jlL r.i i v 'ujij ni<7 i Al rjnn-nï OtTTflni Lekker struinen op de Leidato Leidsch®Dagblad J Zij betalen slechts 5,- 3-Daagse minicruise naar Newcastle vanaf ƒ129,- p.p, Meerdaagse golfreis naar stijlvol golfparadijs van Slaley Hall Kortingsbon Leidato DONDERDAG 11 SEPTEMBER 1997 VOORDEELTJES EXCLUSIEF VOOR LEZERS. I Tegen inlevering van deze bon aan de kassa I van de Leidato krijgen lezers van Leidsch I Dagblad 2,50 korting op de entreeprijs. Maximaal 2 personen per bon Nog tot en met 14 september vindt de Lei dato plaats in de Groenoordhallen Huis en tuin, koken, reizen, mode en bruidsmode staan dit jaar tijdens de Leidato volop in de aandacht. Lezers van Leidsch Dagblad krijgen tegen inlevering van de bon 2,50 korting aan de kassa. Zij betalen geen 7,50, maar slechts 5,- entree. 65+ers hebben tijdens door- de-weekse middagen gratis toegang. Op andere tijden betalen zij 3,- De beurs is dagelijks geopend van 13.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 22.30 uur. Op de beide zonda gen is de beurs geopend van 11.00 - 17.00 uur. Artiesten Op de Leidato is dit jaar van alles te beleven. Gerard Joling en Marianne Weber deden de beurs al aan. Justine Pelmelay staat morgen avond op het programma. Op zaterdagmid dag 13 september tenslotte presenteert Arthur van Steyn zijn nieuwe CD Bruidsmode Aanstaande bruidsparen krijgen de gelegen heid om zich helemaal voor te bereiden op de huwelijksdag. Op het bruidsplein kunt u op diverse dagen genieten van een bruids show. Op het bruidsplein is alle informatie voorhanden voor 'de grote dag'. Leidato Culinair Wilt u thuis als een echte keukenprinses aan de slag, dan doet u er goed aan Leidato Culi nair te bezoeken. De bekende kook-tv-ster Ria van Eijndhoven voert dit blok aan. Hier kunt u voorproeven en recepten leren! Bel voor extra informatie: Leidsch Dagblad, 071-5356212. Gratis sleutel plaatsen bij de stand van Leidsch Dagblad op ae Leidato Heeft u een fiets te koop? Of bent u op zoek naar een baan? Kamer te huur? Wilt u iemand bedanken? Of uw liefde verklaren? Heeft u de zolder eens opgeruimd? Zoekt u een oppas? Kom dan langs bij de stand van het Leidsch Dagblad op de Leidato. Uw tekst wordt gratis geplaatst op de grootste 'beurs' van Leiden en omgeving: De Sleutels (advertentiepagina) van het Leidsch Dagblad. Knip de bon uit en heem hem mee naar de stand van Leidsch Dagblad. Daar kunt een formulier invullen met uw tekst. Op zaterdag 20 september worden de advertenties in een speciale Leidato-rubriek geplaatst. Bel voor extra informatie: Leidsch Dagblad, 071-5356212. I Bon voor gratis sleutel Tegen inlevering van deze bon bij de stand van Leidsch Dagblad op de Leidato van 5 t/m 14 september kunnen lezers een gratis sleutel opgeven. De lengte van de tekst is beperkt Boek nu! Scandinavian Seaways biedt lezers van Leidsch Dagblad de mogelijkheid om tegen de speciale prijs vanaf ƒ129,- een minicruise te maken naar de levendige stad Newcastle in Noord-Engeland. Het arrangement is bovendien voor slechts 80,- p.p. per nacht te verlengen tot een 5- of 6-daagse citytrip. Uw reis begint en eindigt met een ontspannende zeereis op de cruiseferry Admiral of Scandinavia of de King of Scandinavia. Tijdens de 15-uur durende overtocht hoeft u zich niet te vervelen. Beide schepen zijn ondermeer uit gerust met zonne- en promenadedekken, een bioscoop, een uitgebreide tax-freeshop, diverse bars en lounges. Voor een goede maaltijd kunt u terecht in de self-service Café Lighthouse en in het Seven Seas Restaurant, waar u onbeperkt kunt genieten van het feestelijke dinerbuf fet. Ook kunt u zelf uw è-la-carte menu samenstellen, 's Avonds speelt het scheepsorkest bekende dansmuziek in de Colombus Club en in de Admiral bar kunt u terecht voor een heerlijke cocktail. Misschien wilt u zelfs wel een gokje wagen in het casino. Korte vakantie naar een winkelparadijs Newcastle is een levendige stad met een geheel eigen sfeer. De zes bruggen over de Tyne rivier verdelen de stad in tweeën. U vindt er grote overdekte traditionele mark ten, maar ook moderne winkelcentra. Vijf minuten met de metro vanuit het centrum vindt u Metro Centre, een van de grootste overdekte winkelcentra van Europa van ongelooflijke afmetingen met 360 winkels- en winkel tjes, 50 restaurants, pubs en een groot overdekt pretpark. Newcastle telt maar liefst 20 musea en kunstgaleriën, zoals het 'Bagpipe' museum, waar u een verzameling doedelzakken uit Northumberland vindt. De uitgaans mogelijkheden in Newcastle zijn vrijwel onbeperkt en 's avonds is het er dan ook echt gezellig. Er zijn tientallen goede restaurants, brasserieën, diverse theaters, pubs en dancings. Wilt u meer van de omgeving zien, dan kunt u, per trein of met de auto, een excursie maken naar het historische stadje Durham. Behalve gezellige straatjes vindt u hier een schitterende kathe draal, die op de lijst van wereldmonumenten staat. Reisschema: Dag 1: 18.00 uur: vertrek per luxe cruiseferry King of Scandina via naar Newcastle. Uw auto gaat mee aan boord (arrangement A) of u komt per bus of laat uw auto achter in IJmuiden (arrangement B). Dag 2: 09.00 uur: aankomst in Newcastle. Deelnemers met eigen auto (arrangement A) ontvangen een aantal leuke suggesties.voor autotochtjes in de omgeving van Newcastle, Voor deelne mers zonder auto (arrangement B) staat een touringcar klaar voor een korte excursie langs de kust en door Newcastle. De excursie ein- diqt om 11 uur in het centrum van de stad. U heeft vervolgens voldoende gelegenheid om de stad-op eigen houtje te bezichtigen en om te winkelen. Om 16.30 uur brengt een Al vanaf 520,- per persoon Een van de luxe cruiseferry's van Scandinavian Seaways. Newcastle is een paradijs voor winkelliefhebbers. transferbus u vanuit het centrum terug naar de terminal van Scandinavian Seaways. Om 18.00 uur vertrekt de King of Scandinavia weer richting IJmuiden. Dag 3: 09.00 uur. aankomst in IJmuiden. Wilt u meer tnd hebben om de Victoriaanse stad New castle te ontdekken, dan kunt 'u voor slechts ƒ80,- p.p. per nacht uw minicruise verlengen (bij vertrek op maandag en woensdag) tot een 5-daagse of (bij vertrek op vrijdag) tot een 6-daagse citytrip met twee of drie hotelovernachtin gen in het Forte Posthouse hotel. Dit hotel ligt midden in het centrum, in een rustige omgeving. Parkeren is moge lijk in de naastgelegen garage (niet gratis). Vertrekdata minicruise Elke maandag, woensdag en vrijdag van 1 oktober t/m 31 december Prijzen: 1/10- 17/10 19/12 31/12 20/10- 17/12 volwassene kind t/m 15 volwassene kind t/m 15 ƒ149,- ƒ99,- ƒ129,- ƒ99,- Inbegrepen: retourpassage IJmuiden-Newcastle, incl. overnachting in een 2-, 3- of 4-persoons binnenhut met privé douche en toilet vervoer van uw personenauto (max. 1 85m hoog) en enkele suggesties voor autotochtjes in de omgeving van Newcastle (Arrangement A) óf (arrangement zonder auto) na aankomst in Newcastle korte sightseeing langs de kust en door de stad plus transfer centrum naar terminal (Arrangement B). toeristische documentatie Toeslagen (per persoon): buitenhut 20,-, 1 -persoons binnenhut d/t ƒ150,- (huttoeslagen zijn retour, kinderen t/m 15 jaar betalen 50%) maaltijden aan boord (2 x dinerbuffet en 2 x ontbijtbuffet) ƒ98,- kinderefï t/m 15 jaar ƒ49,- verlenging verblijf in Newcastle ƒ80,- per persoon per nacht kinderen t/m 15 jaar gratis bij overnachting op kamer ouders. Verlenging 1-persoonskamer op aanvraag. toeslag voor vertrek.op vrijdag ƒ25,- Voor inlichtingen en reserveringen: Scandinavian Seaways Bel gratis: 0800 - 0227880 o.v.v. 'Lezersaanbieding Leidsch Dagblad Scandinavian Seaways heeft met haar dienstregeling op Newcastle uiteraard ook volop mogelijkheden \>oor de ware -qolfliefhebber om z'n hart op te halen. Op het eiland ligt de oorsprong van het edele golfspel en dat kun je voelen als je er bent. Engeland ademt golf, het minste geringste dorpje heeft er zijn eigen golfbaan. Speciaal voor lezers van Leidsch Dagblad heeft Scandinavian Sea ways een prachtige aanbieding naar het stijlvolle Slaley Hall resort-hotel samengesteld Op een half uurtje rijden vanaf Newcastle ligt het schitterende Slaley Hall hotel met daaromheen een uitdagende championship course. De baan werd dit jaar nog aangedaan door de PGA Tour, met een trotse Colin Montgommery tenslotte als win naar. In Slaley Hall baadt u zich in luxe. Het is een toplocatie en een topbaan, die voor alle categorieën interessant is om te spelen. Het hotel is van alle gemakken voorzien, aan werkelijk alles is gedacht. Vanaf de baan, die zich door het licht glooiiende landschap een weg baant, neemt het hotel een prominente plek in ansichtkaartachtige verge*- zichten Reisgegevens Slaley Hall De kosten voor een 5-daagse reis naar Slaley Hall zijn v.a. 520,- per persoon. Vertrekdata: op maandag, woens dag en vrijdag(*) van 1 oktober t/m 28 november-1997. Reisschema: Vertrek IJmuiden: 18.00 uur Aankomst Newcastle: 09.00 uur Twee overnachtingen in 2-pers.kamer incl. ontbijt in het hotel Vertrek Newcastle: 18.00 uur Aankomst IJmuiden: 09.00 uur Op de golfbaan van het stijlvolle Slaley Hall kunnen golfers hun hart ophalen. Voor wie verliefd wordt bestaat de mogelijkheid tot het aanschaffen van een typisch Engelse golf lodge (op basis van het time-sharing principe). bij vertrek op vrijdag is uitsluitend een 6-daagse rei mogelijk en verblijft u drie nachten in het hotel. Voo de prijs, zie verlenging reis per nacht. Kinderen van - t/m 15 jaar ƒ85 (kinderen op de kamer bij twe volwassenen). Inbegrepen - retourpassaqe IJmuiden-Newcastle, incl. overnachting ir een 2-, 3- of 4-pers. sterklasse binnenhut met douche/ toilet. - vervoer van uw auto (max. 1,8m hoog en 6m lang, één auto per boeking) - twee overnachtingen incl. ontbijt in 2-pers. kamér in Sla-) ley Hall - toeristische documentatie I Toeslagen per persoon: t - andere hutaccommodatie: binnenhut met douchel/toiley 1 pers, 150; buitenhut ƒ20,- extra. Kinderen t/m 15 jaai^ betalen 50% van deze toeslagen. - bij vertrek uit IJmuiden en/of Newcastle op vrijdag of zaterdag ƒ25,- p.p. enkele reis (kinderen t/m 15 jaar ƒ12,50) - verlenging per nacht in het hotel 175,- j - halfpension in het hotel ƒ135,- p.p. per nacht y -1 -persoons kamer in het hotel ƒ95-- p.p. per nacht - maaltijdenpakket aan boord (2x dinerbuffet, ontbijtbufj fet) ƒ98,-; kinderen t/m 15 jaar ƒ49,- u - greenfee Slaley Hall championship golf course 40 ponds (ter plaatse te betalen) 1 Voor meer inlichtingen en reserveringen: SCANDINAVIAN SEAWAYS, Bel gratis: 0800 - 0227880 'o.v.v. 'Lezersaanbieding Leidsch Dagblad

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28