Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Wie helpt de Wegenwacht helpen Planner Jouw werk: onze systemen laten werken. Voor de winkel én voor de klant. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEDEN AANKOMEND VERKOPER m/v ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1997 De Koninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB is met 3,2 miljoen leden de grootste vereniging van Nederland. Haar taken worden uitgevoerd door ANWB BV. Binnen de werkterreinen van verkeer en vervoer, recreatie en toerisme zijn 3.000 medewerkers actief in de hulpverlening, belangenbehartiging, informatie en advies, verzekering en touroperating. De ANWB is een moderne, dynamische organisatie met een goed werkklimaat voor flexibele mensen met energie en ambitie. De divisie Hulpverlening geeft met Wegenwacht, Alarmcentrale en Rechtshulp gestalte aan één van de kerntaken van de ANWB. De Wegenwacht is al 50 jaar het paradepaard van de ANWB-hulpverlening. De medewerkers staan 24 uur per dag, zeven dagen in de week klaar om leden met pech te helpen. Binnen de Wegenwacht wordt hard gewerkt om de hoge kwaliteit van de dienstverlening steeds weer waar te maken. In district West, wegenwachtstation Badhoevedorp, is een vacature voor een Als planner zorgt u ervoor dat de wegenwachten efficiënt worden ingezet en ingepland. U dirigeert ze naar de verschillende inciden ten. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het voeren van admi nistratieve afhandeling van incident-informatie met behulp van een PC. Wij vragen voor deze functie HAVO-nivea.u en een goede geografische kennis van West-Nederland. U heeft een sterk analytisch denkvermogen en inzicht in het maken van planningen. U vindt het geen enkel probleem om zelfstandig én in onregel matige diensten te moeten werken. U bent bovendien stress bestendig, u heeft overtuigingskracht en legt graag en gemakkelijk contact met mensen. Wanneer u ervaring heeft met planmatige werkzaamheden is dit een pré. Uw salaris ligt tussen de 2600,- en 4300,,- bruto per maand. Op basis van uw dienstrooster wordt uw onregelmatigheids toeslag vastgesteld. Naast vroege diensten en late diensten komen er ook nachtdiensten voor. U werkt 26 weekenden per jaar. De meldkamer is moeilijk bereikbaar per openbaar vervoer; u dient daarom te beschikken over eigen vervoer. Informatie kunt u inwinnen bij dhr. G. Blom, meldkamerchef West, of dhr. R. Urgert, chef centralisten, tel. 020-6587180. Belangstelling voor deze functie? Stuur dan binnen twee weken uw sollicitatiebrief naar mevr. T. de Vries, personeelsadviseur HV/P&O, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag Polikliniek Gynaecologie administratief medewerker m/v (34 uur) Vac.nr. 97.N.16.38.LD Taken: - het maken van afspraken met patiënten voor verschillende spreekuren en onder zoeken; - het voorbereiden en administratief afhan delen van spreekuren; - het verwerken van patiëntgegevens en correspondentie; - archivering van pa tiëntendossiers; - het werken met verscheidene ZIS systeem- delen t.b.v. patiëntenzorg; - het samen met collega's ondersteunen van de polikliniek organisatie. Functie-eisen: - MAVO/HAVO diploma; - medische administratie of NAMS; goede beheersing van de Nederlandse taal; -zelfstandig kunnen werken maar ook in staat tot samenwerking; - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen; - een attitude waarin klantgericht denken en handelen een belangrijke plaats heeft. Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 3.318,- bruto per maand bij een volledige aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.C. Verhoog-Flodenburg, hoofd Organisatie Polikliniek en Verloskunde/Gynaecologie (071 - 5265 33 12 of 071 - 526 91 11 en vragen naar pieper 9307). Reactief* gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de cYirecteur van de dienst sociale zaken AZL, Pos'tbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brie'i en envelop het vacaturenummer vermelden. M Dankzij onze succesformule heeft ons filiaal in Zoeterwoude Rijndijk het erg druk. Ter versterking van ons team, zijn wij opzoek naar een enthousiaste Complete presentatie o OPMAAT. en dekbedden. Uitsluitend in top 12 1/2 jaar garantie en de verzekering van gedegen, persoonlijk advies. Die ambitieus en positief is ingesteld, goede contactuele eigenschappen bezit, uiteraard klantvriendelijk en commercieel denkend. Collegialiteit staat bij Oase hoog in het vaandel en hij of zij is mede verantwoordelijk voor het optimaal bijhouden van de showroom! Leeftijd 25 jaar. Opleiding: M.D.S. of M.B.O. of vergelijkbare opleiding. Voldoet u aan deze voorwaarde schrijf dan een brief met uw C.V. naar ons hoofdkantoor t.a.v. personeelszaken. Oase Slaapkamer Speciaalzaken Postbus 122 - 2665 ZJ Bleiswijk. Slaiipliunicr Speciaalzaken "Oase" het kwaliteitsmerk voor slaapkamers en slaapcomfort RANDSTAD B V. ELEKTROTECHNIEK ERVAREN ELEKTROTECHNISCH AUTOCADTEKENAAR - ontwerpen van installaties conform de huidige voorschriften en normen - het verzorgen van de revisietekeningen in overleg met de uitvoerende collega's - het bijhouden van het tekeningenarchief en de normbladen - het verzorgen van de correspondentie met de Energiebedrijven Naast het bovenstaande verlangen wij van U: - een afgeronde MBO-opleiding - een flexibele en collegiale inzet en geen half 8 - half 5 mentaliteit Denk je aan bovenstaande eisen te kunnen voldoen stuur dan je sollicitatie naar het bovenstaande adres (t.a.v. de heer P. C. H. van Haasteren of de heer W. Anholts). Weet jij vandaag wat onze klanten morgen willen? Voor onze winkels in Haarlem. Leiden e. we op zoek naar een Management Assistentie) Süd markt (MAS). Een afwisselende baan, als informatieve} van de winkel. Je maakt deel uit van het mai mentteam van de supermarkt. Daarbij Is het jouwtj om computersystemen en administratieve proces optimaal te laten werken, zodat de winkel haar stellingen kan realiseren. Je begeleidt de invoering van winkelautor tiseringstoepassingen voor o.a. geld en goederen, bes administratie en personeelsadministratie. Je weet juiste management-lnformatle uit systemen te h; relevante informatie te analyseren, verbanden te leg en deze te communiceren naar de betreffende colk Je helpt het winkelmanagement en de verkoopt* bij het gebruik van winkelautomatiseringstoepassing Je instrueert collega's en bij verstoringen ben je eerste aanspreekpunt. Heel belangrijk is je bijdrage aan het verbet van processen en systemen. Daarbij moet je stevig schoenen staan. Je zorgt dat collega's zich houden; afspraken en processen en je draagt Ideeën aan werkwijzen te verbeteren. Met als uiteindelijke c systemen die werken in dienst van mensen en andersom. Als de situatie er om vraagt kun je luist» vragenstellend of eisend optreden. Om het werk en de stevige interne ople>: goed aan te kunnen Is HAVO-MBO vereist. Affiniteit cijfers Is een voorwaarde. Je leeftijd: tenminste 20 en bij voorkeur enkele Jaren werkervaring. Het een parttime baan. Uren in overleg; verdeeld ovei openingstijden van de winkel. Belangrijk is verder dat je kunt organises samenwerken in een team. Je neemt gemakkelijk woordelijkheid en initiatieven. Tenslotte weet je het ht koel te houden, ook als het onverwacht hectisch toeg In een supermarkt lijkt de ene dag nu eenmaal zelden de andere. Gelukkig. Ben je een sterke persoonlijkheid en hete jezelf in het gevraagde? Dan nodigen we je van harte uit om vóór 4 oktobe een brief te, schrijven naar: Albert Heljn, t.a.v. me* I. Koster, Bevrijdingsplein 56,2321 BX Leiden. /Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks vin Bloemenveiling Flora hun weg over de bele u ereld. Zo'n 3.60Ü kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.700 leden, rekenen of) Flora voor de afzet van hnn producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ruim 520 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ruim 750 miljoen gulden. Het resultaat van keihard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A., t.a.v. ho soneelszaken. Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u om in de linker bovenhoek vap de enveloppe te v Sollicitatie Hoofd logistieke veilzaken Rijnlands Zeehospitium Het Rijnlands Zechospitmm bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Centrum voor Hart- en Longrevalidaue. het Rijnlands Voomeningcncentrum en de Mytyl/Tyltylschool "De Vicrbot". Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat Wij vragen: - afgeronde opleiding Academie Mens en Arbeid, richting psychi diagnostiek: - ervaring met psycho-diagnostisch onderzoek en het werken me dicapte volwassenen. Wij bieden: - werken binnen deskundige en enthousiaste teams, welke volop in om wikkeling zijn; - een breed en gevarieerd revalidantenaanbod. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO huiswezen. Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt ten behoeve van de volwassenenrevalidatie een psychologisch assistent (m/v) Algemene informatie: Het Rijnlands Revalidatiecentrum (RRC) werkt met vier multidisciplinaire behandelteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatieartsen. Het team kliniek en het team polikliniek behandelen volwassen revalidan- ten met uiteenlopende aandoeningen. Er zi|n twee neuropsychologen. Uw werkzaamheden: - verrichten van test-afname en observatie ten behoeve van psycho- diagnostische onderzoeken bij (poli-)klinische patiënten; - tijdens uitvoering van de tests observeren van her gedrag en de werkwijze van de patiënt: - het verwerken van de onderzoeksresultaten ten behoeve van de psychologen; testmateriaal. Dienstverband: - het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij dc heer M.L. Straus, teamcoördinator kliniek, of de heer F. Kovacs, n< psycholoog, telefoon (071) 40 60 100: - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u voor 6 oktober 1997. onder vermelding van vacaturenummer 97043. richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O Postbus 599 2220 AN Katwi|k Hoofd Logistieke Zaken v/m die van uitdagingen houdt In deze functie bent u verantwoordelijk voor een efficiënt v alle logistieke processen en de daaraan verbonden logistieke din U geeft direct aansturing aan een 6-tal afdelingschefs. De afdeling! vindt zich momenteel in een fase van transformatie van een prodi tie-geriebte organisatievorm naar een klant-georiënteerde bedril voering. De optimalisatie van de diverse productieprocessen heeftb prioriteit. Om de effectiviteit verder te vergroten dienen op korten mijn IT-toepassingen geïmplementeerd te worden. Kortom: eeup tie volop uitdagingen. Deze functie vraagt om een ondernemende en inspirerende leiden een academisch werk- en denkniveau, bij voorkeur bedrijfsecononu bedrijfskunde of een ingenieursstudie. Uw leeftijd ligt tussen de jaar. U heeft ruime en aantoonbare ervaring met het leidinggeven bet logistieke gebied, met name in procesgerichte organisaties, ring met zelfsturende teams is een pre, evenals ervaring met bous- kundige projecten. Tenslotte beschikt u over kennis en kunde opii gebied van magazijnbeheer en productiemanagement en heeft ue uitstekend analytisch vermogen. Wilt u Flora ook beter leren kennen en meer weten over deze boei: functie? Neem dan contact op met hoofd Personeelszaken, de heerl van Duyvenbode, tel. 071-4094280. Een psychologisch onderzoek deel uitmaken van deze sollicitatieprocedure. Vooral vrouwen uw verzocht op deze advertentie te solliciteren. Logistieke veilzaken en commerciële veilzaken vormen samen 0 productmanagement en kwaliteitsbeleid ons veilbedrijf. In dit bei worden alle commerciële en logistieke activiteiten uitgevoerd dit de veilingklokfiinctie verband houden. Daartoe behoren de acqt van nieuwe aanvoerders, het keuren en het veilen, logistieke pree zoals de in- en doorvoer van de productenstroom en de aflevering de geveilde sierteeltproducten. Momenteel werken er bij het veilb 340 medewerkers, waarvan 285 personen bij de afdeling logisi* veilzaken. Deze afdeling vraagt op korte termijn een laan van verhof 3, rijnsburg tel.: 071-4094444 e-mail: auction@flora.nl bloemen /^.veiling flora

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34