Personeel Personeel Personeel Personeel A y/, SECTIEHOOFD AANVRAGEN VRIJE BEROEPEN m/v ATERDAG 6 SEPTEMBER 1997 Research Facilitair Bedrijf Research voor Beleid Holding BV bestaat uit Research voor Beleid, ISEO Marketing Research, SWOKA en Key Net. Voor uitvoerende werkzaamheden maken zij gebruik van het Call Center van Research Facilitair Bedrijf. Wij zoeken voor ons Call Center Medewerker Call Center m/v Als vaste medewerker bent u flexibel inzetbaar als operator of als supervisor. Als operator voert u telefoongesprekken voor zowel inkomend als uitgaand verkeer. Als supervisor begeleidt en motiveert u operators bij steeds wisselende projecten. Wij vragen goede algemene ontwikkeling goede beheersing van de Nederlandse taal sociale en communicatieve vaardigheden flexibele instelling minimale beschikbaarheid van 20 uur per week Oproepkracht Call Center m/v Als oproepkracht kunt u ingezet worden voor gevarieerde werkzaamheden zoals het afnemen van telefonische enquêtes, het beantwoorden van informatie-lijnen en telemarketing. Er wordt gewerkt in shifts van 4 uur per dag in de ochtend, mid dag of avond. Wij vragen representatieve telefoonstem beschikbaarheid van 12-20 uur per week Voor medewerker Call Center ontvangen wij graag uw schriftelijke sollicitatie met cv t.a.v.Research Facilitair Bedrijf, Mevrouw J.Wessels, Hoofd Intern Uitzendbureau, Postbus 985, 2300 AZ Leiden. Voor oproepkracht Call Center verzoeken wij u telefonisch te solliciteren op nummer: 071 - 524 15 15, van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 - 12.00 uur. RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN. EN GOED KLIMAAT VOOR KWALITEIT. leids universitair medisch centrum I (vacaturenummer: 7-239/1158) datamanager (v/m) (19 uurp/w) ij de afdelingen Hematologie en Klinische bidemiologie van het Leids Universitair ledisch Centrum is een vacature voor een atamanager. art- en vaatziekten vormen nog steeds de plangrijkste doodsoorzaak bij vrouwen. Het jATIO-project (Risico op Arteriële Trombose jrelatie tot Orale anticonceptiva) onderzoekt hoeverre orale anticonceptie ('de pil') een sicofactor is voor het krijgen van een hart- ifarct. Hiertoe worden vrouwen jonger dan ijftig jaar die een eerste hartinfarct hebben borgemaakt onderzocht in relatie tot vrouwen ie geen hartinfarct hebben doorgemaakt jatiëntcontroleonderzoek). Het project wordt lede gefinancierd door de Nederlandse Hart- Taak: benaderen, zowel telefonisch als schriftelijk, yan patiënten en controlepersonen; verzenden en invoeren van vragenlijsten; opzetten, bewerken en beheren van data bestanden; opzetten en bewaken van een afspraken systeem; yenverken van laboratorium- en medische gegevens, rekening houdend met de Wet Persoonsregistratie en privacyreglementen; pverige administratieve werkzaamheden die uit het project voortvloeien. Vereist: Opleiding op MBO-niveau; prvaring met Windows 95, Access, Word en WordPerfect; - kennis van de medische terminologie; - belangstelling voor administratie en auto matisering; - flexibele instelling; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 1.980,50 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en relevante werk ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van twee jaar, zonder uitzicht op vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw. B.C. Tanis, internist, afde ling Hematologie, tel. 071-5262334. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Academisch Ziekenhuis Leiden, afdeling Personeel en Organisatie, Divisie 2, Gebouw 1, K5-S-37, Postbus 9600,2300 RC Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. van der meer assurantiën van der meer hypotheken Zuideinde 7 - Postbus 42 - 2370 AA Roelofarendsveen Tel. 071-3319019 Fax 071-3314027 ?oor de gestage groei van ons kantoor willen wij ons huidige team van negen mensen {raag uitbreiden met een: ERVAREN BUITENDIENST MEDEWERKER/STER ERVAREN BINNENDIENST MEDEWERKER/STER 'evens zijn wij op zoek naar mensen die wij intern kunnen opleiden voor {ovengenoemde functies. indidaten dienen te voldoen aan het volgende profiel: commerciële instelling opleiding die hoort bij de functie "ouderwetse" persoonlijke service normaal vinden collegialiteit hoog in het vaandel hebben geen "9 tot 5" mentaliteit Bereid zijn tot verdere studies Wj bieden: Prettige, ongedwongen werksfeer I Honorering die past bij de functie Jw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., zien wij graag op korte termijn tegemoet. U zorgt dat uw collega's met net zoveel plezier hun werk doen medewerker facilitaire ondersteuning m/v Natuurlijk draait het bij de bank allemaal om de klanten. Maar die kunnen wij alleen optimaal van dienst zijn als in en om het bank gebouw logistiek alles perfect in orde is. Dus zorgt u als m ede werker fac i litai re ondersteuning dat het uw collega's aan niets ontbreekt, waardoor ze met plezier hun werk kunnen doen. U regelt het onderhoud van de roerende en onroerende goederen. U werkt de post weg. organiseert het data-, fax en telefoonverkeer. Op het archief, het magazijn en de fysieke beveiliging is niets aan te merken. Dus bent u voortdurend alert. Zodra u een knelpunt signaleert, komt u uit eigen initiatief met een oplossing. Uw collega's vinden te allen tijde een gewillig oor bij u. Op die manier zorgt u er samen voor dat de bank kan waarmaken waar ze voor staat: een bank zijn van mensen en voor mensen. U hebt een opleiding op MBO- niveau. Het bijhouden van admini straties en het bedienen van apparatuur levert geen enkel probleem voor u op. U bent snel van begrip en kan makkelijke omschakelen. U zet zich vol energie in en gaat zorgvuldig en efficiënt te werk. U stelt hoge eisen aan de kwaliteit van uw eigen werk, en u vindt het belangrijk dat u bij de bank uw creativiteit kwijt kunt en met mensen werkt. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.J.J.Deijns, manager Bedrijfsvoering van de bank, telefoon (071) 3319002. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Roelofarendsveen, Postbus 16, 2370 AA Roelofarendsveen. NOTARISKANTOOR KARSTENS te Leiden vraagt voor twee van de kandidaat-notarissen secretaresse voor het verrichten van diverse werkzaam heden, in hoofdzaak bestaande uit het voor bereiden van akten en correspondentie. gevraagd wordt: - tenminste HAVO - goede typevaardigheid - grote accuratesse - ervaring met tekstverwerking. geboden wordt: - plezierige werkkring met grote mate van zelfstandigheid - verdere opleiding - goede salaris- en vakantieregeling. Sollicitanten met ervaring in de notariële praktijk genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan post adres: Postbus 201, 2300 AE Leiden. Wij streven naar kwaliteit in voorbereiding en uitvoering door nauwe samenwerking met alle betrokkenen. Dat werkt goed. Daarom zoeken wij mensen die dezelfde aanpak volgen en zo hun bijdrage weten te leveren. Wij zoeken een VAKERVAREN ONDERHOUDSMETSELAAR Voor inlichtingen/sollicitaties gelieve u contact op te nemen met de heer W. Meyer, bij voorkeur tussen 16.00-18.00 uur. (/xisisif/tAo eAe/i/ oercAerü/ Q)e/ floot'/ era PANNENKOEKENBAKKER voor 5 dagen per week - 38-urige werkweek opleiding vindt plaats in eigen bedrijf. Sollicitaties: Pannenkoekenboerderij De Hooiberg Persant Snoepweg 12, 2353 KA Leiderdorp (naast McDonalds) Tel. 071-5820730 fff IJ Rabobank Roelofarendsveen r r Univé Verzekeringen is een landelijk opererende verzekeringsmaatschappij met 1.4 miljoen verzekerden en een jaaromzet van circa 2 miljard gulden. Univé Verzekeringen biedt een totaalpakket zorg-, schade- en levensverzekeringen voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Univé Verzekeringen werkt volledig op onderlinge basis, zonder winstoogmerk. In de centrale Univé-kanroren te Alkmaar, Assen en Zwolle werken ruim 1200 medewerkers. Univé Verzekeringen wordt gekenmerkt door een hoge graad van dienstverlening aan de verzekerden. Daarbij is gekozen voor een marktbenadering waarbij de verzekerde steeds kan kiezen voor de voordelen van persoonlijke dienstverlening bij één van de zelfstandige, regionaal werkende, Univé Ouderlingen en/of voor de voordelen van direct contact met de een tra Ie i •erkoopafdelihg. De afdeling Declaraties Vrije Beroepen is één van de grote uitvoerende afde lingen binnen de Divisie Zorg te Alkmaar. De afdeling is verantwoordelijk voor de declaratiewerkzaamheden en de aanvragen machtigingsprocedure met betrekking tot een aantal zorgsoorten. Daarnaast vinden er binnen de afdeling een aantal ondersteunende activiteiten plaats die afdelingoverschrijdend zijn. Binnen de afdeling zijn ruim 100 medewerkers werkzaam, verdeeld over 6 verschillende secties. De sectie Aanvragen Vrije Beroepen is verantwoordelijk voor de verwerking en beoordeling van aanvragen met betrekking tot een aantal zorgsoorten. De sectie wordt hierbij geadviseerd door een team van medische adviseurs, waaronder een geneeskundige, tandarts en fysiotherapeute. Binnen de sectie zijn ongeveer 20 mensen werkzaam. Voor de sectie Aanvragen Vrije Beroepen zoeken wij op korte termijn een Sectiehoofd (m/v). Wat houdt uw nieuwe functie in? U organiseert en coördineert de werkprocessen in het kader van de aanvra gen machtigingsprocedure; U geeft dagelijks leiding aan de sectie, o.a. door organisatie van het werk, effectief inzetten van capaciteit en middelen, persoonlijke begeleiding, werkoverleg, functionerings- en beoordelingsgesprekken; U zorgt voor de opbouw en inzet van personeel, alsmede zodanige middelen dat de doelstellingen van de sectie effectief kunnen worden gerealiseerd binnen de kaders en de begroting'. U draagt zorg voor hel realiseren van de doelen conform het operationele plan van de sectie; U levert een bijdrage aan het formuleren van de middel)lange termijn doelstellingen voor de afdeling Declaraties Vrije Beroepen en de sector Beheer vanuit het aandachtsgebied van de sectie; U signaleert interne en externe (maatschappelijke) ontwikkelingen die van invloed kunnen en/of zullen zijn op de bedrijfsprocessen binnen de sectic; U neemt deel aan het afdelingsoverleg en draagt aldus bij aan hel afdelingsbeleid; U stelt jaarlijks een sectieplan op waarin de beoogde doelstellingen en de daarvoor benodigde mensen en middelen, alsmede een planning wordt U vertegenwoordigt de sectie in divers in- en extern overleg. Wat heeft u Univé te bieden? U heeft een opleiding op HBO-niveau; U heeft leidinggevende capaciteiten en vaardigheden en minimaal drie jaar leidinggevende werkervaring; U kunt medewerkers stimuleren, motiveren en begeleiden; U heeft een goed organisatorisch vermogen; U heeft een goed analytisch denkvermogen: U kunt plannen en besturen op operationeel niveau zodanig dat de doel stellingen worden gehaald; U heeft kennis van en ervaring met geautomatiseerde administratieve processen; U heeft kennis van en ervaring met de gezondheidszorg, medische terminologie en zorgverzekeringen; U bezit goede contactuele eigenschappen; U neemt initiatief en heeft doorzettingsvermogen; U heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; U kunt projectmatig werken in een complexe omgeving: U bent stressbestendig; U heeft een klantgerichte instelling. Wat heeft Univé u te bieden? Een uitdagende functie, waarbij resultaatgericht ondernemen en zorg voor kwaliteit hoog in bet vaandel staan. Een werkomgeving, waarin de komende tijd veel nieuwe ontwikkelingen te verwachten zijn. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand, pensioenregeling, studiefaciliteiten en bedrijfsspaarregclingcn. Geïnteresseerd? Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, kunnen binnen twee weken na verschijning van deze advertentie worden gericht aan: Coöperatie Univé Zorg, t.a.v.'mevr. J. de Haan, personeelsfunctionaris, Postbus 276, 1800 BJ Alkmaar. Voor nadere informatie kunt u terecht bij mevr. H. Blaauw, plaatsvervangend afdelingshoofd Declaraties Vrije Beroepen, telefoonnummer 072-5278231. Een psychologisch onderzoek kaï selectieprocedure. deel uitmaken van de r r r r\ 1 'verzekeringen f f r r r r

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 31