Personeel Personeel Personeel Personeel Personei BROOKLAND ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Competence ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1997 Dienst Informatie en Administratieve Zaken (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het AZL een centrale rol op het gebied van de informatievoorzie ning, financieel beheer en administratie. Bij de DIAZ/afdeling Medische Administratie is bin nen de Medische Documentatie plaats voor een: medewerker Medische Documentatie m/v (38 uur per week) Vac.nr. 97.R.29.37.LD De Medische Documentatie verricht diverse werkzaamheden ten behoeve van medische en medisch-administratieve registraties. Op basis van deze registraties wordt informatie verstrekt aan het management, de medisch specialisten en externe instanties (o.a. lande lijke medische registratie (LMR)' en kanker registratie). Hiernaast verzorgt de Medische Docu mentatie werkzaamheden ten behoeve van het beheer van geautomatiseerde systemen. Functie-inhoud: De medewerker Medische Documentatie ver zamelt de gegevens die aangeleverd worden vanuit de medische afdelingen, classificeert en codeert de gegevens met behulp van de ICD-9CM en legt deze gegevens vervolgens vast in het ziekenhuis informatiesysteem. De medewerker voert controles uit over de vast gelegde gegevens en verzorgt de informatie voorziening hierover. Contacten zijn er met de medische afdelingen, over de inhoud van de registratie en de administratieve procedures. Functie-eisen: Een gedegen kennis van de medische termi nologie en ziekteleer is voor deze functie vereist. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een vooropleiding op VWO-niveau en een vervolgopleiding op dit gebied (bijv. SIG/SOMA-opleiding) en ervaring met ge automatiseerde medisch-administratieve werkzaamheden. Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een periode van 2 Salaris: het salaris bedraagt maximaal f 4.369,- bruto per maand (schaal 7 RRAZ) op basis van een full-time dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaar ne verstrekt door de heer J. Molenaar, 1e medewerker Medische Documentatie (071 - 526 26 54). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van t< Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Onze relatie is de jonge, ambitieuze, snel groeiende Benelux organisatie van een internationaal opererend concern, actief in de mobiele telecommunicatie branche. Dynamische marktleider op het terrein van accessoires voor mobiele telefoons en portofoons. Sinds kort ook leverancier van abonnementen. Toonaangevend en trendsettend. Het einde van de positieve ontwikkeling van de organisatie is voorlopig niet in zicht gezien het enorme marktpotentieel in de explosief groeiende telecommunicatie branche en de uitstekende prestaties van de onderneming in deze markt. Ten gevolge van het vertrek van de huidige debiteuren beheerder, is een vacature ontstaan. Graag komen wij in contact met jonge, dynamische kandidaten voor de functie: DEBITEUREN BEHEERDER Standplaats centraal in de Bollenstreek. De nieuwe medewerker wordt verantwoordelijk voor het debiteuren beheer in al zijn facetten, signalering, mondelinge en schriftelijke aanmaning, incasso trajecten, krediet ver zekeringen, krediet limieten, etc. Uitdagende, uitstekende gehonoreerde, functie voor een jong en ambitieus talent op MBO-niveau, met 3-4 jaar Competence Search Selection Group, opererend vanuit zes kantoren in de Benelux, advi seert en begeleidt directies bij het recruteren van midden en hoger kaderpersoneel met toe gevoegde waarde, toegepitst op de handel, industrie en zakelijke dienstverlening ervaring in een financieel-administratieve functie, bij voorkeur met debiteurenbewaking in een (groot)handels organisatie. Ervaring met Exact software of vergelijkbaar, strekt tot aanbeveling. Zelfstandig, communicatief vaardig, diplomatiek, stress bestendig, collegiaal en betrouwbaar. Engels, bij voorkeur ook Frans. Ref. 97.043. S E A R C SELECT Een snelle reactie wordt op prijs gesteld: stuur uw curriculum vitae en een korte, kernachtige brief met uw motivatie binnen 10 dagen naar Competence Search Selection Group, t.a.v. dr. P.L. Franke, Hoofdstraat 89, 2171 AS Sassenheim. Telefoon: 0252-222888. Volledige discretie. DISTRIBUTIECENTRUM VOOR LEVENSMIDDELEN. NON-FOOD EN DIEPVRIESPRODUCTEN Brookland Plus Products B.V. en Brookland Frozen Products B.V. behoren tot de Samenwerkende Dirk van den Broek bedrijven. Een grote detailhandels-organisatie met supermarkten, slijterijen, drogisterijen en reisbureaus. Tot deze organisatie behoren onder meer Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Digros, Dirkson, Jan Bruijns, Dirck III, Dirx en D-reizen. Brookland Plus Products is het distributiecentrum van waaruit levensmiddelen en huishoudelijke artikelen voor de supermarkten worden gedistribueerd. Brookland Frozen Products is het distributie-centrum voor diepvriesproducten waaraan binnenkort op een nieuwe lokatie een koel/vers-distributie centrum wordt toegevoegd. Samen vormen zij het centrale distributiecentrum dat is gevestigd in Alphen aan den Rijn. Door de enorme groei die ons bedrijf doormaakt zijn wij op zoek naar: FULL TIME MAGAZIJNMEDEWERKERS m/v (37-urige werkweek) en HULPKRACHT MAGAZIJNMEDEWERKERS m/v (12-urige werkweek, werktijden in overleg) Zij dragen zorg voor het nauwkeurig verwerken van de bestellingen vanuit de filialen. Zij vormen een belangrijke schakel in de distributieketen. WIJ VRAGEN: leeftijd 18-35 jaar goede werkinzet en motivatie gevoel voor verantwoordelijkheid, accuratesse en collegialiteit goede beheersing van de Nederlandse taal. WIJ BIEDEN: arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. VGL werken in teamverband ruime opleidingsmogelijkheden. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer A.F. Groot, manager Distributiecentrum, telefoon: 01 72 - 42 44 24 HEEFT U INTERESSE? Vul dan onderstaande bon in en stuur deze voor 6 oktober op. Aan Brookland B.V. Flemingweg 5, 2408 AV Alphen a/d Rijn t.a.v. mevrouw J. Kremer. Ik ben geïnteresseerd in de functie van: O full-time magazijnmedewerker O hulpkracht magazijnmedewerker Naam:M/V Postcode/Plaats: Geb. datum:Telefoon: Algemeen Medewerker m/v Bent u op zoek naar een baan? Bij diverse bedrijven onbepaalde tijd aan de slag, Kom eens langs om u t ar, tel. (071) 523 49 8 eiden. Schuttersveld 9. Groene Vingers m/v Wie van planten, bollen of bloemen houdt, moet zich inschrijven bij Randstad Wij kunnen iedereen met gn gezonde werklust direct werk bieden in de nabije orri inlucht of een gezet: Vind je schuur te werken, kom dai Informatie bij Jolanda van Lisse, Kanaalstraat 100 snel eens langs om de moge i/ijk, tel. (0252) 41 91 40. Magazijn/bakkerijmedewerker mdure u op 2 ■aazaoDmMi! Supermarktmedewerkers m/v e leuke bijbanen De school is weer begonnen en wij hebbi voor enthousiaste jonge mensen. Voor diverse grote supei zoeken wij mensen die in de avonden, in het weekend of na schooltijd graag in een supermarkt zouden willen werken. Ben jij deze enthousiaste bijverdiener neem dan snel contact met ons op Informatie bij Robert Nievaart. tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9 ■.vrih'im.r.TTm Medewerker telesales m/v Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk zijn wij op zoek naar mensen voorde afdeling telesales. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch informeren van prospects over hun diverse producten en het maken van offertes. Deze functie is per direct en de werktijden zijn flexibel, variërend tussen de 20-32 uur per week Heb je een HAVO/MEAO diploma en een goede telefoonstem, neem dan snel contact met ons op Informatie bij Jacqueline Brand, tel. (071) 361 93 42. Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Boekhoudkundig medewerker m/v SECRETARIEEL Secretaresse m/v Bent u op zoek naar een veelzijdige en zelfstandige functie? Dan hebben wij een vacature bij een grote bierbrouwerij in de omgeving van Leiden. U houdt zich onder andere bezig met het bijhouden van de agenda, het voeren van correspondentie in moderne talen en het voorbereiden van vergaderingen. Heeft u een secretaresse-opleiding, kennis van Word for Windows en Excel en beheerst u de Engelse taal uitstekend en de Franse taal op mbo- niveau? Dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren Informatie bij Harriêtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. ■II.1IHHIJ Voor een fabrikant van hekwi een boekhoudkundig medew administratie, grootboekadm betreft een dynar Noordwijkerhout zoeken wij e en debiteurenbeheer. Het wordt opgeleid tot een roller Heeft u een MEAO diploi bent u geïnteresseerd indeze fulltime baan met uitzicht op e vast contract, neem dan direct contact met ons op Informatie bij Jacqueline Brand, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Medewerker personeels- en salarisadministratie m/v Studenten parttime medewerkers m/v "Randstad maakt het mogelijk": werk voor een dag, een paar i in de avonduren of alleen in de ochtend? Je kunt direct aan de als postbesteller, postkamermedewerker, keukenhulp, magazijr dewerker, verhuizer, inpakker of schoonmaker in Leiden en omgeving Informatie bij Martine Bussen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9 Kamerdames m/v Voor diverse horeca-gelegenheden in Noordwijk zijn wij met sj op zoek naar kamerdames. U bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van hotelkamers. Heeft u enige ervaring in de schoonmaakbranche en weet u van aanpakken? Dan hebben w diverse parttime en fulltime mogelijkheden voor korte en lang tijd voor u. baan voor langere tijd. dan kunt U direct aan de slag bakkerij in Noordwijkerhout zoeken wij kandidaat die ingezet kan worden op diverse afdelini werkzaamheden bestaan uit het verdelen van brood, he: melen van orders en het opruimen van het magazijn. bezwaar tegen werken in een zeer warme omgeving van aanpakken, kom dan snel langs om Uw mogelijkhed; Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Machineoperators m/v Voor een groot industrieel bedrijf in Noordwijkerhout zoek naar produktiemedewerkers U zal werken in drii diensten. Uw taken bestaan hoofdzakelijk uit het draa houden van een aantal machines Dit betekent dat U v delijk bent voor de aanvoer van grondstoffen, e houden op de juiste draaisnelheid van de machin bestaat Uw takenpakket uit inpakwerk van de gefabr produkten. De kandidaten die wij zoeken hebben eer lbo-niveau en enige ervaring in het bedienen van mach» in het bezit van eigen vervoer en beheerst U de Nederla reageer dan snel Informatie bij Wendy Wassenaar, tel. (071) 364 65 33, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Weekendwerkers m/v Wil U in het week-end wat bijverdienen? Wij zijn op z mensen die willen assisteren bij de produktie van bloe andere soorten plastic. Uw taken bestaan uit het cont de kwaliteit, inpakken van bloemhoezen en transporten volle pallets. Bij dit internationale bedrijf kunnen we din plaatsen, de werktijden zijn in overleg. Informatie bij Barbara Driëssen, tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 r.fab" Orderverzamelaars m/v Vind je het leuk om je bezig te houden? Wij tot deze administratie rikkeling van de a eidsvc jersoneels- en salarisadministratie oek naar een kandidaat die de e werkzaamheden met betrekking en Daarnaast volg en signaleer je de orwaarden bij de rijksoverheid en Chauffeur m/v Als U in het bezit bent van een groot rijbewijs en geinte part-time werk kunnen wij U een leuke baan aanbieden grote bakkerij in Noordwijkerhout zijn wij op zoek n; chauffeur. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit hel van bestellingen in de nachtvan vrijdag op zaterdag. Bp geïnteresseerd in een baan voor lange tijd, met aant Informatie bij Barbara Driessen. tel. (071) 361 93 42, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 tikelen :oekt e doe je voorstellen Heb je ervi informatiel Informatie bij Harriêtte Bakker, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. Financieel-administratief medewerkers m/v Voor verschillende bedrijven in de regio Leiden zoeken wij o.a. een medewerker debiteurenbeheer die kan werken met microsoft- office, een financial-controller op SPD-niveau en oen medewerker contract-administratie. Deze functies zijn allen full-time en met uitzicht op vast dienstverband Voor de functie van medewerker debiteurenbeheer is ervaring met effecten een pré Informatie bij Eva van der Post. tel. (071) 514 77 44, Leidon, Kort Rapenburg 6 zamelen van orders Aan de hand van een bestellijst zoekt u de schillende items van de order b/jeen, welke vervolgens verpakt verstuurd wordt Het is een hectische, dynamische baan en de diensten zijn zeer goed. U kunt werken in twee ploegen, 's rgens of 's middags, maar er bestaan ook mogelijkheden voor irdag. In totaal komt het neer op 38 uur per week. De eisen die stellen zijn dat u in goede lichamelijke conditie verkeert en t gemotiveerd en accuraat bent. Grijp uw kansl armatie bij Jolanda van Wijk, tel. (0252) 41 91 40, e, Kanaalstraat 100. ~ir randstad uitzendbu Langeveld De Facilitaire Dienst is onderverdeeld in vier afdelingen: Inkoop, Interne Dienstverlening, Technische en Plantsoenendienst en Voeding. Binnen de afdeling Voeding is er voor een periode van ruim een jaar. afhankelijk van de dienstverlening aan de Bavo, een vacature voor de functie van (dieet)kok m/v - U bereidt zelfstandig (dieet)maaltijden en/ of maaltijdcomponenten. - U proportioneert de (dieet)maaltijden. - U neemt, indien nodig, deel aan alle uitvoerende werkzaamheden binnen de Centrale keuken. - U werkt volgens rooster weekenden en feestdagen. Niveau-aanduiding U heeft een vakgerichte opleiding lnstellings- en (dieet)kok gevolgd. U heeft ervaring opgedaan In diverse instellingen. U kunt in teamverband werken. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezond heidszorg (FWG) in functiegroep 25 of 30. respectievelijk instellingskok en (dieet)kok (FWG 25 maximaal f 3.381,- en FWG 30 maximaal f 3.568,- bruto per maand). Informatie Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer R. van der Laan, hoofd afdeling Voeding, tel. (0252) 34 24 51 of met de heer J. Versteegt, chef Centrale keuken, tel. (0252) 34 24 38. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het ver schijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, met vermelding van code HW Langeveld is een psychiatrisch centrum dat optimale geestelijke gezondheidszorg (GGZ) wil bieden aan volwassenen en ouderen. De toekomst wordt tegemoet getreden met RIAGG, R1BW en Endegeest. In het samenwerkingsverband GGZ-partners Zuid-Holland Noord wordt gestreefd naar een samenhangend stelsel van GGZ-voorzieningen dat aansluit op de behoefte van de cliënten. Langeveld beschikt over een kliniek (642 bedden, inclusief resocialisatie-woningen), dagbehandeling (44 plaatsen), poliklinieken, een centrum voor psychotherapie en psychiatrische thuiszorg verspreid over de regio's Rijnstreek en Duin- en Bollenstreek. Om goede en professionele zorg te kunnen bieden draagt Langeveld zorg voor een prettig werkklimaat, systematische kwaliteitscontrole en een doorlopende vakinhoudelijke ontwikkeling. Langeveld beschikt over een kinderdagverblijf. BOUMAN KUIJPER RECRUITMENTS Werving Selectie Sollicitatietraining Executive seai Lindeman is reeds 35 jaar een toonaangevende innoverende onderneming op het gebied van centr- verwarmings- en aircondilioninginstallaties. Met ruim 50 medewerkers draagt Lindeman zorg de installatie en hel onderhoud van luchlbehandel en verwarmingssystemen voor de utiliteits- en won bouw en voor vastgoedbeheerders en overheids instellingen. blindeman Namens onze opdrachtgever Lindeman Verwarmiri te Bloemendaal zijn wij op zoek naar een: SERVICE STORINGSMONTEll Met ervaring in de C.V.- installatiebranche AANKOMEND C.V.- TECHNICI Met gedegen kermis van Aulocad HULP AANKOMEND MONTEll Voor hen die een perfecte opleiding en carrière willen VtKir alle functies geldt dat zowel de arbeidsvoorwaarden alsmede salaris buitengewoon goed genoemd mogen worden. Wij vezoeken zowel vrouwen als mannen om te reageren. Wanneer u belangstelling heeft voor één van deze uitdagende functies t kunt u uw reactie voor 27 september 1997 richten aan: Bonman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. Drs. J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen: 023 - 52561V

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 38