Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Grenzeloze dynamiek? II K ATWIJK L.I.A.AÏ. van OERLE financieel administratief medewerker m/v medewerkers verpakkingsafdeling LEIDSE SCHOUWBURG ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1997 Het kan bij de Douane. De Douane is een van de vier divisies van de Belastingdienst. De kerntaak van de Nederlandse douane is de controle van goederenstromen die via ons land bet grond gebied van de Europese Unie binnenkomen, verlaten of worden doorgevoerd. Daarnaast heeft de Douane een groot aantal zogeheten niet-fiscale taken. Voorbeelden daarvan zijn de controles op de naleving van een aantal wetten, zoals de Opiumwet, de Wet bedreigde uitheemse dier- en plantensoorten, de Wet wapens en munitie en verschillende milieuwetten. De dagelijkse praktijk bestaat uit controle werkzaamheden en surveillance- en opsporingstaken. Bij de Douane werken ongeveer 5600 mensen. De totale divisie bestaat uit een directie in Rotterdam, zeven douanedistricten en vier eenheden met bijzondere taken. Onder de douanedistricten vallen veertig douaneposten, verspreid over het hele land. De Douane is een modern, slagvaardig en dynamisch bedrijf. Als gevolg van de intensi vering van de fraudebestrijding en de invoering van de 36-urige werkweek, ontstaan veel nieuwe banen. Voor een aantal douanedistricten in de Randstad zoekt de Douane dan ook gemotiveerde medewerkers met een VBO- of MAVO-D-opleiding. Mensen die de uitdaging aandurven in een op één Europa gerichte organisatie als Medewerkers Douane (v/m) Je houdt toezicht op en voert controlewerk zaamheden uit bi| het laden en lossen van goederen en de in- en uitslag bij entrepot opslag. Het gaat hier bijvoorbeeld om het vaststellen van hoeveelheden en merken van goederen. Deze goederen zijn opgeslagen in loodsen en entrepots of bevinden zich in of op allerlei vervoermiddelen. Je verricht administratieve taken op het gebied van de controle van aangiften, documenten en andere bescheiden (verificatie), waarbij je gebruikmaakt van geavanceerde geauto matiseerde systemen. Kortom, je bent oog en oor van de verificatie. Op Schiphol voer |e ook de controle van de bagage van reizigers uit. De Douane is een geüniformeerde organisatie, waar in 24-uursdienst gewerkt wordt. Dat houdt in dat je, naast dagdiensten, soms in de avond, de nacht, het weekend eri op feestdagen zult werken. Wat vragen wij van je? Voor deze verantwoordelijke baan vragen wij maximaal een afgeronde opleiding op MAVO-D niveau. Je bent representatief, klantgericht en beschikt over een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en de nodige tact. Je vindt het prettig om in teamverband te werken en bent flexibel en stressbestendig. Je hebt er geen bezwaar tegen om op ongewone tijden aan het werk te zijn en om zo af en toe van werkplek te veranderen. Als je Engels spreekt of nog een tweede vreemde taal, dan heb je daar tijdens je werk veel plezier van. Wat staat daar tegenover? Daar staat een afwisselende baan tegenover in een organisatie met vele mogelijkheden. Je staat aan het begin van een loopbaan die veel kan bieden. Nadat je met succes de selectieprocedure hebt doorlopen, word je per 1 december 1997 of zo snel mogelijk daarna benoemd. Je begint dan met het volgen van een opleiding van 2 maanden. In eerste instantie krijg je een tijdelijk dienstverband. Eén jaar na het afronden van de opleiding bekijken we of je een vaste aanstelling krijgt. Tijdens de opleiding verdien je al 2.432,- bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslagen en 8% vakantiegeld. Als je je werk goed doet, wordt je salaris ieder jaar verhoogd. Voor wie nog geen 21 jaar is, gelden de jeugdlonen. Deze vallen iets lager uit. Je kunt in deeltijd werken tot minimaal 24 uur. Hoe ziet de selectieprocedure eruit? Een psychologisch onderzoek en een gesprek zijn onderdeel van de selectieprocedure, evenals een medische keuring en een antece dentenonderzoek. Kom je daar doorheen, dan begin je met de opleiding. Voor een deel vindt deze plaats op een (intern) opleidingsinstituut en voor een deel op je nieuwe werkplek. Om echt aan de slag te gaan, moet je deze opleiding wel met goed gevolg afronden. Wil je meer weten? Vanaf maandag 22 september zit tussen 8.00 en 16.00 uur een aantal medewerkers te wachten op je telefoontje. Je kunt ze bereiken onder telefoonnummer (010) 290 42 10. Zij sturen je een informatie set en een sollicitatieformulier toe. Hoe kun je solliciteren? Door het in de informatieset opgenomen sollicitatieformulier zo snel mogelijk in te sturen! Vermeld op het formulier de code 97109/HLD Omdat er door ons daarna nog veel werk verzet moet worden, willen wij dit formulier uiterlijk 3 oktober 1997 van je ontvangen. De Belastingdienst heeft als taak de belastingwetgeving efficiënt en integer uit te voeren. We benaderen belasting plichtigen niet alleen met respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Douane Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. CHEMNOR B.V. CHEMNOR B.V. is ccn flexibele, internationale trustmaatschappij, gevestigd te Leiderdorp. Onze onderneming koördineert een aantal financiële, fiskale en administratieve werkzaamheden voor lokale en internationale vennootschappen. INTERNATIONALE ORGANISATIE ZOEKT EEN ADMINISTRATEUR M/v Wij zijn op zoek naar een all-round administrateur die werkzaam zal zijn in ccn klein team Dit betekent onder meer het zelfstandig voeren van administraties voor diverse vennootschappen, het behandelen van fiskale aangiften, het samenstellen van jaarrekeningen, financiële rapporten en verslagen. Wij denken aan een kandidaat die in het bezit is van een opleiding op MBA-niveau, en daarnaast enige jaren ervaring heeft opgedaan. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking, alsmede een uitstekende beheersing van de Engelse taal zijn absolute vereisten. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande vakature, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie sturen naar: Chemnor B.V., t.a.v. dhr. M. Jouby, Postbus 4. 2350 AA Leiderdorp. Officieel Mercedes-Benz Dealer zoekt voor zijn vestiging te Rijnsburg le MONTEUR BEDRIJFSWAGENS m/v (of studerend hiervoor) Hij wordt opgenomen in het TOP-2000 -programma van Mercedes-Benz voor opleiding tot Diagnose-technicus. Wij verwachten van de kandidaat enlhousiasme en bereidheid tot service-verlening buiten de "normale" uren. Leeftijd: 25 jaar. woonachtig in de regio. voor zijn vestigingen te Rijnsburg en Lisse LEERLING- of AANK. MONTEUR BEDRIJFSWAGENS m/v Opleiding MAVO-4 of LTS. Tevens verwachten wij van de kandidaat bereidheid tot het volgen van een opleiding in het kader van het leerlingwezen. Voor nadere informatie kunt u bellen met RIJNSBURG: dhr. K.J. van Beusekom, service-manager 071 - 402 25 00 (RIJNSBURGERWEG 132) LISSE: dhr. P. Kappert, service-manager 0252 - 41 90 22 (MEER EN DUIN 4) of dhr. G.J. Hoogervorst: 071 - 576 93 03. Uw schriftelijke reactie met c.v. svp naar: BV L.I.A.M. Afdeling Personeelszaken Postbus 25 2300 AA LEIDEN Boerderij Restaurant In den Houtkamp te Leiderdorp Parttimers en Oproepkrachten (m/v) voor de bediening. Horeca-ervaring gewenst. Sollicitaties na telefonische afspaak met mevrouw M. Kuivenhoven 071-5891288 FACILITAIRE DIENSTVERLENING BV Medewerkers algemeen schoonmaakonderhoud Werktijden zijn in de ochtend. Voor een afspraak of informatie kunt u ons tijdens kantooruren bellen tel. 071-5.23.23.08. |elzijns organisatie De Leidse Welzijnsorganisatie (LWO) is een open en flexibele organisatie die zich richt op het brede terrein van het welzijnswerk. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daarop aan De LWO werkt wijkgericht, stedelijk en facilitair. De organisatie omvat zes werkeenheden, te weten stadsdeel Midden. Noord. Zuid en West. Stedelijke Activiteiten en het ondersteunende Facilitair Bureau. In totaal zijn er 200 medewerkers in dienst. Voor het Facilitair Bureau komen wij graag in contact met een voor 19 uur per week. Deze functie ontstaat voor bepaalde tijd en geldt tot I juli 1998. met een mogelijke verlenging. Tot uw werkzaamheden behoren: Controle, codering, aanvullende codering en verwerken van aangeleverde administratie zodanig dat het geschikt is voor invoer in de computer (o.a. kas- en bankmutaties. interne verrekening in rekening-courant, declaraties uurdocenten en facturen). Controle, verificatie en aanlevering van betalingen zodanig dat ze verwerkt kunnen worden via het telebanking-betaalsysteem van de bank. Het uitvoeren van controle op uitgaande rekeningen Aanleveren van ouderdoms- overzichten aan managers. Verlenen van administratieve bijstand op de locaties/stadsdelen. Zonodig de managers wijzen op de door de directie/administrateur gegeven richtlijnen volgens de administratieve organisatie. Het bijhouden van investeringen in zogenaamd afschrijvingsregister. met afloopcontrole en het maken van memoboekingen van de daaruit voortvloeiende consequenties Verrichten van (tussentijdse) kascontrole en inventarisaties bij elke willekeurige administratie binnen de organisatie. Verder bent u belast met de afloopcontrole grootboek en het maken van memoboekingen die hieruit voortvloeien. Wij verwachten: Een afgeronde MBA-opleiding en bij voorkeur enige ervaring. Een goed cijfermatig inzicht gekoppeld aan accuratesse. Onder druk kunnen werken en presteren Kennis van Quattro Pro 7.0 en WordPerfect 7 0 strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Op deze functie is de CAO-Welzijnswerk van toepassing Voor deze functie geldt functiecode AC. salarisschaal 14-23. Het salaris bedraagt minimaal f 3093,-- en f 3951.-- bruto per maand bij een volledig dienstverband. (36-urige werkweek). Voor meer informatie over deze functie neemt u contact op met de heer C. Koeleman. telefoon (071) 5I6 81 47 Uw schriftelijke reactie zien wij graag voor 3 oktober tegemoet. Richt uw schrijven o.v.v. 'Soll/FinAdm' aan de Leidse Welzijnsorganisatie t.a.v. de heer H. Wit. personeelsfunctionaris. Breestraat 11 7. 23! I CL Leiden GEMEENTE Katwijk is een middelgrote gemeente, gelegen centraal Randstad. Een gemeente met een gezond financieel kim investeert m de toekomst. De zee, het strand en de duinei in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000ii en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkt gemeente klaar. De omvang van de gemeentelijke organi de diversiteit van de taken en verantwoordelijkheden biet interessante werkkring met uitdagingen op elk beleidsten De gemeentelijke organisatie bestaat op dit moment uit vier dj en twee stafafdelingen. Per 1 januari 1999 zal de organisaties volgens een nieuwe structuur: drie sectoren, t.w. Ontwikkelin en Onderhoud en Samenleving en een concernstaf. Dan iso nieuwe gemeentehuis klaar. De afdeling Sociale Zaken en Volksgezondheid, onderdeel v; huidige directoraat Welzijn, wordt gevormd door drie bureaus, het bureau administratie, het bureau financiële hulpverleninji schappelijk werk en het bureau algemene en juridische zaken. Bij dit laatste bureau is de functie vacant van JURIDISCH MEDEWERK(S) (voor 36 uur per week) die voornamelijk belast zal worden met verbaals- en terugvordi werkzaamheden. Deze werkzaamheden bevatten het overlegrn cliënt, de eventuele gerechtelijke invordering en de afwikkells gerechtelijke uitspraken. Daarnaast zal de nieuwe medewerk(i opdracht overige voorkomende werkzaamheden verrichten. Wij zoeken voor deze functie een juridisch geschooide medem met een zakelijke instelling op minimaal MBO niveau. Ervarinj eist, evenals goede contactuele en redactionele vaardighedei Functie-Inhoud: - verzorgt de afhandeling van verhaalswerkzaamheden; - vertegenwoordigt de gemeente bij rechtszaken t.a.v. verhaal: - is belast met terugvorderingen; - verricht in opdracht overige voorkomende werkzaamheden; - neemt deel aan periodieke bureaubesprekingen. Functie-eisen: - diploma op juridisch gebied (minimaal MBO-niveau); - zakelijke instelling; ervaring op het gebied; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - accurate en flexibele instelling. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maii 1 4.970,- (functioneel schaal 8). In de toekomst behoort uitloop naar schaal 9 tot de mogelijkhe Nadere informatie over deze functie wordt graag verstrekt doo- R.F.J.M. van Hest, chef van het bureau algemene en juridisch! telefoon (071) 4050 572. De gemeente Katwijk streeft naar een evenredige vertegenwoe van allochtonen in haar personeelsbestand, zoals bedoeld inl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen nat afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Katwijk aan de rand van de zee Freightways International Holding B.V., actief op het gebied van totaal logistiek en gevestigd aan de Mandenmakerstraat op industrieterrein 't Heen te Katwijk, is wegens drukte per direct op zoek naar Gevraagd: leeftijd vanaf 18 jaar nauwkeurigheid enige affiniteit met Europese talen Werkzaamheden: verpakkingswerk van diverse aard waaronder insteken van folders in enveloppen Werktijden: full-time en part-time De functie is seizoengebonden. Ons bedrijf kent een prettige werksfeer, waarin collegiaal, kwaliteitsbewust en servicegericht wordt gewerkt. Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, dan verzoekenv zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de heer R. van Hoi telefoon 071-4090708. Zoekt per 1 november 1997 voor met name de avonduren: MEDEWERKERS HORECA/THEATEH De werkzaamheden zullen bestaan uit; bediening in het restaurant, medewerking aan de buffetten en in de keuken, in de garderobe en in de zaal. CREATIEVE KOK Voor het nieuwe theater-restaurant. Het betreft een part-time functie, die eventueel uitgebreid kan worden andere werkzaamheden. Voor beide vacatures geldt; ruime horeca ervaring, perfecte inzet, een cd cq. verzorgd voorkomen, affiniteit met het theater en goede referenties. Salaris volgens de Horeca CAO. Schriftelijke reakties vóór 30 september: Leidse Schouwburg t.a.v. de heer C. Bakker Oude Vest 43 2312 XS Leiden Telefoon: 071-5131941

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 30