geautomatiseerde voedingsadministratie. Op dit moment heeft het invoeren van het HACCP de volledige aandacht en voor het komend jaar staat het behalen van het ISO-certificaat op de planning. Al met al een professionele grootkeuken die aan meerdere regionale instellingen maal tijden levert waarbij 'maaltijd op maat" een kernbegrip vormt. Elk van onze 1000 klanten moet het gevoel hebben dat de maal tijd alleen voor hem of haar bereid is! De functie Als Chef-kok geeft u leiding aan alle deelprocessen binnen de Centrale keuken te weten; het produceren, het portioneren en het afwassen en schoon maken. Hierbij krijgt u onder steuning van twee Sous-chefs en werkt u nauw samen met het Bureau Voedingsadministratie. We zoeken een Chef-kok in de rol van productieleider die van uit een flink stuk ervaring op een inspirerende en enthou siaste wijze het voortouw wil nemen bij het verder profes sionaliseren van de maaltijden productie en de 'finishing touch' daarvan. Vanzelfsprekend beschikt u over relevante diploma's op MBO-niveau (zoals het MKV). Even belangrijk is dat u vanuit een persoonlijke overwicht en een directe wijze van leiding geven de aanvoerder bent van onze multi-culturele personeelsgroep. Salarisindicatie: Het salaris bedraagt bij een volledig dienstverband maxi maal f 5.179,- bruto per maand (FWG 50). De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Heeft u belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw T. Janssen, hoofd Voeding, telefoon (023) 583 23 60. U kunt uw sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Vogelenzang, Instituut voor Geestelijke Gezondheidszorg, t.a.v. de heer N.W. Berghuis, afdeling Personeelszaken, Postbus 5, 2120 BA Bennebroek. Een goede salesman of -vrouw bijt zich vast in elke klus. Gaat door tot de prospect klant is. Of de order binnen is. Het is iemand met karakter. Voor zulke mannen en vrouwen heeft Business Network Services van PTT Telecom een bijzonder interessant èn intrigerend aanbod. Allereerst vanwege onze business: datacommunicatie. Op dat terrein zijn we dé specialist. We zitten dan ook bij de meest interessante opdrachtgevers aan tafel. Aan sales leads en business opportunities geen gebrek. We investeren graag in onze mensen. Zeker in de data communicatie gaan de veranderingen bijna met de snelheid van het licht. Vandaar dat we onze mensen regelmatig een time-out geven om even goed bij te spijkeren. Technisch, persoonlijk en SdlGS Executives vakmatig. Dan zijn er de loopbaanperspectieven. Die zijn legio, want PTT Telecom is niet alleen groot, maar ook sterk gericht op interne mobiliteit. Over de harde eisen kunnen we kort zijn. Allereerst een HBO- werk- en denkniveau. Je bent of technisch geschoold, maar de commerciële weg ingeslagen, of je hebt een dienstverlenende instelling en bent actief in sales met een sterk technische affi niteit. Een a twee jaar werkervaring is het minimum. Interessant? En van het kaliber dat we zoeken? Stuur dan je brief met c.v. naar Fourmit Werving Selectie bv, ter attentie van de heer mr. J. de Haas, Oude Utrechtseweg 18A, 3743 KN Baarn, of e-mail: jdehaas@fourmit.nl. Ook kun je voor meer informatie contact opnemen met de heer De Haas, telefoon (035) 541 77 40. Rob Vink, technician metrology, zoekt een collega. Centocor B. V. heeft een vooraanstaande positie in de wereld van biotechnologie. Zo ontwikkelenproduceren en verkopen wij - als onderdeel van Centocor Inc. in de U.5.A. - geneesmiddelen op basis van monoclonale antilichamen: eiwitten die zich kunnen binden aan specifieke stoffen of plaatsen in het lichaam. De medicijnen worden - world wide - toegepast voor diagnostische en therapeutische doeleinden. Met name ter bestrijding van hart-, vaat- en infectieziekten, auto-immuunziekten en kanker. Geen alledaagse geneesmiddelen dus. En dat geldt ook voor Centocor zelf. Een interessant bedrijf op alle fronten. Een organisatie waar 'medewerkers' centraal staan. Zij zijn de kern en vormen de basis voor het succes. Centocor kunnen we typeren als uiterst professioneel, informeel, jong (de gemiddelde leeftijd ligt rond de 30 jaar) en enthousiast. Maar ook als zakelijk, ambitieus, open en eerlijk. Momenteel zo'n 300 m/v sterk. De afdeling Operations Technical Support houdt zich bezig met technische, vaak specialistische, ondersteuning van de productie- en engineerings- afdelingen. Dat gebeurt in de vorm van validaties en calibrates, trouble shooting, testen en implementeren van nieuwe technologieën en het bewaken van de kwaliteit. De Metrology-groep binnen de afdeling is verantwoordelijk voor het uitvoeren van calibrates (temperatuur, druk, relatieve vochtigheid, etc.) voor zowel laboratonumapparatuur als technische installaties. Als Technician Metrology ben je verantwoordelijk voor de planning en uitvoering van calibrates, inclusief de administratie en documentatie. Ook assisteer je bij validatiestudies aan autoclaven, incubatoren, coldrooms e.d. en stel je de apparatuur zonodig af. Je plant je eigen werk en coördineert de uitvoering van het onderhoud en testen door derden. Wij vragen een MTS-opleiding Meet- Regeltechniek of Elektronica Je werkt nauwkeurig en beheerst het Engels goed. Omdat je bereikbaarheids diensten draait, woon je maximaal 1 uur reizen van Leiden. Ben je geïnteresseerd? Neem dan voor meer informatie contact op met Peter Crama, Supervisor Metrology, telefoon 071-5242517. Je schriftelijke sollicitatie kun je, binnen twee weken, sturen naar Centocor B.V., t.a.v. Anita Tuin, Officer Human Resources, Postbus 251, 2300 AC Leiden. l^vll 1 IÜC.U I Hervormde Ouderenzorg Katwijk aan Zee De Hervormde Stichting Ouderenzorg te Katwijk beheert 2 verzorgingshuizen. "Duin rand" met 108 verzorgingsplaatsen en "Salem" met 125 verzorgingsplaatsen. Voor indiensttreding op korte termijn zoeken wij een: Het zal gaan om een dienstverband van 32 uur per week. De functie behelst de organisatorische en secretariële ondersteuning van de algemeen directeur, onder meer bestaande uit het voeren van correspondentie, het agenda- en dos sierbeheer, het notuleren van vergaderingen en uitwerken van beleidsstukken. Wij verwachten van een secretaresse inlevingsvermogen, collegialiteit en betrokkenheid bij de aktiviteiten die gericht zijn op een goede kwaliteit van zorgverlening. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en accuratesse zijn absoluut noodzakelijk. Van al onze medewerkers verwachten wij een positief protestants christelijke levensover tuiging. Gelet op het belang van de secretariaatsfunctie is dit een absolute vereiste. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning v Directie van de Hervormde Stichting Ouderenzorg Duindoornlaan 34 2225 RT KATWIJK Tel. 071-4015641 dit blad kunt u richten aan: Diaconessenhuis Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziépjenhuis, met ruim 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, inclusftf een zestigtdf&iedisch specialisten. Vrij wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli klinieken zijn er ongeveer 12.500 opnamen. NfeuwbouW van ^netb^ddlnhuis is in voorbereiding. Op de operatie-afdeling is plaatsingsmogelijkheid voor een verpleegkundige m/v die de opleiding tot O.K.-assistent, differentiatie chirurgie, wil volgen. Functie-inhpud: De aan te stellen verpleegkundige zal halverwege het eerste jaar van de opleiding tot O.K.-assistent, differentiatie chirurgie, geplaatst worden. De totale opleidingsduur zal derhalve 21/2 jaar bedragen. De opleiding vangt aan in maart 1998. Functie-eisen: De kandidaat dient in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkundige. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ge durende de opleiding ingeschaald in functiegroep 35. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie worden verstrekt door mevrouw H.C. Diallo-Koopman, hoofd operatië-afdefing, telefoon 071 - 517 83 48 of via 071 517 81 78/ 21059. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de dienst personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 234-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden OK-Centrum - Extra Corporale Circulatie Bij de afdeling Extra Corporale Circulatie kan op korte termijn worden geplaatst een: Vac.nr. 97.L.33.39.LD De afdeling Extra Corporale Circulatie is binnen het OK-Centrum, bestaande uit 20 operatiekamers, waarvan 4 Thorax- chirurgie OK's, verantwoordelijk voor extra corporale technieken ten behoeve van hart- chirurgie bij volwassenen en kinderen, circulatoire ondersteuning bij levertrans plantaties en geïsoleerde orgaanperfusies. Tevens is de perfusionist betrokken bij onderzoek en ontwikkeling van nieuwe technieken op zijn vakgebied. Vooropleiding: Kandidaten dienen te beschikken over een voltooide HAVO/VWO-opleiding en een HBO-opleiding in een fysische, chemische of biologische'richting. De opleiding tot klinisch perfusionist vindt plaats volgens NVZ-normen. Gedurende de opleidingsduur werkt u direct samen in een chirurgisch team. Na verloop van tijd zult u worden ingezet voor het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Dienstverband: De aanstelling is tijdelijk, voor de duur van de opleiding 4 jaar). Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 3.960,- bruto per maand (schaal A6). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer F.K. Tijl, hoofd E.C.C. (071 - 526 42 44). Deze advertentie wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Interne kandidaten genieten de voorkeur. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, t.a.v heer H.L.P. Mauer, hoofd P&O Divisie 1, Gebouw K6-Q-60. M

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34