Personeel Personeel Personeel Baal"®' Willem mVóoo Knokken ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1997 Randstad Polytechniek is een dienstverlenende organisatie die bedrijven en instellingen in de technische markt professionele ondersteuning biedt bij het realiseren van hun projecten. Hooggekwalificeerde technische specialisten worden vanuit een dienstverband met Randstad Polytechniek op projectbasis gedetacheerd bij uiteenlopende opdrachtgevers. Wij voeren opdrachten ook intern uit in onze modern geoutilleerde en ISO-gecertificeerde tekenkamers. Bouwkunde is een van onze specialismen en omvat ondersteunende diensten door o.a. tekenaars, opzichters, calculators, werkvoorbereiders, projectleiders, vastgoedopnemers en constructeurs te plaatsen bij diverse partners die bij het bouwproces betrokken zijn: overheid, nutsbedrijven, architectenbureaus, management- en ingenieursbureaus, projectontwikkelaars, aannemers, woningcorporaties en eindgebruikers. Randstad Polytechniek maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de VS realiseerde de groep in 1996 een omzet van 6 miljard. MTS/HTS Bouwkundigen 15 enthousiaste kandidaten verzekeren wij van een cursus Bouwbesluit en een vaste baan Projectomschrijving U zult werkzaam zijn op diverse langlopende projecten bij (middel)grote woningcorporaties en gemeenten van meer dan 30.000 inwoners in West-Nederland. Uw kerntaak U bent verantwoordelijk voor de behandeling van bouw- aanvragen en de assistentie ten behoeve van de bouwkundige kwaliteit van gebouwen en het planmatig onderhoud hiervan. Uw profiel U heeft MTS of HTS Bouwkunde en de ideale kandidaat heeft reeds enige jaren ervaring, bijvoorbeeld bij een woningcorporatie of gemeente. Voor het uitoefenen van de functie is het een pre wanneer u te typeren bent als enthousiast doorzetter. Opleidingen Voor geschikte kandidaten verzorgt Randstad Polytechniek de cursus Bouwbesluit en de opleidingen Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht I en II. Uw contractperiode Het betreft een vast dienstverband met Randstad Polytechniek met een proeftijd van twee maanden. Uw honorering Afhankelijk van leeftijd en ervaring garandeert Randstad Polytechniek een concurrerend salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie Schriftelijk, met CV, naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer CJ. Dekker, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 364 45 20. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Voor meer informatie over andere vacatures of over onze werkwijze kunt u onze internetsite raadplegen: http://www.xs4all.nl/~ritadam/ of E-mail: ritadam@xs4all.nl -\r randstad polytechniek van den Bergh "Willem van den Bergh" is, als zorgcentrum voor mensen met een verstandelijke handicap, een wijk van Noordwijk. Een wijk, uniek gelegen aan de rand van de duinen, vlakbij de zee. Hier wonen onder meer mensen met een verstandelijke handicap, die soms intensieve begeleiding nodig hebben. Zij willen echter in de eerste plaats een 'mens' naast zich hebben. "Willem van den Bergh" heeft daarom het mens-zijn als uitgangspunt gekozen voor zowel de zorg als het personeelsbeleid. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (071)364 21 00. Willem van den Bergh maakt deel u Stichting Zorgverlening 's Heeren Lao tt Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Binnen de Dienst Activering en Therapie op de sub afdeling Gevarieerde Activiteiten van de Afdeling Arbeid en DagOpvang is per 1 augustus 1997 een tijdelijke vacature voor 1 jaar ontstaan voor een Activiteitenbegeleider m/v (34 uur per week) Deze vacature betreft de activiteitengroep Eureka, waar aan bewoners van voornamelijk midden niveau een uitgebreid creatief activiteitenpakket aangeboden wordt. Ook wordt veel aandacht geschonken aan sfeer en sociale contacten. De functie omvat in hoofdlijnen: het aanbieden van activiteiten die aansluiten op de mogelijkheden van de individuele bewoner het, in samenwerking met de overige collega's, be geleiden van bewoners bij hun activiteiten het mee vorm geven aan de inhoud van de activitei ten en creatief zijn in het bedenken van aanpassingen waardoor de individuele bewoner de mogelijkheden heeft bepaalde technieken te leren het voorbereiden van programma's die geënt zijn op de in de individuele zorgplannen geformuleerde doelen vaardigheden bezitten in overleg en verslaglegging ten behoeve van de zorgplannen. De functie-ei sen zijn: MB0-AB of een vergelijkbare opleiding ervaring in het werken met mensen met een ver standelijke handicap zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Werktijden De werktijden zullen in principe plaatsvinden van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Salaris Salariëring is conform leeftijd en ervaring en bedraagt, op fulltime basis, maximaal f 3.857,- bruto per maand (FWG functie-groep 35). De CAO voor het Zieken huiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Inlichtingen en sollicitatie: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer B. van Vliet, hoofd subafdeling Gevarieerde Activiteiten, telefoon 071 - 364 27 37, of de heer R. van Lopik, hoofd afdeling Arbeid en DagOpvang, telefoon 071 -364 22 43. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan de heer H. Schraa, hoofd van de Dienst Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Vermeer Groep Management Training Advies zoekt: ervaren free-lance telemarketeers (m/v) GEVRAAGD WORDT: Goede algemene ontwikkeling; Resultaatgerichtheid; Prettige beschaafde stem; Ervaring in Business to Business-markt is vereist; Commerciële instelling; Leeftijd bij voorkeur vanaf 25 jr.; HBO-niveau; Beschikbaarheid in ieder geval 2 dagdelen per GEBODEN WORDT: Afwisselend, interessant en verantwoordelijk werk op project-account-managementniveau in een sterk groeiende organisatie. Bruto vergoeding vanaf 27,50 per uur met mogelijkheid tot doorgroei. Belangstellenden wordt verzocht telefonisch contact op te nemen met mevrouw M. E. Zwart op maandag, dinsdag of donderdag tot 15.00 uur. Baalbergen Meubelen is een dynamisch en groeiend bedrijf, waar mooie en modische meubelen verkocht worden. En waar we gewend zijn met onze klanten en producten met veel attente zorg om te gaan. Binnen ons team komt dat o.a. tot uiting in een goede werksfeer en de wil om met elkaar het werk vooral goed te doen. Voor onze vestiging op het Meubelplein te Leiderdorp zoeken wij op korte termijn een ERVAREN VERKOPER m/v (voor 16 uur per week) Werkervaring in de woninginrichtingbranche is een vereiste. Tevens zoeken wij een VERKOPER m/v (volledige werkweek) Leeftijd: 20-25 jaar Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en ambitieuze verkoopcollega. Het hebben van verkoopervaring in de woninginrichtingsbranche is geen harde vereiste. Wel een vereiste is een afgeronde middelbare schoolopleiding. Voor de juiste persoon zijn er binnen ons bedrijf prima kansen om vooruit te komen. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan onderstaand adres t.a.v. de heer J. A. Baalbergen. Ambachtsweg 19 2222 AH Katwijk Medewerker kredietadministratie m/v Als medewerker kredietadministratie moet u zeer accuraat kunnen werken. U gaat kredietaanvragen beoordelen en verwerken aan de hand van voorschriften. U bent bekend met automatiseringssys temen en u bent goed in staat uw standpunten te verwoorden Daarnaast heeft u een opleiding op havo/mbo niveau en een beetje werkervaring. Kunt u zich vinden in het beschreven profiel? Dan nodigen wij u van harte uit te reageren. Informatie bij Margriet Hagenaars, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Data-controller m/v Automatiseringsinzicht, verantwoordelijkheidsgevoel en affiniteit met de autobranche. Dat zijn de sleutelwoorden voor de functie van data-controller. U heeft een afgeronde MEAO/HEAO-CE/BE/BI opleiding en u heeft ervaring met Lotus123, Excel en Word U vindt het leuk zowel in teamverband als zelfstandig te werken. In deze functie gaat u database bestanden beheren en verder ontwikkelen. Daarnaast denkt u mee over productie-planning en het auto ordering proces. Hiervoor is het van belang dat u inzicht heeft in bedrijfsprocessen. Wilt u meer informatie over deze uitdagende Informatie bij Arnoud Nierop, tel. (0252) 41 91 40, laalstra t 100. Medewerker Export m/v Voor een commerciële organisatie te Leiden die zich bezighoudt met de produktie, verkoop en distributie van produkten voor persoonlijke verzorging, zijn wij op zoek naar een medewerker afdeling Export. Uw taken bestaan uit het onderhouden van contact met klanten over de hele wereld, correspondentie voeren en administratief werk. Uitstekende kennis van de Engelse en Daarnaast ki n geschrift is t computers. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste kandidaat die fulltime beschikbaar is. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Medewerker Werving Selectie m/v Voor een grote landelijke reisorganisatie zoeken wij een medewerker op de afdeling werving en selectie. Alle stappen van het wervingsproces zullen tot het takenpakket behoren. Wij zoeken iemand met een opleiding op HBO/WO niveau in een personeels en organisatie richting. De persoon die wij zoeken is ongeveer 25 jaar en heeft minimaal 1 jaar relevante stage- of werkervaring Informatie bij Nanna Stolze, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Ervaren salaris- en personeelsadministrateur m/v Heeft u minimaal 5 jaar werkervaring op het gebied van perso neels- en salarisadministratie? Bent u bovendien volledig thuis in Excel en heeft u ervaring met Perman II (ADP)? Dan hebben wij wellicht een baan voor u. Voor een periode van maximaal 4 maanden zoeken wij iemand die volledig meedraait op de admini stratie van een reisorganisatie. Informatie bij Pauline Noordijk, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Orderverzamelaars m/v Heeft u altijd al eens willen werken in één van de grootste exp bedrijven in de Bollenstreek? Dan is hier uw kans. Een exporte van tuinartikelen in Lisse zoekt enthousiaste doorzettei verzamelen van orders. Aan de hand van een bestellijst zoekt verschillende items van de order bijeen, welke vervolgens v en verstuurd wordt Het is een hectische, dynamische baan verdiensten zijn zeer goed. U werkt in twee ploegen, 's moi 's middags, wat in totaal neerkomt op 38 uur per week. De die wij stellen zijn dat u in goede lichamelijke conditie verkeei zeer gemotiveerd en accuraat bent. Laat deze kans niet aa voorbij gaanl Informatie bij Jolanda van Wijk, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Thuiswerk-coördinator m/v Vindt u het heerlijk om te regelen en te coördineren? Dan functie bij een postorder bedrijf iets voor u. U zet orders klaar, neemt teruggekomen orders in en controleert deze. Ve contact met de thuiswerkers en legt hen de werkzaamheden deze functie werkt u in een team van drie personen. Be aanpakker en niet schuw van zwaar werk, reageer dan snel er, Informatie bij Margriet Hagenaars, tel. (0252) 41 91 40, Lisse, Kanaalstraat 100. Groene Vingers Wie van planten, bollen of bloemen houdt, moet zich snel kor inschrijven bij Randstad Wij kunnen iedereen (m/v) met groe vingers en gezonde werklust direct werk bieden in de nabije omgeving. Vind je het leuk om in de frisse buitenlucht of eer gezellige bollenschuur te werken, kom dan snel eens langs oi mogelijkheden te bespreken Informatie bij Jolanda van Wijk, tel. (0252) 41 91 40, Orderbehandelaar m/v Voor een internationaal grafisch bedrijf in Lisse zijn wij o naar een orderbehandelaar. Het bedrijf maakt labels voo bloemen, planten en zaden. De werkzaamheden bestaan coördineren van een opdracht van offerte tot aflevering, zo,eken iemand met een MBO opleiding, administratief inzicht commercieel gevoel, enige automatiseringskennis en produkt. Verder moet men zich verstaanbaar kunnen duits en engels. Een grafische achtergrond is een pré. Informatie bij Sandra van Beelen, tel. (071) 523 60 03, Leiden, Schuttersveld 9. ~ir randstad uit2:endbure VERWARMING LUCHTBEHANDELING P. Th. Vink Zonen B.V. is een middelgroot installatiebedrijf dat centrale verwarmings-, lüchtbehandelings- en gasinstallaties ontwerpt en monteert in utiliteitsbouw, tuinbouw, woningbouw, industriële en particuliere sector. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: TECHNIKER/CALCULATOR CV/LB Functie inhoud: - zelfstandig ontwerpen en calculeren van bovengenoemde installaties. Functie eisen: - opleiding bij voorkeur MTS/MIT W1/W2; - ervaring met deze werkzaamheden. Tevens hebben wij op korte termijn plaats voor een: UITVOERDER/MONTAGE INSPEKTEUR Functie inhoud: - het voorbereiden, bewaken van de voortgang en kwaliteit van installaties in de diverse utiliteitsbouw-projecten; - het bijwonen van bouwvergaderingen; - het plannen van monteurs. Functie eisen: - opleiding bij voorkeur MTS/MIT of voldoende praktijkervaring; - goede contactuele en sociale vaardigheden. Voor sollicitatie of informatie bel of schrijf naar: Installatiebedrijf P. Th. Vink Zonen B.V. Voor informatie overdag en 's avonds tel.nr. 071 331 91 05 zelfstandigheid Nationaal Revalidatie Fonds voor lichamelijk gehandicapten Bunnik s o F T w A R YU S E GSO i Met 35 medewerkers, verdeeld over de vestigingen te Haarlem en Leiderdorp, vt\ we in een prettige sfeer met elkaar en met onze klanten, waaronder zich zowel I als grotere ondernemingen bevinden. YUSE GSO is Microsoft Solution Provider. Onze software engineers ontwerpen en implementeren software, zowel intern alsl onze klanten. Het gaat om het bouwen van databasesystemen, CAD CAM systemSj- office tools, system tools en internet applicaties. Het team functioneert zowel vanif s onze vestiging te Haarlem als Leiderdorp. Voorts wordt er in de loop van de zotWc vestiging geopend in de omgeving van Nijmegen. J Graag willen we dit team versterken met een of meerdere Software engineers M/V De ideale kandidaat: heeft ervaring met C++ eventueel aangevuld met kennis van bijvoorbeeld Java, Visual C++, Delphi, Vt heeft ervaring met object georiënteerde ontwikkelmethoden heeft affiniteit met Microsoft NT als ontwikkelplatform is gewend te functioneren in een team .en is bovendien een gezellige collega met de nodige humor en ambities. YUSE GSO biedt haar medewerkers prima arbeidsvoorwaarden, uitgebreide i studiemogelijkheden en de mogelijkheid te participeren in de onderneming. Ben jt geïnteresseerd, dan nodigen we je van harte uit te solliciteren. Indien je vragen hetj je te allen tijde contact opnemen met Annemarie Zuidweg op tel. nr. 023-5319l6l| via E-mail A.Zuidweg@ YUSEGSO.nl i B hd YUSE GSO SOFTWARE fc Kenaupark 9, 2011 MP Haarlem, TEL 023 5319161

Leidsch Dagblad | 1997 | | pagina 28