Personeel Personeel Personei Personeel Personeel Een nieuwe kaderfunctie in de bouwkunde of civiele techniek? RmsbergeI 023-5672020 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Lek installatietechniek b.v. BOERHAAYE eur waar der!; randstad polytechniek LEERKRACHT Automaterialen Rijsbergen B. V is een volledig geautomatiseerde klein en groothandel in automaterialen, gereedschappen, accessoires en elektronika met vestigingen in Leiden en Alphen a/d Rijn en Katwijk. Ons assortiment bestaat uit meer dan 35.000 verschillende onderdelen. Tevens beschikken wij over een aparte accessoires-afdeling, een inbouwstation en 2 revisiewerkplaatsen. In totaal zijn er 43 mensen werkzaam. Wij zoeken voor onze centrale administratie te Leiden een: Werkzaamheden bestaat uit crediteuren administratie, kascontrole en administratie en factuurcontrole/voorraad administratie van een der vestigingen. Wij zoeken een kandidaat met ervaring in een soortgelijke functie opgedaan in een commerciële omgeving. Opleidingsnivo van MBA, bekend met de pakketten Excel en Word en geautomatiseerde gegevensverwerking. De kandidaat moet een zeer flexibele instelling hebben, uitstraling hebben en goed in teamverband kunnen werken. Geboden wordt een salaris overeenkomend met de zwaarte van de functie en ervaring. Een functie met groeimogelijkheden. Prettige werksfeer. Heb jij interesse in een verantwoordelijke baan, schrijf dan een brief met CV aan: Automaterialen Rijsbergen bv. Postbus 683, 2300 AR Leiden T.a.v. dhr. A. Binnendijk LEIDEN Gabriel Metzustr. 11 (bij Groenoordhallen) Tel. 071 521 22 34^ ALPHEN A/D RIJN Hoorn 79c (bij Avifauna) Tel. 0172 418980 KATWIJK Lageweg 26 ('t Heen) Tel. 071 4080580 Lek installatietechniek b.v. maakt onderdeel uit van de Lek/Habo groep, die door het gehele land actief is op het gebied van produktie en installatie van energietechnische-, warmtekracht-, elektrotechnische-, koel- en verwarmingsinstallaties in utiliteit en tuinbouw. De gehele Lek/Habo groep telt circa 300 medewerkers, waarvan ca. 100 in Ter Aar. Voor de montageafdeling zoeken wij: ERVAREN MONTEURS LEERLING MONTEURS Op het gebied van: Centrale verwarming Koeltechniek Watertechniek Tevens zoeken wij: CONSTRUCTIEBANKWERKER/LASSER HANDIGE JONGELUI VOOR DIVERSE WERKZAAMHEDEN Geboden wordt: Een interessante, zelfstandige functie in een enthousiast team, goed salaris alsmede goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan: Lek Installatietechniek b.v. tel. 0172-602840 T.a.v. Dhr. A. C. Lek Hertog van Beyerenstraat 6 Postbus 15 2460 AA Ter Aar Onderwijsbureau Hollands Midden Onderwijsbureau Hollands Midden verleent diensten aan besturen en scholen voor basisonderwijs, speciaal onderwijs, voortgezet onderwijs en verwante organisaties. De dienstverlening beslaat advisering, begeleiding en uitvoering van taken op de volgende terreinen: financiële administratie, personeels- en salarisadministratie, materieel beheer, onderwijskundige zaken, automatisering, rechtspositie en ambtelijke ondersteuning. OHM is werkzaam voor bijna 60 schoolbesturen en hun scholen in de regio's Leiden, Alphen aan den Rijn, Duin- en Bollenstreek en Plassengebied. Het bureau heeft 25 medewerkers en is gevestigd in de Leidse binnenstad. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoekt Onderwijsbureau Hollands Midden kandidaten voor de functie van MEDEWERKER (M/V) PERSONEELS- EN SALARISADMINISTRATIE met een part-time taak van ca. 20 uren per week. De medewerker maakt deel uit van de afdeling die de personeels- en salarisadministratie verzorgt voor de aangesloten instellingen. Dit geschiedt o.a. met behulp van geautomatiseerde gegevensverwerking (w.o. CASO). Voor de functie komen in aanmerking kandidaten met een vooropleiding op tenminste Havo-niveau en een aanvullende opleiding, bij voorkeur op financieel-administratief gebied. Ervaring met werk, in een personeels- en salarisadministratie (bij voorkeur CASO) wordt van belang geacht. Werktijden worden in overleg vastgesteld. Beloning vindt plaats, afhankelijk van opleiding en ervaring, in een salarisschaal voor onderwijspersoneel. Kandidaten voor de functie kunnen z.s.m. (vóór 3 oktober a.s.) schriftelijk solliciteren onder vermelding van alle relevante gegevens bij de directie van ONDERWIJSBUREAU HOLLANDS MIDDEN, Herengracht 48, 2312 LE Leiden. Mondelinge informatie wordt verstrekt door de heer L. M. M. Heruer, tel. 071-5166600. Woonstichting 'Vooruitgc? YVoonstichting 'Vooruitgang' te Sassenheim is met circa 2050 ver^ eenheden een zich sterk ontwikkelende woningcorporatie. Hetj ncelsbestand bestaut uit 21 medewerkers verdeeld over de afdei Woondiensten, Financiën en Ontwikkeling Woningbezit. Vanuit», moderne bestuurs- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspe de ontwikkelingen in de (regionale) volkshuisvesting, Profession Dsr en klantgerichtheid staan hierbij centraal. Woonstichting 'Vooruitgang' heeft een ondernemingsplan, een vo heheerplan en een huurbeleidsplan ontwikkeld. Vanuit dit vastgt beleid worden de komende jaren een aantal omvangrijke projekt gevoerd, zowel in nieuwbouw als in grootschalig onderhoud opci Om al deze projekten te kunnen realiseren zijn wij voor de ondei ning van ons vaste team medewerkers op zoek naar twee medevtt voor een periode van maximaal twee jaar. Het betreft hier tijdelijlen tures voor de afdelingen Woondiensten en Ontwikkeling Woning 'e' De afdeling Ontwikkeling Woningbezit is verantwoordelijk voord oss bereiding en dé uitvoering van het planmatig onderhoud van de bestaande voorraad en nieuwbouwprojecten. Op deze afdeling is plaats voor een enthousiaste Projectleider (36 uur per week) U maakt deel uit van een afdeling van 3 medewerkers. Als projectleider bent u belast met de voorbereiding van het pk onderhoud en het toezicht op de uitvoering daarvan. Naast de a stratieve taken, die bij deze functie horen, voert u overleg met aan en bewoners. U past goed in het functieprofiel met een opleiding op minimaal kei H.B.O.-niveau. U beschikt over goede contactuele en onderhandelingsvaardight |U1 U heeft technische kennis op het niveau van minimaal M.T.S.-Bo kunde en een aantal jaren ervaring in voornoemde functie. Daan bent u in staat zelfstandig zaken aan te pakken en u heeft affinite automatisering. De afdeling Woondiensten is het hart van de organisatie. Binnen afdeling vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten pl waaronder de verhuur- en bewonerszaken en de uitvoering van he ten- en mutalieonderhoud. Tevens heeft deze afdeling een belang in het strategisch beheer van de woningvoorraad en in de aktivitei aanzien van de regionale woningmarkt. Op deze afdeling is plaats voor eén enthousiaste Verhuumiedewerker (36 uur per week U maakt deel uit van een afdeling van 14 medewerkers. In dezefi verzorgt u de contacten met klanten aan balie en telefoon. U ver, afhandeling van woningmutaties en de aanvragen voor huursubs nl Naast de uitvoering van de. met de functie samenhangende, adm en correspondentie ondersteunt u de overige medewerkers vand 5t ling. Tevens notuleert u diverse vergaderingen en maakt daar vei van. U heeft een M.B.O.-werk- en denkniveau. U heeft een goede moo n schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, en een uitgesproken kk marktgerichte instelling. U kunt zowel in teamverband als zelfsta werken. U heeft kennis en ervaring met automatisering, bij voort bent u bekend met Windows 95. Werkervaring in een soortgelijke is een pre. Voor beide functies bieden wij een verantwoordelijke functie v< maal 2 jaar, waarbij denken en meedoen op prijs wordt gesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor woningcorporaties. Voor nadere informatie over de functie projectleider kunt u conti opnemen met de heer J. C. Bouwmeester, hoofd afdeling Ontwik! Woningbezit, of de heer S. M. Schrader, directeur, telefoon 0252- Voor informatie over de functie verhuu'rmedewerker kunt u tob öt oktober mevrouw E. van Daal, hoofd Woondiensten, benaderen, deze datum kunt u voor informatie over deze functie contact opo10 met.de heer S. M. Schrader, directeur, telefoon 0252-241010. Heeft u interesse voor een van deze functies, dan ontvangen wij g sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 13 oktober 1997. Voori tie projektleider kunt u uw brief richten aan de heer J. C. Bouwn B Voor de functie verhuurmedewerker kunt u uw brief richten aan^ mevrouw E. van Daal. Het adres is Hoofdstraat 10 te 2171 AT Sassenheim. Vak-diploma beveiliging. EHBO-diploma met aantekening HAVO-niveau, spreekvaardigheid in Duits en Engels. In verband met consignatiediensten wonen in Leiden of directe omgeving. Salaris Schaal 5. maximaal 3801.- (excl. toelagen). Heeft de dagelijkse leiding over het beveiligingspersoneel. De dagelijkse bewaking wordt uitgevoerd via een gesloten T.V.systeem en door persoonlijk toezicht in de tentoonstellings- Vervangt de Seniorchof beveiliginj Heeft roosterdiensten. Verricht piketdiensten. Overige werkzaamheden. BOUWBEDRIJF SAMEN bouwtn aan KWALITEIT Bouwbedrijf J.M Deurwaarder B V is een onderneming met 425 vakbekwame medewerkers Ten behoeve van diverse projecten voor vaste relaties in de regio Amsterdam. Rotterdam. Den Haag en Utrecht hebben wij plaats voor ALL-ROUND VOEGERS (N.B.: Wij werken in koppels van 2 pers. met een eigen bus) Wij bieden u: - vast werk; - goed loon; - mogelijkheid om in tarief te werken - premievrije opname in onze collectieve ongevallenverzekering - prettige werksfeer Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor professionals de procestechnologie op MTS-, HTS- ÉMRj^ftive^u. Randstad Polytechniek is ynderdeel van dt Randstad G\oep met vestigingen in tal van~Eüropese Ritmen en in de KS. Het bureau biedt als zodanig carrière mogelijkheden in binnene\i buitenland (graag met positief christelijke instelling) - voor het vervullen van ADV-dagen - voor Remedial Teaching - en eventueel allerhande taken Het betreft een volledige, maar tijdelijke formatieplaats tot de zomervakantie. Sollicitaties binnen 10 dagen op bovenstaand adres, t.a.v. M. H. Bokhorst, waarnemend directeur. Voor inlichtingen kunt u de school bellen: 071-5767625. Het bestuur van de Stichting Protestants Christelijk Orthopedagogisch Instituut voor Leiden en omgeving vraagt met ingang van 1 oktober a.s. of eerder een ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1997 BROUWER j 4L. PERSONEEL De mensen en de kennis. Bel Brouwer: Komende week op werkdagen tot 's avonds 21.00 uur bereikbaar voor informatie en een persoonlijk advies. Heelt u belangstelling, neem dan even telefonisch contact met ons op. Tijdens werkdagen tussen 08.00 en 17.15 uui met José Ammerlaan (personeelsfunctionans). telefoon (0226) 39 25 44 ol 's avonds na 19.00 uur met Piet Manshanden (technisch directeur) telefoon (0226) 39 31 33 Bouwbedrijf J.M. Deurwaarder B.V. Oudewal 27, 1749 CA Warmenhuizen HTS'ers Elektrotechniek 15 enthousiaste kandidaten verzekeren wij van een vaste baan met carrièreperspectief Projectomschrijving U zult bij meerdere ingenieursbureaus werkzaam zijn op verschillende langlopende projecten in de (petro-)chemische industrie. Uw kerntaak U bent verantwoordelijk voor het elektrotechnische ontwerp van installaties voor stroomopwekking en stroomvoorziening. Het betreft installaties voor onder andere elektromotoren, verlichting, transformatorhuizen en schakelapparatuur. Uw profiel U heeft een HTS-diploma Elektrotechniek en uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Uw honorering Afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen de 45.000 en 60.000 bruto per jaar. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer ing. R.O. van Anholt, Herengracht 21,2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 360 71 31. Mechanical Engineer Projectomschrijving U zult worden ingezet bij een groot ingenieursbureau in de (petro-)chemische industrie. Uw kerntaak U maakt ontwerpen en berekeningen voor werktuigbouwkundige installaties, voor zowel nieuwbouw- als revisieprojecten in de (petro-)chemische industrie. Tevens maakt u de beschrijving voor detailed engineering, evalueert aanbiedingen en adviseert voor het plaatsen van contracten. U heeft relevante ervaring in rotating equipment en/of vessel engineering. Uw profiel U beschikt over een HTS-diploma Werktuigbouwkunde. Uw honorering Afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen de 100.000 en 130.000 bruto per jaar. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer ir. J. Sugito, Herengracht 21,2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 360 71 31. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op internet voor andere vacatures: http://www.xs4all.nl/~ritadam/ of e-mail: ritadam@xs4all.nl

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28