ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel itav# verkoopster Verkoopster(s) G UNITED COLORS OF BENETTON. Supervisor Bagage stewards/essen Business Information Analist Groeneveld ervaren enthousiaste full-time BEN JANSEN BV Vertegenwoordigers m/v BEN JANSEN BV SPECIALIST TUINBOUWTECHNIEK mi, Secretaresse Veilbedrijf DAG 20 SEPTEMBER 1997 Groei samen met Aero Groundservices: we zoeken kwaliteit! ichthaven Schiphol biedt, als toegangspoort tot i, een uiterst boeiende werkomgeving. Groundservices vervult hier in veel opzichten een ^uranctie. Door het streven naar de hoogste kwaliteit in ièflstverlening en services, kunnen we onze prominente positie 'UWen met een verdergaande groei. Op korte termijn willen we in contact komen met kandidaten voor de volgende functies, die de groei- en carrièrekansen in zich dragen die een groot bedrijf kan bieden. Interesse in dynamisch werk in een prettige en informele bedrijfscultuur? We zoeken een échte teamworker. Iemand die weet dat het werken in i kleine e afdeling Passage verzorgt de afhandeling van vertrekkende en aankomende passagiers: dag en nacht zijn daarvoor zo'n 200 AG-ers in wisseldienst actief. Door sterke groei zoeken wij nieuwe collega's. Groundservices BV is i)itainiscli bedrijf met I i900 personeelsleden, ik wij kortweg lm genoemd, regelt en trgt de afhandeling van rie miljoen passagiers, I vliegtuigen en 9 ton vracht per jaar. 'ijftig luchtvaart- ischappijen v handeling aan oi in dag uit, per etmaal. t dan 45 jaar. Wie zoeken wij precies? We zoeken mensen met flair en prettige omgangs vormen, die een goede spreekvaardigheid (én verzorgde uitspraak) hebben in het Nederlands, Engels, Duits en bij voorkeur een vierde taal: kortom, representatieve gastvrouwen en -heren. In deze afwisselende job werkt u in principe 5 dagen en tenminste 18 uur per week inclusief de weekeinden. Na een periode van 6 maanden volgt bij geschiktheid een aanstelling op meerjarige contractbasis. Tijdens onze gedegen opleiding leert u alle ins en outs van het vak van grondsteward/ess kennen, waarna u operatio neel wordt ingezet. Uw voornaamste taken bestaan uit het inchecken en afhandelen van passagiers aan de gate. Vereiste opleiding en vaardigheden Voor deze inspirerende functie is uw opleiding HAVO/VWO, of MAVO-D aangevuld met een voltooide MBO-opleiding in een toeristische richting en ervaring in een dienstverlenende functie. Zeker net zo belangrijk is een grote dosis initiatief, stressbestendigheid, flexi biliteit én brede inzetbaarheid. Uiteraard bent u klant vriendelijk en is ervaring met computers een vereiste. Uw leeftijd is tussen de 19 en 35 jaar. U moet in staat zijn Schiphol (ook 's nachts) binnen 1 uur te bereiken. Meer weten? Alle informatie over deze boeiende job krijgt u van de heer M. Geboers, Manager Passenger Handling, (020) 603 25 03. Een nieuwe functie bij AG, waardoor u de ruimte krijgt om zelf richting en profiel aan deze uitdagende job te geven. Als Business Information Analist gaat u een brugfunctie vervullen russen de afdelingen Vracht en EDP/Automatisering: u vertaalt de eisen en wensen inzake de geautomatiseerde informatievoorziening in nieuwe of aangepaste programma's. Daarbij maakt u gebruik van informatie van het projectmanagement. U krijgt veel zelfstandigheid - u bent verantwoordelijk voor de realisatie van het hele project, de testplannen, de begeleiding en de informatie/documentatie. Vanzelfsprekend bent u goed op de hoogte van alle relevante ontwikkelingen op automatiseringsgebied zowel in de branche als bij IT-leveranciers. Uw opleiding en ervaring Voor deze boeiende baan heeft u een opleiding op minimaal HBO-niveau, bij voorkeur kennis en ervaring met vrachtlogistieke activiteiten en een brede kennis van automatisering en systemen. Naast een gedegen kennis van de Nederlandse en Engelse taal, beschikt u tevens over goede communicatieve eigenschappen en leidinggevende capaciteiten. Meer informatie? Bel de heer C. Huysman, Programme Manager, (020) 603 24 72 of E. Serlé, Manager IT (020) 603 25 36. groep collega's een sterk organisatie- en improvisatie vermogen vraagt. Als Supervisor Bagage coördineert u vanuit de coördinatieruimte de werkzaamheden met betrekking tot alle inkomende en uitgaande bagage. Dat betekent per definitie veel in- en externe contacten. Alsmede het toezicht houden op operationele proces sen, materieel en mensen. Maar ook een grote accuratesse in de administratieve verwerking van gegevens op bagagecontrolestaten, portofoonlijsten enz.. U voelt de finesses van deze functie goed aan en bent vertrouwd met het bedienen van uiteenlopende communicatieapparatuur. U voert functioneringsgesprekken met de medewerkers Bagage en rapporteert onregelmatigheden aan de Baggage Duty Manager. Bent u onze MA?? Dan beschikt u over uitstekende sociale en communica tieve vaardigheden en een opleiding op MBO of gelijk waardig niveau. Stressbestendigheid en een goede mondelinge beheersing van de Engelse taal zijn beslist een vereiste. Kortom 'n supervisiefunctie voor mensen met overzicht. Alle informatie wordt u graag gegeven door de heer B. Felix, Manager Ramp and Baggage Handling, telefoon (020) 603 23 23. Volop belangstelling? Reageer voor 27 september! Ziet u een overstap naar Aero Groundservices ook als de volgende stap in uw carrière? Stuur dan zo snel mogelijk een bondige brief met een overzicht van uw opleiding en werkervaring plus een recente pasfoto naar Aero Groundservices BV, postbus 7513, 1118 ZG Luchthaven Schiphol. Richt uw sollicitatie de Afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw G.A.M. Wijnker (Business Information Analist), of de heer P.J.M. van Kessel voor beide andere functies. AERO GROUNDSERVICES Aero Groundservices BV, Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol portvereniging Katwijk Rijn ekt per direct een nthousiaste leider/ster )r gymnastieklessen (kleuters) op maandag van 16.00 18.00 uur (kan eventueel verzet naar woensdagmiddag). Ris aangesloten bij het KNGB en vraagt van de technische leiding het diploma enigingsleidster of hiermee gelijkgesteld diploma (of in opleiding voor één van beide), irmeer informatie kunt u contact opnemen met Nel de Mooy, 071-4026390. Keurslager Traiteur Groeneveld vraagt Vind je het leuk om met mensen om te gaan; ben je geinterreseerd in de culinaire wereld en zou je je daar graag in willen ontplooien, neem dan contact op met dhr van 't Slot. Hij zal je graag alles vertellen over ons uitgebreid en uitdagend assortiment. Lulfelbaan 28 Wassenaar tel.: (070) 5 11 24 81 -J 1 Gastronomie Keurslager Traiteur Catering De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Lot-te per 13 oktober 1997 een Enthousiaste Leid(st)er (27,55 uur per week) voor de naschoolse opvanggroep Pinkeltje. Pinkeltje is een groep met 18 kinderen in de leeftijd van 4-8 jaar. Het is voor een periode van vier maanden, ter vervanging van een zwangerschapsverlof, met daarna de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. De werktijden zijn schoolweken 22,5 uur per week en in de vakantieweken 40 uur per week. Wij zoeken iemand die: - zich aangetrokken voelt tot het werken in deze leeftijdsgroep - zelfstandig kan vormgeven aan de organisatie en de begeleiding van de groep - zorg en aandacht heeft voor ieder kind. individueel en in de groep - contacten kan opbouwen en onderhouden met de ouders - goed in een teamverband kan functioneren - kan meedenken in pedagogisch- en organisatorisch beleid - ervaring met en ideeën heeft over deze specifieke leeftijdsgroep - aktiviteiten kan organiseren, zowel binnen als buiten - in bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 261 1,00, maximaal 3285,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband) Telefonische informatie is te verkrijgen bij Marjo Lindhout, maandag 22 september van 12.00 uur tot 14.00 uur, tel. 071 -5760955. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae en motivatie vóór 27 september 1997 richten aan: Sollicitatiecommissie Lot-te, Louise Hardenbergsingel 2. 233 I BR Leiden. Voor onze Benetton-vestiging te Noordwijk vragen wij een: 18-25 jaar Schriftelijke sollicitaties aan: Egtex BV, Postbus 11053, 2301 EB Leiden t.a.v. de directie Kantoorinrichters Functie Hel realiseren van vastgestelde doelstellingen Relatiebestand beheren en verder uitbouwen Verzorgen van het complete verkooptraject Functie-eisen Verkoopervaring Klantgericht denken en doen Doorzettingsvermogen met sterke overtuigingskracht Hoge mate van zelfstandigheid HBO-opleiding Honorering Goed basissalaris met interessante provisieregeling Goede toekomstmogelijkheden Goede werksfeer Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. en een recente pasfoto kunt u richten aan: Zilverstraat 2. 2544 ER DEN HAAG flambouw in Nederland is sterk in beweging. 't naag naar tuinbouw-produkten veranderl en itimologie en leelttechnisclie ontwikkelingen timloeden de bedrl/lsvoering. Eerzaamheid en innovatie i daarbi/ de leidraad voor de toekomst IkV-Aalsmeer Hrtner in tuinbouwzaken- *1' deze ontwikkelingen op de voet en vertaalt r een slagvaardig in- en verkoopbeleid i optimaal produktbeieid UuinbouwcoOperatie met ca. 1200 leden 00 werknemers werkzaam in vijl vestigingen ons op het leveren van kwalitatiel «9waardige produkten en diensten aan de mnbouw. loop en advies op het terrein van machines fK1» verkoop van technische systemen on 'es In kassen en het op maat aanleveren produkten vormen daarbij een belangrijk Coöperatieve Tuinbouw Aankoop Vereniging b a. - Voortdurend Vooraan Voor U - CONSTRUCTIEF MEEDENKEN, DAT WORDT UW OPDRACHT ALS TECHNISCH SPECIALIST BIJ DE CTAV Om vorm te geven aan een krachtig verkoopbeleid zoeken wij op korte termijn een MAVtr, is op als dealer v die de uitdaging van professionele advisering aan wil gaan. Uw belangrijkste taak is het zelfstandig onderhouden van contacten met bestaande relaties en het leggen van nieuwe contacten. U bent daarbij een volwaardig gesprekspartner en adviseert op deskundige wijze over de aanschaf van installaties en systemen uit uw produktgroep. U realiseert zich daarbij dat uw advies vergaande gevolgen kan hebben voor de bedrijfsvoering van uw relatie. In deze functie bent u verantwoordelijk voor het realiseren van de afgesproken verkoopdoelstellingen en rapporteert u aan de Manager Techniek. Voor deze uitdagende functie zoeken wij kandidaten met tenminste een MBO-opleiding, bijvoorbeeld Middelbare Tuinbouwschool met technische specialisatie of MTS met ervaring in de tuinbouw. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en bent gewend zelfstandig en resultaatgericht te werken Wij bieden u een dynamische en verantwoordelijke functie, waarbij veel ruimte is voor eigen initiatief alsmede een aantrekkelijk pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd benl in deze lunclie kunt u uw schriftelijke sollicitatie mei c.v. binnen U dagen richten aan. CTAV b.a., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 263, 1430 AG Aaismeet Voor nadere inlormalie over de lunctie kunt u contact opnemen met de heer K. Gooijers. Manager Techniek, lel (0297) 33 05 00 Bloemenveiling Aalsmeer is één van de belangrijkste schakels in de internatio nale afzet van bloemen en planten. Enkele kerngetallen: een veilinggebouw met een vloeroppervlakte van 755.000 vierkante metrr, dagelijks 3.000 nalib- nale en internationale klanten, circa 5.000 aangesloten kwekers, gemiddeld 50.000 tra n sac ties per dag, ma rktaa n- deel van 55%. jaaromzet van ruim f 2,5 miljard en 1.800 medewerkers. KOELEMAN CONSULTANCY NEDERLAND zoeltl voor haar opdrachtgever - Bloemenveiling Aalsmeer - een U krijgt een dynamische functie binnen een van de meest hectische afdelingen van Bloemenveiling Aalsmeer: het Veilbedrijf, U ondersteunt een of meerdere afdelingshoofden en 'de projectmanagers op secretarieel en administratief gebied. Belangrijke taken zijn het organiseren en notuleren van vergaderingen, het bewaken van actiepunten en het leveren van projectmatige ondersteuning. Verder verricht u alle secretariële werkzaamheden, zoals het maken van afspraken, bijhouden van agenda's en archief en het verzorgen van de correspondentie en presentaties (powerpoiht). Hoewel u in een team werkt, krijgt u de zelfstandigheid en de ruimte om uw takenpakket verder uit te breiden en verantwoordelijkheid te nemen. Voor deze aantrekkelijke, drukke baan zoeken wij een allround secretaresse met een HAVO/MBO-opleiding aangevuld met een secretariële opleiding en een aantal jaren relevante ervaring. U kunt goed prioriteiten stellen en uw werk organiseren, gaat vlot om met de PC (MS-Windows: Word. Excel. Powerpoint) en u drukt zich zowel mondeling als schriftelijk uitstekend uit. Verder bent u stressbestendig, flexibel, initiatiefrijk en nauwkeurig. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met c.v. sturen naar Koeleman Consultancy Nederland, Stationsweg 38, 14p1 EG Aalsmeer, t.a.v. mevrouw M. Koeleman. U kunt haar ook bellen voor meer informatie, telefoon 0297-342354. Koeleman Consultancy Nederland is een bureau voor werving en selectie, gespecialiseerd in de bemiddeling van management-ondersteunende functies op logistiek, secretarieel, financieel en sales marketing gebied. Verder verrichten wij psychologische en capaciteiten tests.

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31