Personeel Personeel Personeel Personeel Personei 71 Ja ontwerper M. ALLROUND MONTEUR EUROMASTER r o al/a() SASSENHEIM fi S M I T S L O ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1997 ïrlem. Sassenheim is een gemeente met ruim 14.500 inwoners ligt centraal in de Randstad tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. medewerker m/v (0.5 formatieplaats) Functie-informatie: U gaat werkzaamheden verrichten op het terrein van de volkshuisvesting en de toepassing van diverse wetten en verordeningen en het afwikke len van subsidieaanvragen. U behandelt aanvragen voor vergunningen en verzorgt de administratief-juridische afhandeling. Daarnaast levert u een bijdrage aan alle overige op de afdeling voorkomende admini stratieve werkzaamheden. Functie-eisen: U moet minimaal beschikken over een relevante meao-opleiding of een daarmee gelijk te stellen opleiding. Ervaring op genoemd werkterrein is een pre. U beschikt overeen goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en u bent in staat om zelfstandig te werken. Een klantgerichte en dienst verlenende instelling zijn voor ons vanzelfsprekend. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. De gemeente Sassenheim kent goede arbeidsvoorwaarden met flexi bele werktijden. Afhankelijk van opleiding, ervarig en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 4.123,-- bruto per maand bij een volledige werkweek. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij het hoofd van de afdeling Bestuur en Wonen, de heer J. Aardoom, telefoon (0252) 24 22 42. Indien u belangstelling heeft voorde functie, nodigen wij u uit uw schrif telijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organi satie, Postbus 26, 2 170 AA Sassenheim, onder vermelding van vacature nummer 1/9 in de linkerbovenhoek van de envelop. De reaclietermijn sluit op 24 september aanstaande, (acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld). Alphen aan den Rijn STAD IN HET GROENE HART De afdeling Technische diensten is een onderdeel van de directie Uitvoerende diensten. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het onderhoud van gemeentelijke en onderwijsgebouwen, met inbegrip van alle technische installaties daarin, zoals centrale verwarming, warmwater voorziening en elektrische installaties. Ook het onderhoud van rioolpompgemalen, verkeers lichteninstallaties, de beweegbare bruggen over de Rijn en het gemeentelijke wagenpark worden verzorgd door deze afdeling. Binnen deze afdeling zijn vacatures ontstaan voor de functie van Als technisch beheerder gebouwen (vacaturenummer TD 714) bent u verantwoordelijk voor het technisch beheer van gemeentelijke gebouwen. U draagt zorg voor het opstellen en uitvoeren van een gebouwen- beheerplan evenals de jaarlijkse inspectie van de gebouwen t.b.v. dit beheer- plan. U voert tevens gebouwbeheersystemen in. Daarnaast stelt u jaarplannen op voor de onderhoudsactiviteiten in samenwerking met de overige gebouwenbeheerders. Ook levert u gegevens voor de afdelingsbegroting en stelt u adviezen en kredietaanvragen op. Ten slotte verricht u alle verdere voorkomende werkzaamheden. Als technisch beheerder gebouwen en objecten (vacaturenummer TD 718) coördineert, adviseert en verzorgt u alle zaken aangaande het technisch beheer van gemeentelijke gebouwen en objecten. Daarnaast coördineert u de schoonmaakactiviteiten in gemeente lijke gebouwen evenals de reiniging van gebouwen ten gevolge van brandschade en vandalisme. Voor de functie van technisch beheerder gebouwen is een MBO-opleiding bouwkunde en kennis van diverse installaties in gebouwen vereist. Vanzelfsprekend heeft u ervaring met het opzetten en werken met gebouwbeheerplannen en gebouwbeheersystemen. Voor de functie van technisch beheerder gebouwen en objecten zijn naast een MBO-opleiding bouwkunde de cursus Schoonmaakdienstverlening van het Bouwcentrum en de cursus Hoger kader schoonmaak- en civiele dienstverlening SVS (onder deel bedrijfseconomie, tijdcalculatie en salvage/ reconditionering) vereist. Vanzelfsprekend heeft u ervaring met genoemde werkzaamheden. Goede contactuele eigenschappen, een servicegerichte houding en affiniteit met automatisering zijn onontbeerlijk voor een juiste invulling van beide functies. Tenslotte bent u woonachtig in (de directe omgeving van) Alphen aan den Rijn. In geval van calamiteiten kunt u binnen 30 minuten in Alphen zijn. Beide functies zijn gewaardeerd op schaal 8 en bedragen bij een volledige werkweek maximaal 4.970, - bruto per maand. Uw sollicitatie richt u, binnen 7 dagen na verschijningsdatum, onder vermelding van het vacaturenummer aan het college van burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn, postbus 13, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Informatie over beide functies kunt u verkrijgen bij de heer W. de Jong, chef van de afdeling technische diensten, tel. 0172 481 851. De gemeente hanteert een voorkeursbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Euromaster is met 1200 vestigingen het grootste banden servicebedrijf van Europa. Vanuit de 75 vestigingen in Nederland worden dagelijks grote hoeveelheden banden, uitlaten, akku's, schokdempers en wielen geleverd (en gemonteerd) aan fleetowners, leasebedrijven en particulieren. Dat doet Euromaster voor vracht-, bestel- en personenauto's, bussen en voertuigen die worden gebruikt in landbouw, wegenbouw en industrie. Voor onze vestigingen in Leiden en Rotterdam-West heeft EUROMASTER plaats voor een ENTHOUSIASTE ALLROUND MONTEUR INDIEN U: - in het bezit bent van rijbewijs B - houdt van afwisselend werk - een klant- en servicegerichte instelling hebt - graag werkt met moderne apparatuur - plezier heeft in verkopen BIEDEN WIJ: - leuk werk in prettige sfeer - interessante interne opleidingen - goede doorgroeimogelijkheden - een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden pl Heeft u belangstelling of wenst u j inlichtingen omtrent de genoemc|e funktie, bel dan ns kantooruren afdeling personeelszaken in Deventer, tel. 0570-679790. U krijgt dan een sollicitatieformulier toegezonden. DE EUROPESE BANDENSPECIALIST Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de rayonteammanager rayon 2, de heer J. Habets Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 werkdagen worden gericht aan Woonmaatschappij de Vaart t.a.v. de medewerker personeelszaken, mevrouw A. M. Vermeeren. Postbus 92, 2130 AB te Hoofddorp. Woonmaatschappij de Vaart "Woonmaatschappij de Vaart'" is een dynamische woningcorporatie met een heldere missie en een brede taakopvatting. Zij beheert ruim 11.000 woningen in de gemeente Haarlemmermeer. Tevens speelt de organisatie een belangrijke rol op het gebied van nieuwbouw (VINEX). De Woonmaatschappij stemt haar product af op de woonconsumentenvraag van nu en morgen. Zij streeft naar kwalitatief hoogwaardige dienstverlening. De organisatie kent een eigentijdse organisatiestructuur. De ca. 80 medewerkers werken binnen een zevental teams aan vastomschreven resultaatverwachtingen. Er is sprake van korte lijnen. Bij deze bedrijfsmatige aanpak past een cultuur waarin mondigheid, initiatief en samenwerkingsgedrag zeer gewaardeerd worden. Een drietal rayons is verantwoordelijk voor de klantencontacten, het leveren van alle woondiensten en de beleidsontwikkeling met betrekking tot wijk/ complexbeheer. Per rayon zijn een 10- tot 15-tal medewerkers werkzaam. Voor rayon 2 zoeken wij een VERHUURFUNCTIONARIS m/v voor 20 uur per week Globale taakinhoud: het voeren van gesprekken met kandidaat-bewoners; het aanbieden van de woning aan de geselecteerde kandidaat; het opstellen en afsluiten van huurovereenkomsten; het samen met de huurders invullen, innemen en verwerken van gegevens voor de individuele huursubsidie; het maken van inkomensberekeningen; het invoeren van gegevens in een geautomatiseerd systeem; het geven van voorlichting aan bewoners; het verrichten van administratieve werkzaamheden; het bevorderen van een goede beheersituatie in het rayon (o.a. inplaatsing, woonomgeving) in nauwe samenwerking met de rayonopzichter en andere medewerkers; het leveren van managementinformatie Gevraagd: een algemene opleiding op MAVO/HAVO-niveau; een vakopleiding op MBO-niveau (bijv. MB0-sd of MEAO): goede contactuele eigenschappen: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; kennis van volkshuisvesting strekt tot aanbeveling: flexibele instelling; affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking en cijfermatig inzicht; stressbestendigheid; goed kunnen werken in teamverband. Geboden: een salaris overeenkomstig CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties; goede secundaire arbeidsvoorwaarden (36-urige werkweek). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. HOUTWERF BOUWPRODUKTEN B.V. onderdeel van Houtwerf Beheer, een toonaangevend concern op het gebied van Hout en Plaatmateriaal, zoekt op korte termijn enthousiaste MAGAZIJNMEDEWERKERS Tot uw werkzaamheden behoren: Het in teamverband verzamelen van orders welke vervolgens door de expeditie-afdeling landelijk worden gedistribueerd. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie richten aan: Houtwerf Bouwprodukten B.V. T.a.v. Mevr. C. N. Jonker Produktieweg 62-70 2382 PD Zoeterwoude 7 ^ISSE^ versbakker ij Wij zoeken voor onze bakkerij aan de Populierendreef 323 te Voorburg een BANKETBAKKER voor het vervaardigen van stukswerk en bladerdeegprodukten. Leeftijd 18-25 jaar. Voor een kreatieve bakker een leuke uitdaging om in een jong team een goed produkt af te leveren Tevens vragen wij een PARTTIME CHAUFFEUR voor de zaterdag. Leeftijd 20 jaar Sollicitaties schriftelijk of na afspraak: Populierendreef 323, 2272 RH Voorburg. Tel. 070-300.55.52 (Mevr. J. Badoux) m/v DTP-er commercieel Die bi| Apple mei gelgk oon een fruitmond looi beheerst en co 21-26 joor is De dienstbetrekking is voor is dienen binnen 10 dogen Ie worden R E M.t.a.v Remco Spek, Hoofdstraat 158, Reclamebureau R.E.M. groep De SMITSLOO GROEP, actief op gebied van projectontwikkeling, he beheer van commercieel bedrijfsonroerend goed en industrii ZOEKT VERSTERKIN Bent u op zoek naar een all-round secretaressebaan op deeltijdbasis? Lijkt het u leuk om zelfstandig in dt functie te kunnen werken? Solliciteer dan bij ons. Wij verlangen van u: - een afgeronde secretaresse-opleiding - kennis van WP 5.1 en eventi Windows 95 - in staat zijn alleen en zelfsta werken - enige boekhoudkundige kei - ervaring in soortgelijke func - affiniteit met de wereld van onroerend goed, strekt tot d aanbeveling. Sollicitaties voorzien van een c.v. ki worden gericht aan: Smitsloo Groep t.a.v. De heer M. A. J. Smitsloo, Schipholweg 100, 2316 XD Leiden. VelopA VelopA b.v. te Leiderdorj onderdeel van de internationale Readymix-groep, richtzj de handel in en assembj van straatmeubilair, 1 speelelementen, fietsparkeervoorzien en overkappingen. Voor ons magazijnteam zijn wij op zoel een enthousiaste all-round montage-medewerker Functie-omschrijving: Monteren en screenen van afvalbakl Montage van amsterdammertjes en aanbrengen van reflectiestroken op; Ondersteuning bij alle voorkomend: assemblage-werkzaamheden Verantwoording voor het onderhout schoonhouden en uitvoeren van kle reparaties) van gebouwen/terreinen Functie-eisen: LTS-diploma Werktuigbouwkunde/ Mechanische techniek Minimaal 3 jaar aaneengesloten werkervaring in soortgelijke functie In het bezit van vorkheftruckdiplom; Woonachtig in de omgeving van Leiderdorp Een gezonde dosis verantwoordelijkheidsgevoel en eer flexibele werkinstelling Leeftijdsindicatie: 25-35 jaar Spreekt deze vacature je aan? Stuurd binnen 10 dagen een brief met CV na VelopA B.V. t.a.v. de heer L. G. Landkroon Postbus 202, 2350 AE Leiderd; Telefoon 071-5410321 Al/a Accountants en Adviseurs houdt zich niet alleen bezig met de verwerking, begeleiding en controle v bedrijfsadministraties, maar legt hierbij de nadruk op fiscale en bedrijfseconomische advisering. Ter versterking van ons team te Rijnsburg zoeken wij een: ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANT/TEAMLEIDER Voor deze zelfstandige functie gaan onze gedachten uit naar een represei persoon met leidinggevende capaciteiten en enige jaren relevante werkervaring. Uw opleiding is minimaal HEAO A.A. of volledig SPD. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het leiding geven aan een klein tl van assistent accountants. Tevens draagt u directe verantwoordelijkheii het relatiebeheer binnen uw team. Bij gebleken geschiktheid wordt u vervangend kantoorleider. Naast een prettige werksfeer bieden wij u een passend salaris en een uitg pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gunstige pensioen- en studiekostenregeling. Geïnteresseerd in deze veelzijdige functie? Uw schriftelijke sollicitatie w met belangstelling tegemoet gezien door de heer H. W. van der Post. Vooi verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer C. J. Wassenaa onderstaand telefoonnummer. Rijnsburgerweg 96. 2231 AG te Rijnsburg, tel. 071-4022686

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28