1 vcc Coopers &Lybrand A OUDSHOORN B.V. J' overduin tandartsassistente (m/v), SB®»- Uw deskundigheid gebruiken voor één van onze cliënten in de autobranche. Dat wordt uw business als administrateur (m/v). Overduin maakt onderdeel uit van de Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn. Onder deze stichting ressorteren tevens woon- en zorg centrum Haagwijk in Leiden en verpleeghuis Overrhyn, in oprichting. Naast een klinische capaciteit van 226 psychogeriatrische bedden, is er een dagbehandeling op twee locaties tKatwijk/Leiden) met 35 plaatsen. Tevens heelt Overduin een boven regionale functie voor de opvang van patiënten met de ziekte van Huntington. In het kader van extramurale verpleeg huiszorg werkt Overduin samen met 10 verzorgingshuizen en zijn er projec ten als dagopvang en verpleeghuiszorg thuis. Andere vormen van partiele verpleeg huiszorg zijn dag- en nachtverzorging, wachtlijstbegeleiding en kortdurende opnames. Overduin is verder betrokken bij di verse wetenschappelijke onderzoeken. Overduin heelt de erkenning van "ver pleeghuis voor opleiding tot verpleeg huisarts". Wij zoeken op korte termijn een ervaren fysiotherapeut m/v voor een dienstverband van 60-100%, verdeeld over 5 dagen per week Van de nieuw te benoemen fysiotherapeut wordt verwacht dat hij/zij een werkkring binnen de psychogeriatrische verpleeghuiszorg ambieert en een actieve rol kan vervullen binnen het team fysiotherapie m.b.t. het verder ontwikke len van huidige en nieuwe therapieën, alsmede het opzetten van een zorg- en behandel programma voor de Chorea van Huntington- patiënten. KATWIJK AAN ZEE De werkzaamheden omvatten ondermeer: - onderzoek, behandeling en begeleiding van zowel psychogeriatrische, als Chorea van Huntington-patiënten. op basis van een con sult-aanvraag; - het vormgeven en mede-opstellen van het multidisciplinair zorgplan: - het geven van informatie en advies aan behandelaars en verplegend/verzorgend per soneel. Voor het vervullen van deze functie is het een vereiste dat u naast specifieke verpleeghuis- Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Boersma, hoofd bewonerszorg, tel.nr. (071)405 61 11. Uw sollicitatie, voorzien van CV, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Psychogeriatrisch Centrum Overduin, t.a.v. de heer W.A. Polman, afdeling personeelszaken, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. Overduin, psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling, maakt deel uit van "Stichting verpleeghuizen Duyn en Rhyn", waartoe ook woon-zorgcentrum Haagwijk en in de toekomst verpleeghuis Overrhyn in Leiden behoren, (behoort tot het werkverband "De Open Ankh"). Gevraagd in ons team van 4 personen per zo spoedig mogelijk: voor 3 a 3,5 dagen per week. Van de sollicitant wordt flexibiliteit in praktijkvoering en arbeidsuren, en zelfstandigheid bij de uitvoering van taken verwacht. Ervaring strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Uw schriftelijke reacties gaarne naar: Tandheelkundig Centrum Woubrugge Baleweg 16A 24X1 AN WOUBRUGGE Voor de regio West-Nederland zoeken wij contact met kandidaten calculator (m/v) De afdeling calculatie is werkzaam als centrale stafdienst voor de bouw activiteiten in Nederland en is in samenwerking met de bedrijfsleiding nauw betrokken bij de prijsvorming voor aanbestedingen. Als calculator bij deze afdeling verkent u de markt inzake nieuwe ont wikkelingen op materiaalgebied en prijsontwikkelingen. Een belangrijk aspect van uw taak is het aanvragen en controleren van offertes aan leveranciers en onderaannemers voor aanbestedingen. Hierbij werkt u nauw samen met de inkoopafdeling. Verder strekken uw activiteiten zich uit tot de voorbereiding voor projecten in uitvoering. In bouwteam- verband voert u overleg met opdrachtgevers en architecten. Als de aangewezen kandidaat voor de functie combineert u een hoger technisch opleidingsniveau met commerciële kwaliteiten, administra tieve vaardigheden en goede contactuele eigenschappen. Verder bent u representatief. projectvoorbereider (m/v) In deze positie legt u zich. samenwerkend met de betrokken functiona rissen, toe op het uitvoeringsrijp maken van projecten. Dat betekent: het verzamelen en distribueren van alle relevante stukken en het maken van een bouwplaatsindeling met algemeen tijdschema. U zorgt voor een materieelschema en u ontwikkelt hulpconstructies en werkmethode verbeteringen. Daarnaast regelt u de complete inkoopvoorbereiding. We verwachten dat u een hts-opleiding hebt en ovei ervaring beschikt om de taken met succes te kunner Waar u op mag rekenen. Tegenover alles wat u inbrengt, zet Koninklijke 1BC e primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw ket IBC" kan een belangrijke ontwikkeling in u overduidelijk doorgroeimogelijkheden. oende werk- igentijds pakket oor "werken bij ekenen. Er zijn Het reageren waard. U kunt uw handgeschreven sollicitatiebrief met c.v. binnen 2 weken richten aan Koninklijke IBC, t.a.v. de heer P.H.M. Dogge. afdeling per soneelszaken, postbus 7, 5680 AA Best. Koninklijke /CC ontwikkelt technische opleidingen, leermiddelen en documentatie op maat Daartoe beschikt VCC over deskundigen op te^u-j'iSCHE^ devtfkerngebieden; techniek, o tk OPLEIDINGEN t Wij zoeken kandidaten voor de functie van Redacteur leermiddelen, m/v. so% Functie-omschrijving: U redigeert technici klaar voor de grafisi opdrachtgevers en Functie-eisen: iaakt deze teksten mgevingsafdeling, waarmee u teams en stuurt u de technische goede communicatieve minimaal HBO-niveau; kennis van Word voor V\ tekstverwerkingsprogra affiniti Geboden: Een afwisselende baan in bedrijf met goede arbeid; Hebt u belangstelling voc 22 september 1997 uw br mw. M de Wolff. Claus S Vern ze functie, richt dan uiterlijk iet cv aan VCC. weg 125. 2012 WS Haarlem. Voor één van onze clienten in de Bollenstreek, een automobielbedrijf met verschillende vestigingen, zijn wij op zoek naar een ervaren administrateur. Als administrateur bent u verant woordelijk voor de gehele financiële administratie. U« werkzaamheden bestaan onder andere uit het leiding geven aan het administratief personeel van verschi lende vestigingen, het opstellen van financiële e managementrapportages, alsmede het verzorgen va de salarisadministratie middels een servicebureau Daarnaast onderhoudt u contacten met o.a. bankie- en accountant. Voor deze veelzijdige functie zijr| wij op zoek naar een man of vrouw met een ronde SPD-opleiding (leeftijd tussen 25 en 35 jaarl U hebt de nodige kennis van geautomatiseerd! systemen, goede communicatieve vaardigheden a leidinggevende capaciteiten. Ervaring in de autc branche is een pré. U bent verzekerd van een ge varieerde werkkring met uitstekende arbeidsvoor waarden. Geïnteresseerde kandidaten kun nen hun c.v. met begeleidende brief richten aai^ Coopers Lybrand N.V., postbus 8800, 3009 AVti Rotterdam ter attentie van mevrouw Y. Alburg. Solutions for Business AKRO LEIDERDORP B.V. IVECO Hoofdstraat 151 2351 AE Leiderdorp Tel. 071-5894309 Fax: 071-5418198 AKRO Leiderdorp is dealer voor de gehele lijn bedrijfswagens van IVECO. Van de Iveco Daily bestelwagen tot aan het vlaggeschip de Iveco Eurostar. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar 2 medewerkers BEDRIJFSWAGENMONTEUR - zelfstandig kunnen werken MAGAZIJNMEDEWERKER - zelfstandig kunnen werken - verantwoording kunnen dragen voor het hele magazijn Voor beide functies geldt ervaring in soortgelijke functie. Hij moet passen in een klein hecht team en service- en klantgericht kunnen werken/denken. Reacties gaarne naar bovenstaand adres, binnen 14 dagen. Bij telefonische inlichtingen vragen naar de hr. M. de Liqt, na 20.00 uur 070-3863665. van Soest MAKELAARDIJ OEGSTGEEST B V. zoekt ter uitbreiding van haar kantoor - EEN FULLTIME JUNIOR RECEPTIONISTE/TELEFONISTE Functie-eisen: - Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal - Kennis van het gebruik van Personal Computers. WordPerfect 6.1, Windows 5.1, Word - EEN MAKELAAR ONROERENDE ZAKEN Wij bieden: - een zelfstandige baan - een plezierige informele werksfeer - een zeer aktief jong team - een salaris, afhankelijk van opleiding en leeftijd, in overeenstemming met de functie Sollicitatie: H3 UW KENNIS IN DE HUIZENMARKT Medewerker lnfo-/Verhuurbalie Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de service die bij ons assortiment wordt aangeboden, zoals verhuur, bezorgen en bijzondere producten Je adviseert klanten en lost klachten op. Je bent ook een informatiebron voor je collega's. Wat moet je kunnen? Je bent klantgericht en in staat in iedere situatie een passend advies te geven. Je werkt georganiseerd en kan meerdere zaken tegelijk overzien. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding en/of ervaring in een soortgelijke functie of branche. parttime Verkoopmedewerkers Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en je zorgt voor verkoop en advies aan Wat moet je kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en hebt affiniteit met ons assortiment Je bent een 'doener', energiek en je werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding Wij bieden je een uitdagende functie binnen een teamgerichte organisatie Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen BelangstellingJe kunt je reactie richten aan Goedhart B. V, ter attentie van de heer FA. Mulder, Bedrijfsleider, Flevoweg 1, 2318 BZ Leiden Goedhart B. V is werkzaam n de doe-het-zelfbranche De onderneming maakt deel uit van de franchise-organisatie Intergamma en exploiteert 12 GAMMA-bouwmarkten. GAMMA is met in totaal 131 bouwmarkten de absolute marktleider in de doe-het-zelf branche. Wij maken onze leidende positie dagelijks waar met de des kundigheid van het perso neel, het optimale logistieke proces en natuurlijk ons uitgekiende assortiment AUTOMOBIELBEDRIJF 1 M™SHI te LEIDERDORP Zoekt wegens uitbreiding van de activiteiten: 1e MONTEURS (M/V)/A.P.K. KEURMEESTE en 2e MONTEURS (M/V) in opleiding voor 1 e monteurs voor personen- en lichte bedrijfswagens Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Automobielbedrijf Oudshoorn b.v. A t.a.v. dhr. A. H. Oudshoorn A ve Postbus 136 T 2350 AC Leiderdorp Voor inlichtingen kunt u bellen naar dhr. G. Robbers Telefoon: 071-5410141

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 34