Personeel Personeel Personeel Personeel Personee A zoekt: Adeccoi medewerker personeelszaken m/v Willem Vé Crab Verhoeven ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1997 KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen en gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting van het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige werksfeer. Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook Sameko Farma BV, een farmaceutische groothandel. KATWIJK FARMA BV produceert merkgeneesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhuizen en farmaceutische groothandelaren. Ook vindt enige export plaats. Qemotiveerd en goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogwaardige genees- middelen. Wegens vertrek van een collega zoeken ivij op korte termijn een LTS-er met productie-ervaring (m/v vanaf 25 jaar) Uw werk bestaat hoofdzakelijk uit het mengen en kneden (granuleren) van de grondstoffen, die bij de bereiding van de verschillende geneesmiddelen nodig rijn. Ook het zelfstandig oplossen van kleinere storingen aan de geautomatiseerde machines en het reinigen van machines en werkruimte behoren tot uw functie. Deze functie wordt in dagdienst vervuld (4 dagen van 10 uur per week). U heht aantoonbare ervaring met het bedienen van (productie)machir verwachten van u voldoende energie en doorzettingsvermogen. Het is granulaten de juiste eigenschappen krijgen, zodat er goede tabletten va ;s en affiniteit tot techniek. We amelijk van groot belang dat de kunnen worden geslagen. Weger (m/v LTS-niveau, vanaf 20 jaar) Uw hoofdtaak is het nauwkeurig en systematisch afwegen van grondstoffen, die nodig zijn voor de berei ding van de verschillende geneesmiddelen en bulkcabletten. Ook zorgt u voor het reinigen van de instru menten en ruimte na elk product. In voorkomende gevallen wordt u gevraagd om bij andere afdelingen te assisteren. Deze functie wordt in dagdienst vervuld (5-daagse werkweek van 40 uur per week). Werken bij Katwijk Farma BV vereist nauwgezetheid. Basisvoorwaarde is uw bereidheid en het vermogen om te werken volgens de door de overheid gestelde GMP-regels, o.a. met betrekking tot netheid, hygiene en documentatie. Bovendien bent u bereid tot het volgen van de interne cursus "Farmaceutisch Vakman/ vrouw". Een medische keuring kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wij bieden u een passende beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met productie chef de heer M. Vloet, op werkdagen tussen 9.00 en 15.00 uur: 071-5243104. Wanneer u belangstelling voor één van deze vacatures heeft, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie (onder vermelding van "vertrouwelijk" op de enveloppe) met vermelding van perso nalia, opleiding en ervaring binnen 10 dagen te richten aan: Katwijk Farma BV t.a.v. de heer B. Judels Postbus 408 2300 AK LEIDEN katwijkEarma BV Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden Morssingel 7 2312AZ Leiden Telefoon (071)5144246 Personeelsdiensten Telefax (0711513 02 84 Operator m/v Voor een internationaal bedrijf in Leiden. Het werk bestaat uit het bedienen van de telefooncentrale met 100 in- en uitgaande lijnen, het distribueren van de inkomende faxpost, voorraadbeheer en diverse administratieve werkzaamheden De voertaal binnen het bedrijf is Engels. Ervaring als telefoniste/- receptioniste is absoluut vereist voor deze leuke functie, evenals ervaring met MS-office. Interesse? Kom je dan snel inschrijven en neem een recent 1 Curriculum Vitae mee! Productiekrachten m/v Met spoed!!! Voor een brouwerij in Zoeterwoude- Rijndijk. Enthousiaste krachten die in ploegendienst willen werken. Een opleiding op lbo-niveau is vereist. Interesse? Kom dan snel bij ons langs en neem je diploma mee! Tevens hebben we per direct werk voor lts'ers^electrotechniek voor het bedienen van computer gestuurde machines en het oplossen van storingen. Secretarieel medewerker/ data-typist m/v Vooreen dynamisch bedrijf in Leiden. Je gaat je bezighouden met het invoeren van gegevens in de computer en het verzorgen van de contract- administratie. Verder werkzaamheden bestaan onder andere uit de afhandeling van de postverzending. Ben jij in het bezit van een typediploma en heb je recente werkervaring als datatypist7 Reageer dan snel! Algemeen medewerkers m/v Met spoed!!! Voor een opdrachtgever in Voorscholen Ben jij in het bezit van een lts-diploma metaal of lis- hout en wil je graag voor langere tijd aan de slag? Kom jc dan snel bij ons inschrijven. De werkzaamheden bestaan uit het monteren van kunststof en aluminium onderdelen. Magazijnkrachten m/v Wij hebben werk bij diverse bedrijven in Leiden en omgeving voor mensen met leidinggevende capaciteiten en ervaring met computers. Laat je snel informeren omtrent je mogelijkheden. Voor jOU doen wij m6Gr dan jé verwacht! COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST m/v Content heeft bij verschillende bedrijven in Leiden en omgeving mogelijkheden voor commercieel binnendienst medewerkers op mbo- en hbo-niveau. Werkzaamheden: In deze afwisselende baan heb je, naast de administratieve afhandeling van onder andere orders en offertes, veel contact met klanten in zowel binnen- als buitenland. Tevens ondersteun je de buitendienst in de breedste zin van het woord. Profiel: Wij denken aan kandidaten met een goede beheersing van de moderne talen en enige commerciële werkervaring. Interesse in bovenstaande baan en wil je weten wat Content voor jou kan betekenen? Neem dan contact op met Content Leiden, Breestraat 1, tel. 071 - 5125745. m I u MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch centrum voor con sultatie, dagbehandeling en verpleging. Het biedt aan ruim 200 bewoners zorgverlening. Bewonersgericht en in interdisciplinair verband. Daarnaast vindt er dagbehandeling plaats met een omvang van 15 plaatsen, verdeeld over 2 locaties. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal samenwerkingsprojecten. MARIËNHAVEN heeft 330 personeelsleden die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Op de afdeling Personeel, Organisatie en Opleiding is plaats voor een voor 18 uur per week, bij voorkeur in de tweede helft van de week. De functie: U wordt verantwoordelijk voor werving en selectie, functiewaardering, exitgesprekken, een adequate administratie en het beheren van het personeelshandboek. Daarnaast bent u secretaris van de ARBO-stuurgroep en verstrekt u informatie over CAO-zaken etc. Het profiel: Wij verwachten dat u een afgeronde HBO-PW opleiding hebt en aantoon bare werkervaring, bij voorkeur opgedaan in de gezondheidszorg. U werkt accuraat en zelfstandig. U beschikt over uitstekende sociale vaardigheden en hebt een resultaatgerichte en pragmatische instelling. Ons aanbod: Wij bieden een fijne werkomgeving en een functie die ruimte biedt voor persoonlijk initiatief om de functie verder uit te bouwen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen, FWG 45. Sollicitaties: Graag ontvangen wij uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht aan Psychogeriatrisch Centrum Mariënhaven, t.a.v. mevrouw P.A. Schmidt, hoofd PO&O, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact met haar opnemen via telefoonnummer (071) 301 93 00. MARIENHAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM van den Bergh r "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. WÊm Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071) 364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel uit van de Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Binnen de Dienst Activering Therapie wordt bij de projecten Stroming en D'activa actieve dagopvang geboden aan mensen met een verstandelijke handicap, die als gevolg van matige tot ernstige gedragsproble matiek, behoefte hebben aan intensieve begeleiding in een gesloten setting. Doelstellingen en de begeleiding zijn geënt op de individuele vraagstelling van de deel nemer. Bij de Stroming zijn de activiteiten vooral arbeidsmatig, terwijl bij de D'activa de activiteiten veel ruimer zijn en vooral in de handvaardigheidsfeer liggen. De groepen van vijf tot acht deelnemers worden begeleid door twee medewerkers die de kwaliteit hebben om samen creatief invulling te geven aan het programma vanuit een positieve bejegening. Op korte termijn is er plaats voor een flexibel inzetbare Activiteitenbegeleider m/v (minimaal 20 uur, maximaal 32 uur per week) Deze functie is in eerste instantie tot 31 maart 1998 beschikbaar, waarna een vast dienstverband tot de mogelijkheden behoort. De functie omvat in hoofdlijnen het: - in overleg voorbereiden van programma's, zowel op korte als op lange termijn en geënt op de in de indivi duele zorgplannen geformuleerde doelen - samen met de collega uitvoeren van activiteiten - contact onderhouden met de leefgroep -schriftelijk en mondeling.verslag doen van gebeurte nissen - vormgeven aan deze vorm van dagopvang en zoeken naar nieuwe mogelijkheden. De functie-eis is naast ervaring hebben in het werken met mensen met een verstandelijke handicap die door hun gedrag de omgang sterk kunnen bemoeilijken het: - hebben van een MBO-AB-diploma of een vergelijkbare opleiding - zelfstandig kunnen werken in teamverband - in kunnen vallen op verschillende groepen - in voorkomende situaties individueel kunnen werken met een cliënt. Salaris Salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt, op fulltime basis, maximaal f 4.150,- bruto per maand (FWG functiegroep 40). De CAO voor het Ziekenhuis wezen. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van Lopik, afdelingshoofd, telefoon 071 - 364 22 43, of bij de teamleden van de Stroming of D'activa, telefoonnummers 071 - 364 27 31 en 071 - 364 26 41. Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en Slichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. volgens de SOllicitatieCOde behandeld. De Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage voorziet ii behoefte aan bloed en bloedproducten voor de behandeling van patiënten in de regio Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij de vrijwillige medewerking van ruim 50.000 donoren kunnen jaarlijks ciro 200.000 eenheden bloedproducten worden geproduceerd ten behoeve van de patiëntenzorg. Door middel van het ontwikkelen van nieuwe bloedproducten en het verbeteren van transfusie technieken, draagt de Bloedbank bovendien actief bij aan het ontwikkelen de transfusiegeneeskunde.l de Bloedbank werken verdeeld over vier locaties, ongeveer 200 medewerkers. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Het directiesecretariaat van de Bloedbank, gevestigd in Den Haag, onders zowel de directie als de organisatie. In deze spilfunctie vervult het secretai naast een sterk uitvoerende, ook een zeer belangrijke coördinerende rol. Voor deze dynamische afdeling zoeken wij een Managementassistente/ Directiesecretaresse (fulltime) v/m HBO-werk- en denkniveau Functie: Binnen het team bent u primair de assistente/secretaresse van de directeur beheer. Bijzondere aandacht vragen het agendabeheer, het zonodig notuleren bi een aantal overlegvergaderingen, het voorbeiden van (werk)overleg (zowel inti als extern) en het op elkaar afstemmen van de uitvoering van genomen besluiti Uw bijdrage is hier duidelijk procesbewakend en -ondersteunend. Daarnaast verricht u,in nauwe samenwerking met uw drie collega's, alle voorkomende secretariële en administratieve werkzaamheden, zoals het uitwerken van correspondentie.de telefoon- en postbehandeling, het ontvangen van bezoeker, archivering. Functie-eisen Bij voorkeur beschikt u over een afgeronde HBO-opleiding, aangevuld m opleiding managementassistente. U hebt inmiddels enige jaren relevante ervarii De Nederlandse taal beheerst u uitstekend. U kunt organiseren, hebt gevoel voi administratieve automatisering en beheerst WP en Word. Uw communicatieve vaardigheden zijn goed en u bent zelfstandig, drukbestendig en resultaatgericht Procedure U wordt verzocht uw brief -met volledige vermelding van opleiding, ervaring en een korte omschrijving van uw motivatie om deze functie te willen vervullen- vóór I oktober a.s.te zenden aan de heer Dr. R.J.J. Zeeman, directeur beheer, Leyweg 297,2545 CJ Den Haag. Stichting Rode Kruis Bloedbank Leidsenhage Den Haag l eiden Leyweg 297 Academisch Ziekenhuis 2545 CJ Den Haag Postbus 2184 Tel: 070 - 308 30 30 2301 CD Leiden Bloed geven... dat doe je met je hart! Architektenburo Piet Onderwater bna Architektenburo Piet Onderwater bna heeft personeelsproblemen (namelijk een tekort). Wij hebben plaats in ons verbouwde ultramoderne kantoor voor: - AutoCad tekenaars - Junior-sekretaresse voor 20 uur 's middags) per week. M AVO-H AVO-nivo - Buro-coördinator (type duizendpoot) Wij zijn een snelgroeiend middelgroot buro (14 m/v). de sfeer is plezierig alhoewel je hard moet werken. Salariëring naar prestatie. Schriftelijke sollicitaties met C.V. naar Architektenburo Piet OnderwaterE Vliet Z.Z. 5,2231 GH Rijnsburg t.a.v. dhr. P. J. Onderwater. Inl. dhr. P. J. Onderwater 06-53818624. CRAB VERHOEVEN MAKELAARS O.G B V, onderdeel van de CRAB Groep, is een gerenommeerd makelaarskantoor in Leiden en omgeving Door toename van de huidige werkzaamheden is er plaats voor twee enthousiaste: BUITENDIENSTMEDEWERKERS (MA/) MAKELAARDIJ O.G. Zij moeten de bestaande organisatie helpen bij de bemiddeling in het kopen en het verkopen van woningen van onze (toekomstige) cliënten, deze veelzijdige baan weet u door uw opgedane werkervaring wat er va wordt verwacht. Wij bieden u de middelen om uw werkzaamheden gedegen en effectief te kunnen uitoefenen. Daarnaast verwachten wij van u een actieve houding ten opzichte van speciale acties of andere zaken die in het verlengde van deze functie liggen. Wij ven/vachten van u: mbo werk- en denkniveau in het bezit zijn van/dan wel studerend voor het makelaarsdiploma aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie accuratesse, cliëntgerichtheid, representatief en initiatiefrijk werken op onregelmatige tijden Wat u van ons mag verwachten: Naast een prima salaris bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een plezierige werkomgeving en een grote matev zelfstandigheid. Bovendien rijdt u een auto van de zaak. Aanstelling geschiedt op basis van een jaarcontract. Standplaats Leiden. Indien de bovengenoemde functie u aanspreekt, richt dan uw sollicitatie met pasfoto binnen 10 dagen aan: CF?AB Groep, afdeling personeelszaken, postb 2100, 2301 CC Leiden. Voor meer informatie: Arnold Ros (personeelsfunctionaris) telefoonnr. 071 - 5685647 of Jean Kierkels (buitendienstmedewerker makelaardij telefoonnr. 06 - 53 389209 makelaars o.g. \jarvz1 e\fsp<" Stationsweg 2b. Leiden, tel. (0715121645 Stevensbloem 30S. Leiden, lel. (071) S320099 Karolusgulden 32-38 (Winkelhor). Leiderdorp, tel. (071) 5820888

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 32