Marcus Keane slaat twee klassen over Van der Marei breekt weer met Lagendijk 'Ik voorzie nog geen toppositie voor Rijnsburgse Sport UIT DE DEKKING Klassement topscorers '97-T Wedstrijd van de Wef Theo Vonk en AZ uit elkf CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATERT LEIDEN TIM BROUWER DE KONING Leen van der Marei stopt met voetballen. De 25-jarige mid denvelder van de Sassenheimse zaterdag hoofdklasser Ter Leede deelde zijn medespelers gister avond mee dat hij het niet lan ger kan opbrengen om als 'idea le twaalfde man' te fungeren. Net als twee jaar geleden bij Katwijk verbreekt Van der Marei de samenwerking met trainer Arie Lagendijk. Hoewel de geschiedenis zich lijkt te herhalen, ligt volgens de Sassenheimer dit keer geen conflict ten grondslag aan zijn vertrek. „Toen ik Lagendijk bij Ter Leede opnieuw als trainer kreeg, ben ik met een schone lei begonnenzegt Van der Marei. „Maar als ik twee keer niet in het blaadje voorkom bij dezelf de trainer, zit het er kennelijk niet in voor me. Ik had gehoopt dat Lagendijk onvoorwaardelijk voor mij zou kiezen. In de voor bereiding heb ik geknokt voor een basisplaats. Ik heb het zelfs geprobeerd als rechtsback, hoe wel dat niet mijn vertrouwde positie is. Als de trainer vervol gens voor elf andere spelers kiest, weet ik wat dat betekent." Van Lagendijk is bekend dat hij zijn uitverkorenen met zorg uitkiest en vervolgens lange tijd krediet geeft. „Daarvoor heb ik respect. Maar voor mij betekent het dat ik pas aan bod kom als een ander ziek, zwak of misse lijk is. Dat traject heb ik al eens doorlopen. De rek is er bij mij uit. De gang naar de bank ben ik steeds meer als een vernede ring gaan ervaren. Als sportman wil ik tussen de krijtlijnen vlam men. Misschien speelt het in mijn nadeel dat ik me altijd zo loyaal heb opgesteld. Bij Katwijk heb ik jarenlang mijn beurt af gewacht. Nu besef ik dat ik een deel van mijn talenten heb ver kwanseld op de bank. Ik ben er kapot van. Anderzijds lucht de ze beslissing mij op. Voetballen zit er dit seizoen weliswaar niet meer in, maar nu kan ik mijn rechtenstudie mooi afronden en aan mijn CV werken." De technische staf van Ter Leede is teleurgesteld over het besluit van Van der Marei. Be stuurslid Jan Schoen betreurt vooral dat Van der Marei zijn voetbalschoenen al na één competitiewedstrijd opbergt, waardoor de selectie van de de butant in de hoofdklasse meteen afkalft. „Ik ben er op zijn zachtst gezegd niet blij mee", zegt Schoen diplomatiek. „Leen is een jongen die meestal goed nadenkt voor hij een be slissing neemt. Soms zou je wil len dat hij eens wat minder na dacht." Nederlandse Amerikaan toont voetbalkwaliteiten in Katwijk Aan de bar van de kantine staat een paar Katwijkaanhan gers. Terwijl Marcus Keane op zijn colaatje wacht, vragen ze de nieuweling hoe je zijn naam nu eigenlijk uitspreekt ('Kien') en of hij misschien een Engelsman is ('Nee, Ame rikaan met ook een Nederlands paspoort'). Over zijn voetbalkwaliteiten vragen ze niets, daar is na drie duels in het eerste weinig twijfel meer over. 'Die Keane, dat is een goeie.' Katwijk heeft de 26-jarige Keane snel in de ar men gesloten. Het gevoel is wederzijds, al beseft de aan vallende middenvelder dat dat vooral met de tot nu toe perfecte resultaten te maken heeft. AMATEURVOETBAL VOORAF KATWIJK GERARD BAAS Marcus Keane: „Als ik op de bank terecht mocht komen, zal niemand er iets v heb. Het teambelang gaat altijd voor." De man met de dubbele natio naliteit kreeg zijn kans door de blessure van Peter van Duyn, die voorbestemd leek om de nummer tien van de Oranje hemden te worden. Keane greep zijn kans en heeft er nu al drie wedstrijden op zitten. Eén voor de competitie (tegen Ex celsior Maassluis, 4-2 winst) en twee voor de AmstelCup (Dordrecht '90, 2-0 en Haarlem 2, 2-0). Met de sportwet 'never change a winning team' in ge dachten zit Keane voorlopig goed. „Dat is geheel aan de trai ner. Ik ben een selectiespeler en als Bob Kootwijk mij goed ge noeg vindt, dan speel ik. Als ik op de bank terecht mocht ko men, zal niemand er iets van merken dat ik er de pest in heb. Het teambelang gaat altijd voor. Ik zal er dan als reserve voor zorgen dat ik er sta als ik het veld in moet. Bij Katwijk den ken ze er allemaal zo over. Het gaat om de prestatie van het eerste. Alles staat in het teken daarvan. Zo'n mentaliteit past goed bij mij. Hier hoor ik thuis." Keane, zoon van een Ameri kaanse vader en een Neder landse moeder, heeft geen se conde spijt gehad van zijn over stap van derdeklasser Koninklij ke HW naar Katwijk. „Na HW werd het wel weer eens tijd voor een club met ambitie voor het hoogste, waar het in de eerste plaats om prestaties gaat. Henry Pouw benaderde mij. Hij zei dat Katwijk iemand voor de rech terflank zocht. Hoewel Henry me ook vertelde dat ik in eerste instantie als verbreding van de selectie werd beschouwd, had ik er wel oren naar. Bij het eerste gesprek met Bob Kootwijk, Henry Pouw en Huig van der Plas kreeg ik meteen al een goed gevoel over de club. Dat gevoel is tot vandaag beves- tigd." „Het verbaast me aan de ene kant wel en aan de andere kant niet dat Marcus het zo goed doet", zegt Pouw een beetje cryptisch. „We waren op de hoogte van zijn mogelijkheden, maar het blijft knap om in een paar weken de sprong van de derde klasse naar de hoofdklas se te maken. Ook Marco de Rid der maakte ooit zo'n stap (De Ridder kwam van de toenmali ge derdeklasser SJC, red.). Dat Katwijk door goed te scouten, ook op lagere niveaus, zijn se lectie op peil kan houden, vind ik trouwens het leukste van al les. Ik kan je helaas niet vertel len wie ons heeft getipt, want als je je bronnen niet geheim houdt is het snel over met de goede tips." Keane heeft niet alleen maar 'in de marge' gespeeld. Zijn stu dietijd bracht hij door in Dallas aan de Soutern Methodist Uni versity, een universiteit die een aanzienlijk deel van het budget reserveerde voor 'soccer'. In de oliestad was Keane, naast zijn studie Business Administration, dagelijks bezig met voetbal op een hoog niveau. „Ons team bereikte tot vier keer aan toe de kwartfinales van de NCAA, het kampioenschap van de Ameri kaanse universiteiten. Elke dag voetbal, reizen, trainen, spelen. En tussendoor studeren. Daar bij gaven de spelers ook af en toe training, zowel aan groepen kinderen als privé-training. Een druk maar mooi leven met voetbal op een goed niveau. Een aantal van mijn teamgeno ten speelt nu als professional. Zowel in de indoor-soccercom- petitie als in de MLS, de Major League Soccer. Daarvoor ben ik ook gevraagd, maar ik wilde aan Naam: Kenny van Grootveld. Roepnaam: Kenny. Geboren: 3 januari 1978 te Lei den. Broers/zussen: Een oudere broer lustin. Beroep/opleiding: Scholier op de MTS in Leiden. Ik doe de oplei ding weg- en waterbouwkunde en loop nu stage bij een wegen bouwbedrijf. Partner Ik ben vrijgezel. Lengte: 1 meter 80. Gewicht: 72 kilo. Clubs: Begonnen in de F-junio- ren bij Nieuw-Vennep, FC Lisse, UVS, Telstar, UVS. Positie: Rechtshalf. Ik heb ook wel in het centrum gestaan en bij Telstar rechtsbuiten, omdat ik aanvallend ben ingesteld. Links/rechtsbenig: Rechts. Trainers: Ed van Duyl, Fred Filip- po, Sen Wokke, Toon Beyer, Wim van Zwam. Hoogtepunt: Het winnen van de LD-cup met de UVS-jeugd en het jaartje in het tweede van Telstar. Je speelt dan toch in die mooie stadions. Dieptepunt: Mijn blessure van vorig jaar. Ik scheurde mijn en kelbanden en was er een half jaar uit. Toen ik fit was, speelde ik wel weer, maar Tel star speelt bijna geen oefenwed strijden. Als je eens in de drie weken aan de bak komt, duurt dat te lang. De keuze om naar UVS terug te gaan was simpel. Ik wilde voet ballen. Als je alleen maar heen en weer rijdt naar Telstar om te trai nen, geef je de moed op. Ik had altijd een hoop vrienden bij UVS, met wie ik ook op vakantie ga, dus de terugkeer was eigenlijk automatisch. Telstar wilde me wel houden en ook FC Lisse toonde belangstelling, maar on bewust trok UVS toch het mees te. Bij FC Lisse heerst er geen clubgevoel en bij UVS wel. Beste trainer: Fred Filippo. On der hem in De A-jeugd draaide ik een goed seizoen. Ik ging met veel plezier naar de training en ben door hem het spelletje gaan begrijpen. In dat jaar is ook de in teresse van Telstar ontstaan. Slechtste trainen Zeg ik niet. Mooiste shirt: Dat van UVS, maar dan wel met witte kousen. Man: Mijn vader, hij heeft hoog gevoetbald bij RCH in Heemstede. Misschien dat ik daar om wel lie ver ook op zondag voet bal. Hij is een voor beeld voor mijn spel. Hij begon als spits, maar op zijn hoogte punt speelde hij laatste man. Vrouw: Mijn moeder, ze houdt altijd mijn eten warm als ik moet trainen en weer eens laat thuis ben. Vervelendste tegenstander: Ik heb een hekel aan snelle tegen standers die maar blijven lopen, maar ik kan er niet één specifiek opnoemen. Hobby's: Uitgaan, ik drink wel eens een biertje, en uitslapen. Maar eigenlijk alleen voetbal, daar heb ik het het drukst mee. Krant/tijdschrift: Telegraaf, Nieuwe Revu, Panorama, Aktu- eel. Lelijk: De zwarte kousen van UVS. Mooi: Kreta, daar ben ik twee keer geweest. Het landschap is mooi, de mensen aardig en het eten goed. Hekel aan: Opdringerige men sen, die je iets proberen aan te praten. Kampioen eredivisie: Feyenoord, dat is mijn cluppie. Daar geloof ik heilig in. Politiek: Ik volg het wel, maar houd me er niet veel mee bezig. Ik stem niet. Voetbal op tv: Kan niet te weinig zijn. Maar ik neem geen Canal+. Ik wacht Studio Sport wel af. Profvoetbal: Ik hoop bij UVS goed te presteren en het dan een keer mee te maken. Als ik goed kan meekomen en mezelf bewijs, moet het vanzelf komen. De hoofdklasse wordt goed in de ga ten gehouden door de profclubs, heb ik de indruk. UVS-VCS: Het wordt een moeilij ke wedstrijd. Het is niet belang rijk of het mooi gebeurt, als we maar drie punten pakken. Dat is goed voor het zelfvertrouwen. Ik ga wel uit van een basisplaats zondag. Carl Roest is nog steeds geblesseerd, maar ik denk dat ie dere voetballer sowieso wel een basisplaats verwacht, al is het na tuurlijk aan de trainer. TEKST CERTJAN VAN GEEN FOTO: DICK HOGEWONINC LEIDEN ROB ONDERWATER Henk Wisman houdt niet van opval lende uitspraken. Na de goede wed strijd tegen Quick Boys wil hij met Rijnsburgse Boys in een rustig vaarwa ter blijven zitten. Rijnsburg speelt za terdag 1-1 gelijk tegen de Katwijkers, maar geelzwart verdiende meer. Veel meer. „Uitgangspunt blijft handhaven", zegt Wisman. „Maar als we het dit sei zoen goed doen, moeten we de doel stellingen bijstellen. Zo eerlijk ben ik ook." Wisman, voormalig trainer van Quick Boys, kreeg dit seizoen een rui me selectie in de schoot geworpen. De praktijk is anders. Wisman kan niet be schikken over vijf spelers. Vier zijn er geblesseerd, Martin de Louw zit de laatste van een schorsing van vijf wed strijden uit. Morgén wacht Excelsior Maassluis. „Op die wedstrijd zal een stuk minder spanning zitten dan tegen Quick Boys. Ik ben benieuwd hoe Rijnsburg het er afbrengt. Winnen we, dan blijven we lekker weg van de on derste plaatsen. Ondanks die goede wedstrijd van zaterdag zie ik voorlopig nog geen toppositie in het verschiet liggen voor Rijnsburg. Rijnsburgse Boys, geblesseerd: Martin den Haan, Menno Vaartjes, Raymond Buis en Gert van Beelen Geschorst: Martin de Louw Quick Boys, geblesseerd: Jan Jeroen Schaap ARC, geblesseerd: Johan Boer, Ruud Bos (speelt in tweede), René van Meg- gelen UVS, geblesseerd: Carl Roest Geschorst: Paul Pikaar Bijzonderheden: lack Honsbeek en Leidsch Dagblad l het einde van mijn studie weer terug naar Europa. Ik ben dan wel geboren in New Haven, aan de oostkust van de Verenigde Staten, maar al na een jaar gin gen we naar Frankrijk. Toen ik elf was verhuisden we naar Ne derland. Ik voel me dus net zo goed een Europeaan." Terug in Nederland, waar hem nog een jaar als dienst plichtig militair te wachten stond, wekte hij met een inter view in de Haagse Courant de interesse van Mark Wotte, toen ook al werkzaam bij ADO Den Haag. Daar mocht hij om zich te bewijzen meetrainen met het tweede. „Dat is op niets uitgelo pen. Ik was toen al 23 en Wotte vertelde mij dat een jongen van 19 met dezelfde capaciteiten de voorkeur zou krijgen." Keane kreeg nog wel het telefoonnum mer van HW, dat op degrade ren stond en een spits nodig had. Met Keane in de spits ('Ik maakte er vijf uit zeven of zeven uit vijf, dat weet ik niet meer') handhaafde de Koninklijke zich om het jaar daarna te promove ren. Keane, die bij Nike werkt, bleef er vier jaar. „Ik heb er een prima tijd gehad. HW is een prachtige vereniging maar ge zelligheid gaat daar voor presta ties. Dat was voor mij niet meer genoeg." Toen kwam Katwijk. Hoewel Keane alle vertrouwen in zijn ei gen kunnen had, deed hij in de zomer toch iets meer dan zijn verplichte huiswerk om op de eerste trainingsdag goed voor de dag te komen. „Ik heb bij mijn universiteit oude trai ningsschema's opgevraagd, die ik gebruikte naast het program ma dat ik van Bob Kootwijk meekreeg. Conditioneel kon ik het dus wel aardig behappen. Alleen het hogere baltempo heeft me in het begin wat moei te gekost, maar daar had ik op gerekend. Ik moetfysiek nog sterker worden. Er moeten wat kilo's bij, want op dit niveau ben ik een vlieggewicht. Ik wil veel investeren om bij Katwijk te slagen. Het gaat nu wel leuk, maar ik weet donders goed dat ik nog slechts aan het begin sta. Het is mijn streven om in de ko mende jaren uit te groeien tot een vaste waarde in Katwijk één. Inderdaad, ik wil hier een tijdje blijven. Je zou het niet zeggen als je ziet waar ik alle maal heb gewoond, maar ik ben eigenlijk helemaal niet zo'n zwerver." Doelpuntenmaker van de week: Jeffrey van Leeuwen (Teylingen) 3 1) Jeffrey van Leeuwen (Teylingen) 3 2) Ferry van Tol (UDO) 3 3) Ruud Stuifzand (UDO) 2 4) Werner Knetsch (UDO) 2 5) Michel Schouten (Warmunda) 2 6) Sander de Wolf (ASC) 2 7) Guido Hoogenboom (Blauw Zwart za.) 2 8) Walter Koek (ROAC '79) 2 9) Leon Kerkvliet (DOSR) 2 10) Barry Dubbeldeman (FC Lisse) 2 Wout Bergers Sport stelt voor de topscorer van de week een shirt beschikbaar. De winnaar kan deze prijs ophalen bij een van de vestigingen van Wout Bergers Sport na ontvangst van de waardebon. De topsco rer van de maand ontvangt een paar voetbalschoenen. Voor de drie topschutters van het seizoen 1997/98 zijn aan trekkelijke prijzenpaketten be schikbaar gesteld. De coördi natie van het topscorersklasse ment is in handen va dt van Duivenbode. Infoer dagelijks tussen 10.00 e ia uur, tel. 071-5356461 De Sleutels - vv Leiden Als Wedstrijd van de Week is ditmaal gekozen voor het trefl p sen De Sleutels en w Leiden in de derde klasse van het u el voetbal. Deskundige bij dit duel is Wout Holverda, ooit;to Sparta en momenteel assistent-trainer van WSB. Hij geeft z K op het spel, deelt de spelers rapportcijfers uit en kiest de Ma ii Match die met een paar voetbalschoenen wordt beloond. op sportpark De Vliet begint om 14.30 uur. ALKMAAR. ANP Theo Vonk en'AZ gaan uit el kaar. Zonder tussenkomst van de arbitragecommissie hebben Vonk en voorzitter Dirk Scher- inga besloten de samenwerking te beëindigen. De commissie van de KNVB zou aanvankelijk op 13 oktober uitspraak moeten doen in de impasse tussen Vonk en AZ. Eerder slaagden de voorzitter en de technisch directeur er niet in passende arbeid voor Vonk te vinden. Vorig seizoen accepteerde de voormalig trainer de functie als technisch directeur. Het was voor Vonk echter onaanvaard baar dat hij geen veranti u| lijkheid meer voor hei f elftal zou dragen. Zonde: ;J weten van Vonk zou Sc trainer Willem van Hi hebben aangetrokken weigerde samen te werl - Vonk. Na diverse gesprekke, men Vonk en Schering week tot de conclusie i beslissing via de arbitra missie 'alleen maar ve zou opleveren'. Het duo menlijk tot een akkoon men. Geen van beiden i 5 dedelingen doen over houd. Vonk eiste aanv bij ontslag een afkoops 1,3 miljoen gulden. SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky Ten 11 september: 4-6-8-16-21-22-28 - 30 - 31 - 33 - 39 - 40 - 41 - 44 - 58 - 67 -69-72-74-79. (onder voorbehoud BADMINTON Orange. Open Amerikaanse kampioen schappen Kwartfinales: Van Dijk - Susanto (Ino) 15-9 15-5 BUITENLANDS VOETBAL FRANKRIJK: Chat.roux - Rennes 1 - 0, Guingamp - Lens 2 - 1 Stand aan kop: Metz 6-16, Paris SG 6 - 15. Bastia 6 - 14. Marseille 6-11. Guingamp 7-11 Groep A, Den Bosch: Rusland (6-15 10-15 12-15). Slowakije land 3-1 (15-10 15-11 3-1! Duitsland - Joegoslavië 0-3 (8- 7-15). Eindstand: 1 Joegoslavë 4), 2. Italië 5-8 (12-4), 3. Sta (10-10), 4. Rusland 5-4 (10-91 land 5-4 (7-12), 6. Griekenlan 15). Joegoslavië door beter pui N delde eerste. Groep B, Eindhoven: Bulgarije-1 0-3 (3-15 9-15 0- 15), Tsjechië 3-2 (12-15 15-11 15-11 10-1! Frankrijk - Oekraïne 3-2 (15-13 15 3-15 19-17). Eindstand: 1 5-10 (15-0), 2. Frankrijk 5-61 Oekraïne 5-6 (11-10), 4 Tsjech 12), 5 Bulgarije 5-4 (8-12), 61 0(3-15). Lisse: 3000 m: Flierman (Leiden Atletiek) 8.55,0, 2. Van Beelen (LA) 9.05.5, 3 Van Vlierberghe (LA) 9.08,8; 110 mh: Kops (De Spartaan) 15,9; ver 1. Vrisekoop (Rot terdam Atletiek) 6,65, Boon (Spartaan) 6,09, Van Blitterswijk (Spartaan) 6,05; hinkstap: 1 Tamminga (Haag Atletiek) 14,06. 2. Feijt (Spartaan) 12,68; speer: Dongelmans (AAV "36) 52,84, Van der Poel (joA, Spartaan) 48,02; Vrouwen: 400 m: Van Grieken (Spartaan) 61,9 BASKETBAL Programma halve finales, zaten |g hoven: Nederland - Italië. Joe ATLETIEK Frankrijk Kruiswedstrijden 5 t/ir d; kije - Tsjechië, Rusland - Oekrais EREDIVISIE: BS Weert - Drenthe 80 - 74 Den Helder. Korac Cup Den Helder - Sparta Bertrange (Lux) 93-64 (42-36). Monte Carlo. Oefentweekamp. Tweede partij: Van Wely - Piket 1-0. Stand: 1 1/2- 1/2. TENNIS Bournemouth. 700.000 gulden. Tweede ronde: Rusedski (GBr/3) - From- berg (Aus) 7-6 7-6, Arnold (Arg) - Van Herck (Bel) 6-1 7-5 Tasjkent, 800.000 gulden. Tweede ronde: Rosset (Zwi/3) - Santopadre (Ita) 6-3 6-7 6-2. Arazi (Mar) - Koubek (Oos) 3-6 6-3 7-6. Kafelnikov (Rus/1) - Weigreen (Isr) 6-1 6-4. Marbella. 650.000 gulden. Tweede ronde: Gaudenzi (Ita) - Raoux (Fra/8) 6-4 6-2, Berasategui (Spa/2) - Ny- dahl (Zwe) 4-6 7-5 6-1, Alonso (Spa/7) - Karbacher (Dui) 6-4 6-1, Albert Costa (Spa/1)-Bunllo (Spa) 7-6 6-3. VOLLEYBAL Eindhoven/Den Bosch. EK Ronde van Spanje. Zesde etappe Malaga - Granada; Jalabert (Fra) 147 km in 5. |e Dufaux (Zwi), 3 Escartin (Spr' (Zwi), 5 Ivanov (Rus) 1.57, 6. (Den), 7 Garcia (Spa). 8. Chiap; rs 9. Möller (Den), 10. Romingen Jonker 3 30, 86. Van Bon 12 li Heeswijk, 96. Vierhouten, 119 15.48, 120. Knaven, 140. 16.53, 156. Moerenhout, 159. 177. Koerts 21.36, 179 en la; to (Ita) 22.13 Klassement: Jalabert 27.48 34, 2. Dufaux cartin 0.21, 4, Zulle 0.26, 5. (Ita) 2.13, 6. Cerezo (Spa) 2.19. (Den), 8. Ledanois (Fra) 2.23. (Spa), 10. Ajuria (Spa), 52. Jc 87. Van Bon 13 58, 88. 13.59, 89. Van Heeswijk, 121 hout 19 12. 132. Hoffman 22 Koerts 28.38, 153. Voskamp 3S IC Knaven 31.23, 162. NelissenT en laatste Dante (Ita) 1.10.30 Ronde van de Toekomst. Zevende etappe Tarascon-sur-Ar t Ie: 1 Laukka (Fm) 121,5 knr' 2. Livingston (VSt) 0 22. 3. Ra D Morin (Fra) 1 08, 5. Lebreton rjr 6 Rodriguez (Spa) 1.54, 7 L: nam (Spa) 2 06. 8 Aebersold!. 9 Simensen (Noo) 2 19, 10 ni (Fra) Klassement: 1. Guiï 24.36.55, 2 Livingston 0.47* 0.48, 4 Roux 1 13. 5. Laukl Rodriguez 1.49, 7. Moncoutié2' bersold 3.04, 9 Lebreton 3."" Justo (Spa) 4.18 Noordwijkerhout, cyclosportie* J I van Eijk (Hillegom), 8 Hans (Hillegom), 13. Van Reek (Lisse1 ilJ 50 't SPORT OP TV Edgar van Tol hersteld van blessure. Dick van der Heiden wacht nog op schorsing Ter Leede, geblesseerd: Jan Blanke- spoor, Marcel de Jong Leen van der Marei stopt Noordwijk, geblesseerd: Lennert van der Zalm. Patrick van der Gronde is een twijfel geval. Katwijk, geblesseerd: Peter van Duyn. 17.00-19.00 EURO: Tenr Marbella. 17.55-19.00 BBC 2. Tennis: toernooi in Boi 18.43-18 51 Ned 2. Sportjournaal. 19.00-19.40 BRT 1 Sport 19.00-20.00 EURO Motorsport. GP van Cal loniê. 19.35-20.00 RTL 5: Voetbal in het Land ac tueel magazine 20.00-20.30 BBC 2 Top Gear Motorsport: a to- en motorsportmagazine. 20 26-21.00 Ned 3: Sportpaleis De Jong: or afhankelijk sportprogramma gepresenteerd door Wilfried de Jong. 21.00-22.30 EURO Turnen: vriend K£ 22.30-22.35 BRT 2 Sport' menvatting van de Ronde van Sps" i\l 22.30-23.30 EURO: Sumo Worstel 23.00-23.30 Ned 2 Studio NOS dacht voor de belangrijkste gebeurt! 10 de sportwereld 23.05-23.40 SBS 6 Sport Totoö 23 15-23.30 RTL 4 Sport 23.30-00.30 EURO Motorsport -rur?' ia d^o/rs/ 7~M ipIMGRAM

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 22