Personeel Personeel Personeel Personeel Personee \s. de Vlietstede c e I betrokken adviseurs (m/v) BRIDGE PAGO TECHNISCH MEDEWERKER ,36 K'DS Bureau L&G zoekt ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1997 CORNELIS VROLIJK HOLDING BV zoekt voor haar vissersschepen opvarenden (m/v) Het bedrijf Ons bedrijf bestaat uit een aantal ondernemingen in Nederland, Groot Brittannië en Frankrijk, dat zich bezighoudt met vangst, invriezen, opslag en internationale verkoop van pelagische vissoorten, zoals haring, sardinella, makreel, horsmakreel, zilversmelt en blauwe wijting. Onze vloot bestaat uit 6 moderne hektrawlers en wordt midden januari 1998 uitgebreid metde nieuwe SCH 81 'CAROLIEN'. De schepen opereren vanuit IJmuiden in de wateren van de Europese Gemeenschap rondom Groot Brittannië en Ierland en in West-Afrikaanse wateren, waaronder die van Mauretanië. De vangsten worden aan boord gesorteerd, ingevroren en verpakt en vervolgens in IJmuiden en/of Las Palmas (Canarische Eilanden) aangevoerd. De reisduur van de schepen varieert van ongeveer 20 tot 40 dagen. Het geïnstalleerd motorvermogen ligt, afhankelijk van de grootte van het schip, tussen 5000 en 10000 pk. De invriescapaciteit ligt tussen 100 en 250 ton per 24 uur en de opslagcapaciteit tussen 1200 en 3600 ton. De functies Mede in verband met de uitbreiding van onze vloot zoeken wij: een 2e stuurman/bootsman in het bezit van het SW V of een gelijkwaardig diploma 2e, 3e en leerling wtk's in het bezit van respectievelijk het MM, dan wel V.IV-v of SW VI of een gelijkwaardig diploma, bij voorkeur met ervaring in de koel- en vriestechniek; en matrozen en leerling matrozen bij voorkeur in het bezit van het 'pre sea' diploma en/of het S VII of een gelijkwaardig diploma. Wat wij bieden Een goede baan op één van onze moderne diepvrieshektrawlers met perspectieven op de toekomst. Op al onze arbeidsovereenkomsten is de CAO TRAWLVISSERIJ van toepassing, waarin is geregeld, dat de beloning bestaat uit een aandeel in de besomming en waarin ook zijn geregeld, doorbetaling van loon bij ziekte, een loon gerelateerd pensioen en een verzekering tegen het zogenaamde Wao-gat. Onze vissers zijn doorgaans verplicht verzekerd ingevolge de Ziekenfondswet (ziektekosten). Wat wij vragen De juiste mentaliteit en inzet om in ploegverband te werken en uiteraard interesse in het visserijbedrijf. Wilt u solliciteren? Cornelis Vrolijk Holding BV A/s u vooraf behoefte hebt aan nadere T.a.v. Ment van der Zwan informatie kunt u contact opnemen met Postbus 54 Ment van der Zwan op telefoonnummer 1970 AB IJMUIDEN 0255 53 25 34. woonzorg centrum Wij zijn een Protestants Christelijk Centrum voor Wonen. Zorg en Welzijn, gelegen in het centrum van het bloemendorp Rijnsburg, tussen Leiden en Katwijk aan Zee. Aan het merendeel van de 60 in het verzorgingshuis wonende ouderen wordt een vrij intensieve zorg gegeven. Daarnaast onderhouden wij alle aktiviteiten in het kader van het flankerend beleid, zoals tafeltje dekje en tijdelijke opnamen. Voor de eigen bewoners hebben wij een goed functionerende afdeling groepsverzorging. Deze afdeling zal het komende jaar worden omgezet in een meerzorgafdeling waarvoor bouwkundige aanpassingen noodzakelijk zijn Naast het verzorgingshuis maken 132 aanleunwoningen - waarvan 24 zorgwoningen - deel uit van het centrum. Hiervoor een project in ontwikkeling voor de levering van zorg bij de daar wonende ouderen. Op korte termijn zal worden gestart met een nieuwbouwproject ten behoeve van diverse andere zorginstellingen en para-medische instellingen. Tevens bestaat de mogelijkheid dat samenwerking met andere verzorgingshuizen tot stand komt. De hele organisatie bestaat uit een gezellig team van ruim 50 personeelsleden ten behoeve van de zorg. huishouding, wasserij, keuken, administratie en technische dienst. Voor de technische dienst voor zowel het verzorgingshuis als de aanleunwoningen zoeken wij in verband met het gebruik maken van de OBU regeling door onze huidige medewerker per 1 januari a.s. een: Zijn taak zal ondermeer bestaan uit het leveren van het onderhoud van de gebouwen en het functioneren van de installaties van het verzorgingshuis, de aanleunwoningen en de op handen zijnde nieuwbouw. Hierbij is tevens opgesloten het leveren van een bijdrage aan de woon- en leefbaarheid van de algemene ruimten, het verichten van preventief onderhoud en reparaties bij de bewoners van alle complexen en het nemen van maatregelen ter voorkoming van defecten, storingen en schade. De technische medewerker heeft kennis van huishoudhygiëne, technisch onderhoud en elektrotechniek op LBO/MBO-niveau en kennis van de constructie, werking en veiligheidsvoorschriften van installaties. Tevens heeft de T.M. een goede uitdrukkingsvaardigheid voor het opstellen van rapportages en sociale vaardigheden voor de dagelijkse omgang met ouderen en externe relaties. De T.M. is direct verantwoording verschuldigd aan de directie. Op termijn zal dit kunnen wijzigen in verband met de mogelijke samenwerking met andere verzorgingshuizen. n bovenvermeld e 25 en 35 jaar, die werking en een bij ons huis passende Voor deze functie zoeken wij een jonge kracht tusi profiel voldoet. Verder vragen wij de bereidheid tot een prettige s£ levensovertuiging. De aanstelling geschiedt voorlopig voor een jaar. Bij gebleken geschiktheid is aanstelling voor onbepaalde tijd mogelijk De C A O. Verzorgingshuizen is van toepassing waarbij een salaris behoort van f 2703,- tot max. f 3910.- per maand bruto op full-time basis. Verdere informatie kunt u desgewenst verkrijgen tijdens kantooruren bijj de directeur, de heer A. v. Dusseldorp. telefoon 071-4020600. De Stichting Jeugd en Jongerenwerk Oegstgeest organiseert sociaal culturele activiteiten de leeftijdsgroep van 4-23 jaar De stichting heeft e EEN CREATIEVE DOCENT(E) (En is tevens op zoek n kinderen). De docent begeleidt ee aar docenten die in de vakantieperiodes activiteiten n groep kinderen (4-12 jaar) op woensdagmiddag. 1. Een gevarieerd creatief programma opstellen vo n leuke en boeiende manier overdragen op de Profielomschrijving: 1Werktijden elke woensdagmiddag 2. Ervaring met het geven van creatiev 3. Affiniteit met kinderen 4. Man/vrouw leeftijd min. 25 jaar 5. Aanstellingsperiode steeds per cursusblok van ongeveer 10 weken (excl, schoolvakanties). Wij bieden: Uw sollicitatiebrief kunt u voor 6 oktober 1997 richten aan. SJJO. t a v. mevr. M. Cornet. Boerhaaveplein 13, 2343 LT Oegstgeest Voor informatie kunt u bellen 071-5154773 elke werkdag tussen 15.00-17.00 uur. Kids at Work is een onafhankelijke producent en distributeur van kinderpro- ducten en -merchandising. We zijn actief in Nederland en Vlaanderen. Onze artikelen zijn gebaseerd op bekende kindercharacters en worden verkocht in boekwin kels, speelgoedzaken en giftshops. Het assortiment van Kids at Work wordt door steeds meer winkels gevoerd. Ook het aantal producten neemt snel toe. Een enthousiast team van jonge mensen zorgt er voor dat deze producten worden ontwikkeld, geproduceerd en gedistribueerd. De werkzaamheden vinden plaats vanuit onze vestiging in Leiden. Daar wachten in ons eigen magazijn Nijntje, Pluk van de Petteflet, Hazeltje, Rupsje Nooitgenoeg, Maisy Muis en heel veel andere kindervriendjes tot ze de grote wereld in worden gestuurd. Daarvoor zijn we op zoek naar een magazijnmedewerker (m/v) voor 24 uur per week, die verantwoordelijk is voor het: beheer en op orde houden van het magazijn verwerken van binnenkomende orders en retouren inpakken en verzendklaar maken van bestellingen ophalen en wegbrengen van voorraden producten samenstellen van displays en aanbiedingspakketten verzorgen van mailings Voor jou geldt dat je: een enthousiaste en collegiale instelling hebt van aanpakken weet ordelijk bent en oog voor detail hebt het leuk vindt om met onze producten te werken in het bezit bent van rijbewijs B Als je meer informatie wilt, dan kun je tijdens kantooruren contact op nemen met Elsbeth Blok. Je sollicitatie voorzien van c.v. kun je voor 15 oktober zenden naar onderstaand adres eveneens ter attentie van Elsbeth Blok. Kids at Work Oude Vest 9 2312 XP Leiden (071)514 54 51 ►AT WORK MOSTERT TRANSPORT LEIDEN B.V. vraagt: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V voor de avonduren (van 18.00 t/m 23.00 uur) De werkzaamheden zijn voornamelijk computerwerkzaamheden. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een redelijke computerervaring/typevaardigheid. Deze werkzaamheden zijn vooral geschikt voor scholieren en/of studenten, eventueel voor 2 of 3 avonden per week. Inlichtingen: Mostert Transport Leiden B.V. Draadbaan 49 2352 BM LEIDERDORP t.a.v. dhr. A. Neerhof Telefoon: 071-5412421 L&G Management Consultancy adviseert grote (overheids)organisaties en gecompliceerde samenwerkings-verbanden op het gebied van beleidsprojecten, organisatie- en strategie ontwikkeling. Het beleidsgebied van de 'fysieke leefomgeving' (natuur, milieu, landbouw en ruimtelijke ordening) is voor het bureau een belangrijk werkterrein. In verband met groei van onze werkzaamheden zoeken wij een: Projectsecretaresse m/v met een academisch denk- en werk niveau en goede organisatorische en admi nistratieve vaardigheden. L' coördineert de werkzaamheden van de projectleiders en vormt de spil tussen project en kantoormanagement. Tevens bent u verantwoordelijk voor alle secretarieële en administratieve werkzaamheden die voort vloeien uit de verschillende projecten. Ervaring met 'Projectmatig Werken' is een pré. Affiniteit met automatisering is een vereiste. Het betreft een full-time dienstverband. Spreekt deze uitdagende functie u aan, en bent ii benieuwd naar de aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, dan kunt u uw sollicitatie binnen 14 dagen richten aan: L&G Management Consultancy Schipholweg 98, Postbus 256, 2300 AG Leiden Tel: 071 - 5217846 BRIDGE zoekt die werknemers wijzer willen maken Bridge b.v. is een financieel adviesbureau met een verfrissende kijk op employee benefits. Onze adviseurs worden ingeschakeld door werkgevers om voor iedere werknemer een persoonlijke financiële planning te maken. Doel daarbij is de onmiskenbare voordelen van de individualisering voor elke werknemer maximaal te benutten. Bridge is nog jong, maar werkt nu al voor diverse grote en aansprekende Nederlandse bedrijven. Je profiel Bridge zoekt financieel adviseurs die jong, betrokken en loyaal zijn. Voor dit werk heb je doorzettingsvermogen nodig, maar ook geduld. Je moet intelligent en sociaal zijn en over een goed inlevingsvermogen beschikken. Een brede ontwikkeling en oriëntering is absoluut noodzakelijk. Persoonlijke dienstverlening zie je als een uitdaging en als vanzelfsprekend streef je altijd een hoogstaande kwaliteit na. je hebt een diploma HEAO op zak of bent universitair geschoold. Het werk Na een gedegen opleiding van drie maanden word je ingezet als persoonlijk adviseur, je bezoekt en adviseert gemiddeld twaalf cliënten per week. je analyseert de persoonlijke financiële situatie, geeft voorlichting en stelt een gedegen advies op. Een advies dat zo doordacht is in zijn samenhang, dat je cliënt optimaal profijt heeft van zijn financiële mogelijkheden. De benefits Bridge biedt prima arbeidsvoorwaarden, waaronder premievrij pensioen. Omdat onze cliënten verspreid over hele land wonen, krijg je de beschikking over een ai Na één jaar vast dienstverband kun je deelnemen aan o optieregeling en word je dus partner. Gezien de voorspa ge groei van ons klantenbestand kun je snel carrière ma) Op termijn zullen specialisaties niet uitblijven. Je reactie Spreekt onze manier van dienstverlenen je aan en pa in het profiel? Schrijf dan een korte reactie met cv Evert Remmerswaal van Bridge, Postbus 305, 2350 Leiderdorp. Wil" je eerst meer informatie, bel dan Joke Rijsdam, 071 - 582 00 80. HWTlieljke9^ta,ieenCV' De Sen aan Demmenie ^n:r293On0AC.e p°stbus I Demmenie. WONINGSTICHTING Woningstichting PAGO te Hillegom is een actieve corporatie in de Duin- en Bollenstreek en beheert 2300 woningen. In totaal werken er, inclusief de eigen interne aannemerij, ruim 35 medewerkers. De structuur van de organisatie is gebaseerd op klant- en marktgericht denken en handelen en streeft naar verdere professionalisering van haar dienstverlening. PAGO streeft naar samenwerking en schaalvergroting om de volkshuisvestelijke taken nog beter en efficiënter te kunnen uitvoeren. De cultuurslag die daar voor nodig is, moet in de komende periode worden afgerond. Plannen voor sloop-nieuwbouw en grootonderhoud zullen in de komende jaren nog veel energie vragen. Binnen onze organisatie hebben wij plaats voor een RAYON OPZICHTER M/V voor 36 uur per week Uw functie: u bent verantwoordelijk voor het klachten- en mutatie-onderhoud en u draagt zorg voor het goed afhandelen van de mutatieprocedure. U geeft opdrachten voor klachten- en mutatieonderhoud aan onze interne aannemerij en controleert de uitvoering op kwaliteit, tijd en prijs. U krijgt in uw dagelijkse werk assistentie van een wijkmeester. U zorgt voor de tijdige aanlevering van gegevens ten behoeve van het samenstellen van de (meerjaren) onderhoudsbegroting. Periodiek beoordeelt u de kwaliteit van het bezit. U voert overleg met bewoners omtrent aanvragen over zelf aan te brengen voorzieningen of voert hierover zonodig correspondentie met huurders. U levert gegevens aan voor de periodieke management- en bestuursinformatie. Uw profiel: u hebt ervaring in het onderhoud van woningen en u heeft bij voorkeur een opleiding op het niveau van MTS/HTS-bouwkunde. U hebt de nodige automatiseringskennis (NCCW-modules). U bezit goede contactuele vaardigheden en kunt goed werken in teamverband. Communiceren met collega's van alle afdelingen is voor u een vanzelfsprekendheid. U bent in staat om zelfstandig beslissingen te nemen. U bent in het bezit van rijbewijs B. Ons aanbod: wij bieden u een aantrekkelijke functie, waarbij alle ruimte is voor het ontplooien van eigen initiatieven en ideeën. Een goede salariëring conform CAO voor werknemers in dienst van woningcorporaties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u. vóór 17 oktober 1997 sturen naar Woningstichting PAGO. t.a.v. mevrouw M. Damstra, hoofd az/pz Postbus 151, 2180 AD te Hillegom.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30