Personeel Personeel Personeel Personeel Personeet VR zoekt: MTS-ers krijgen 3D ruimte Adeccoi 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN van OERLE EEN AMAZINGBAAN AUTO HOME Van Raalte Van Raalte Adecca verpleegkundigen voor de vervolgopleiding Intensive Care m/v ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 Uitstekende ontplooiingskansen voor jonge MTS-ers werktuigbouwkunde Fluor Daniel is één van de grootste ingenieurs bureaus ter wereld. De 23.000 medewerkers realiseren een jaaromzet van ruim vijftien miljard gulden. Bij de vestigingen van Fluor Daniel in Haarlem en Bergen op Zoom werken circa 900 medewerkers. Fluor Daniel ontwerpt en realiseert industriële installaties en complete fabrieken voor de sectoren chemie, kunststoffen, olie, gas, voedingsmiddelen en farmacie. Zij doet dit voor toonaangevende cliënten in Europa, Azië en het Verre Oosten. Fluor Daniel opereert in een afwisselende, zeer innovatieve wereld. De medewerkers komen worldwide op totaal verschillende locaties in aanraking met de meest uiteenlopende multi disciplinaire projecen. Met hun zakelijke, technische instelling functioneren zij professio neel, zowel individueel als in teamverband. Kwaliteit, creativiteit en ondernemerschap zijn factoren die in de wereld van Fluor Daniel zwaar wegen. Dat resulteert in een aanzienlijke "added value" voor de opdrachtgever die met Fluor Daniel in zee gaat. Op ons hoofdkantoor in Haarlem worden fabrieken voor de chemische- en petrochemische industrie ontworpen. Projecten worden hier multi-disciplinair uitgevoerd in een driedimensionaal, elektronisch model Voor de afdeling Piping zoeken wij jonge, enthousiaste 3D piping ontwerpers (m/v). Je ontwerpt in een driedimensionaal elektronisch model de leiding systemen met alle toebehoren. Dit wordt gedaan aan de hand van een schematische voorstelling van de te bouwen fabriek. Door collega ontwerpers worden pompen, vaten, staalconstructies en kabelbanen in het model geplaatst. De ontwerper realiseert als het ware elektronisch de fabriek, die na afronding van het ontwerp proces gebouwd wordt. Voor de bouw wordt gebruik gemaakt van tekeningen, die vanuit het elektronisch model gegenereerd worden. Als 3D piping ontwerper ben je in teamverband verantwoordelijk voor het totale ontwerpproces. Fluor Daniel investeert graag in talent Heb je zojuist je MTS opleiding werktuigbouwkunde afgerond en/of enige jaren werkervaring in een bij voorkeur vergelijkbare branche, dan loont het zeker de moeite eens kennis te maken met ons. Startende 3D piping ontwerpers krijgen bij Fluor Daniel als team een intensieve interne training voor het ontwerpen en het berekenen van leidingsystemen en het leren omgaan met de daarvoor benodigde computerapparatuur. Daarnaast volg je diverse vakinhoudelijke cursussen. Dit alles zorgt ervoor dat je je capaciteiten bij Fluor Daniel uitstekend kunt ontplooien en dat je kunt meegroeien met de technische ontwikkelingen. Uiteraard wordt rekening gehouden met individuele wensen en ambities. Kennismaken loont zeker Van de kandidaten wordt allereerst verwacht dat ze goed in teamverband kunnen werken. Ben je daarnaast ambitieus, creatief, heb je een ruimtelijk voorstellingsvermogen, stuur dan eerst je CV met een sollicitatiebrief. Dan kunnen we spoedig met elkaar praten. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met de heer W. Boon van de afdeling Piping te Haarlem, telefoon (023)5432577. Informatie kun je ook vinden op internet: www.fluordaniel.com. Wij willen graag op korte termijn met je kennismaken. Stuur je sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar Fluor Daniel B.V., t.a.v. de heer B.C. Tromp, afdeling Human Resources, Surinameweg 17, postbus 4354, 2003 EJ Haarlem. FLUOR DANIEL FACILITAIRE DIENSTVFRI FNING BV Medewerkers algemeen schoonmaakonderhoud Voor een afspraak of informatie kunt u ons tijdens kantooruren bellen tel. 071-5.23.23.0 Agrarische medewerkers m/v Zand in je haren en vuil onder je nagels? Voor jou geen probleem, want jij bent altijd al op zoek geweest naar een leuke baan in de agrarische sector. Randstad Uitzendbureau biedt jou kans op een interessante functie, varièrend van kwekerijmedewerker of bollen- exporteur tot inpakmachinist of hovenier. Dus ligt jouw ambitie op het agrarisch vlak, kom dan razendsnel langs om de mogelijkheden te bespreken. Informatie bij Jolanda van Wijk. tel. (0252) 41 94 50. Lisse, Kanaalstraat 100. -ir randstad uitzendbureau Accountmanager Bouwkunde Organisatie Ter versterking van onze vestiging in Den Haag zoeken wij technici met commercieel talent voor de functie van accountmanager. Uw kerntaak Als accountmanager bij Randstad Polytechniek werft en begeleidt u een aantal hoog opgeleide technici. Deze medewerkers zijn meestal op locatie werkzaam bij een opdrachtgever en zijn bij Randstad Polytechniek in dienst. Daarnaast is uw taak het werven en onderhouden van relaties. Door zowel de klant als de medewerker goed te kennen, bent u in staat om de juiste personele invulling te geven aan een project. Regel matig brengt u evaluatiebezoeken en voert u carrièregesprekken op de werkplek van uw medewerker. De accountmanager is lid van de kennisgroep in zijn vakgebied, die geleid wordt door een senior collega-accountmanager. Regelmatig worden bijeenkomsten gehouden voor het bespreken van de nieuwste ontwikkelingen binnen het vakgebied. Uw positie U werkt in een unit met één tot drie collega's en u rapporteert aan de manager. Uw profiel U heeft een technische of commerciële opleiding op HBO- of universitair niveau en minimaal driejaar werkervaring in de techniek of zakelijke dienstverlening. Daarnaast is het van belang dat u flink wat commercieel inzicht heeft en in het bijzonder affiniteit met commerciële dienstverlening. Uw leeftijd ligt tussen de 27 en 40 jaar. Ook aan uw persoonlijkheid stellen we de nodige eisen. Om zelfstandig als ondernemer te kunnen functioneren, dient u goed te kunnen luisteren, beschikt u over 'drive', enthousiasme, overtuigingskracht en tact. Uw honorering Vanzelfsprekend een adequate salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto van de zaak, tantièmeregeling, opname in het pensioenfonds en een optieregeling. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer drs. F.W.M. Okkes, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 364 75 05. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op internet voor andere vacatures: http://www.xs4all.nl/~ritadam/ of e-mail: ritadam@xs4all.nl TECHNIEK B.V. HWI Techniek b.v. is een jonge machinefabriek waar met behulp van CNC en conventioneel verspanende machines de meest uiteenlopende produkten worden gefabriceerd voor de (petro-)chemische industrie en offshore. Wij zijn op zoek naar een flexibele collega voor de volgende functie: MEDEWERKER CNC FREZEN (M/V) - bekend met conventioneel en cnc frezen - enige ervaring vereist - geen '9 tot 5' mentaliteit Belangrijke punten: - kunnen instellen van de eigen machine - zelfstandig kunnen organiseren van eigen werk. Een SOM opieiding behoort tot de mogelijkheden en uiteraard zult u intern zorgvuldig worden begeleid. U kunt uw sollicitatie richten aan: HWI Techniek b.v. tel. 01172-42 44 00 t.a.v. Dhr. H. J, de Wind J. Keplerweg 30 2408 AC Alphen aan den Rijn Waar staat Auto-Home voor? Auto-Home staat voor kwaliteit. Dat betekent bat wij ervoor zorgen dat ome klanten ook nog lang na de reparatie mei plezier aan ons denken. Eigenlijk gaat het bij Auto-Home om wat in het vak jargon "attersales" heet. Wij investeren graag in beleefde, vakkundige mensen met trots in eigen kunnen en kennis. Ook investeren wij in een prettige werkplek en dito steer. Auto-Home heett een kwaliteits-manager en we werken volgens ISO-norm 9002, Thans staat er in Leiderdorp een totaal vernieuwd pand plus kantoren en werk plaatsen voor onderhoud en schade- herstel (super high-tech.), verkoop, verhuur en leasing. De 'huur' vloot is nieuw en ons aandeel op de leasemarkt groeit gestaag. Op dit moment werken er bij ons 50 vakmensen. Naast de vestiging in Leiderdorp heeft Auto-Home nog een filiaal aan de Touwbaan te Leiderdorp en aan de St. Jacobsgracht in Leiden, waar het merk Hover verkocht en onderhouden wordt. Automobielbedrijl Auto-Home Leiderdorp Weversbaan 27. 2352 BZ Leiderdorp Ter versterking van ons team zijn wij op zoek n TECHNISCH/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER voor 38 uur per week Wij vragen: Een pittige, jonge dame/heer van ca. 18 jaar. Hij/zij leergierig en heeft technische/administratieve feelii Bovendien is hij/zij flexibel en accuraat ingesteld houdt van aanpakken. Beheerst Nederlands in w en geschrift. Initiatief tonen, meedenken en klantge handelen moeten vanzelfsprekend zijn. Wij bieden: Een afwisselende job in een team van enthousiaste medewerkers. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals b.v. studiekostenregeli spaarloonregeling en winstdeling. Werkzaamheden: Telefoonbehandeling, factureren, archivering, tekstverwerken, magazijnwerkzaamheden e.d. Sollicitatie: Je sollicitatie kun je richten aan de directie van Auto-Home Automobielbedrijven. Voor meer informatie kun je vragen naar Mariska Swanen telefoon 071-5899349. MAZDA HI-TECH SERVICE STATION ISO 9002 GECERTIFICEERD I 1 I Irt Nederland hebben wij naam gemaakt als toonaangevend producent vp beprijzingssystemen, afficheringssystemen en productpresentaties. U ben onze kwaliteitsproducten dan ook regelmatig tegengekomen bij cliënte zoals Hoogvliet, Konmar, Hema, Intergamma en vele andere winkelketen Wij zoeken op korte termijn: Di 2 Productiemedewerkers Op onze dynamische productie-afdeling zijn we op zoek naar versterking het productieteam. Wij denken aan twee jonge mensen in de leeftijd circa 25 jaar met een MTS werk- en denkniveau en enige ervaring in ee productiebedrijf. Voor meer informatie over deze functie kunt u contai opnemen met de heer B. Otto. Ook zijn wij op zoek naar een Magazijnmedewerker Behalve voor het ontvangen en controleren van inkomende goederen berlei u ook verantwoordelijk voor het verzendklaar maken van onze productei! e het inpakken en andere voorkomende werkzaamheden. Gezien de aard van de functie dient u zeer accuraat te kunnen werken. U bent een actievar man/vrouw, tusseh de 22 en 30 jaar, en u heeft enige ervaring opgedaan ij een soortgelijke functie. Voor meer informatie over deze functie nodigen v u uit contact op te nemen met de heer B. Otto. Naast een prima salaris bieden wij u een plezierige werkomgeving. jg Uw sollicitatie kunt u richten aan: .ja Van Raalte b.v., postbus 4, 2250 AA Voorschoten. Telefoon 071 - 56110 4Ca| Industrieweg 1, 2254 AE Voorschote Morssingel 7 2312AZ Leiden Telefoon (071) 514 42 46 Personeelsdiensten Teirfaxio7i)5i30284 Lfs'ersm/v Mei spoed!!! Voor een brouwerij in Zoelerwoude- Rijndijk. Enthousiaste krachten die in ploegendienst ivillen werken. Het werk bestaat uit het bedienen van computer gestuurde machines en het oplossen van storingen. Het werk is voor langere tijd. Interesse? Kom snel langs en neem je diploma mee Secretaresse m/v Voor de verkoopafdeling van een dynamisch bedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het coördineren van alle informatie met betrekking tot lopende opdrachten, offerte aanvragen en follow-up van offertes. Contacten onderhouden met (buitenlandse) relaties. Ervaring als secretaresse is absoluut vereist, evenals een goede kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Ben je nieuwe uitdaging, kom dan snel langs en ecent Curriculum Vitae mee. Administratief medewerker m/v Voor een transportonderneming in de omgeving van Leiden. Ie gaat je bezig houden met de administratie en boekhouding waaronder het coderen en inboeken van inkoopfacturen, debiteuren en crediteuren administratie. Heb jij enige jaren administratieve werkervaring en ervaring met moderne computer systemen, kom dan snel langs en laat je verder informeren! Verdelers m/v Voor de Bloemenveiling Flora. Vroege vogels die van maandag tot en met vrijdag van 6.15 uur tot ongeveer 11.00 uur willen werken in de verdeclhal van de veiling. Het werk bestaat uit het verdelen van de geveilde bloemen dat je d.m.v. een elektrisch opstap- truckje doet. Het werk is voor langere tijd. Ook mensen die maar een aantal dagen of maar een een aantal uren beschikbaar zijn. kunnen reageren op deze functie. Deze functie is ideaal voor studenten, herintreders en voor iedereen die wat wil bijverdienen. Kom dus snel langs! Voor |OU doen wij ITlOOr 1 dan jé verwacht! Vervolgopleiding Intensive Care- verpleging 1998 Het AZL roept verpleegkundigen op voor de vervolgopleiding intensive Care-verpleging welke in januari 1998 van start gaat. Vac.nr. 97.L.29B.39.LD Functie-eisen: - diploma A-verpleging/HBO-V; - minimaal 1 jaar praktijkervaring. Informatie over de opleiding: De vervolgopleiding Intensive Care-verple ging duurt 18 maanden. Het theoretisch gedeelte wordt verzorgd door de afdeling Specialistische Opleidingen. Na een theoretische introductieperiode beginnen praktische stages op een aantal I.C.-afdelingen. Aan deze opleiding nemen de volgende afdelingen deel: - Thorax-chirurgie Intensive Care/Heelkunde Intensive Care; - Neurochirurgie Intensive Care; - Intensive Care Inwendige Geneeskunde/ Hartbewaking. Plaatsing op een van deze afdelingen geschiedt voor de duur van de opleiding. Na diplomering kan men solliciteren naar de op dat moment bestaande vacatures. Salaris: volgens AZL-regeling. Er is een centrale selectiecommissie ingesteld; deze commissie zal alle sollicita tiegesprekken voeren en de geselecteerde kandidaten voordragen voor benoeming. Het voornemen bestaat om de selectie- gesprekken te plannen in week 42 of week 43. Informatie: nadere inlichtingen over de theorie-opleiding worden gaarne verstrekt I door de heer J.G.M Warmerdam, Specialistische Opleidingen (071 - 526 36 75). Nadere informatie over de praktijkopleiding f£ wordt gaarne verstrekt door de heer J.G. Nonkes (071 - 526 26 90, ICIG) of door mevrouw A.A.M. Keijzer (071 - 526 23 39, ICHK) of door mevrouw E.B.L. Bijl-Bult Vc (071 - 526 39 55, Neuro, IC) of door mevrouw j C. van Oudshoorn, P&O adviseur Divisie 1 (071 - 526 36 16 of 071 - 526 45 73). Deze advertentie wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Interne kandidaten genie ten voorrang. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunnen binnen 2 weken na verschijningsdatum worden gezonden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, t.a.v. mevrouw C. van Oudshoorn, P&O-adviseur, Divisie 1, Gebouw K6-Q-60. M

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32